Keresés

Részletes keresés

GPF Creative Commons License 2004.02.26 0 0 244
Én tisztelem annyira az Index-et, hogy hajlandó vagyokk várni pár napot-hetet, hogy rendbe jöjjön a cucc.
Szóval én maradáspárti vagyok.
rferi Creative Commons License 2004.02.26 0 0 243
végülis lehet, hogy igazad van, csak mi van, ha kimoderálják a címet?
Meg én pl. erre is úgy találtam rá, hogy a törzsasztalban az eleje felé volt a sorban, mert éppen akkortájt írt bele valaki.
Ha nem írsz bele, már egy nap alatt nem lehet megtalálni, annyira elfedi a többi, más témájú hozzászólás.
A kutya nem fogja megtalálni.És akkor az új címet sem.
Igazából mennék is meg nem is, mert tényleg idegesít ez a tökölődés, de féltem a jó társaságot is.
Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.26 0 0 242
Az odatalálás nem lenne gond. Ezt a fórumot az új helyre mutató linkkel fejeznénk be. Aki ezt találja meg, az oda fog jutni a folytatáshoz.

Engem az zavar itt, hogy mennyi információ veszik el. Én is néha szeretnék írni valamit, aztán húsz perc kínlódás után legyintek és inkább hagyom a fenébe, mondván, nem olyan fontos. Szerintem ezzel mások is így vannak.

Előzmény: rferi (241)
rferi Creative Commons License 2004.02.26 0 0 241
Én sem igazán támogatom.
Gondold el:közülünk egyedül Te ismered az új helyet. Hogyan találnak oda az új barátaink, akikről még mi sem tudunk semmit.
A Fórum azért jó, mert egy.Nézd meg az Origó Fórumát:nincs is gyakorlatilag, teljesen halott.
Annak idején Rómában a Fórumon mondta el mindenki a magáét, Aquincumban senkit se halgattak meg....
Előzmény: Törölt nick (239)
AzHofi Creative Commons License 2004.02.26 0 0 240
Ha páran el is mennek, én itt fogok maradni és ezt fogom olvasni. Amaz a fórum nem ennyire népszerű, nem merít olyan sok ember onnan ötleteket mint innen. Megkérném, hogy akik csak olvassák, de rendszeresen, szólnának egy pár szót? ...sztem egyből világos lesz hogy értelmetlen volna egy senki által nem ismert fórum alá elbújni...
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.26 0 0 239
Az a javaslatom, hogy szavazzunk. Küldjön nekem e-mailben egy igent vagy nemet mindenki attól függően, hogy egyetért-e a költözéssel.
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.26 0 0 238
Lehet, hogy ezt kimoderálják, úgyhogy gyorsan olvassátok. :-) Mit szólnátok a költözéshez? A forum.lap.hu -n rengeteg fórum van, megnéztem párat. Tudásában a www.netboard.hu ér fel legjobban az Index-ével. Kevesen vannak és gyors. Persze a megszűnés vagy a későbbi belassulás kockázata mindig ott van.
carterdoki Creative Commons License 2004.02.26 0 0 237
Köszi nullanullahetes!

A B&D-ről annyit,nekem van két fúrógépem,az egyik örökség,nem lehet több 25-30 évesnél és működik (kicsit nehéz),a másik kb.6 éves,most fáradt el,de az amit már dolgozott,az hihetetlen.
Ha bármelyik B&D szerszám ennek csak a felét bírja ki,szerintem meg lehet venni.Én legalábbis úgy döntöttem,hogy csere vagy új szerszám vásárlásakor ha lehet,B&D-t veszek.

Jó barkácsolást!

Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.25 0 0 236
Akkor kipróbálom. Remélem a ragasztó is szeretni fogja (Palma Fa Expressz). :-)

: Amikor az akác órát csináltam, még nem volt semmilyen gépi fűrészem. Egy keretes gallyazó fűrésszel vágtam le azt a 15 centis szeletet, kb. 2.5 óra alatt. A fűrészlap tropára ment a végére. :-)

Egyébként meg annál kisebb a kiszakadás veszélye, minél keményebb a fa. Esetleg egy göcs tréfálhat meg...

