Keresés

Részletes keresés

Cheyenne01 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 10146

Buck ecolite

Szép megkímélt állapotú

 

8000,-

Cheyenne01 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 10145

BUCK Tops C.S.A.R.-T - Pro

  • Penge hossza: 89 mm
  • Penge vastagsága: 4.3 mm
  • Penge anyaga: ATS34
  • Markolat anyaga: G-10
  • Súlya: 244 g
  • Teljes hossza: 210 mm

A harctéren a katonának szüksége van egy strapabíró, megbízható késre, amit könnyű hordani. A TOPS/Buck CSAR-T hardcore zsebkés ATS-34 rozsdamentes acélból készült, módosított tanto pengével rendelkezik. A kemény, bordázott felületű Rocky Mountain Tread® G-10 markolatot erősen és biztonságosan meg lehet ragadni. A kés könnyen nyitható egy kézzel, nyitott állapotban a pengét egy liner lock zár rögzíti. A TOPS/Buck CSAR-T sokoldalú eszköz, mivel a markolat tartalmaz egy hatszögletű fejet, amiben számos szerszámot rögzíthetünk. Egy ilyen kést birtokolva bármilyen helyzetre készen állunk.

 

Műszakilag kifogástalan állapotú,a feliratok elhalványultak,3-4 hajszálkarc a pengén!

CSERE OK

33000,-

 

 

 

1127_R Creative Commons License 2016.12.02 0 1 10144

Felhívnám még egyszer a figyelmedet, amire az előbb is próbáltam rávilágítani: 

Ez itt egy adás-vétel topic. Te azt csinálsz amit akarsz, viszont én vásárolni járok ide, nem eladni. Ha esetleg majd lenne olyan késem, amit el szeretnék adni, azt biztos ide is feltenném. Sokszor vásároltam innen, tehát nem gondolnám azt, hogy bármennyivel kevesebb jogom lenne mint neked, vagy bármelyik eladónak.

"adás-vétel" Érted.... ;)

Előzmény: Tocak (10142)
Tocak Creative Commons License 2016.12.02 -2 0 10143

Jelents fel akkor mindenkit!Hátha megnyugtat!

Előzmény: Old Style (10141)
Tocak Creative Commons License 2016.12.02 -1 1 10142

Mínuszt?

A hozzászólásaitok között nem nagyon találok hirdetést csak okítást.Miért van ez?

Véletlenül még az e-mail címetek se publikus,milyen érdekes!Más néven hírdettek,ezen a néven meg ész osztótok?

2in1?

Eladhatnál valamit ,megveszem!

"bicskák, kések, tőrök, kardok adás-vétel"

Előzmény: 1127_R (10140)
Old Style Creative Commons License 2016.12.02 0 0 10141

Ha valakinek nincsen pénze eredeti Sebenzára, akkor ne vegyen. Vásároljon egy Ganzot, Enlant, amik formában hasonlítanak. Egy Sebit bármikor visszaküldhetsz, ha valami baja van. Próbáld meg ezt egy hamissal! Az alap baj a hamisítványok létezése. Te is írod, hogy eredetiként árulni gyökérség. Mégis rengetegen csinálják. Ha mindenki elutasítaná a hamisítványokat,  akkor nem lenne most miről beszélni. Ahogyan a példa is mutatja, nem működik az, hogy mindenki bevallja, ha hamis. Amíg teret adtok a gagyi cuccoknak, addig lesznek nyerészkedők és lesznek áldozatok is. Ez ilyen egyszerű. 

Előzmény: Tocak (10139)
1127_R Creative Commons License 2016.12.02 0 0 10140

Pontosan! Mindig öröm, amikor a régi vitapartnerek ismét találkoznak. :)

Ha jól emlékszem anno kaptál mínuszt rendesen. ;)

 

Előzmény: Tocak (10137)
Tocak Creative Commons License 2016.12.02 -2 2 10139

Hamisat eredetikénk árulni gyökérség!Ez megtévesztés és csalàsnak minősül.Erre is van paragrafus.......!

Ha valaki viszont pontosan közli az eredetét és valakinek igénye támad mert esetleg a csúcs marketinggel terhelt "eredeti" termékre nincs pénze,akkor szerintem nem kéne ördögűzést végezni.

Amúgy sebenzám van mindkettő és hát nem érzem a tízszeres árbeli különbséget a minőségben!!Sőt csak árnyalatnyi van! A nagy cégek is tudnak becsapósak lenni.Sajnos tapasztaltam már!

