Keresés

Részletes keresés

nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.04.19 0 0 16
Az öcsém egyszer egy ilyenért Budaőrsön beírt a panaszkönyvbe és kapott egy vásárlási utalványt kárpótlásul.
Előzmény: Főnök No.1. (15)
Főnök No.1. Creative Commons License 2004.03.29 0 0 15
--MIÉRT A VILÁG LEGROSSZABB HELYE AZ ÓSAN???

2004.03.27 Auchan Sziget:
Fizettem: kb. 7200Ft-ot.
A pénztáros a vizespohárnak nem adott szatyrot, így szépen kértem tőle. Elhúzta száját és kaptam egy nylont. (micsoda kegyesek itt, eddig adtak szatyor...)Ezután a kenyérnek sem adott (benyúltam alul, hogy vegyek egyet ), de közölte TILOS ELVENNI, MERT 4 Ft. ( szó szerint....) Mondom jó: kifizetem. NEM LEHET, MERT NEM JÁR HOZZÁ. FŐNÖKÖM ÍGY RENDELKEZETT ( pokoli kétségbeesés és düh a csaj arcán)
BAZZEG.......KENYÉRNEK 4 FT-os szatyor nem jár.!!!! 7000.- feletti vásárlásnál, még akkor sem ha kifizetem. MEgyünk az EU-ba? Gratula.....Szerintem az ósanban dolgozók valamilyen agyymosáson mennek keresztül......nem először tapasztalom......a legrosszabb áruház.....tudom, nem számít ha azt mondom, máskor nem megyek oda

Előzmény: anonimus2004 (10)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.02.25 0 0 14
hát drága Spanci és tettél-e bejelentést? Vannak ám illetékes ahtóságok, jobbára még honlapjuk is van, sőt telefonjuk. Kötelességük kimenni és vizsgálni. Ha lenne mondjuk heti 300 bejelentés az auhan ellen akkor lehetne mit csinálni, ehelyett csak a rendeletileg előírt kötelező köröket futja a hatóság és az kevés.

Nem lehet minden tróger hentesnél ott az ántsz állandóan. Éppezért van az, hogy a lakossági bejelentést is vizsgálni kell, mindjárt egy füst alatt a fogyvédnek is bejelenteni a dolgot.

Az van, amit kikényszerítünk magunknak, semmivel se több.
Civil erő kell.

igen, a hiperek könnyen kifizetik a büntit. de nem tudják kifizetni a sajtót, a szóbeszédet és a felmutatható n db pozitív vizsgálatot.

Előzmény: Spanci (7)
eMM Creative Commons License 2004.02.25 0 0 13
Na most akkor véres vagy nem véres?
Az esetek nagy többségében az.
Szegény szegény Auchan.
Mindjárt ki fogod deríteni hogy nem is tehet arról hog milyen minőségű árut kínál a polcain.
Előzmény: anonimus2004 (12)
anonimus2004 Creative Commons License 2004.02.25 0 0 12
eMM--- igen szoktam venni csirkecombot az Auchanban, vagyis fogalmazzunk úgy, hogy kompetens vagyok a kérdésben.
Amúgy, meg hogy mi van becsomagolva a tálcára az nem az Auchan hiábája vagy erénye, mivel a beszállító csomagolja az árut és nem az áruház. Az olcsó vagy nem olcsó témára meg azt tudnám neked mondani, hogy ha jól figyelemmel kiséred az akciókat a multiknál akkor láthatod, hogy azon vannak, hogy tök egyforma áraik legyenek, vagy ha tehetik legalább egy forinttal kevesebbért adják, mint a másik.
Tescoban ugyanolyan előrecsomagolt csirkecombot tudsz venni, hiszen ugyanattól a beszállítótól kapják ők is. Arról ne is beszéljünk, hogy ott a léding csirke dolgok néha elég "gusztán" néznek ki.
Előzmény: eMM (11)
eMM Creative Commons License 2004.02.18 0 0 11
Te szoktál venni csirkecombot az Auchanban?
ha igen észreveszed hogy véres,ha meg nem, nem vagy kompetens.
Előzmény: anonimus2004 (10)
anonimus2004 Creative Commons License 2004.02.16 0 0 10
FIGYI.
Nemtudom miért fikázzátok az auchant....pld ilyennel, hogy thai csirke, meg ki nem véreztetett csirke stb.
Ha vennétek a fáradságot és elolvasnátok a kis feliratot a csirkék cimkéjén, tudhatnátok, hogy magyar termék, és hatosági állatorvos ellenörizte.
Erröl csak ennyit.
És az összes auchan 3-4 beszállitotol szerzi be a csirkét. Pld bábolna, hungerit, taravis
Na mindegy
További jo fikázást,ha már jot nem tudtok mondani.
eMM Creative Commons License 2004.01.28 0 0 9
Még 1 érv a vegák melett.:)
Azért én inkább eszeMM húst,de az Auchanban pld rendszeresen lehet vásárolni ki nem véreztetett csirkecombot nem is olyan olcsóér.
Előzmény: nehazudj fidesz (8)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 8
Igazad van!
Ma mondta a híradó, hogy beszüntették a thai csirkék vásárlását a halálos kór miatt.
Thai csirke???? - hördültünk fel, hiszen baromfitúltermelés van Európa eme részén.
Igen - folytatódott a riport, bizonyos húsfeldolgozó cégek onnan vásárolnak, mert olcsó.
Ennyit a húskészítményekről.
Nem véletlen, hogy aki olyan helyen dolgozik, az az életben nem eszik szalámit, virslit, párizsit, disznósajtot és semmilyen húskészítményt.

