Keresés

Részletes keresés

maxham Creative Commons License 2022.10.18 0 0 27

Partner 351, nehezen indul ha elindul is váratlanul leáll. Négy szervíz sem tudott vele mit csinálni pedig már az egész üzemanyagellátó rendszert cserélték. Szakik véleménye nagyon érdekel.

Előzmény: Péter Fejes (19)
citera Creative Commons License 2020.03.05 0 0 25

Aki segítséget akar, az menjen át ide:

 

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9093927

Előzmény: kavicsos64 (23)
kavicsos64 Creative Commons License 2020.03.04 -1 0 23

4-5 hónapja nem írtak ide ! Gondolom nem volt aki segítsen !

Előzmény: citera (22)
citera Creative Commons License 2020.03.04 0 0 22

nem próbáltad kitakarítani az alapjárati csatornát? Szétszeded a karbit,  kicsavarod az állítócsavart és féktisztítót fújsz bele, hagyod mindenhova belefolyni, majd kifújod biciklipumpával. De nem belenyomos, hanem szabad légsugárral. A szívócsatorna oldalán vannak pici lyukak, azokba is bele kellene fújni a féktisztítót, majd a levegőt.

A magasjáratot jól be lehetett állítani? el is tudod dúsítani ha akarod? Nem ingadozik? Ha ezekkel gond van, akkor falsszívásra is kell gyanakodni.

Előzmény: Bessem (16)
citera Creative Commons License 2020.03.04 0 0 21

Kell hogy legyen rajta valamilyen megfogási felület. Egy hatlapú kiemelkedés, vagy ilyesmi.

Előzmény: norbi840 (18)
citera Creative Commons License 2020.03.04 0 0 20

vagy nem zár a tűszelep. A karbit takarítottad?
melegen is adja a szikrát? levegőszűrő tiszta?

Előzmény: Péter Fejes (19)
citera Creative Commons License 2020.03.04 0 0 19

porlasztó?

Előzmény: Péter Fejes (19)
Péter Fejes Creative Commons License 2019.09.07 0 0 19

Sziasztok.

 

A szomszéd hozott nekem egy Husqvarna 135-X-trq típusú láncfűrészt,egyáltalán nem indult és mikor előtte használták azt mondták hogy mikor bemelegedett horkolt és fulladt a gép. kicseréltem benne a dugattyút és a gyertyát meg kipucoltam(hát volt mit...) össze raktam,második rántásra be is indult,próbálgatam kipörgött fasza volt minden,elviték,dolgoztak vele fél napot és megint mikor be melegedett horkolt fulladt és a végén már megint nagyon nehezen indul. Most mikor vissza hoztam próbáltam indítgatni nehezen indult meg már hidegen is nagyon horkol sőt ki se bír pörögni,és utána le szedtem a karbit és állt alatta a benzin,néztem a karburátor állító csavarokat a H és L csavart és a végén nincs semmi,se csillag se sima se torx csavarhúzóval nem lehet állítani teljesen sima a vége ez normális vagy le törhetett a csavar vége?Szikra van benzint kap. Mi lehet a probléma?

norbi840 Creative Commons License 2019.05.26 0 0 18

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy belső kuplungot hogyan tudom leszedni?köszönöm

 

steven_tailor Creative Commons License 2019.03.29 0 0 17

Tanácsot szeretnék kérni a STIHL szakértőktől.
Vennék egy kis könnyű fűrészt, de ezeket az újakat nem ismerem (170,171, 180,181 esetleg 211-est)
Ti melyiket javasolnátok?
Van ezek közül valamelyiknek olyan típushibája, ami miatt ti nem választanátok az adott típust?
Könnyű legyen, strapabíró és beleférjen a max 80.000-110.000-es keretbe.
A tanácsot előre megköszönve:
István

Bessem Creative Commons License 2019.03.03 0 0 16

Sziasztok.

Stihl 028av.Kompresszió jó,minden cső cserélve,karburátor új/kinai,lehet ez a gond?/Szépen beindul,magas fordulatot be lehet állitani,szépen felpörög gázadásra,nem torpan.Vágok is vele,szépen megy a fában.Viszont alpjáratot nem tudom beállitani.Ha teljesen kitekerem az alapjárati csavart akkor is pörög és viszi a láncot.Tipp esetleg merre kerssem még a hibát?

citera Creative Commons License 2019.02.12 0 0 15

Halott topik!

barnabas33/2 Creative Commons License 2019.01.16 0 0 14

Üdvözlet mindenkinek!Láncfűrész csere előtt vagyok.Eddig egy MacCuloh gépem volt,három éve vettem és csak a bosszúságom volt vele.Indításnál állandóan akadt a behúzó zsineg.Ha egy kicsit hideg volt már besztrájkolt.Na most kinéztem egy Hyundai hyd 7018B-t egy márka kereskedésben!Valakinek van vele tapasztalata?A segítségeteket előre is köszönöm!

jonsi86 Creative Commons License 2017.10.26 0 0 9

Sziasztok valaki tudna segitení ? Jonsered 670- hez keresek  láncoldali deknit. Vagy melyik az a husqvarna típus ami megegyezik vele . Válaszotokat és a segítséget előre is köszönöm.

