Irányelvek:
1. Ez börze topic. Eladni, venni, cserélni lehet. Minden egyébre ott van a maradék 500 másik topic.
2. Lévén itt mindenki „egyenlő”, tisztelettel felkérünk mindenkit, hogy csak normál betűnagyságot, vastagságot és színt használjon.
3. Javasoljuk a méretarány megjelölését még H0 esetben is, ezzel elkerülhető a felesleges kérdezősködés.
4. Más kereskedelmi portálok felhasználóinak itteni keresése (Vatera, olx stb.) TILOS és kizárással jár.
5. Hirdetés 7 naptári napon belül 1x tehető fel, 1 hozzászólásban.
Ezen szabály be nem tartása, 1 hetes tiltást eredményez, törlés mellett.
Visszaesők hosszabb tiltásra számíthatnak.
6. Irányár és elérhetőség megadása kötelező! Ez nem aukciós oldal. Az aukciós hirdetők tiltásra kerülnek.
7. Saját készítésű, jó felbontású, éles kép(ek) betétele az eladni kívánt példány(ok)ról kötelező, enélkül a hirdetés törlésre kerül! A járművekről olyan fotókat kell betenni, amelyek a sértetlenséget, vagy az esetleges hibákat jól mutatják. Jó minőségű képek szerepeltetése az utólagos reklamációk elkerülése miatt mind a az eladó, mind a vevő közös érdeke.
8. A modellautókat, egyéb járműmodelleket (beleértve a harcjárműveket is) a Makett, modell, Börze alfórumba kérjük, a modellvasutaknál használatos méretarányúak kerülhetnek a Modellautók börze topikba.
Sajnos az utóbbi időben egyik-másik csaló rákapott erre a fórumra is. Közös jellemzője ezeknek az ajánlatoknak, hogy személyes átvétel gyakorlatilag nem lehetséges. Vagy csak postázni hajlandó az illető az előre történő utalás feltételével, vagy olyan helyeket ad meg, ahol nem lehet utolérni. A fölösleges pénzkidobás elkerülésének érdekében kéretik nem elhamarkodottan utalni ismeretlen, új versenyzőknek, akik a fenti kitételeknek megfelelnek, referenciájuk sincsen, esetleg reklámáron kínálnak kurrens modelleket, stb.
Az esetleges további véleményeket ezzel kapcsolatban a Börze tapasztalatok topikba kéretik írni!
Mindazonáltal mindenki saját maga felelős azért, hogy kinek, mikor, miért mennyit fizet, utal, stb.
Amennyiben kétség támadna egy-egy hirdetés valóságtartalmával kapcsolatban, úgy lehetőségünk van a fordított képkeresésre, mely ezen a felületen érhető el: https://www.google.hu/imghp?sbi=1 A hirdetésben szereplő kép linkjét a Google keresőmezőjébe másolva (vagy feltöltve) pillanatok alatt látjuk, hogy hol van jelen még a kép a neten.
Eladó ez a két darabos, III. korszakos, NS tartálykocsi szett, Piko (58043), teljesen újszerű állapotban, eredeti csomagolásban. A tartályok színe matt fekete.
Az előzmény hozzászólás dolgai továbbra is eladósorban vannak; ezek mellett eladóvá vált még egy újnak megfelelő állapotú Roco 10718 transzformátor; ára 5.000,- HUF.
Ajánlatokat, érdeklődéseket továbbra is mail-ben várok!
Továbbra is eladó dolgok N méretarányban. Ahol nincs leírás az állapotról, az gyári új, ennek megfelelő csomagolással.
