Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2023.10.21 0 0 41

Láttam grt. Kelemen nem edz semmit. Úgy nagyon nehéz. Ha első kettőben vagytok fel akartok jutni? Filsről meg nem írsz semmit? Elődöntőbe van. Mit vársz Tsitsipas ellen.

Előzmény: attailor2 (40)
attailor2 Creative Commons License 2023.10.20 0 0 40

Szervusz! A héten a 7. fordulóban lejátszottuk a  meccset a Hidegkutival, fent van az eredmény a bpatsz oldalon. Nem jött be a tipped, mert Kelement 2 csapattársam is legyőzte. Nekem nem volt ellene győzelmi esélyem, de így se panaszkodhatok!

Előzmény: Petyka30 (39)
Petyka30 Creative Commons License 2023.10.10 -2 0 39

Szia! Jelenleg folynak a tárgyalások. Ott ahol megégtem oda akarok visszaigazoló. Jővő hét pénteken beszélik meg, hogy kapok e egy 2. lehetőséget a Dunaholdingba. Ha igen, akkor a meghívást elfogadom, csak mi volna ha én hívnálak meg téged. A porcelán utcában parketta van. És állom a költségeidet. De ha mindig nem játszol, nem volna e olyan csapatban játszanod, ahol mindig játszol? Csak jelenleg egy ember van ha visszaigazolok, akiből most nem nyer meccset, de rossz szofttal játszik, és belőle csinálok egy 40 50% embert. A társaság nagyon intelligens. Egy embert nem ismerek. És ha akarod, hogy nyerhesetek a Kelemenék élén, ha autóval elviszem elmegyek edzőnek. 4:4 a meccs. Kelemen ellen nem tudok mit mondani, de a 2. és 3. ember ellen igen. Ha érdekel megírom az e mail címemet és először beszélünk telefonon. Hogy menjek ki a meccsre. És szerintem tehetséges lehetsz, ad meg a Te érdekedben, hogy megnézheselek. Ha a statba vagy a Bvsc- be játszol szívesen elmegyek megnézni mit tudsz. És lehet Te is rossz szofttal játszol. Először usmerjük meg egymást egy meccsen. Mert ha visszatérek, akkor is 5 hét kell, hogy játszunk. Most játszhatunk az eredmény 3-0 pontarány 0 1 0 kb. Most nem tudunk játszani. Mert az első héten Kerület 2-ben agyon vernek. Na Fábián nyert zseniális játékkal. Na addig is minden jót. Az e mail címem kakadu1132@gmail.hu írd meg a telefonszámodat, és mikor hívhatlak. Köszi sok sikert.

Előzmény: attailor2 (38)
attailor2 Creative Commons License 2023.10.10 0 0 38

Szervusz!

Kösz a gratulációt, magam is meg vagyok lepődve, hogy 5 forduló után így állok egyénileg , bár nem az éremesélyes csapatokkal játszottunk eddig, azok szerintem az ESMTK, a Hidegkuti, a Dunaholding és a Sanitas Budo, s ez utóbbit már legyőztük, mert viszonylag gyengén jöttek el hozzánk a 3. fordulóban. Arra azért felhívnám a figyelmed, hogy a csapatunkban Brázai és Nagy BPII szinten nagyon erős játékosok, akik a szezon végn első 10-ben lehetnek az egyéni  ranglistán és a 3 feljátszónk, Bula, Muszta és Gulyás is hatékonyabb játékosok nálam, tulajdonképpen ebben a csapatban mindenki jobb nálam hosszútávon, még úgy is, hogy a 3 feljátszót edzőmeccseken többször legyőzöm, mint kikapok tőlük!

Úgyhogy én azt gondolom 5 forduló után, hogy ha az 1. helyért nem is, de a bronzéremért versenyképesek vagyunk!

Már említettem, de még 1x elmondom, én az FKF-be egy szombat délután (kb. 16:30-tól akár 21 óráig is!) meg tudlak hívni játszani, ha van hozzá kedved! A termünkben nem taraflex van, hanem járólap!

Még annyit, hogy én nem tartom magam jó edzőpartnernek, főleg azért mert inkább meccspárti vagyok, tehát 10-15 perc bemelegítés, ütögetés után inkább barátságos meccseket szeretek játszani, mint püfölni a labdát órákon át, de vannak az FKF-ben, akik nagyon szeretnek iskolázni!)))

 

 

Előzmény: Petyka30 (36)
Petyka30 Creative Commons License 2023.10.09 -1 0 37

Arnoldi most is jól szerepel kínában. Ha nem látsz egy meccset, ne haragudj, hogy tudsz véleményt formálni. Nagyon jó meccset játszottak egymás ellen. Peches sorsolás volt. Az egyik nagy tehetségnek ki kellett kapni. Még 2 ember sosem nyert meg egy tenisz meccset. De mégis párosban.))) Huss Moodie a wimbledoni selejtezőből, megnyerték a versenyt. Csak a hagyomány Wimbledonban, megszüntették a páros selejtezőt. Még jobb lett a fű, azért játszanak vasárnap. Hahaha. A több bevételért. Na jövő héten hajrá. Nem mehetek ki?

