Keresés

Részletes keresés

Büfés74 Creative Commons License 2011.12.16 0 0 43

Ma véletlenül vettem a madaras tesóban egy defibbilátort. Kipróbáltam. valami nem stimmelt, mert a szomszéd néninek leállt tőle a szíve. Visszavittem a terméket. Az információs pultnál nagyon segítőkészek voltak. Hamar hoztak egy másikat. 

Egy másik Nénit. Azóta újra van szomszédnéni. Igaz nem olyan mint amilyen előtte volt, de ő is tud hangosan tv.-nézni :-)

nagyanyo05 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 42

Segítség!

Előzmény: ALBI (-)
Büfés74 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 41

Szerintem semmi különös. Én legalább nem külföldre fizetem a pénzem. :-)

Előzmény: Törölt nick (39)
taobácsi Creative Commons License 2011.11.29 0 0 40

2001 környékén még a Tesco érvényesítette azt a tengeren túli elvet, hogy ha a kedves vásárló nem elégedett a termékkel vissza adják a lóvét.

 

Aztán másfél év múlva ez az elv már nem élt.

De ott tapasztalatom szerint cserélnek legalább.

Büfés74 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38

Én be sem teszem oda a lábam:-)

TigerNo1 Creative Commons License 2005.02.12 0 0 36
A boltba visszamenni útbaesett.
Előzmény: TigerNo1 (35)
TigerNo1 Creative Commons License 2005.02.12 0 0 35
Egyszer én is vásároltam egy vidéki szupermarketben pelenkát az unokahugomnak, aki a tudtom nélkül "feltornászta" magát másik súlykategóriába, ezért vissza kellett vinnem a pelenkát kicserélni. Szó nélkül kicserélték. A nagyobb súlyú babáknak való csomagban kevesebb volt, ezért ugyanannyiba került, tehát nem volt árkülönbözet.
Ha egy kicsit vevőorientált az áruház, akkor ennyit megtesznek.
ALBI Creative Commons License 2004.06.28 0 0 34

Vigyázz mikor mit vásárolsz, ez a tanulság!

ex_lx Creative Commons License 2004.02.15 0 0 33
"Teves vasarlas ,tiszta hulyeseg ez,"

Sajnos lófütty ez itt, nem verseny - és végképp nem Amerika.
Kértem egy doboz filmet a mosolygó bár korántsem szép eladótól az Albertson'snál. Fizetek, ki a kocsihoz, film kibont, aztán a kocsiban felejtett cetliből rögtön ki is derül, hogy rossz méretet vettem.
Visszacaplatok a pulthoz, kérem a jó méretet, mire kérdez a lány, hogy két gépem van-e. Mondom neki, hogy marha voltam, és vennék egy jó filmet is. Mire ő: adjam vissza, kicseréli. De már felbontottam! Nem számít.
Odaadom a "rossz" filmet, kapom a jót, mellé az árkülönbözet valami 70 centet, és persze az egészet az eladó gyorsabban köszöni meg, mint én.

Előzmény: Derek (16)
cucu Creative Commons License 2004.02.15 0 0 32
Én mielött visszaviszek bármit is, kikalkulálom, hogy csere esetén mibe kerül ez nekem. Mert nem kizárt, hogy benzinköltséggel együtt nem éri meg visszavinni. Akkor inkább tényleg érdemes félretenni és adandó alkalommal elajándékozni.
Előzmény: nyman (15)
kikaczago Creative Commons License 2004.02.15 0 0 31
Törőlt_nick Creative Commons License 2004.02.15 0 0 30
én múltkor a csepeli Kaiser's-be visszvittem 5 doboz gundelpalacsintát, mert nem tetszett az íze és szó nélkül viszadták az árát. Még csak kérni sem kellett, egyből felajánlották.
Előzmény: Derek (7)
ALBI Creative Commons License 2004.02.14 0 0 29

