Keresés

Részletes keresés

Akisherceg Creative Commons License 2023.02.04 0 0 11

Lehet, szoroznak-osztanak, mi legyen. Ha a sportnézettséget arányosítod a TV2 főcsatorna nézettségével, utóbbi hoz hasznot....

Előzmény: VanekB.E. (10)
VanekB.E. Creative Commons License 2023.02.04 0 0 10

Ahhoz képest, hogy a tv2-nek van pénze nem tudtak és nem is akartak sportadót csinálni. Most is blöff az egész, majd talán idén sportadók lesznek, de lehet nem. Micsoda szar ez a duma. Ilyen-olyan jogbejelentések lesznek (igaz ezt csak a fórumon lebegtették páran), de most még titok, de inkább nincs semmi, ja igen francia kupa.

Előzmény: Akisherceg (9)
Akisherceg Creative Commons License 2023.02.04 0 0 9

Igazából mind a Spíler (TV2 Sport),  mind a Sport TV, mind az Arena4-Match4  helyzete kiszámíthatatlan. Szerintem nagyobb pénz a Sport TV-nél és a Spíler-nél van, utóbbi, mint látjuk, megosztja tartalmainak egy részét az Arena4-Match4 párossal.

 

Ami biztos: amíg a jelenlegi rendszer él, addig a VB, EB, Olimpia, BL első választás, EL első választás, Forma-1, Magyar válogatott meccsek, NB I, NB II, Magyar Kupa, hazai bajnokságok bajnokságai és kupái jogai biztosan, 100% az MTVA -nál lesznek.   

Előzmény: VanekB.E. (6)
Akisherceg Creative Commons License 2023.02.04 0 0 8

Igazából mind a Spíler (TV2 Sport,Ö mind a Sport TV, mind az Arena4-Match4  helyzete kiszámíthatatlan. Szerintem nagyobb pénz a Sport TV-nél és a Spíler-nél van, utóbbi, mint látjuk, megosztja tartalmainak egy részét az Arena4-Match4 párossal.

 

Ami biztos: amíg a jelenlegi rendszer él, addig a VB, EB, Olimpia, BL első választás, EL első választás, Forma-1, Magyar válogatott meccsek, NB I, NB II, Magyar Kupa, hazai bajnokságok bajnokságai és kupái jogai biztosan, 100% az MTVA -nál lesznek.   

Előzmény: VanekB.E. (6)
jnci Creative Commons License 2023.02.04 0 0 7

a kosárlabda  az  mindig népszerü ithon  kézilabda  Bundeszligát is adhatna   

VanekB.E. Creative Commons License 2023.02.04 0 0 6

Ez igaz, de hasonlókkal (sokkal) plusz húzó/topjogokkal kellene feltölteni két sportadót, hogy azok ténylegesen sportadók legyenek. Annyi emberük sincs (kommentátor, stb.)Mindez a spílerek eddigi működésének ismeretével nekem elképzelhetetlen. Pl. az NHL megtartása szerintem nem lett volna lehetetlen feladat. Elég sok jog kifojt a kezük közül (NHL, motorsportok, foci BL). Érzik, hogy ez már nem az a spiler ami volt 3-4 éve, meg aminek indult. Ráadásul már nem csak a sport tv 1-2 van, hanem arena4/match4 is. Ez olyan majd így meg úgy lesz, majd. Talán. Vagy nem.

Előzmény: mikkamakka73 (5)
mikkamakka73 Creative Commons License 2023.02.04 0 0 5

Most őszintén. Mekkora nézettsége lehet a DVTK meccseinek? És a francia kupának majd? Elenyésző.

Előzmény: VanekB.E. (4)
VanekB.E. Creative Commons License 2023.02.04 0 0 4

Mondjuk azt írták, hogy várhatóan az idén neveződnek ák a spílerek (vagy nem). Lesznek még bejelentések (vagy nem). Ősszel a DVTK hazai euroliga meccsei, most a francia kupa hajrája (nyolcaddöntőktől), így eltart egy darabig a sportadósodás.

Előzmény: mikkamakka73 (2)
jnci Creative Commons License 2023.02.04 0 0 3

a francia kupát nem  vették  volna meg csak ugy szerintem

mikkamakka73 Creative Commons License 2023.02.04 0 0 2

Szerintem csak blöff. De így legalább róluk beszélnek.

Előzmény: VanekB.E. (1)
VanekB.E. Creative Commons License 2023.02.04 0 0 1

A tv2 jelentette be, hogy a spílerekből tv2 sport és tv2sport plusz lesz. Valamint újabb sportjog bejelentések várhatóak (állítólag). Vagy csak blöff az egész. Sportadó nem lehet favágókkal és egyéb hasonló szarokkal, mert az továbbra is csak spíler.

Előzmény: Bendeguz 2.0. (0)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2023.02.04 0 0 0
Előzmény: OleGúnárSzúlcsár (-)
OleGúnárSzúlcsár Creative Commons License 2023.02.04 0 0 topiknyitó

Hírek, érdekességek a TV2 Sportról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!