Előzmény: attailor2 (12)
Petyka30 Creative Commons License 2023.10.08 -1 0 36

Gratula az eddigi szereplésedhez. Lenne egy kérdésem? 50%, hogy jövőre visszaszeretnék térni. De nincs edzőpartnerem. Mert Taraflexen minél többet játszok, annál rosszabbul játszok. Nézd meg a 2017-18 szezonban a Budai Dunaholdingba igazoltam, 60% ígértem, lett volna 90% is, mert komolyabban vettem, és vettem egy 1.7 tenyeres szoftot. Az első meccsen is beégtem 1-et nyertem kín keservesen, és teljesen elvesztettem a realitás érzékem, és még egyet játszottam én hülye, és 0 nyertem. Nézd meg 8 ból egyet nyertem. Nem játszanál velem heti 2-t, és ha bajnoki van, akkor egyet. Mert NB3 szeretnék játszani. Lehet belőled is jobb játékost faragok. Nagyon megköszönném, de a heti 1-et is. Csak akkor NB1 játékost kell megkérlek, hogy iskolázon velem. Meg védjen egy kicsit. A védőket lehet NB2-ben is megverném, ha tudnék úgy mozogni, mint 14 éves koromban. Mert le kell butítsam a játékomat, mert a lábmunkám, szinte nulla. Csak fonák szemcsét tudok szerválni. Talán megismerjük egymást. A költségeidet állom. De Fils látod most jól szerepel. 19 éves. Ljobo őt nézte ki, meg talán a másik fiatal franciát. Bár sosem láttam játszani. Ha megtennéd, hogy válaszolsz megköszönném. További sok sikert, de 4.-től, 6. lesztek szerintem. De hátha meglesz a bronzérem. Bár nem ismerem csapatod erejét, nem tudom nem érdekelne e esetleg BP1-c. Csak akkor december 5-ig le kéne igazolják hozzátok, hogy a 4 legjobb ellen beszállok. Természetesen mégegyszer nem csinálok hülyét magamból. Csak ha mindegyikőtőket legyőzlek edzésen. Szívesen átigazolok hozzátok is, úgy jővőre BP 2-be, hogy csak az első 5 6 csapat ellen játszok. Hogy 3 vagy 4 simán nyerjek. És akkor meglenne a bronz medál. Én csak a nosztalgia, és a mozgás kedvéért szeretnék játszani. Ha érdekel megadom az e mail címemet. Idén is akkor, ha tavasszal játszanék talán meglenne a bronzérem. Ha 5. helyen álltok ősszel.

Előzmény: attailor2 (35)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.16 0 0 35

09.15. péntek este felvételről adták az m4 sporton a svéd-magyar 3-2-es 1/4 döntő meccset a csapat EB-ról. Én néztem, s remélem te is láttad, ahogy majdnem továbbjutott a magyar csapat!

Petyka30 Creative Commons License 2023.09.08 -1 0 34

Kelemen múlt évben 8. lett a ranglistán. De az első aki lett, egy jó NB3 játékos.  A többiek akik megelőzték azok sem BP2 játékosok. Nem is vesztett az első fordulóba szettet sem Kelemen. Ellenetek sem fog szettet veszteni, de nyerhettek, mert a 4. emberük nagyon gyenge, szerintem valószínűleg ellenetek sem nyer. Tehát 4-4-ről indul a meccs, és attól függ, mit csináltok a 2. is 3. ember ellen. 8-8, 9-7, vagy 10-6 lesz valakinek.

Előzmény: Petyka30 (33)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.08 -1 0 33

Szia! Azzal nem közölsz infót, hogy egy 1/C embert legyőztél ha nem írod meg, kb mennyi százalékot nyert. Mert ha 50% nyert, és megverted, akkor kinőtted az osztályt. Ha csak nem az történt, hogy a tavaszi utolsó forduló óta nem ütött labdába. Mert szinte mindenki edzés nélkül játszik. Ha most játszanék két hétig, akkor mégvernél, de ha 5 hétig edzenék, akkor meg nagyon simán én nyernék. A bajnokság szerintem a BP/2 képest közepesnél kicsit gyengébb csoport. A Hidegkútból, tudom kicsoda Kelemen Gyula, természetes játszd le a meccset, de nagyon ki fogsz kapni ellene. Engem is megverne. És azért lett komolytalan sajnos a BP bajnokság, mert egyre kevesebben játszanak, sokan abbahagyták, és utánpótlás alig van. A Ti csoportokban sincs meg a 16 csapat, csak 15, így senki nem esik ki. És sokan azért nem mennek fel Kerületből BP-t bajnokságba, mert ott nem kell bírót fizetni, és sportorvosi igazolás sem szükséges hozzá. Ha NB2-ben nincs bíró, akkor 5 osztállyal lejjebb miért van? 

Előzmény: attailor2 (32)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.08 0 0 32

Üdv! Bocs, nem nagyon neteztem a napokban, csak 10-15 percre néztem be ide. Igen, tegnap volt a meccsünk és kb. ez volt a 70-72-edik szereplésem BP II-ben, s talán a 4. ilyen alkalom, hogy egyet se vesztettem ezen a szinten! Az egyik meccset 0-2-ről tudtam 3-2-re fordítani egy szemcsés ellen, a másikon döntő játszma 3-8-ról sikerült 11-8ra nyerni egy antis ellen!)))

HL Sólymok ker1 bajnokként jutott fel, Homonnai G. pedig I/C-ben se volt rossz 3-4 éve a HCTC Magyar-Kínai csapatban.

Egyébként épp írni akartam, de örülök, hogy figyelsz!)))

Persze, általában örülhetek majd, ha 2-ket tudok nyerni, mert nem gyenge a csoport, sok erős játékos van.

 

Előzmény: Petyka30 (31)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.08 -1 0 31

Szia! Megint nagyon eltűntél, pedig azóta írtál. Látom az 1. fordulóban 4-et nyertél. Csak ez nekem nem mond semmit, mert az akiket legyőztél nem ismerem.

Előzmény: attailor2 (28)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 30

Szia! Bocs ha honlap tényleg ugyanaz, én voltam a hülye. Szóval megtaláltalak, nagy nehezen. 2021/22 bajnokságban. Szóval a Te csoportodban legalább 3 ember pénzért játszik. Ahhor gratula, hogy nem kiskrodban kezdél játszani, és 50% lettél kb. Csak ez azért nem mond nekem semmit igazán, mert nem tusom mit tudsz? Ismerek játékosokat, akik ha kiskorukban kezdték volna, NB1-ig legalább vitték volna, de 18 évesen kezdték, és Budapesti NB3-ban jól nyernek. Az sokkal erősebb liga, mint a vidéki, csak azért játszanak ebben a csoportban, mert nyernének jól NB2-ben is, csak hétvégén nem akarnak játszani, ez meg hétköznap van. Egyébként még a neveddel sem vagy a legjobb, mert van egy ember, eki most NB2 játszik talán, de régen NB1-es volt.  Dunaújvárosnak 2 cspata van, most az egyik feljutot azt hiszem az NB1-ben, de nem tudom melyikben játszik a névrokonod. De természetesen a 2 Dúnaújvárosi csapat utálja egymást. Magyarország már csak ilyen. Az igazságos hozzá tartozik egyszer egy meccsen én is elkövettem egy óriási hibát, untam ameccset, mert gyenge volt a csapat, és addig hülyékedtem míg kikaptam. És mérgamben  (szégyellem) az asztalba csaptam az ütümet. Ezt nem kellett volna ez a produkció, de ez van megtörtént 2mp múlva már visszacsináltam volna. Tehát ha ezt az egyet mondják rólam ez igaz. sajnos megtörtént, de egYszer lehet hibázni, de ez a hülyeségemet nem menti fel. Egyet kérdezek. Úgy sem mész bele? Neked messze van a Porcelán utca? A Mavex terme? Mert ott úgy szívesen játszok veled, hogy heti 2 játszol velem? Más helyett én nem tudok. Kicsit majd vissszaveszek magamból amikor már jobb vagyok, nem fogod unni. És akkor játszhatnánk egyszer egy komoly meccset. Vagy még egy helyet tudok, de az nem biztos a Gergely Gábor Akadémia. Amikor ott játszottunk még parketta volt. De ezért hülyeség a Budapest bajnokság. Csak látod eért lett értelmetlen a Buadpest bajnokság, mert nincs meg a 16 csapat. Valahol 15 van. De valahol 14. Onnan nem lehet kiesni, tehát valahogy át kéne szervezni a Budapest bajnokságot. Eggyel kevesebb BP2 csport kellene. Innen a csoprtból ki esik ki? http://www.bpatsz.hu/sorsolas_cimjegyzek/22-2023-2024_Cimjegyzek_0812.pdf Csak viccből kérdezem mert senki. 