Az áruház iagazgatójától kapott levélben udvariasan elnézést kértek de közölték ismét, hogy téves vásárlás nincs, ilyen esetben se az áru cseréje nem lehetséges se pénz vissza nem jár!
Ez van!
Semmi rugalmasság!
Nem az áruház van a vevőért, legalábbis nem tesz meg mindent, hogy a vásárlóit magtartsa!
32nick Creative Commons License 2004.01.28 0 0 28
Nem kell az Auchan -ba járni.
(Úgy is tele van prolikkal) :)
ALBI Creative Commons License 2004.01.28 0 0 27
Köszi a jótanácsot, megtörtént !

Egyébként nem az összeg amit estleg vesztettem volna, hanem az eljárás ami felháborít!
de ez nem csak a pelusra vonatkozik, hiszen az igazgatói utasítás szerint SEMMIT nem cserélnek !!
Persze gondolom rajtam kívül senki nem téved és nem vásárol hibás estleg rossz méretü terméket !

Előzmény: nyman (15)
ALBI Creative Commons License 2004.01.28 0 0 26
Hahaha! és :))))

Az Auchanban van olvsanás tanfolyam?
Igen meg van írás oktatás is !! :))))

Előzmény: nehazudj fidesz (24)
Holstein Fríz Creative Commons License 2004.01.28 0 0 25

Anglia, Woolworths

Nadrág. Otthon kis lyuk észrevesz, nem a varrás mentén, javíthatatlan. Másnap visszaviszem, nézik, tényleg. Kérdezik: cserélni akarom vagy a pénzt vissza. A méret elfogyott, így adták a lóvét.
Én persze a hazai stílushoz szokva ("biztos beleakadt otthon valamibe", "a boltban még biztos nem volt semmi baja") remegő térdekkel vittem vissza, de nekik még a blokk sem kellett...

Előzmény: Derek (7)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.28 0 0 24
Igazad van, már én is gondolkodtam azon, hogy előbb-utóbb megtanulok olvsani.
Csak eddig senki nem akadt, aki megtanítana olvsani.
Az Auchanban van olvsanás tanfolyam?
Előzmény: ALBI (22)
nyman Creative Commons License 2004.01.28 0 0 23
Előzmény: ALBI (22)
ALBI Creative Commons License 2004.01.28 0 0 22
Leírtam a topik nyitásánál, tudom, hogy nem egészen politika!
Olvsani tudni kell !
Majd ha Moderák gondolják átteszik a helyére !
Előzmény: nehazudj fidesz (18)
trollcsi Creative Commons License 2004.01.27 0 0 21
nem is a soros? :o
Előzmény: nehazudj fidesz (20)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 20
meg a Tóth Ottó!
Előzmény: Derek (19)
Derek Creative Commons License 2004.01.27 0 0 19
Nem ,hanem a Gyula a felelos!!
Előzmény: nehazudj fidesz (18)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 18
ez hogy kerül ide? A helyén meg legalább három Aucham szaktopik van.
Most mondjam el, hogy velem mi történt az Auchanban és ezért miért Orbán, Kuncze és Medgyessy a felelős? Vagy a zsidók.
Dro0pY Creative Commons License 2004.01.27 0 0 17
Én a dunakeszi Auchanban tavaly vettem egy akkumulátort a kocsimba. Hazahoztam, kiderült hogy nem jo bele. Visszavittem, és visszaadták a pénzt. Nem volt semmi hercehurca, a csaj megnézte a blokkot, mondtam hogy ez nem jo a kocsimba, és már számolta is a zsetont.
Derek Creative Commons License 2004.01.27 0 0 16
Teves vasarlas ,tiszta hulyeseg ez,Hanyszor csereltem en mar ki teves vasarlas utan rozsz meretu biciklibelsot, kulsot a K-mart-nal ,vagy Wal-mart-nal.Soha meg csak meg sem kerdeztek nagyon,hogy miert hoztam vissza.
Itt ha egyszer nem vennenek vissza ilyen indokkal itt oda az a vevo el nem megy tobbet.
A bolt kikalkulalja,hogy kabe milyen aranyu a reklamacio s ugy dont,hogy nekik megeri jobban ,ha megtartjak a vevot.Mondjuk megnezik a szamitogepen,egy atlagos vevo elkolt evente 500 dollart egy ilyen boltban reklamal atlagosan 20 dollaros ertekben evente.Ha elutasitjak a kovetkezo evben ez az 500 dollar hianyozni fog a forgalmabol.ezert minden vita nelkul kicserelik az arut vagy visszaadjak a penzt,amit legtobbszor ugyis ugyanott kolt el ujra.
Előzmény: fekvőrendőr (14)
nyman Creative Commons License 2004.01.27 0 0 15
ez a topik mer a politikaban van?

