Keresés

Részletes keresés

Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19588

- Én anno 55 e.-ért vettem meg - az általad említett extrák nélkül. Amúgy az utólag barnított szán jobban sikerült, mint az alap, - gyári barnítás.

 

Üdv.

Előzmény: -vacak- (19587)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19587

Én azt egy tartatlék tárral, plusz helyretoló rugóval, és egy pár új újtámasz nálküli markolattal adtam el 52-ért akkor.

Előzmény: Eyeball (19586)
Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19586

- Akkor az már 100% hogy az említett fegyó a Tiéd volt anno. Minden stimmel. :-))

 

- Egyébként ezt a stukit is csak ezért a "különlegessége" miatt tartottam meg. A magyar GRP-k egy kicsit olyanok, mint az amcsi 1911 A1-ek. Lehet őket ész nélkül "tuningolni".

 

 

- A legfelső darab az.

 

Üdv.

 

Előzmény: -vacak- (19585)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19585

Nem voltak papírjai, csak a gyári műanyag kofferje. A vadászboltos csak közvetítő volt. Székesfehérvári vadászbolt. De két szemmel látható módiosítás is van azon a stukkeren, ha össze hasonlítod egy valóban eredetivel. Az egyik szemből látható, a másik a képen is látható, a hódfarok környékén. Szóval ez legkevésbé sem eredi darab. A szán és a tok árnyalata is eltért egymástól, mert a szánt azt nekem kellett újra barnítani.  Eggyel több ok, hogy jó áron vissza kerüljön hozzám....:):):)

Előzmény: Eyeball (19583)
pezooo Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19584

Szia!

 

Mi tartozik még a reckhez?

A perjeszoli@gmail.com-ra küldjél légyszives emailt.

 

Üdv

Előzmény: jana89 (19570)
Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19583

- Valóban 500-as szériából való, de így hirtelenjében nem emlékszem a pontos számára.

 

- Vszínű hogy Te lehettél a fegyver második gazdája, ugyanis anno ezeket szigorúan barnakönyvre adták.

 

- Nem emlékszel, hogy volt-e a fegyónak papírjai?

 

Üdv.

 

 

U.I.: A nepperkedésemmel kapcsolatban: Egyetlenegy ezidáig megszerzett GRP-met sem adtam még el (természetesen visszanézheted), és vszínű hogy nem is fogok. Ezt a próbálkozásomat is csak a kíváncsiság hajtotta.

Előzmény: -vacak- (19582)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19582

Egy vadász boltban vettem még annak idején. Hogy ki volt a gazdája nem tudom. A száma K585 ha minden igaz. Jól mondom ?

Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19581

"Nekem az jött le az egészből, hogy te azért jöttél erre a világra, hogy a fég GRP9 fegyverek árait az egekbe emeld."

 

- Azért nem kellene neppernek nézned, - nem sok fegyvert adtam én el (nyilván 3-at..?) fegyveres portálokon.

 

"Az hogy te megrögzöt gyűjtő vagy, és neked van ebből x darab az éngem legkevésbé sem érdekel."

 

- Szíved joga. Hidd el, engemet sem érdekel a másik gyűjteménye. Így a Tiéd sem.

 

"A képen szereplő fegyver amúgy ha érdekel, az én tulajdonom volt még 2007-ben, hogy te hozzád honnan került, az szintén mellékes."

 

- Akkor (természetesen minden harag nélkül) komolyan örülök, hogy megismertelek. Legalább kiismerem az emített GRP9-es "vérvonalát". Te hanyadik tulajdonosa voltál ennek a fegyvernek?

 

"Ja és nyugodjál meg, nem fogok kétségbe esni, ha nem lesz eladó GRP9-es. Én ugyan is nem beteges mániákus vagyok!"

 

- Én sajna az lettem... Őszinte leszek, nem is szívesen adnám el egyik megszerzett darabomat sem. A fene enné meg, nem jó ez a tárgyakhoz való ragaszkodás.

 

- De ugye elnézed ezt nekem? :-))

 

Üdv.

Előzmény: -vacak- (19580)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19580

Kedves Eyeball !

 

Olvastam a hozzászólásaid, itt is, és máshol is. Nekem az jött le az egészből, hogy te azért jöttél erre a világra, hogy a fég GRP9 fegyverek árait az egekbe emeld. Az hogy te megrögzöt gyűjtő vagy, és neked van ebből x darab az éngem legkevésbé sem érdekel. Az hogy velük alszol, velük ébredsz, babusgatod őket, az is a te magán ügyed. De nekem légy szíves ne nepperkedjél itt, mert én nem vagyok olyan hülye, hogy irreálisan magas árat adjak egy ilyen stukkerért. Volt már nem egy ilyen nekem is, én is tudom mi a használati értéke. A képen szereplő fegyver amúgy ha érdekel, az én tulajdonom volt még 2007-ben, hogy te hozzád honnan került, az szintén mellékes. Szóval jogdíjat nem fogok fizetni a képért .