Bogdán Zoltán Zsiga Creative Commons License 2017.05.21 0 0 8
hali mindenkinek. Nem rég halottam az oregon lgx nevű láncról. kérdésem a következő: van olyan jó mint a stihl vagy az oregon lpx?
jokee12 Creative Commons License 2017.04.16 0 0 7

Sziasztok !
Segítségre lenne szűkségem !
Van egy solo 636 os fűrészem aminek csak a csapágy meg a szimering a porblémája  csapágyat tudnak hozzá adni csapágy boltban de viszon csapágyházat meg szimeringet sehol nem találok nagyon kevés alkatrészt adnak hozzá !!:S:S A a csapágy SKF-italy 17 17 6201/ c4 ! Kérem ha tud valaki  valami infót róla kérem jelezzen! Előre is köszönöm

Q-pec Creative Commons License 2017.01.13 0 0 6

Nekem a husqvarna 236os darabokra hullott. A 365 ösöm amit használtam cseréltem, az feltűnően jól viselkedik most. Ha a használt stihlre még van gari is, akkor szerintem megveheted. DE amúgy lehet, hogy most kisebb fákat vágsz, de mi van, ha majd eccercsak a tüzelőd már vastag lesz? Akkor veszel mellé egy nagyobbat? Ha van lóvéd, akkor ne 20-30 ezer fton variálj, mert később szívás lesz a vége....

Előzmény: Attila F. (1)
Csabi 76 Creative Commons License 2016.12.30 0 0 5

Sziasztok!

Pici segítségre lenne szükségem.Van egy ALKO KE 2200/40 elektromos fűrészem.Nemrég volt szervizben , mert eltört a meghajtó fogaskerék.Miután visszakaptam nem volt ugyanolyan , mint előtte.Szétszedtem, mert csak egy apró hibára gyanakodtam, amit sikerült is megoldanom.Eközben azonban az indítógombnál lévő rugó kiesett a helyéről és sehogy nem jövök rá hol és hogy kéne lennie.Van valakinek ehhez egy robbantott rajza vagy leírása, képe?

szabyka18.1 Creative Commons License 2016.12.21 0 0 4

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hátha valaki megtudja nekem mondani,mert én nem értek hozzá, hogy elektromos straus láncfűrészre milyen lánc jó?

jászgyerek Creative Commons License 2016.12.18 0 0 3

Szép napot szeretnék érdeklődni Kinai fűrészel foglalkozik valaki ? Tud valaki tanácsot adni?

Seeteufel82 Creative Commons License 2016.09.11 0 0 2

Üdv!A kérdésem egy stihl MS 180 fűrésszel kapcsolatos.Az olajpumpa feletti résznél a motorházon van egy furat,amin ugye gyakorlatilag az olaj jut a lapra illetve a láncra.A kérdésem annyi csupán,hogy a belső oldalról /a kipufogó felé/nem hiányzik valami ami ezt "lezárja"??

Attila F. Creative Commons License 2014.01.02 0 1 1

Sziasztok,

 

segítségetek kérem.

Max. 10-15cm vastag (főleg akác) darabolására illetve ágazágra tervezek benzines láncfűrészt venni (évi max. 3-4 m3).

Stihl-ben gondolkodtam eddig (minden ismerősöm ezt javasolja). Kinéztem a 171-est, jelenleg akció nélkül 79.900 Ft, viszont van az üzletben egy néhány hétig használt darab 55.000 Ft-ért. A műanyag burkolaton nem látszik kopás (alul sem), azaz valószínűleg keveset ment. A tulaj hamar visszavitte, mert vett helyette egy nagyobbat.  6-7 hónap garit adnak erre is.

Szerintetek megéri így ezt ennyiért? Eddig csak új gépben gondolkodtam ,de a 80e Ft-ot sokallom.

 

Vagy érdemesebb lenne más gyártót néznem? (sokan itt a Makita-t is dícsérik - én azt nem ismerem)

Esetleg Husqvarna 236 ?

Ezeket már 60e alatt megkapnám..

 

Amennyiben tudtok hasznos tanácsot adni, előre is köszönöm a választ!

 

Üdv

Attila

gergerg Creative Commons License 2013.08.26 0 0 0
Előzmény: peretomi (-)
peretomi Creative Commons License 2013.08.23 -1 0 topiknyitó

Valaki Segítsen!!!!

Mi lehet a hiba ha a karbulátorból a légszűrő felé köpi a benzint????

Köszi előre is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!