ha jol ertem te tevedtel, az aruval rendben volt minden. miert nem ajandekozzatok el a cuccot a kornyezetben vkinek. csak van gyerek, akinek jo. nekem ilyesmiert eszembe nem jutna visszamenni.

Előzmény: ALBI (-)
fekvőrendőr Creative Commons License 2004.01.27 0 0 14
Ezt vasárnap írtam az "Auchan a nagy átverés" topikban:

fekvőrendőr válasz erre | adatok | e-mail 2004.01.24 14:50 (132)

Ma történt a Dunakeszi Auchanban.
Vettem egy könyvet /Tesz-vesz város/ ajándékba egy kisgyereknek. Hazavittem, mikoris a feleségem közölte, hogy ezt a könyvet már odaadtuk egyszer ugyanennek a gyermeknek, mivel a nagylányomnak megvolt és a nála kiselejtezett gyerkkönyvekkel ezt is odaadtuk. Mivel közel lakok azonnal visszavittem, a blokk tanulsága szerint a fizetést követő fél órán belül kértem a vevőszolgálattól a cserét egy másik könyvre. A nyikhaj kis szemétláda közölte, hogy téves vásárlás miatt nem cserél, ha nem tetszik, irány a panaszkönyv. Kérdeztem, ha szakadt lenne a könyv cserélnék-e? Mondta, hogy akkor igen. Mondtam neki, hogy nem akarok belőlük majmot csinálni azzal, hogy beforduloak a sarkon, eltépem a könyvet, és így kérek cserét. Azt mondta, hogy nekem akkor se cserélne, mert ezt elmondtam neki. Ekkkor már elborult az agyam és kértem egy vezetőt. Kb. öt perc múlva telefonon adott valakit, aki a probléma elmondását követően utasította a kis majmot a cserére.
Miért nem kereskedőket alkalmaznak ezek, akik tudják, hogy mi a bolt és avevő érdeke?

phallus impudicus Creative Commons License 2004.01.27 0 0 13
Ha nagy, majd belenő, ha kicsi, csinálj belevalót.
Előzmény: ALBI (-)
popsicle Creative Commons License 2004.01.27 0 0 12
OFF Ez semmi, én évekkel ezelőtt egy laptopot vettem a Costcoban Amerikában, másfél év után bedöglött. A szerelő szétszedte javithatatlan volt. Visszavittem, azzal, hogy én 550 Mhznek vettem anno és most derült ki, hogy 475Mhz.Számlám nem volt de a vevőkártyám alapján visszakeresték, és közölték, hogy a blokkon is 475 szerepelt.Mire én, az eladó nekem 550 est mondott. Erre a Menedzser mosolyogva megkérdezte, Most mit csináljunk? Adják vissza a pénzt. Mondtam. Erre adot egy papirt a vevőszolgálathoz fáradtam, átadtam a gépet, és leszámolták nekem az 1400 dolláros másfél évvel azelötti vételárat. Mosolyogva szép napot kivántunk egymásnak. On
Előzmény: Derek (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!