Ja és nyugodjál meg, nem fogok kétségbe esni, ha nem lesz eladó GRP9-es. Én ugyan is nem beteges mániákus vagyok !

 

További szép napot !

Előzmény: Eyeball (19577)
Orin Boyd Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19579

Üdv Urak!

GRPA9 vagy GRP88-at keresnék.

Müködöképes legyen. Ajánlatokat priviben.

KÖszi.

Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19578

"És honnan veszed, hogy ez a te fegyvered ?"

 

 

- Onnan, hogy évekkel(?) ezelőtt vásároltam meg egy (innen is) ismert fórumtárstól.

 

- A kép meg egy szintén ismert fegyverkedvelő - gyűjtő kollégától származik. :-))

 

Üdv.

Előzmény: -vacak- (19576)
Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19577

- Na akkor még egyszer:

 

- Talán megvesztegethető vagyok a képen szereplő fegyverrel kapcsolatban. Ez egy korai gyártású (1996-os) GRP9-es, acéltokos verzió, stiftes csővel, korához képest nagyon szép, gyűjteményi állapotában. Természetesen tudom, hogy a nyolcvan pénz irreálisan sok egy ilyen pittolért (az anyázásokat mellőzzük, lesz@rom a válságdumát, stb.), - de mivel nem kenyérre kell, így ezért ennyiért esetleg hajlandó leszek elcsábulni.

 

- Ha sokallod, természetesen megértelek - legyen szerencséd "aprópénzért" hozzájutni egy ilyen gyűjteményi darabhoz. Nekem elég sok időbe és várakozásomba tellett, - mire hozzájutottam.  :-))

 

Üdv.

Előzmény: -vacak- (19575)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19576

És honnan veszed, hogy ez a te fegyvered ?

Előzmény: Eyeball (19574)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19575

Nagyon vicces vagy.......

Előzmény: Eyeball (19574)
Eyeball Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19574

- A képen szereplő pisztolyt eladom neked egy nyolcvanasért (ha már egyszer belinkelted a fegyveremet...).

 

- Áll az alku?  :-))

 

Üdv.

Előzmény: -vacak- (19571)
-vacak- Creative Commons License 2012.02.12 0 0 19571

Üdv urak !

Akinek van eladó fég GRP9, GRPA9, az kérem jelezze a csizmadia38@freemail.hu email címen

jana89 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19570

Előzmény: vigusz (19567)
jana89 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19569

Tessék vigusz!

Előzmény: jana89 (19568)
jana89 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19568

Hello! igen van! küldök! kérhetek 1 email cimet? köszönöm!

Előzmény: vigusz (19567)
vigusz Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19567

Helló! Képet lehetne róla kérni? Közeli jó lenne a szánról. Köszi.

Előzmény: jana89 (19566)
jana89 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19566

Hello!  Nekem a bírtokomban van egy Reck Miami 92F  típusú gáz/ riasztó pisztoly! Német gyártmány,megkimélt kitűnő állapotban 25.000 ft ért! érdekelné önt? ha igen kérem válaszoljon,ha nem kérem akkor is !! elöre is köszönöm!!

Előzmény: garamakos (19363)
focso Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19565

Helló urak !

Eladó egy ALFA 040 full fém ,gyári fa markolattal jó álapotban. 

Itthon vásárolt ,dobozában, rakétázó toldattal, tisztítópálcával, származás igazolással,

eredeti szlovák nyelvű használati utasítás robbantott ábrával.

Ár:35.000 Ft

Érd:30/9461435

 

McRash Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19564

Eladó Walther P22 a képen látszik annyit löttem amennyi hiányzik belőle .Nincs mellébeszélés ,hogy nagymaméá volt és csak a fiókban volt,meghogy csak szilveszter 2 rakéta.   Eladás oka    ALFA G030   kell. Adok vele hónaljtokot és egy ővre füzhetőt.                                                                                                                                                                                                                                   mkh kártya kelte :  2009.02.12   lejár  : 2014.02.12               tartozékai amik a képeken látszanak.                                         ára     30000.-             ez a vége .         CSERE  NEM ÉRDEKEL .      megtekinteni  / Dunakeszi  /      esetleg Újpest   /                   egyeztetés  után  /                                                                       érdeklődni publikus email-en.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19563

Küldtem e-mailt.

Előzmény: robag52 (19480)
pipuka Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19561

 

Urak!P9M, Keserű átalakítású gáz-riasztó pisztolyomat,ezzel a markolattal+gyári fa markolattal+pottárral ,elcserélném Alfa G0-30 ra értékegyeztetéssel,vagy 40 ezer forint értékben egyébb gázpisztolyra.Mkh 2020-ig érvényes.A pisztolyt fegyvermester tökéletesítette,Így akadás minimális.Viselési nincs rá kiváltva. Szép esztétikai állapotban.Érdeklőgni,Hétvégén a :harminc/612hetvenhat37 számon,vagy emailben.

kulindamani Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19555

Gázpisztoly adás-vétel

Dönci62 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19554

"  A GP re a viselési engedély határozatlan időre szól, de csak és kizárólag abban az esetben ha vana fegyveredhez érvényes MKH kártya.  "

 

Ezt meg honnan a csudából veszed, hol, milyen törvény, rendelet írja ezt elő????

