Keresés

Részletes keresés

youlcsi Creative Commons License 2008.01.10 0 0 72

és te csinálod a szabásmintát hozzá??? (mintha ezt olvastam volna a babavarrós fórumon) azt meg hogyan lehet megtanulni? szabod, amíg jó nem lesz, aztán meg már jön magától? :)

ja, egyébként csak annyit akartam, hogy tényleg tündérmackó!!!

remélem, még sok ilyet osztasz meg velünk.

Előzmény: foltosrongyos (71)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.09 0 0 71

Sziasztok!Igaz,már tegnap elkészült...de csak most volt időm feltenni a képet.Ime a tündérmackó:

Holnap is készül új maci.Hozom.:)

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 70
Tessék áthozni ezt a babát ide!!! Aztán majd ott kérdezek.. :D

(Cserébe meg igyekszem majd a macimmal, hogy legyen mit ezek a topicon is kivesézni..bár ha jól isi sikerül majd, a Tiéddel akkor sem lehet egy lapon emlegetni.. :D) :D)
Előzmény: foltosrongyos (63)
Kaoka Creative Commons License 2008.01.07 0 0 69
Egy pillanattal megelőztelek. Ennyi.:D
Előzmény: Törölt nick (57)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 68

 

    Eeeeegen.....

 

Előzmény: youlcsi (67)
youlcsi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 67
néhány óra??? hirtelen felindulás??? mi vagy te ember? 8karú játékgyár??? :)
Előzmény: foltosrongyos (62)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 66
Rendben,de most megkell varnom egy tündérmacit.(holnapra készen kell lennen vele).Hozom-viszem a képet!
Előzmény: ezkriszti2 (65)
ezkriszti2 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 65
Hú de jó.
Tessék szépen átköltözni a babavarrás, babakészítés topikba. Szeretettel várunk. Mackók, állatok, mindenfélék is jöhetnek.
Előzmény: foltosrongyos (63)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 64
Sikerült beszúrnom!:)Köszönöm.
Előzmény: foltosrongyos (63)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 63
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 62

Húúúú,én naggyon fanatikus vagyok!Mármint mackóilag,meg babailag!

Ha feltudnám tenni a képeim megmutatnám mit dobtam össze néhány óra alatt,hirtelen felindultságból."Mert a múzsa homlokon csókolt.:)"

Előzmény: youlcsi (60)
youlcsi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 61

kép:

tallóz... feltölt... beszúr (ezt sokáig én sem találtam. miután feltöltötted, jobbra lesz a kép elérhetőségétől)

Előzmény: foltosrongyos (59)
youlcsi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 60

csak az a gond, hogy nem látom a mackó-fanatikusokat!

a babás fórumon tudom, hogy vannak állatkák is, én is kaptam már tőletek segítséget, de gondoltam, hogy talán ez az ötlet fellendíthetné egy csöppet a látogatottságot.

Előzmény: Törölt nick (56)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 59
Képek is lesznek egyszer,ha rájövök,hogy hogy kell!:)
Előzmény: foltosrongyos (58)
foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 58

:)Sziasztok!

Megnézem a babás fórumot.:)

Ez a legutolsó babám.Babákból csak négy készült eddig.

A macikák mini macik.Kettő és 6cm.-esek.

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 57
KAo.. :D Hozzám képest géppuskakezű vagy, mikor elkezdtem írni, a Te Hsz-od még nem volt sehol.. :)
Előzmény: Kaoka (55)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 56
Hali! A mindenféle textilállatkák még a babavarrós topicba is beleférnek, ott szoktuk kitárgyalni őket. Ez a fórum - gondolom - elsősorban a mackófanatikusoknak nyílt, gyűjtőknek, készítőknek.. Állítólag sokan vannak, csak úgy látszik, nem itt.. :D

Nekem be van a topic kedvencelve, a műszőrmétől egyelre idegenkedem, az első textilmacim meg már két hónapja darabokban..d e ha kész lesz, mutatom! :)

Foltosrongyos! Ha babázol is, gyere át a Babavarrás topicra is! :D A mackóidról nincsenek fotók? Csak beindul ez a téma is egyszer.. :)
Előzmény: youlcsi (54)
Kaoka Creative Commons License 2008.01.07 0 0 55

Szia foltosrongyos!

 

Mondhatom, hogy Én is az vagyok. Van egy babavarró topikunk oda is gyere át, sok érdekes dolgot  fogsz látni. Ott is van minden, ami babás bábos és állatos.

