Keresés

Részletes keresés

Hímsoviniszta disznó Creative Commons License 2024.03.29 0 1 1

Messze tőle. Többet hazudik mint gondolnád. Ha téged akarna, már nálad lenne. Pont ugyanígy fog veled is bánni később mint ahogy most a másik csajjal. Sőt, még az sem biztos, hogy egyedül vagy tartalékban, lehet, hogy egyszerre még 2-3 ilyen csajt is szédít.

Előzmény: beacska4 (-)
Bf109. Creative Commons License 2024.03.28 0 2 0

Ezt úgy hívják hogy lián0zás...

De ha nagyon akarná már veled lenne..sztem lépj tovább

Előzmény: beacska4 (-)
beacska4 Creative Commons License 2024.03.28 -2 0 topiknyitó

Nem szép sztori, az lenne a kérdés, hogy volt-e már ilyen tapasztalata valakinek?

Összejöttem egy pasival, aki elég fura volt. Olyan akarom is meg nem is volt a hozzáállása végig. Sejtettem, hogy van valami, az volt a tippem, hogy valaki mással is ismerkedik. Ha én akartam közeledni, többet találkozni, akkor hátrált, kifogásokat talált. Ha eltűntem, viszont mindig újra felbukkant.

Aztán kibújt a szög a zsákból - neki még volt barátnője. Elvileg szakítottak, nincs is még túl rajta.

Bevallom, beleszerettem. Elnéztem volna neki ezt a dolgot, ha azt mondaná, hogy oké, akkor most már viszont akarja rendesen. Mikor megkérdeztem, hogy mit akar tőlem, azt mondta, hogy ő akar mindent, párkapcsolatot, boldogságot, családot. Mikor rákérdeztem, hogy jó, de velem akarja? Akkor azt mondta, nem tudja, neki még sosem volt ilyen, hogy ennyire hamar jött volna a másik, nincs benne tapasztalata.

Most megint eltűnt.

Van remény, hogy visszatalál hozzám, ha túlteszi magát az előzőn?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!