Irányelvek:
1. Ez börze topic. Eladni, venni, cserélni lehet. Minden egyébre ott van a maradék 500 másik topic.
2. Lévén itt mindenki „egyenlő”, tisztelettel felkérünk mindenkit, hogy csak normál betűnagyságot, vastagságot és színt használjon.
3. Javasoljuk a méretarány megjelölését még H0 esetben is, ezzel elkerülhető a felesleges kérdezősködés.
4. Más kereskedelmi portálok felhasználóinak itteni keresése (Vatera, olx stb.) TILOS és kizárással jár.
5. Hirdetés 7 naptári napon belül 1x tehető fel, 1 hozzászólásban.
Ezen szabály be nem tartása, 1 hetes tiltást eredményez, törlés mellett.
Visszaesők hosszabb tiltásra számíthatnak.
6. Irányár és elérhetőség megadása kötelező! Ez nem aukciós oldal. Az aukciós hirdetők tiltásra kerülnek.
7. Saját készítésű, jó felbontású, éles kép(ek) betétele az eladni kívánt példány(ok)ról kötelező, enélkül a hirdetés törlésre kerül! A járművekről olyan fotókat kell betenni, amelyek a sértetlenséget, vagy az esetleges hibákat jól mutatják. Jó minőségű képek szerepeltetése az utólagos reklamációk elkerülése miatt mind a az eladó, mind a vevő közös érdeke.
8. A modellautókat, egyéb járműmodelleket (beleértve a harcjárműveket is) a Makett, modell, Börze alfórumba kérjük, a modellvasutaknál használatos méretarányúak kerülhetnek a Modellautók börze topikba.
Sajnos az utóbbi időben egyik-másik csaló rákapott erre a fórumra is. Közös jellemzője ezeknek az ajánlatoknak, hogy személyes átvétel gyakorlatilag nem lehetséges. Vagy csak postázni hajlandó az illető az előre történő utalás feltételével, vagy olyan helyeket ad meg, ahol nem lehet utolérni. A fölösleges pénzkidobás elkerülésének érdekében kéretik nem elhamarkodottan utalni ismeretlen, új versenyzőknek, akik a fenti kitételeknek megfelelnek, referenciájuk sincsen, esetleg reklámáron kínálnak kurrens modelleket, stb.
Az esetleges további véleményeket ezzel kapcsolatban a Börze tapasztalatok topikba kéretik írni!
Mindazonáltal mindenki saját maga felelős azért, hogy kinek, mikor, miért mennyit fizet, utal, stb.
Amennyiben kétség támadna egy-egy hirdetés valóságtartalmával kapcsolatban, úgy lehetőségünk van a fordított képkeresésre, mely ezen a felületen érhető el: https://www.google.hu/imghp?sbi=1 A hirdetésben szereplő kép linkjét a Google keresőmezőjébe másolva (vagy feltöltve) pillanatok alatt látjuk, hogy hol van jelen még a kép a neten.
Nekem van 1 bontott Roco E 44-esem erről le tudom venni a dolgokat. A 6 járóléc és 4 áramszedő melletti imitáció sértetlenPár csiga hiányzik,de azt hasonlóval potólni tudom. Üdv Attila
Elnézést kérek mindenkitől akinek csak késve tudok válaszolni, de külföldön vagyok-leszek még pár napot és nem mindig vagyok net közelben csak ha sikerül valahol az utcán lopnom wifit a laptoppal :) Ezért nem írtam telefonos elérhetőséget, de nyugodtan kérdezzetek! Minden apróság pontos árát megtaláljátok a Vaternyán fcsfelix termékeit keressétek. Köszönöm mindenki érdeklődését!
vipfelix@vipmail.hu
Nagyon off, de nem tudom kihagyni:
- Miért rossz Győzikének a szigetelése? - Mert állandóan Beázik...
Keresnék N méretarányban Fleischmann Piccolo típusú vágányanyagot. Egyenes-, íves-, flexisíneket. Továbbá kitérőket és elektromos állítóműveket. Előre is köszönöm! Elérhetőség: vaszymiki@pr.hu ; 20 460 92 85
Eladó néhány dolog H0 méretben. A teljes listát és árakat megtaláljátok a V-án fcsfelix termékei között. Sínek Piko A, kalap, Mehano, váltók, átmenő sinek. Barkács cucc, új sorompók, bontatlan dobozos épületek állomások, hidak, Fuggerth alkatrészek, tartálykocsik. Egyéb termékeim között is akadhat érdekesség! Van pár 1 Ft-os apróság is. Ha bármi kérdésetek lenne, elértek itt:
Nézd én konkrétan az N-es matricával vagyok meglőve H0-ást szerváltam a BYG-től, de ugye N-es az ott ohne. Most van ez a Kato szalagos gép, ami hozzám került szvsz ebbe kellene fehér szalag és mehetne a móka. 1-2 helyet felhívtam és modell boltokban érdeklődtem szalag után, de eddig eredménytelenül. Alább egy kedves fórumozó irta, hogy venni kell talán ő tud segíteni. Elkövettem azt a hibát hogy nem nyomatékosítom eléggé, hogy nekem KELL! szalag lehet és akkor, ha megszületne egy hozzászólás annak információ tartalma is lenne.