Arnold 6337 - Tartálykocsi-készlet (hőszigetelt tartályokkal) 3 db DR-es kocsival, Epoche IV. - 27 000 Ft
Minitrix 14927 - R4 15° íves vágány, 20 db. Másodkézből vettem, de kifogástalan állapotú, én csak néhány próbafutásra használtam. - 16 000 Ft (egyben adnám el)
Minitrix 14902 - 312,6 mm-es egyenes vágány, 16 db. Másodkézből vettem, de kifogástalan állapotú, én csak néhány próbafutásra használtam. - 16 000 Ft (egyben adnám el)
Mafen 4134.10 - DR főjelző zöld, sárga valamint tolató fényekkel - 11 000 Ft
Mafen 4134.16 - DR főjelző zöld, sárga, alsó sárga és tolató fényekkel valamint zöld lámpasorral - 13 000 Ft
Mafen 4134.21 - DR kétoptikás előjelző - 9 000 Ft
Modellbahn Union A00349 keletnémet útátjáró andrás-keresztbe épített DR-es fénysorompóval - 15 000 Ft
Több minden vásárlása esetén kedvezmény lehetséges. Átvétel személyesen Pesten bárhol, de megfelelő eljutás mellett előzetes egyeztetéssel vidékre is el tudom vinni.
Elérhettek a MetalBahn KUKAC gmx PONTY net címen vagy teflonon: húsz 330 hatvanhárom 66
Roco 73646 73647 79647 SBB Re 460 084-7 Helvetia kasztni, H0, Ep. IV. Re 460-as kasztni, makulátlan állapotban, kiegészítőkkel (korlátok, kapaszkodók, tükrök). 2 o oooFt.
Személyesen átvehető Tatán, de természetesen Foxpost, MPL, futár stb is megoldható!
Eladó egy Fuggerth MÁV V43 1379 mozdony.2015-ös vásárlás azóta keveset futott. Hajtása rendbe lett téve, hézagolt. Futása csendes, sima. Természetesen nem olyan mint egy Roco.
Ára fix: 75 000Ft
8 tűs előkészítéssel rendelkezik. Fehér világítás menetirány szerint. Dobozát, a fel nem rakott kiegészítőket adom hozzá! A felrakottak nincsenek ragasztva. Kengyeles kuplunggal adom.
Eladó építésből megmaradt Piko A sínek. Nem voltak beépítve!
Eladóak az alábbi Quabla 21259 Ep III. MÁV személykocsi Ára : 30000 Ft,továbbá egy Quabla 22146 MÁV50-55-20-17 000-0 By személykocsi Ep:IV Ára : 18000 Ftérdeklődni a saskabela@gmail.com vagy a 06203772651 számon
- Roco silókocsi tartozékalkatrészek, a fekete színűből 2db kocsi kompletten felszerelhető, a fehér színűek csak fél kocsira való alkatrész; egyben 2.000,- HUF.
- Tillig 82322, 15°-os balos váltó, nem használt állapotban, dobozában; 3.500,- HUF.
- Roco geoLINE oválpálya kezdőkészletből, újnak megfelelő állapotban (R3 íves vágányzat 12db, G1 egyenes vágányzat 4db, egyiken árambetáp csatlakozó panellel, plusz a rezgéscsillapító gumidugók); 5.000,- HUF (egyben).
- TP-LINK Router, minden tartozékával, nem a gyári Roco, de ha jól gondolom tulajdonképpen ugyanaz; 3.500,- HUF.
- Roco apróalkatrészek, mozdonydíszek az alábbiak szerint:
- levegős csatlakozó tömlő 19db,
- csavarkapocs 12db,
- vonóhorog 11db,
- gőzfűtési csatlakozó tömlő 6db
- távvezérlési lengőkábel 8db
- elektromos csatlásfej 24db
- forgóváz lengéscsillapítókból sok van.
Az alkatrészek egységese ára 50,- HUF/db; ajánlatokat, érdeklődéseket továbbra is mail-ben várok!
Megvásárlás céljából keresnék ESU 2x13 mm átmérőjű hangszórópárokat. Igazából a 8 Ohm-os (50328) vagy az 50 Ohm-os (50339) verzió egyaránt jó lenne, lényeg, hogy a hangvödör is legyen meg hozzájuk.
Illetve keresnék külön csak a műanyag hangvödröt is ilyen hangszórókhoz.
Akinek lenne ilyen elfekvőben, és megválna tőle, kérem keressen meg mail-ben!
Szép napot! Cserére ajánlom! Elsősorban Albert modell Shimmns(477) érdekek, de más MÁV illetve GYSEV modell is szóba jöhet az ötödik korszakból, akár értékegyeztetéssel is.