Előzmény: rferi (235)
rferi Creative Commons License 2004.02.25 0 0 235
"Milyen fogása van egy ilyen bemártott tányérnak? Olajos lesz tőle a kezed? Vagy a felszíne teljesen kiszárad?
"

Eleinte olajosnak érzed, asztán kiszárad, de mosható lesz.
Ne izgasd magad az avassággal, nem érződik, és különben is a horka majd adagolja rendesen a pótlást.
Nekem konyhai fatányérom van ilyen vagy tizenöt éves, és teljesen korrekt.
Előzmény: Törölt nick (233)
szuszetti Creative Commons License 2004.02.25 0 0 234
Huh, kicsit félek ettől a gyökértől. Már a láncfűrész is nyafogott tőle...

Tudod milyen az olajos tányér? Mint amikor sokat szalonnázik valaki egy vágódeszkán: a zsír foltot hagy ugyan, de mosogatás után az nem tapintható.
Erzsébeti lentebb említette a repceolajat, abból is van étkezési. Szerintem nem avasodik jobban, mint a "nem-étkezési".
Én legalábbis nem éreztem eddig rajta, bár az is igaz, hogy ezek a tányérok többet vannak mosogatva, mint a hurkatölő.

Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.25 0 0 233
Tíz centit el fog tartani egy darabig kivájni. :-) Nagyon vigyázz a távolságokkal, ha az anyag hátulja ferde, a hagyományos mélységmérő módszerekkel rendesen meg lehet szívni. :-)

A fúró vastagsága leginkább azon múlik, hogy mi égeti meg a fát. Én 12-es fúróval estem neki, de régebben csináltam egy akác órát, abban még a 8-as is azonnal füstölni kezdett.

Töltő: én is szívesebben meríteném étolajba, abban biztos, hogy nincs semmi káros anyag. Viszont az étolaj egy idő után megavasodik, nem? Nem lesz büdös, vagy nem ad mellékízt a hurkának?

Milyen fogása van egy ilyen bemártott tányérnak? Olajos lesz tőle a kezed? Vagy a felszíne teljesen kiszárad?

Előzmény: szuszetti (232)
szuszetti Creative Commons License 2004.02.25 0 0 232
Bond!
Köszönöm!
Az a vicc az egészben, hogy az ötlet nekem is az Ezermester oldaláról jött, és pont a Te órád miatt kérdeztem rá itt, mert régebben láttam, hogy készítettél már ilyen órát, de a profilodban nem találtam meg most a kép címét...

Ez a darab tíz cm vastag, úgyhogy hely az van bőven benne:))
Ühüm. Tehát, ha alá van támasztva, akkor nem szakad át.
Én rögtön a Forster-fúróval(vagy mi) mentem volna neki, de az anyag annyira kemény, hogy az elmélet maradt csak. Val.szeg marad a kisebb fúró, ahogy mondod, erre nem is gondoltam:)(kezdő volnék..)

Szerintetek egy két éve kivágott gyümölcs-gyökér, ami a hó alatt van most, mennyi idő alatt szárad ki annyira zárt helyen, hogy megmunkálás után/közben ne csattanjon szét?

Rferi!
Köszi a Tempora tippet, azt is meg fogom nézni!

Hurkatöltő-- A fatányérokat, amikről közvetlenül fogyaszt az ember, forró étolajba szokták meríteni időnként. Nem szárad ki, mosogatható, állja még a mosogatógépet is, én legalábbis rendszeresen bedobom őket. A mosogatószer csak a felső réteget mossa le, de a belül lévő olaj nem engedi, hogy a "húslé" felszívódjon.
Mivel az étolaj "ehető", nem probléma, ha véletlenül érintkezik a töltelékkel.
Azt, hogy mit szól az ANTSZ, és a rétegelt lemez a forró olajhoz, nem tudom, de ha már beeresztés, akkor ki lehetne próbálni az étolajat.
Bocs, hogy közbekotty:))

Szuszetti

Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.25 0 0 231
Hogy a csuklás jönne rá az Index fórumot üzemeltető összes munkatársra...
Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.25 0 0 230
rferi: mail ment.

carterdoki: Két olyan háztervező szoftvert láttam már, amiben valamennyire meg lehetett tervezni a konyhát is: Punch és Chief Architect, de ez a része nem volt túl jó.