Előzmény: foltosrongyos (53)
youlcsi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 54

azon gondolkodtam, hogy talán kicsit hagyni kellene a macikat... nem kell őket elfelejteni, de szólhatna a fórum mindenféle varrott állatkáról. talán akkor nem szűkülne le ennyire az érdeklődők köre.

csak egy ötlet volt...

foltosrongyos Creative Commons License 2008.01.07 0 0 53

 Sziasztok!

 

Én is új vagyok ezen a topikon és azt sem tudom,hogy hogy találtam ide!De itt vagyok.

Évek óta varrok macikat,és ha tudok segitek nektek(ha tudok).

Volt idő amikor nem tudtam és hiába kérdeztem a kedves mackóboltost nem árulta el hol lehet kapni ,mondjuk üvegszemet vagy anyagot.

mára már van tapasztalatom...:)

Tavaly február óta néha még babákat is varrok.

 

    foltosrongyos

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 52
:DD Biztosan többen is kíváncsiak rá, én mindenképp! :D
Megkértem a hobbimoderátort, hoyg tegyék át a krea topicok közé ezt is, a gyűjtők és a macikészítők is hamarabb megtalálják, de amint látom, így sem tolonganak itt a népek.. :D
Előzmény: mosomedve123 (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 51
Talán a pestiek többet tudnak segíteni, de esetleg a Műszőrmeház? Vagy jobb turikban is találsz szép műszőrme holmikat egy kis szerencsével. Ha meg nem akarsz feltétlenül vakarózni a huuló szálaktól, egyszerűbb macikat meg lehet próbálni különféle filcekből , Tweedből, polárokból- ebből már lehet kapni hosszab "szőrűt is".. :D
Előzmény: Suni2 (48)
mosomedve123 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 50

Tényleg találó név a Csupor...

Az adatlapodba belekukkantottam, ... hát én már egy hajszálnyit odébb vagyok az ötvenen, de igen hasonló dolgokért lelkesedünk!

Szeretek mindent ami természet és természetes, talán azért mert majdnem egész nap gép előtt ülök, otthonról szívesen küldök majd még képet.

A technikával és az eszközökkel kapcsolatban ha kíváncsi vagy valamire szívesen válaszolok.

Kösz a másik fórum címet!

Előzmény: Törölt nick (47)
mosomedve123 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 49
Kösz az elismerést...
Suni2 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 48

Sziasztok!

Szeretnék mackót varrni,de nem találok szőrös macinak való anyagot.Vettem egy csináld magad macit,és ő szépre sikerült,de jó lenne találni egy boltot,ahol lehet csak anyagot venni.

Voltam sok méteráru boltban,de sehol nem volt ilyen anyag.

Ti hol szoktatok ilyet venni?

Segítsetek!:(

Süni

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.14 0 0 47
(Esetleg még a Csupor is aranyos név lett volna.. .:D Nekem ilyen magamtól biztosan nem jutba eszembe.. :D)
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.14 0 0 46
Szia! Nagyon kedves a macid, és a neve is telitalálat! :D Én nem tűnemezelek, de a többire is kíváncis lennék! :D Van egy nemezelős topic is, sajna, ott sem túl nagy a forgalom, még időbe tellik, míg összejön a társaság.. :D

(Ezzel a topiccal meg az a baj, hogy a törzsasztalon van, nem a hobbik között, így sem a gyűjtők, sem a kreatívok nem nagyon találnak ide.. :( )
Előzmény: mosomedve123 (43)
youlcsi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 45
te csináltad?!?!?! tündéri!!!
Előzmény: mosomedve123 (44)
mosomedve123 Creative Commons License 2007.12.13 0 0 44

Bocs ez az előbb lemaradt, úgy látszik még gyakorlatlan vagyok.

Ő a Cserép nevű medvebocs és "már" 8 cm magas...

mosomedve123 Creative Commons License 2007.12.13 0 0 43

Sziasztok!

Keresek tűnemez macikészítő barátokat, akikkel ötleteket módszereket cserélhetnénk. Én egy Praktika cikk és egy kis füzetszerű könyv alapján álltam neki. Már sokféle macim van... Hátha többeket is érdekel ez az igen ügyes technika!

Most ez az egy kép van kéznél, de ha lesz érdeklődés mutatok többet is!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!