Előzmény: attailor2 (28)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 29

Ne haragudj, nem hiszem ,hogy a Te csapatodban, még pénzért is játszanék, mert van olyan játékos nem iróm le a nevét mert feketén kapja, jobb vagyok nála. De én olyan egyesületben nem játszok ahol Tóthná játszik. Sőt hogy ehhez a pribékhez, oda menjek, hogy játszak vele, kizárt. Te azt szapulásnak nevezed, és egyet értesz vele, amit csinál? Mert akkor játsssz BP/2-t, csak a tömegsportnak nem ez a célja, hogy nyerjél, persze mindemki nyerni akar, csak nem mindegy hogyan. Sportszerűen káromkodás nélkül kell játszani. Mert az "szapulásod" abból állt, hogy kurva anyázot, meg köpködöt.Te szerinted a Budapest bajnokságban, de még az NB2-ben sem, sőt az NB1-ben, sőt a kínai első osztályban lehet így viselkedni. És akik vele játszanak egy csapatban nem érzik, hogy rájuk nézve is ez vérciki, mert azonosulnak Tóthné tűrhetetlen viselkedésével. Sőt ellenünk a Pénzügyőt színeiben játszott egy kiskorúval, Kisgéczi Domokossal volt egy csapatban. Szép példát mutatott neki gratulálok. A Pénzügyőr edzőjéről es eddig is megvolt a véleményem, de, hogy egy kskorút elküld Tóthnéval egy csapatban játszani, az őt is mínősíti, és a egyesűletét is. Én direkt hecceltem, mert akkor csináltam pontot ellne, mert védő amikor akartam, tehát benne volt a kockázat, hogy kapok 2 csúszát, vagy neccet, de direkt döntő szett16-14-re győztem le. Hogy még idegesebb legyen. Azt nem bánom, hogy versenyszerűen nem játszok, ha hátam köepére nem kívánom, azt s ajnálom,nincs kivele gy héten 2 játszani valahol. De mivel Taraflex nem jöhet szóba, így egyedül a Mavex terméről tudok, ahol még parketta van, De ott nioncs kivel játszanom,mert csaka meccsekre mennek le. Mert a Postást múlt évben megvette egy ügyvéd. Állítólág egy "tudós" Többet nem írok nyomozd ki, kivette meg. A telefonszámat megadom ez nem gond, csak mivel nálatok is Taraflex van azt mondod, de ha parkatta lenne, akkor sem állok ki, mert a végeredmény a Te javádra 3-0 És lehet nem nyerek pontot, Ahhoz, hogy kiálljak ellened, é ne csináljak magamból, hülyét 4 hetet kéne edzenem heti2-szer, vagy 5-öt, és akkor hétfőn kiállnék, mert Megszárválom fonákra, és beászol,a szervádat meg lefogadom fonákra, aztán kapsz egy ászt. Ha edzek nem tudsz velem játszani, mert nem vagyunk egy szinten. bocs.  a Pingpong egytársasjáték, akkor jó, ha közel azonos tudásúakkal játszol. Ezért is szertem a KSI-t, mert ott játszottam BP1/A is, meg kerület 2 ellen is. Mert mindig ugyanazokkal játszani uncsi. Bár Kerületesekkel csak azért játszottam, mert megkértek, én meg bárkivel játszok,aki sportszerű. Arra hajlandó vagyok mégegyszer leírom, elviselem kedvedért Tóthnét is, ha nem vele vagy egy csapatban, egyszer elemegyek, hátha jobb játékost faragok belőled. leht rossz szofttal játszol, és megindulna buli, aminek örülnél. Az is amtőr, de jobb bajnokságban gondolom szívesen játszanál. Lehezt 2 szoftot kell vegyél. Bár meg kell néznem mit tudsz, mert lehet semmit nem tudok mondani. az én cspatomban sem tudtam senkinek mit mondani, mert Mayer ugyanúgy azzal együtt, hogy nemkorszerű játékot játszik korából fakadóan, ő éerte hozzá. Wehovszkí csak nyesni tud, régen jó szintem, csak hiába védsz mondjuk BP1/A szintem, hanem tudsz 0% ütni, és kipötyögnek. Kádárt utálom, Szijjártó meg nem BP 2 szint. Mayerrel volt, hogy ketten 7 meccset nyertünk, és 8-8 lett. Nézd meg amikor elmentem az őszi, szezonban az 5. lettünk, nélkülem visszaestek, mert alig vertek meg valakit. KB a 10. helyre, de ezt fejből írom. Szóval ha érdekel egyszer lemegyek szívesen aztán meglátjuk tudok valamit mondani, vagy sem. Jó és sportszerű mérközéseket kívánok. Szervusz.

Előzmény: attailor2 (28)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.03 0 0 28

Szerintem működik az oldal, http://bpatsz.hu/page/aktualis-allas, én már megnéztem a 2016/17-es eredményeidet a KSI VII-ben.Elég jól szerepeltél szerintem, kár volt abbahagynod a játékot 1-2 ember miatt, válthattál volna klubot például.

Gratulálok Tóthné legyőzéséhez, gondolom szapult téged rendesen a meccs alatt és után!)))

Velem sose akart egyénit játszani, félt hogy kikap, pedig szerintem 50-50% lett volna, hogy ki nyer.