Szép napot mindenkinek!

 

Előzmény: Old Style (10138)
Old Style Creative Commons License 2016.12.02 0 0 10138

Késekben nincs új a nap alatt. Így már nem lehet olyan formát kitalálni, ami ne hasonlítana egy meglévőhöz. Az általad említett márkákkal nem lehet mit kezdeni. Formára hasonlítanak egy meglévő brandre, de nem akarnak azok lenni. Engem kifejezetten az eredetinek látszó, hamis márkajelzésű kések zavarnak. Kamu Striderek, Sebenzák, pókok. Amik gazdát cserélnek itt 6-8 ezer forintért, aztán 2 nap múlva a faszbukon látom őket eredetiként hirdetve... Vagy épp eladó Spy Military, ami képen eredeti, de ami megérkezik, az egy 5 rongyos hulladék az aliról. És lehet mondani, hogy én ilyet soha, meg csak magamnak veszem. Ahogy a példa mutatja, sajnos bekerülnek az eredetik közé. Több laikus ismerősöm is bukott már ilyenen. Vettek valamit eredetiként, aztán kiderült, hogy kajli. Ha mindenki üldözné ezeket a hamisítványokat, akkor nem fordulna elő ilyen. 

Előzmény: karban79 (10132)
Tocak Creative Commons License 2016.12.02 -1 0 10137

Ó egy régi ismerős!😂😂😂

Örülök,hogy Dredd bíró is újra itt van!

 

Előzmény: 1127_R (10135)
titite1 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 10136

A Benchmade 710 elkelt. Köszönöm mindenki érdeklődését. 

Előzmény: titite1 (10059)
1127_R Creative Commons License 2016.12.01 0 1 10135

itt vannak eladók, és vannak vevők. Ez sokszor nem ugyanaz...

Előzmény: Tocak (10134)
Tocak Creative Commons License 2016.12.01 -1 1 10134

Felrekhatna valami eladó portékát!!

Csak,hogy lássuk eredeti-e?

Ezenkívül láthatnánk milyen kategóriában érvényesül!

 

Előzmény: Old Style (10130)
1127_R Creative Commons License 2016.12.01 0 1 10133

Nagyjából egyetértek azzal amit írtál, csak egy kicsit árnyalnám a helyzetet.
Baromi nagy különbség van pl a lentebb hirdetett kershaw cqc és a "Továbbra is AKCIÓSAN ELADÓ az eredeti , a legendás fegyvergyártó cég által gyártott BROWNING típusú zsebkésem. Ára mist (SIC) AKCIÓSAN 12999 Ft Csak 7999 Ft" között"
Nem hiszem, hogy a vatera vagy a jófogás szeméthalmazát kellene itt hirdetni!

Előzmény: karban79 (10132)
karban79 Creative Commons License 2016.12.01 -1 2 10132

Üdv!

 

Már bocs, de ez az egész téma szerintem itt senkit sem érdekel. Komplett gyárakat ( böker,ganzo,linder, és még sorolhatnám) érint a forma beli másolás. Lehet kapni? Igen. Magyarországon forgalomba hozzák a másolatokat? Igen. Akár üzletben, akár webshopban. Ne ba......uk már sem azt, aki megveszi, sem azt, aki eladja ezeket a termékeket, azokat meg főleg ne, akik "szemet hunynak" efelett. Van jogi fórum is, ajánlom minden önjelölt igazságosztó figyelmébe!!!

Persze ez nem csak Önnek/Neked szól, de mindig van egy utolsó csepp. Eddig nem szóltam bele ebbe a paragrafus lengetésbe, ezután sem fogok, csak leírtam a véleményemet. Bármilyen reakció érkezik is, válasz nélkül hagyom.

 

Üdv, ne vedd magadra, nem csak Neked szól.

Előzmény: Old Style (10130)
gencsydani Creative Commons License 2016.12.01 0 0 10131

A hivatkozásban szereplő kést az első jelentkező elvitte, mindenkinek köszönöm az érdeklődést!

Előzmény: gencsydani (10126)
Old Style Creative Commons License 2016.12.01 -1 0 10130

Legyen így! :) De akkor abban megegyezhetünk, hogy ha az oldal adminja(i), moderátora(i) szemet hunynak a hamisítványok értékesítése felett, azzal szabálysértés/vétség elkövetését támogatják, ugye? 

Előzmény: hortikaresz (10128)
hortikaresz Creative Commons License 2016.12.01 0 0 10129

Ja igen : 2012. Évi II. Tv. Az egyes szabálysértésekről.