A nagy cégeknél állandóan szabálytalanságokra bukkannak az ellenőrök, csak ezek mellényzsebből kifizetik a filléres büntetéseket.

Előzmény: unnamed (6)
Spanci Creative Commons License 2001.06.20 0 0 7
A Boci-pipi hirdeti magát ócsóárér ilyen ingyenújságokban, rögtön a szabdaló üzemben lehet vásárolni jóóccsóért.
Eccer ementünk, hogy spórójjunk.
Juuuuuuuuj azt a balkáni környezetet. Kosz, dzsuva, mocsok.
unnamed Creative Commons License 2001.06.20 0 0 6
Én már régóta nem vagyok hajlandó megvásárolni semmilyen feldolgozott - nem felismerhető - hústerméket. Valahogy nem bízom az élelmiszeriparban, ha fasírtot szeretnék enni, megveszem a színhúst és én készítem el a kaját.
cyber.greg Creative Commons License 2001.06.20 0 0 5
Egyébként meg mi a ...t tud csinálni 38 román egy húspogácsán?
NaNe Creative Commons License 2001.06.19 0 0 4
Először nulla alakú pogácsa, aztán hulla alakú magácska. :-P

De tényleg, ezek nem néznek tévét, vagy nem olvasnak újságot, nem járnak az utcán?
Nyár van, jönnek-mennek a járványok idehaza és ki-be. Mindenféle.
Az Auchan meg rárakja a közepesen csillagászati szerény árrését és csók? Ennyi volna ma a kereskedelem, felelősség, közellátás?

NaNe

Előzmény: sz (0)
sz Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3
hehe...
a születésnapi pezsgőm után gyorsabban jár az ujjam! :)
Előzmény: 4ndr3w (2)
4ndr3w Creative Commons License 2001.06.19 0 0 2
Basszus! :)
Előzmény: sz (0)
4ndr3w Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1
A O alakú húspogácsákra gondolsz?
Előzmény: NaNe (-)
sz Creative Commons License 2001.06.19 0 0 0
0 alakú a húspogácsa?
Előzmény: NaNe (-)
NaNe Creative Commons License 2001.06.19 0 0 topiknyitó
A Népszabadságból:

"2001. június 19. Büdös húsból készültek a mirelit húspogácsák - információink szerint ezt állította egyöntetűen rendőrségi kihallgatásán az a 38 román állampolgár, akiket illegális munkavállalás miatt vettek őrizetbe a főváros XVIII. kerületében. A kihallgatáson az is elhangzott, hogy az illegális munkavállalókat alkalmazó Boci-Pipi Bt. az Auchan áruházlánc egyik hazai beszállítója. A betéti társaság kereskedelemmel foglalkozó munkatársa, Jókai Miklós kérdésünkre annyit mondott: termékeik megtalálhatóak az Auchan áruházakban. Az Auchan Budaörs Bevásárlóközpont marketing osztályán megerősítették: a Boci-Pipi Bt. a beszállítók között van."

Boci-Pipi Bt?
Ha ilyet nem vizsgálnak, szűrnek, akkor hogy vegyen az ember mondjuk marhahúst?
38 román szabdalja a husikát vacsorára nekünk?

Hát mi a .... van itt emberek ?

NaNe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!