Párosozni azt szoktam vele.

Egyébként már csak elvétve jár le az FKF-be, mert el lett innen tanácsolva, mert volt pár balhés meccse a közelmúltban.

Azt tudom javasolni, hogy ha megadod az emailcímed, akkor megbeszélhetünk egy szombat délutáni pingpongozást az FKF teremben.

 

Előzmény: Petyka30 (27)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 27

Szervusz! Vakondért bocsánat, de nekem is csak azért van okos telefonom, mert tenisz örült vagyok. Hülye vagyok hozzá nem kicsit nagyon. Na most Te szerinted gondolkozz egy kicsit, miért edző a KSI- ben Lakatos Andrea. Azért mert a kb 18 évvel idősebb férje a vezetőedző. Na most Ő jó NB1-es játékos volt, meg Pázsy válogatot. De szerinted ért hozzá az Andi? Engem sosem bántot ne híreszteld, de egy nem ért hozzá, 2 hozzá képest világbajnok vagyok. Tehát ha én vagyok Huzsvár ellen a kispadon, nem tudom hányadik meccset játszottad ellene. Tegyük fel az elsőt. Az a leggázosabb, mert senkit nem ismerek az ellenfélből. 4 pont alatt felmérem mit tudsz, időd kérek, aztán nem csináltál volna ponot. Tudod az a baj a pingpongban, 17.30. tart az utánpótlás edzés, hogy  nem sok gyerek ott van, ha értesz hozzá, és max 2 gyerekkel  volt, akkor érdemes foglalkozni, a KSI-t Csanádi Árpád alakította, hogy a magyar sportnak utánpótlás neveljen. De igazán csak 1 gyerekkel volt értelme foglakozni, mert nézd meg Újvári Bence most szerintem 50% volt NB1-ben, De mivel az Extraliga a legmagyasabb osztály, ez tulajdonképp Nb2-nek felel mek. És ennél több nincs is benne igazán. NB1-ben van egy kis pénz, de szinte mindenki dolgozik mellette. Na most van egy ember, akivel érdemes foglalkozni,és Te vagy a vezetőedző, nem mész át megnézni a meccsét? De az a az ember sem lesz sosem válogatot, tualdinép kicsit viccesen Huzsvár is mit keres ott. Én sem küldem volna el, mert a magy korosztálya legjobbja volt, és azért a MOATSZ-tól kap pénzt at egyesület. Nem beszélve utánpótlásban 100 nemzetközi versenyen elíndititták kb, neki pechje volt, mert a covid is közbe jött, mi pénzbe került Huzsvár a magyar Államnak. Lakatos Gyula engem nem bántot, de éredlődj róla milyen ember. Na most nem tudlak megnézni. mert tudom ki az Budapesti Asztalitenisz fönöke, most biztos kapottegy kis pénzt, 100 évíg volt egy jó honlap. most csináltak egy újat, láss csodát jelenleg nem müködik. Van itt pénz, csak nem arra amire kéne. Figyelj engem az nem érdekel ki a bajnok az Extraligában, mert tudom milyen ki kicsoda. Inkább nem megyek be egy asztalitenisz terembe, mert Pázsyval semmi bajom, de Lakatosról meg van a véleményem. Az volna a kérdésem, nem érdekelne az, hogy az első 5 fordulóból egyszer megnézem mit tudsz, és hátha mondok valami okosat. Nem ígérek semmit, mert ahhoz látnom kell mit tudsz. És olyan meccs legyen, ami egál körüli. Megvitatjuk Fils nyer vagy nem GS-et közben. Meg Tóthnét kéretik nem a teremben tartózkodjon. Sok sikert a jövő évi szezonhoz. Nem lehet bekerülni budapest bajnokságban, mert senki nem jár le edzésre, játszottam volna magasabb osztályban is, nekem ez uncsi volt, csak a Wehovszky Tamást imertem. Nem lett volna baj a csapattal, ha ninott a gerinctelen sunyi, ráadásul nem tudom mire volt akkora poféja, alig nyert meccset Kádár Mihály. Elég volt nekem egy Kádár is, erre jön egy 2. Én legalább tudom hol a helyem egy asztaliteniszteremben. Na rajtad múlik találkozunk egyszer vagy sem.  

Előzmény: attailor2 (26)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.03 0 0 26

Üdv!

Én azt gondoltam, hogy nagyjából akkor egy korosztály lehetsz azzal a négy KSI-s öreggel, akikkel játszottál, erre kiderül, hogy nálam is 7 évvel fiatalabb vagy a moatsz.data szerint.

Ugyanis rájöttem ki vagy, de nem írom ki ide a neved, viszont a versenyeng. számod 17761.

A saját nevem se írom ki, de az én számom 16215.

Meg tudod nézni az eddigi BP II-es meccseim eredményét a bpatsz oldalon.

2019/20-as szezon: BPII/2. csop FKF SK III. 

Egyéni listán 36.hely 78 meccs/40 győzelem 51% (ez a szezon covid miatt 24. fordulóig ment!)

2020/21 : BP II/3. csop. FKF SK III.

Egyéni lista 44. hely 36 meccs/13 győzelem 36% ( ezt a szezont 9 fordulóig engedték covid miatt!)

2021/22 : BPII/3. csop. FKF SK III. 

Egyéni lista 35. hely 112 meccs/ 55 győzelem 49%

2022/23: BP II/2. csop. FKF SK III.

Egyéni listán csak a bővített verzión vagyok, mert csak feljátszó voltam, 20 meccs/12 győzelem 60%.

2023/24-ben, azaz idén a BP II/ 1. csop.-ban az FKF SK IV-ben fogok játszani, majd nézegetheted az eredményeim, mert jövő héten már kezdődik!

 

Huzsvárra visszatérve: természetesen ott volt az akkori edzője a meccsen, amit elvesztett ellenem, név szerint Lakatos Andrea, de nem tudta megnyeretni vele mégse, pedig akkor még én se játszottam közel sem úgy, mint ma, hiszen kezdő versenyző voltam, s a 2. forduló volt!

 

Még annyit, nincs okostelefonom, otthonról egy régi ámítógépről netezek és nem ülök előtte 0-24 óráig, ezért nem jelentkezem 4-8-12 órán át, de van olyan nap, amikor be se kapcsolom a gépet, tehát ne türelmetlenkedj!