Előzmény: hortikaresz (10128)
hortikaresz Creative Commons License 2016.12.01 0 0 10128

Persze csak ha az elkövetési érték 100000 Ft felett van! Az alatt csak szabálysértés. Bocs, csak a félreértések elkerülése végett. 

 

231. § (1)468 Aki a versenytárs hozzájárulása nélkül árut olyan jellegzetes külsővel, csomagolással, megjelöléssel vagy elnevezéssel állít elő, amelyről a versenytárs, vagy annak jellegzetes tulajdonsággal rendelkező áruja ismerhető fel, vagy ilyen árut forgalomba hozatal céljából megszerez, tart, illetőleg forgalomba hoz, feltéve, hogy az áru értéke a százezer forintot nem haladja meg, szabálysértést követ el.

(2)469 Az (1) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt az eljárás a Nemzeti Adó- és Vámhivatal hatáskörébe tartozik.

(3)470 Az áru értékének megállapítása céljából érték-egybefoglalásnak van helye, ha az eljárás alá vont személy az (1) bekezdésben meghatározott cselekményt több alkalommal, legfeljebb egy éven belül követte el és ezeket együttesen bírálják el.

Előzmény: Old Style (10090)
Spoon16 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 10127

Eladó/elcserélhető egy Chris Reeve large regular Sebenza 

 

Állapot:
használt,szép állapotú. A penge ugye kőmosott,azon nem látszik semmi.
A markolat titán,azon ugye vannak hajszálkarcok. Szerintem jól állnak neki,de ha valakit zavar akkor egy mozdulattal megoldja scotch brite-tal. 

Adatok:

Penge:

  • Anyaga: S30V
  • Hossza: 91 mm
  • Vastagsága: ~3.2 mm

Markolat:

  • Anyaga: Titán
  • Hossza: 120 mm


Tok leírása: nincs,de ha szeretnéd,akkor egy zsebtokot össze tudok dobni hozzá  

Zár típusa: frame-lock (RIL)

Ár:
95.000,-

Csere:
Akár. 
Ami érdekel: Strider SnG, Hinderer,akár valami high-end ZT,vagy hasonló kategória, értékegyeztetéssel. 
Mindenképpen liner vagy frame-lockos kést keresek, minimum S30V pengével. 
Nem bánom,ha használt a vas,de mechanikailag legyen patent,mint ez. 
Csereérték ~100.000

 

Megjegyzés:
Patent, nem gyártott darab. Vág mint a veszedelem. Könnyű,kényelmes zsebben.

 

Érdeklődni: emailben ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

gencsydani Creative Commons License 2016.11.30 0 0 10126

Eladóvá vált az alábbi képeken látható kínai "Emerson CQC-8" zsebkés (másolat).

Ma érkezett, eredetileg saját felhasználásra vettem, de már most látszik hogy ez túl vastag és túl nehéz lesz arra amire én szántam volna, így inkább még új állapotában továbbadnám.

Penge anyaga: 8cr15mov; hossza: 86 mm; vastagsága: 3,2 mm.

Markolat anyaga: G10; hossza: 123 mm; vastagsága: 14 mm (klipsz nélkül).

Teljes hossza: 209 mm; súlya: 153 g.

Nem annyira "professional copy" ahogy hirdetik, de amúgy teljesen használható dolognak néz ki.

5500 Ft, budapesti személyes átvétellel vagy a vevő költségére történő szállítással.

Alku, csere nem érdekel!

E-mail címem publikus.

 

csabee67 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 10125

 

Eladó lenne egy fióklakó  rugósbicska, diszdobozban. Új, nem hordtam, nem használtam.
Teljes hossza 24.5 cm.

 

Ár: 4000 + posta. Csak December 10-ig postázom.

 

 

 

bartha32 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10124

Köszönöm,hogy válaszolt.Megértem és elfogadom a választ.Én nem így szoktam üzletet kötni.Amíg nem lép vissza valaki, addig fenntartom számára miután közölte a vételi szándékát.Persze a tulajdonos addig azt csinál a tulajdonával amít akar ameddig nincsen a kezében a pénz.Ez igaz.Csak ez olyan aki kapja -marja dolognak tűnt nekem.Most például várok egy egyéb hasonló üzletben mert pár napig az eladó félretette a terméket valakinek.Hiába mennék oda a kp-val.Nem adná mert jelentkezett előttem már valaki.Valószínűleg ott hibáztam,hogy magamból kiindulva valami hasonlót vártam.Sokan vagyunk és sokfélék.Ettől még lehet tisztességes egy üzlet többféleképpen is.Mindenesetre köszönöm az idejét amit rám szánt.Érdemesnek tartottam beszélni a dologról mert mind eladók mind pedig leendő vevők le tudják vonni a tanulságot belőle.A kiállítás meglátogatásától nem sok minden van ami eltántoríthat de ma az egyik bejött.Ki kell hagynom.