Itt van egy ProLignum nevű, ez jónak tűnik.
http://www.monarch.hu/_info/_sajto/_ma_2001-02/masztalos_2001-02.shtml

A Google-ban elég sok találat volt még ha beírtam, hogy "bútortervező", de a többit nem néztem meg.

Láttam ma egy egész csinos kis B&D körfűrészt (KS55). Olyan kis igényes darabnak tűnik. Igaz elég drága (34K), de a marón végül is sok pénzt takarítottam meg... :-) Mondjuk ha olyan kis nyamvadt párhuzamvezetője van, mint a kisebbik testvérének, akkor már nem is tetszik annyira.

Előzmény: carterdoki (228)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.25 0 0 229
rferi: mail ment.

carterdoki: Két olyan háztervező szoftvert láttam már, amiben meg lehetett tervezni a konyhát is: Punch és Chief Architect. Nem voltak valami nagy számok.

Itt van egy ProLignum nevű, ez jónak tűnik.
http://www.monarch.hu/_info/_sajto/_ma_2001-02/masztalos_2001-02.shtml

A Google-ban elég sok találat volt még ha beírtam, hogy "bútortervező", de a többit nem néztem meg.

Előzmény: carterdoki (228)
carterdoki Creative Commons License 2004.02.25 0 0 228
Üdv Mindenkinek!

Örülök,hogy rátaláltam a topikra,remélem hosszú életű lesz!

Magam is kísérletezgetek kisebb dolgok elkészítésével,"igazi" műhely hiányában inkább csak a bútorlapig jutok el (hát asztalos az ilyen?),kérdezni viszont tudok...-:)))

Néhány hónapja a barkácsáruházakban megjelent kb.20000 Ft-os nagyságrenben hobbikategóriájú lapostiplimaró.Ha valakinek van ilyen,kérem ossza meg tapasztalatait,hátha mást is érdekel.

Másik kérdésem:tud valaki segíteni 3 dimenziós,elsősorban konyatervező szoftver tekintetében?

Előre is köszönöm és jó munkát mindenkinek.

rferi Creative Commons License 2004.02.25 0 0 227
Szia szuszetti!

Ha budapesti vagy, akkor ne egy óráshoz menj szerkezetért, hanem az Üllői út eléjénél, (pontos házszámot nem tudok) menj be a Tempora boltba.
Jó nagy üzlet, az órások ellátó boltja.Ott válogathatsz a szerkezetek és mutatók között, és biztos lesz olyan, ami jó neked.Ráadásol olcsóbb is!
A bolt a jobb oldalon van, ha a Kálvin tértől indulsz (onnan közelebb), és max 200 méter onnan kábé.
-
Bond!
Hogy állsz az angolhoz?
Küldenék valamit.Mekkora a postafiókod?

Előzmény: szuszetti (225)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.25 0 0 226
Szia!

Nem írtad, hogy milyen vastag ez a gyökérdarab, de ha megvan 3-4 centi legalább egy óraszerkezetnyi darabon, akkor nem lesz gond.

Az én órám (http://beam.to/jbnd-007/Fotok/Barkacs/Faora) nyírfából készült, a falvastagság 5 mm lehet. Az a lényeg, hogy amikor marod ki a fészket az óraszerkezetnek, mindig legyen alátámasztva az előlap.