Előzmény: Petyka30 (25)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 25

Ha megírod ki vagy a vakondod visszavonom, de ha írsz valamit, és úgy gondolod neked van igazad, és valaki válaszol rá, véd meg az igazadaz, és ne tűnjél el. Mert ez nem korrekt.

Előzmény: Petyka30 (24)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 24

A hogy ki tört a cirkusz azért nekem volt igazaam, mert Szabó László ír a Budapesti asztalitensz szövetség oldalán egy "cikket". Ajánlom olvasd el, sokat tanulhatsz belőle. 
Játékvezetői ténykedésem alkalmával több játékosnál találkoztam azzal a jelenséggel, hogy az ütőborítások túlnyúlnak az ütőlapon. Ezt a tény szóvá tettem és közöltem, hogy ez szabálytalan. Sokan érthetetlenül néztek rám, vagy megjegyezték, hogy egy-két milliméter túlnyúlás megengedett.

A szabálykönyv a következőket írja: 2.4.4. A borítóanyagnak az ütőlapot teljesen be kell fednie, de nem nyúlhat túl az ütő szélén.

Tapasztalatomat azért teszem közzé, hogy minden érdekelt tanuljon belőle. A szabályokat be kell tartani függetlenül attól, hogy a versenyző melyik osztályban játszik.



Szabó II. László
játékvezető

Játékvezetői ténykedésem alkalmával gyakran tapasztalom, hogy régi játékosok nem ismerik az érvényben lévő szabályokat. Az alábbiakban, egyes szabályok felfrissítésével szeretném segíteni a versenyzőket.

3.4.3. Bemelegítés.
A játékosnak 2 perc bemelegítési idő áll rendelkezésére a mérkőzésre kijelölt asztalon, a kezdés előtt közvetlenül.

A bp.-i csb. mérkőzés kezdése előtt 20 perc bemelegítési időt kell biztosítani a játékosok részére.

3.4.1.1.
Az egymást követő játszmák között maximum 1 perc szünetet lehet igénybe venni.

3.4.1.2.
Rövid szünetet igénybe venni törölközés céljára minden játszma kezdetétől 6 pontonként, a mérkőzés döntő játszmájában a térfélcsere alkalmával lehet.

3.4.2.2.
A játékos, vagy páros jogosult mérkőzésenként egyszer maximum 1 perc időt kérni.

3.4.4.8.
Ha a játékosnak,(párosnak) egymás után két mérkőzést kell játszani, jogában áll maximum 5 perc pihenőt igénybe venni.

3.4.4.7.
Technikai okok miatt (áramszünet, stb), félbeszakadt versenyeken, csapat mérkőzéseken 1 órát kell várni az akadály elhárítására.

Szabó II. László
Játékvezető küldő h.

Játékvezetésem során gyakran tapasztalom, hogy egyes játékosok szabálytalanul adogatnak. Figyelmeztetéskor érthetetlenül kérdezik, hogy mi a probléma. Ismétlődő esetben, amikor a pontot az ellenfél javára ítélem a szabálytalan adogatás miatt, fel vannak háborodva. Megjegyzik, hogy ez amatőr sport, itt a szabályokat nem kell olyan szigorúan venni.

Többször elmondtam, hogy amennyiben a szabályok megszegőivel elnézőek vagyunk, a szabályosan játszó ellenfelet sújtjuk, amihez a játékvezetőnek nincs joga. Nézzük meg, hogy mit ír erről Szabálykönyv:

"2.6 Szabályos adogatás

2.6.1. Az adogatás megkezdésekor a labdának szabadon kell feküdnie az adogató mozdulatlan szabad kezének nyitott tenyerében.

2.6.2. Az adogatónak megközelítőleg függőlegesen, minden pörgetés nélkül kell feldobnia a labdát úgy, hogy az a szabad kéz tenyerét elhagyva legalább 16 cm. Magasra repüljön, majd anélkül essen lefelé, hogy bármihez beleütközzön a megütése előtt.

2.6.3. A lefelé szálló labdát az adogatónak úgy kell megütnie, hogy az először a saját térfelét érintse, majd a háló felett, vagy mellett elszállva közvetlenül a fogadó térfelén pattanjon le. A páros játékban a labdának - egymás után - az adogató, majd a fogadó játékos, jobb térfél részén kell lepattannia.

2.6.4. Az adogatás megkezdésétől a labda megütésének pillanatáig a labdának a játékfelület szintje felett és az adogató alapvonala mögött kell lennie, és a labda nem takarható el a fogadó elöl az adogató, és párosban az ő és partnere egyetlen testrészével vagy ruházatával sem. Az adogatónak a labda feldobása után, a szabad kezét azonnal el kell vinnie
az adogató teste és a háló közötti területről.

2.6.5. A játékos felelősége úgy adogatni, hogy a játékvezető vagy az asszisztens jól láthatóan meggyőződhessen a szabályos adogatás követelményeinek betartásáról……"

Hát ennyit a szabályos adogatásról!



Szabó II. László
játékvezető

Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 23

Figyelj egy valamit kitaláltam. Ha benne vagy 1 meccsedre kimegyek, hátha megtáltosodsz. Csak olyanra ami szoros meccs. És Tóthnét nem akarom látni.

Előzmény: attailor2 (20)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 22

Szóval 2016-17-bn játszottam ,és kevesebb mint 50% meccsen,a százalékomat úgy találod meg, hogy klikkelj rá, hogy akik 50% nál kevesebbet játszottak, azoknak is feldobja az eredményeit. Bár Lajtain kivül vol még 3 Nb3 játékos akiktők kikaptam ugyan, de tiszteséges vereséget szenvedtem Végíg figyelniük kellett. Lajtai az más kávéház volt. Szörnyű érzés amikor érzed, hogy ha az ellenfél akarja pontot nem tudsz csinálni. és még annyit ebből látszik Klampár megkorra spoertember, nem akarja elvenni a bocs kutyaütők kedvét a játéktól. Ez ha velem játszana rám is vonatkozik.Klampárnak még a cípőjét felhúzni és megtisztetltetés nekünk.