Személy szerint két viselésim is van, amihez még soha nem kértek MKH kártyát, az igaz, hogy több mint 3 éve lettek kiváltva.

 

"  viselésidet kérik a GP hez a sünök és lelellenőrzik akkor  kimeríte3d az engedély nélküli fegyverviselés fogalmát, ami viszont büntetőtétel szabsértés.  "

 

Ha bemutatom a viselésit engedélyt, amin jól láthatóan be van azonosítva a viselt fegyver (típus, sorozatszám, dátum, stb.) és betartom az előírt viselési szabályokat (rejtve, stb.), akkor mit merítek ki?????

 

"  Első dolog volt a kiváltás előtt amit az igrenden kértek és le is fénymásoltak.  "

 

Tucatnyi viselési engedélyről tudok, amihez sosem kértek MKH kártyát.

 

Ne keverd a lőfegyver és a gáz-riasztó fegyverre vonatkozó törvényi, rendeleti előírásokat!!!!:-)

 

"  hogy muzeális daraboknál  "

 

Múzeális daraboknál nem adnak viselési engedélyt, de ott nem is ez a szükséges. Azokat tarthatod engedély nélkül is, ott a felhasználásuknál lépnek életbe különböző szabályok.

Előzmény: Threshold (19553)
Threshold Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19553

T. olvtárs!

 

Igazad van, hogy ennek a beszélgetésnek ott lenne a helye a gázpisztoly topicban.

 

"

Még egyszer leírom: szvsz a Magyarországon eddig gáz-riasztó fegyverekre kiadott viselési engedélyekkkel rendelkezők nagy része (esetleg nagyobbik hányada), nem rendelkezik MKH kártyával (vagy, ha igen, nem az engedélyeztetéshez és bemutatáshoz váltotta ki, hanem a biztonság kedvéért).

 

Ez sem fedi a valóságot. A GP re a viselési engedély határozatlan időre szól, de csak és kizárólag abban az esetben ha vana fegyveredhez érvényes MKH kártya. Amennyiben nincs és a viselésidet kérik a GP hez a sünök és lelellenőrzik akkor  kimeríte3d az engedély nélküli fegyverviselés fogalmát, ami viszont büntetőtétel szabsértés.

2. Ha nincs MKH kártyád akkor hogy kaphatsz viselési engedélyt???

 

Első dolog volt a kiváltás előtt amit az igrenden kértek és le is fénymásoltak.

Itt jegyezném meg, hogy muzeális daraboknál nem tudom, hogy elég e a tanusítvány vagy ott is kell MKH, de nekem egy P22 esem van ahhoz az volt az első amit az Ig.renden kértek.


Előzmény: Dönci62 (19552)
Dönci62 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19552

OFF ezzel az egésszel tényleg a gázpisztolyosban volna a helyünk!

 

Ez így nem fedi a valóságot.

Az idevonatkozó kormányrendelet alapján, csak lőfegyvernél kell az MKH-t a tartási engedéllyel és egyéb iratokkal együtt magadnál tartani, ha nálad a lőfegyver.

Szerinted a gáz-riasztó fegyverek lőfegyvernek minősülnek??

Értelmezzük már a törvényeket, rendeleteket, ne csak olvasgassuk és mondjunk okosakat belőlük.

Az egy más dolog, hogy különböző sündörségek, mindenféle belső körlevelek révén mit szeretnének megkövetelni.

Még egyszer leírom: szvsz a Magyarországon eddig gáz-riasztó fegyverekre kiadott viselési engedélyekkkel rendelkezők nagy része (esetleg nagyobbik hányada), nem rendelkezik MKH kártyával (vagy, ha igen, nem az engedélyeztetéshez és bemutatáshoz váltotta ki, hanem a biztonság kedvéért).

Én is megcsináltattam minden fegyveremhez (múzeális, gáz-riasztó, lég, airsoft), hogy ne lehessen félreértés, ha véletllenül valami miatt firtatnák, hogy melyik fegyver miért is van a birtokomban, de viselésihez, csak  a legutóbb kiváltott HW 88 SA-hoz és Alfa G030-hoz kérték, amikor a kiadás miatti eljárást intéztem.

 

ON szvsz a gázpisztolyosban folytassuk az ezzel kapcsolatos hsz.-okat.

Előzmény: la-cee (19543)
Ford Gran-Torino Creative Commons License 2012.02.11 0 0 19551

Na meg aztán hiába nem vásárlásról szóló kérdés, többeket is érdekel, így nem csak céltalan szövegek olvashatóak - ja és a sima gázpisztoly fórum elég kihalt. Itt sokkal hamarabb választ kapunk..

Előzmény: pappevok (19540)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!