Először érdemes fúróval kifurkálni kb. 1 centis falvastagságig. Utána ezt a részt el lehet tisztázni vésővel, fúróba rakható csiszolókövekkel vagy akár marófejjel is. Utána fúrd ki a tengely lyukját, úgy könnyebben tudod ellenőrizni a maradék vastagságot. A végén már csak finomabb eszközökkel dolgozz. Én egy nagyobb horonymaró fejet használtam, amit picit megdöntve húzogattam az alján így egyszerre csak pártized milliméteres rétegeket szedtem le. Vésőt egyáltalán nem használtam, mert nem volt akkor még, de nagyon megkönnyítette volna a dolgomat.

Óraszerkezetet órásnál lehet venni, van többféle tengelyhosszú. (Láttam már márványlapos órát, amiben ugyanaz a mindenhol kapható óraszerkezet van, a márvány 1 centi vastag volt.) Készülj fel rá, hogy az órások elég kelletlenek lesznek, mert elveszed a munkájukat. :-) Lehet, hogy lesz olyan, aki kijelenti, hogy ő csak beépítéssel együtt adja el.

A www.conrad.hu -n is van óraszerkezet, még rádióvezérlésű vagy ingaórát is csinálhatsz. Mutatók és számkészletek is vannak, csak elég drágák és nincs róluk kép (nekem van katalógusom, ha esetleg érdekel, beszkennelem belőle a képeket). Keress rá az óramű és óramutató szavakra.

Ezt is érdemes megnézni: http://www.ezermester2000.hu/2001-4/faora.htm

Előzmény: szuszetti (225)
szuszetti Creative Commons License 2004.02.25 0 0 225
Kop-kop!
Sziasztok!

Lelkes olvasótok vagyok. Nem vagyok ugyan hobbiasztalos, de mivel nagyon szeretem a fát, egyre jobban megtanulom a famegmunkáló eszközök használatát is.
Most viszont elakadtam rendesen.
Szembejött velem egy csodálatos gyökérdarab. Barack a lelkem.
Gondoltam, jó lenne órának.
De hogyan?
Ha belesűllyesztem az óraszerkezetet, akkor félő, hogy a megmaradt vastagság egyszerűen kiesik, így nem csak egy furat lesz a tengely helyén, hanem egy odu:(( Az óraszerkezetek tengelye nem valami hosszú, így a falvastagságot is nagyon vékonyra kellene vennem.
Ti hogyan látnátok neki?

Köszi
Szuszetti

halaloszto Creative Commons License 2004.02.24 0 0 224
gondolom a csersav vs hus meccs az izre gyakorolt hatas miatt nem mindegy. marmint hogy felapritod a husit a porkolthoz a vadiuj vagodeszkan, es mindenki kerdezi, hogy hogyan fuszerezted, mert olyan ujszeru ize van, kicsit hasonlit a bariqueolt furmintra.

vajk

Előzmény: PETYUS (223)
PETYUS Creative Commons License 2004.02.24 0 0 223
>Azt, hogy mit is csinál bennünk a csersav azt nemtudom, ...

Jótékony hatással van az emésztésre. A teában is van sok, meg a tölgyfahordóban érlelt borban is.

Előzmény: Erzsébeti (219)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 222
Szegeden a Szálka Bt-nél. 5 mm-es lemez, 4000 volt a tábla, vágva.
Előzmény: halaloszto (221)
halaloszto Creative Commons License 2004.02.24 0 0 221
Hol vettel bukk furneros regelt lemezt? ha jol latom ez az.

A paraffinnal en azt jatszottam, hogy hajszaritoval jol felmelegitettem a dominokat, es utanna bedorzsoltem a gyertyaval. Amikor kihult jol felpoliroztam. Nem tudom mennyire szabvanyos eljaras, meg egyaltalan a paraffin szokas-e, de pont ilyen kicsit zsiros tapintasu fenyes feluletet akartam. Gondolom valami erre valo viasszal is meg lehetne csinalni, csak meg nem volt energiam utannamenni, hogy fara valo viaszt szerezzek.

vajk

Előzmény: Törölt nick (218)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 220
Akkor ha minden igaz, szerencsém volt: ez bükk rétegelt lemez. :-)

Már a macskaládán és egy szép fatálcán gondolkozom, egyelőre azt kellene kitalálnom, hogy hogyan fogom be maráshoz a 6x1.5-ös lécet. A munkapadba nem lehet, mert vékony hozzá és a maró párhuzamvezetője leér. Pillanatszorítót nem használhatok, mert elakad benne a maró (hacsak nem kétszerre marom ki a 40 centis hornyot). Kéne eszkábálnom valami olyasmit, mint a gyalupad hátsó szorítója...