Előzmény: Petyka30 (21)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.03 -1 0 21

Szia! Akkor ha jól számolom 9 éves, és 8 hónapos volt. Na most ha le tudtad győzni az vicc. Szóval az a vicc, hogy idegenben győzted le. Nem ment át a Lakatos Gyula, vagy a Pázzsy Ferenc vagy egy edző a meccsetekre? Mert úgy el tudom képzeni, hogy Te győztél,mert ha én ott vagyok, nagyon pontot nem nyertél volna. Csak ennyi idősen és is hülye voltam, és sok meccset elvesztettem amit megnyerhettem volna a mai eszemmel. Bár nekem mindegy volt, mert gyenge voltam sosem lett volna belőlem pingpongoznó. Tehát ha nyertél ha nem volt ott edző azért, ha meg volt, Pázsy Ferit nem bántom, nagyon tiszteséges szorgalmamának köszönetően jutott el ilyen magas szintre. Lakatos Gyuláról inkább nem írok semmit. Na már most Bak Imrét személyesen nem ismerem,mert nálam fiatalabb. De van neki talána Lurdy házban egy pingpongterme, ahol lehet órát venni. Akkor tudod téged fejleszteni, ha kiskorodban is ügyes lettél volna. Tehát ezek szerint ügyes vagy. Mert 2 osztállyal feljebb 51 % nyerni szép dolog. Csak sokan azért nem játszanak BP2-t, mert nem akarnak bírot fizetni. Ebben azért van igazuk, ha NB2-ben, és NB3 -ban nincs bíró, akor 5 osztállyal lejjebb miért van? Azért mert van olyan megye, ahol egy azaz egy bíró van, ha még megvan. Tehát ez olyan 2.5 osztály különbség, mert 3 csoport van a BP 2-ben,és 3 részre kéne bontani. Na már nincs meg a 16 csapat mint régen, de úgy kéne megcsinálni, hogy legyen értelme  BP2-nek, 3 csoportra kéne osztani. 1 csoport, ahol a legjobb csapatok játszanak. utána BP2 2. csoport az volna a Te szinted, és a leggyengébeket, meg a 3. csoportban rakni Mert neked szerencséd van, pont jó bajnokságban játszol, mert 50% vagy. De ha elmész a 2. helyezet ellen, azoktól nagyon kikapsz, de ha elmész a 14. ellen, minimum 3 simán, de inkább 4 nyersz. Kevés az izgalmas szoros meccs a Budapest 2-ben ezért. Igen ebben a csapatban játszottam. Több mint 20 év kihagyás után. Nem a legjobb ütővel, mert fonákon jó szofttal játszottam, de tenyeresen 2.2 szofttal játszottam, nekem az 1.7 a legjobb, de 2.2 szoftot ingyen kaptam egy Extarligástól, szinte új volt. Én az utolsó 3 csapat ellen nem játszottam. Untam úgy is nyertünk simán. A legjobb ellen akartam a legjobban játszani, de Kádár elvtárs nem engedte. mert azon a héten csak 3 voltak az 1/A csapatban is kitalálták ott játszak. De 3 nyertem, de mivel a leggyengébb csapat volt, nem motivált, mert BP 2 szintű emberek voltak.. De Volt olyan azért nem játszottam, mert az edző megengedte amikor már NB1-ben 50% volt kb Huzsvár, 2016-17-es szezonban, hogy mi is a nagy terembe játszunk. De mondtam én csak a kis teremben játszok, mert egy NB1-es meccsen nem fogom véletlen beütni a labdát Pázsynak mindegy volt ő nyert 4--et, de Huzsvárnak, meg még egy srác nyert, mert Újvári Bence akkor még nem ütötte meg az NB1 szintjét, és nem nyert egyet sem. De Lakatos mindenkivel összeveszik állítólag nem is köszön neki Huzsvár. De elmentünk tavasszal a Csepel Vake ellen játszani, az első fordulóban, és ott nem volt bíró, és az egyik asztalon, azt hagyjuk nem is ITTF asztal volt, nem lehetet kiállni tenyeresre,mert ott volt a fal. És az első meccset ott játszottam, és nem nézek le senkit, ha szegény,de ez a terem szabálytalan volt, mert ilyen nincs, gondolom Te sem játszottál olyan helyen ahol nem tudsz kiállni tenyresre, és mivel fonákon szemcsével játszok, de tenyeressel beászolom ezen a szinten, feladtam a meccset. Ők ha nem volt pénzük termet bérelni, van olyan, hogy feladod a pályaválasztást, és mindig idegenben játszol. Ha korrekt lett volna ez a csapat, ezt választja. Mayer azt hazudta beteg, persze pont erre az egy meccsre lett beteg, tisztelem a kort, a fiataloknak is megadom a tiszteleted, de ha hülyének néznek nem szeretem. Nem volt bíró, mondtam írjuk rá a meccslapra mi van itt, és óvjuk meg meccset, vagy BP 2-ben a mozgásért kell játszani, és adjuk fel a meccset. De ők itt játszani akartak. És itt én abbahagytam, és még egyszer játszottam, és soha többet nem játszok bajnokságban, mert nem szeretem a cirkuszt. Itt a meccslap, de nem 3 meccset adtam fel hanem mind a 4-et.http://bpatsz.hu/page/aktualis-allas Így hogy nem játszottam az utolsó 3 ellen, aki ellen nem hiszem, hogy vesztettem volna, de a legjobb ellen nem Játszottam Magyar Kínai, mit tudom  ki ellen. De lehet nem nyertem volna, nem tudom. És még egy meccset feledtam egy sportszerűtlen ember ellen 64% lettem fél szezon alapján. Itt a ranglista. http://bpatsz.hu/page/aktualis-allas Egy ember volt akit ismertem Lajtai Kristóf 2 poén után feladtam, mert éreztem nem tudok még pontot sem nyerni. Mivel jól ismertük egymást kiskorunból,egy jót dumáltunk. Haverjai miatt Játszott, hogy bent maradjanak. De jelenleg egy embert sem ismerek, évről évre megnyerik a bajnokságot. egyszer bent ragadtak, amikor a covid miatt a bajnoksák a 9. fordulóban véget ért, és így nem jutottak fel. Nem tudom mi lehet a céljuk, de Lajtai nem játszik. Az hogy Klampár ellen poént csinálsz ez hülyeség,azért csinálsz, mert nem akar megalázni. De tavaly egy osztállyal feljebb játszott, nem ingyen. Bocs ebből látszik nem haragudj, hogy nem értesz hozzá ,mert hogy gondolod, hogy Klampár ellen tudsz pontot csinálni? Egy mondtam nem fogtam 2.5 éve ütött a kezemben Te nyernél, lehet 0-ra. Írtam kb 5 hét kéne, és akkor hidd el ha nem is nullra, mert nem Kerület 2-es vagy, nagyon megvernélek. Kettő, ha fel is készülnék, szabadtéren még egy kerület 2.es ellen sem állok ki, az asztalitenisz terem sport. Szabadtéren, ha még le is van festve az asztal, fúj a szél. a háló mérete sem pontos.Nem lehet reális meccset játszani. Póta mesélte egyszer kiállt szabadtéren egy amatör ellen,majdnem kikapott. Jó játékot kívánok,és hátha megfogadot  tanácsom, és 5% jobb leszel. Egy itt nem az eredmény számít, úgy játszál mint az edzésen. 2. mindig ad át a kezdés jogát, hogy a végén Te szerválj, és olyat próbálj adni, amit még nem adtál a meccsen. BP2-ben egy kontra szervával is, meglepheted az ellenfelet. Tedd már be légy kedves a ranglistátokat,mert nem találak az FKF -ben 51% százalékos embert. Bár hozzá teszem ebben az egyesületben nem játszanék, mert Tóth Jánosnéval, még egy levegőt sem veszek. Egy unintelligaen fa... Nem érzik azok az emberek akik  Tóthnéval játszanak, hogy ez nagyon gáz. Ha 101% nyer, akkor sem játszok vele. Remélem megírod hol talállak. Nem szoktad mondani a munkahelyen, hogy pingpongozol. Mert az emberek azt sem tudják mi a z asztalitenisz. Nem mondad nekik, hogy 0-ra vernéd őket. Mert nem hinnék el. 