Előzmény: sakrafrotkiv (10118)
sama1 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10123

 Eladó Wenger New Ranger 57 bicska! Inkább hordott mint használt szép állapotban .Ára 10000 ft + küldés díja. Jobb képeket kérésre küldök priviben

prcrd Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10122

Sziasztok, eladóak az alábbi folderek:

 

 

-  ProTech LesGeorge RockEye Auto BlackOut limitált

 

Penge anyaga: CPM D2, matt fekete DLC, hossza: 86 mm, vastagsága: 3 mm

Markolat: alu, matt fekete, hossza: 123 mm

Zár: button lock

Állapot: teljesen új, hordatlan, dobozos

Ára: fix 65.000 Huf

400 db-os imitált széria, Les George VECP II mintára készül az USA-ban.
Nagyon jó fogású, masszív folder

 

    

 

 

 

 

- Zsolt egyedi titános folder (balos/jobbos!)

 

Penge anyaga: Sleipner, kőmosott felület, hossza: 80 mm, vastagsága: 5 mm

Markolat: titán / od zöld G10 hossza: 120 mm

Zár: frame lock

Állapot: hibátlan, Zsolt által frissítve

Ára: fix 50.000 Huf

 

      

 

 

Cserebere köszönöm, nem!

Személyes átvétel előnyben. Érdeklődni a publikus mailen.

sakrafrotkiv Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10121

Tisztelt Érdeklődők!

 

A Fallkniven F1 kés és a Szalontai kés is ezennel elkelt!

 

Üdvözlettel: Farkas Viktor

Előzmény: sakrafrotkiv (10119)
sakrafrotkiv Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10120

Fallkniven F1

Előzmény: sakrafrotkiv (10119)
sakrafrotkiv Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10119

Sziasztok!

 

Eladóvá vált több késem is:

 

1. Fallkniven F1 (eredeti, lam VG10 acél, gyakorlatilag új állapotú , nem vágtam vele) i.á.: 30 000 Ft

 

2. Szalontai vadászkés (bőr tokkal, csont markolat, 440C acél) i.á: 10 000 Ft

 

 

 

Elérhetőségem:

sakraf84@gmail.com

sakrafrotkiv Creative Commons License 2016.11.29 0 0 10118

Kedves bartha32!

 

Természetesen megkérdezheti. Sajnálom ,hogy nem Önnél kötött ki a kés. Bízom benne, hogy csak csalódottsága vezérelte eme levél megírásában. Miért nem Ön???? A kés végül fórumon kívülről talált gazdára elég gyorsan.  Nem hiszem, hogy nekem ebben a történetben magyarázkodnom kéne és nem is fogok. Kicsit úgy érzem magam, mintha azt kéne megmagyaráznom, hogy miért nem Önnek adtam el a késem. Önön kívül volt számos érdeklődő a késre, akiket szintén értesítettem abban a pillanatban (korrekt módon). Senkit nem tartottam abban a hitben, hogy övé lesz a kés. Sajnálom még egyszer.

 

UI. látogasson ki December 3-án a Céhes Kiállításra (Vajdahunyad vár), ott talán választhat Yukon kések közül ( a mester ott lesz)

 

Üdvözlettel: Farkas Viktor

 

Előzmény: bartha32 (10116)
sax1955 Creative Commons License 2016.11.29 0 1 10117

ELADÓ!

BENCHMADE Mini Griptilian

 

Doboz szütyő

Állapot:
használtnak írom párszor volt zsebben

Adatok:

Penge:
Anyaga: 154 CM
Hossza: 74 mm
Vastagsága: 2,54 mm
Markolat:
Anyaga: üvegszál erősítésű polimer
Hossza: 98 mm
Kés:
Teljes hossza: 172 mm

Zár típusa: Axis

Ára:22000ft

Csere:
Köszönöm, nem.

Kés helye:
Úlpest
Szállítás:
Személyesen ,vagy postával bárhová. Posta a vevőé

sandor.fabian1@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!