Előzmény: Erzsébeti (219)
Erzsébeti Creative Commons License 2004.02.24 0 0 219
Hali!

Ne légy kishitű... jó ez így ahogy van:)
Szerintem csodálkoznál, hogy mire is adtak kettest anno mikor én végeztem a suliban...'83.

Max valami olajjal kezeld (jó a repce is:)) De ha nem kened semmivel akkor is jó lesz...
De gondold végig, hogy a húsvágódeszkát sem szabad semmivel sem kezelni, úgy van jól ahogy a jóisten megteremtette:) Mivel ez ha éppen dolgozik hasonló hatásoknak van kitéve mint a húsvágódeszka ezért hoztam példának. Ja és még valami a konyhakörüli dolgokhoz. Olyan helyen ahol a fa találkozhat pl nyershússal és ilyenekkel, ott nagyon meg kell választani azt, hogy milyen fát használunk! Ez nem az eszköz védelmében van, hanem pont az élelmiszer védelmében! Ezért tilos pl tölgy vágódeszkát használni.. a tölgyben nagyon sok a csersav, és ezért a hús pl felszívja magába, és a husiból meg szépen megesszük... Azt, hogy mit is csinál bennünk a csersav azt nemtudom, de én tiltásként emlékszem a használatára!:)
Erre a célra nagyon jó a bükkfa, szinte ideális.

Erzsébeti

Előzmény: Törölt nick (218)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 218
Aha, szóval szeretnél egy képet a töltőről. :-)


Nem hiszem, hogy kapnék rá kettest a szakmunkásképzőben, de a célnak hátha megfelel. Az oldala elég viharvert lett, de legalább az eleje meg a hátulja úgy-ahogy sima.

Elmosogattam próbaképpen, némileg kiszőrösödött. Ha ezt lecsiszolom, legközelebb már nem fog? (Rétegelt lemezből van.)

Az igaz, hogy kap zsírt, de szerintem kapni fog zsíroldószeres mosogatószert is rendesen. :-)

Előzmény: halaloszto (216)
PETYUS Creative Commons License 2004.02.24 0 0 217
Hogyan kell paraffinnal fát telíteni?
Előzmény: halaloszto (216)
halaloszto Creative Commons License 2004.02.24 0 0 216
Hat mar megbocsass, de ebbol hogy a franckarikaba lesz hurkatolto????? :-)

A hurkatolto cuccot en jol megitatnam valami lenolajkencevel, vagy viasszal, es kesz. kap az majd eleg zsirt ahhoz, hogy ne szaradjon ki. nem szabad mosogatovizben aztatni orakig es kesz. Akar a gyertya-paraffin is megfontolando. Embernek tuti nem art, a fat meg jol teliti.

vajk

Előzmény: Törölt nick (215)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 215
Egyetértek halalosztoval, ne fogd vissza magad. :-) Gondolom, a mezei barkácsoló kezdetben ritkábban találkozik a vetemedési problémával, mert ragasztott lapot, lécbetétes bútorlapot, rétegelt lemezt, MDF-et vesz. Viszont amikor kicsit megnő az arca, elindul a fűrésztelepre, vesz valamit, csinál belőle bútort, aztán sürgősen kisebbedni kezd az az arc. :-)

Kérdésem is lenne: a lakk száradás után mennyire mérgező? Lelakkozhatom a hurkatöltő alkatrészemet? Ha nem, hogyan védhetném meg, hiszen el fogják mosogatni? (Supralux tivelin lakk van most itthon.)

Lefényképeztem az ominózus alkatrészt, hátha segít.


Előzmény: Erzsébeti (212)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!