Előzmény: attailor2 (20)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.02 0 0 20

Képzeld, pingpongozni voltam szombat délután , azért nem válaszoltam órákig.

Türelem rózsát terem, gondolom hallottad már ezt!

Na szóval, utánanéztem ennek a Huzsvár életkor dolognak a moatsz.data-n.

2004. jan-i születésű, úgyhogy 2013.09. hóban, amikor volt szerencsém legyőzni, már 9 és fél éves volt.

Úgyhogy még 1x, ő nem 7 és fél éves volt akkor és nem ő győzött, remélem ezt a két tényt sikerül értelmezned és elfogadnod.

Én 2007-ben kezdtem el pingpongozni, 40 évesen, mégpedig úgy, hogy pesterzsébeti lévén rendszeresen, hetente 2x lejártam játszani a Hajósba és az ESMTK-ba.

Edző nem tanított felnőttként se, csak egy tiszteletbeli edzőm volt , Bak Imre bácsi, akivel sokat ütögettem akkoriban, s aki nemzetközi játékost nevelt a saját fiából, ha tudod kiről van szó.

Mostanában sikerült eljutnom épp addig, amit ő akkoriban jósolt nekem, hogy BP II. szintig el fogok jutni.

Versenyezni pedig, ahogy mondtam, épp 10 éve, 2013-ban ker2-ben kezdtem el, s eddig 6 szezont játszottam ker.2-ben, egyet ker1-ben és kettőt BP II-ben, idén fogom a harmadikat játszani ott.

2 teljes szezont sikerült BP II-ben lejátszanom eddig az FKF SK játékosaként, az egyikben 51% volt a győzelmi arányom , a másikban pedig 49%, amivel én elégedett vagyok, hogy kb. 55 évesen, totál amatőrként, gyakorlatilag 0 anyagi ráfordítással elértem ezt.

És igen, Klampár Tiborral is volt szerencsém 2 meccset játszani, természetesen mindkétszer 3-0 lett oda.Első meccsünkön 2,3 és 5 pontig, a másodikon 4.6 és 8 pontig jutottam játszmánként, de párszor mondta egy nyertes poénom után, hogy ez szép volt.

 

Egy szabadtéri pingpongasztalon szívesen megmérkőzöm veled, mert talán tudod, hogy az FKF teremben se parketta van, meg nem is taraflex, hanem járólap, amit sokan nem kedvelnek.

 

Egyébként a KSI Öregfiúkban te kikkel voltál egy csapatban? (talán Mayerral, Kádárral, Szijjártóval, Wehowszkyval? )

 

 

 

Előzmény: Petyka30 (18)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.02 -1 0 19

Vakondkám Arnaldit nem vártad a 16-ba? 

Előzmény: attailor2 (14)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.02 -1 0 18

Na Vakondkám már kezdtél szimpatikus lenni, kicsit csúsztattál mikor játszott Veled Huzsvár, kikaptál egy kb 7 és féléves gyerektől, ez nem szégyen, mert ha nem tanultál pingpongozni nem tehetsz róla. Csak mivel semmilyen szinten nem tudsz pigpongozni, fogalmad nincs az asztaliteniszről.  Még én sem asztaliteniszezőnek tartottam magamat, hanem pingpongozónak. Asztaliteniszező lett Huzsvár. Az már egy  szint. Csak én értek hozzá. Ezt Extraligás játékosok is elismerik.Az én korosztályom. Nem nagyon jelentkezel, hogy játszunk. Lenne ott ne mulass. Vagy most alszol a föld alatt? Akkor jó éjt. Ha nem vagy sunyi, holnap ha felébredtél írjál valamit légy szíves.

Előzmény: Petyka30 (17)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.02 -1 0 17

Szia! Én a KSI-be jártam pingpogozni akkor. A KSI öregfiúk Budapest bajnokságában. Tudom Huzsvár hogy játszott 9 évesen. Én régen kb 50 % voltam NB3-ban csak akkor sokkal erősebb volt, mert nincs szinte utánpótlás. Sokan kiöregedtek, vagy meghaltak Ma a Budapest 1/b-ben nincs meg a 16 csapat. Nem beszélve a BP2. osztályról. Azzal nem közölsz, de mégis közölsz infod, csak egy 70% kerület 2-ben bajnokságban játszó ember, nem nyerhet szettet Bendegúz ellen, még pontot sem 9 éves Huzsvár ellen. Az bibi Budapest 2-ben játszott 100%, és 4-et vesztett. Te is láthatod 88-ból-84-et nyert. Tehát Te 9 évesen nem játszhattál ellene. Te 8 éves sem volt amikor vele játszottál. Az 100%-ra tudom. http://bpatsz.hu/page/aktualis-allas ) 9 évesen talán 3 pontot nyertél  volna ellene. És 14 évesen biztos megvertem volna, de mivel nem tudok mozogni az asztal mellett szinte, lehet engem is megvert volna. De abból látszik gőzöd nincs az asztaliteniszről, egyáltalán, hogy fordul meg a fejedben ha 1 évig játszotok, pontot csinálsz Huzsvár ellen? Én nem csinálok pontot ellene. Én meg most nem jétszok, mert Budapesten nincs hol, mert a Taraflex van mindenütt, és ha elkezdek játszani rajta egyre gyengébb leszek, tehát még Te is megvernél. De ha 5 hetet edzenék parkettán, ember ellenem nem csinálsz pontot. De lejátszhatjuk, csak van egy bibi. 1 helyen van parketta a Mavex Se-ben, és ott tudnánk játszani. Csak nincs akivel edzek. Ha lejössz velem edzeni 5 hétnél nem kell több, szólok mikor lendültem formába, és akkor szívesen játszok veled egy meccset. Vagy ahol Te játszol Parketta van, én a sportág szeretetéért, és a mozgásért játszanék, Meg nincs káromkodés a teremben, normálisan viselkedünk. Szívesen lemegyek hozzáTok, ha parketta van. Csak heti 2 akarok játszani. Ha akarjátok be is szálok a bajnokságban, csak én nem keresek címeket valaki vigyen el az idegenbeli meccsekre, 4 partis ember leszek. Bár lehet Ti nálatok is van aki pénzért játszik is agyon fog verni. Kerület 1-ben Rácz Dezső 0-ra verne. De pénzt kap érte. Én bemondom játék nélkül 3-0 Dezsőnek. Budapest 1/c játszik Klampár Tibor. Talán mond az a név valamit Kriston Zsolt 1991-ben talán, csapatban EB bronzérmes múlt évben Budapest 2-ben játszot.  

Előzmény: attailor2 (16)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.02 0 0 16

Na jó, elárulom, honnan ismerem Huzsvár-t, de ez titok, ne áruld el senkinek!

2013.09.20-án a KSI kisteremben a kispesti kerületi bajnokság II. osztályában a 2. fordulóban volt a KSI SE VII. - ESMTK V. meccs (végeredmény 12-4 lett), ahol a vendégcsapat egyik játékosa voltam.

Huzsvár akkor 9 éves volt, én 46, s a végeredmény 3-1 (8-11, 11-4, 11-8,11-4) lett ide!

Hozzáteszem, 40 évesen kezdtem el játszani, s ekkor, 46 évesen szántam rá magam, hogy versenyezni kezdjek.

Nyilván ma már annak is örülhetnék, ha 3-4 pontokat sikerülne összehozni ellene játszmánként.

Előzmény: Petyka30 (15)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.02 -1 0 15

Jó reggelt! Vakondkám! Kijöttél látom Ausztráliában a sötétből a földre. Mit vársz egy 19 éves játékostól? Fogadom pontot nem láttal a meccsből. Egy nagyon jó meccsen kikapott puff.  Én is vártam Federertől, hogy megverje pédául a US openen Millmant aztán kikapot. Nem beszélve a 2. fordulóban Wimbledonban Stakhovskytól. Filsről majd 3 év műlva vakondkám beszéljünk, addig felesleges kiegyensúlyozot teljesítményt várni tőle. Addog még kb 1100 alszol nappal a föld alatt. Addig ebben a fórumban temészetesen írhatsz, de nem nekem, mert akkor gyorsan menj inkább vissza a föld alá. Asztaliteniszere is válaszolsz vakondkám, vagy inkább sunyi módon nem folytatod a vitát? Honnan ismered Huzsvártot. Az a beceneve, hogy Viking. Honnan varázsoltad elő. Ismered? Itt a felnőtt ranglista.https://ponger.asztaliteniszezz.hu/user/moatsz-ranklist/?user_type=felnott&gender=male  Szántosi 2 évvel fiatalabb. Hogy hoztad össze, hogy Erik a Viking a legnagyobb tehetség? A felnőtt ranglistán, hangsúlyozom 2 évvel fiatalabb Szántosi ebben a korban ez sokat számít, Szántosi a 11. A Húzsvár Erik meg 33. De Lei Balázsból is, sokkal jobb játékos lesz, mert a felnőtt ranglistán 3 évvel fiatalabb az 4. Azzal visszatámathatsz, hogy hüyeség a ranglista, mert a válogatottak nem indulnak, meg sok jó játékos, mert kitalálta a Szövetség, hogy akinek ranglista pontja van, annak a szövetségenek nem tudom, talán ha átigazolsz 80000 ft-ot kell fizetni. így alig indul valaki. De Huzsvár Celldömölkön játszik, a Celldömölk edzője a zseni Klampár Tibor. Tudod 1979. Utolsó VB címünk csapatban. Klampár Jónyer, Gergely, Kreisz Tibor egy meccsen játszot, Takács jános, de ő nem játszott. Szövetségi kapitány Berczik Zoltán. 

 

Előzmény: attailor2 (14)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.02 0 0 14

Kösz az okoskodást, egyébként a legjobb 16-ba vártam őt, azaz, hogy 3 fordulót megy.

Előzmény: Petyka30 (13)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.01 -1 0 13

Szia Vakond! Láttad a meccset? Mert szerintem megind úgy jártál mind a Sabalenkávak,amivel nem értek vele egyet, de mivel fehérorosz nem indulhat. De Te ennyire tájékozatlan vagy. A 36. Fils, aki idén már nyert igaz a leggyengébbet, mert GS torna előttti héten ATP versenyt nyert 18 évesen. És kikapott egy jó olasztól, egy szuper 5 szettes meccsen a NR52-től. Hát mit vártál ennyi idősen tőle? GS győzelmet? Vagy egy negyeddöntőt? Federer ennyi idősebben a 49. volt. Ismeres tudóskám? Még Rogernek sem volt netje. Várta a hétfőt, hogy kiadják az új ranglistát. https://www.youtube.com/watch?v=UG5k7dF7xeA
Na most megint bemattoltalak, mehet vissza a föld alá vakondkám. Következőleg mikor várható, hogy előbújsz? Hol lehetsz Ausztráliában ott van most sötét, akkor azért bújtál most elő. De mindkétszer hülyét csináltál magadból. Még még még, ennyi nem elég. 

Előzmény: attailor2 (12)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.01 0 0 12

Váratlan vereséget senyvedett Filcz US Open 2. fordulóban az alacsonyan rangsorolt Arnaldo-tól!

Remélem nem tettél a győzelmére nagy összeget Petykó mester, mert akkor azt a Cseresznyejatek.ZRT nyerte!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!