Keresés

Részletes keresés

bosijani Creative Commons License 7 órája 0 0 36215
bosijani Creative Commons License 7 órája 0 0 36214

Előzmény: SSG 69 (36210)
ZoliD65 Creative Commons License 8 órája 0 0 36213

sosem , mindig azt mondtam, 
VERSENY UTÁN kereshetsz, 
Nem tetted, így jártál, ne hazudozz össze vissza . 

Előzmény: picurgyu (36207)
szimizso1 Creative Commons License 8 órája 0 0 36212

Szerintem intézzétek el egy olyan párbajjal, hogy van két pálya ugyanolyan távolságokra elhelyezett, és ugyan olyan célokkal. Aki többet, és sorrendben tud leküzdeni/lelőni, az nyer. Már nem kéne erőltetni az "öreg bika" puha farka, és a fiatal, de keményfarkú közti bikaviadalt. Intézzétek el egymás közt. Eléggé unalmas, hogy üzengettek így egymásnak. Intézzétek méltósággal, és sportosan! Gyuri is beszállhatna, mert nagy az arca, akár időkorláttal is ;-) 

Előzmény: picurgyu (36207)
SSG 69 Creative Commons License 9 órája -2 0 36211
Előzmény: -remény- (36198)
SSG 69 Creative Commons License 9 órája -2 0 36210

Na,-akkor olvasgassál Huni,...nem stimmelnek a számaid!

Max. csak "remény"-kedhetsz benne!...🤣

HVG cikk,-tehát baller közv. kutatás eredménye!..;)

 A Pártot választani tudó biztos szavazók aránya.(A teljes felnőtt népesség 41%-a!.)

Előzmény: -remény- (36198)
picurgyu Creative Commons License 11 órája -1 1 36209

Klara Dobreva aszondta , hogy a DK-s és egyéb ellenzéki aktivistákat fizikai erőszak érte kampányolás közben ! Súlyosan megsérültek ! Ez már nem sámli ha igaz ! 

picurgyu Creative Commons License 11 órája -1 0 36208

Laca ! Nem írtad ki mit osztogatik éppen a képen ! Csak nem a Momentum vagy Párbeszéd liba zsíros maceszt ? 

Előzmény: -remény- (36204)
picurgyu Creative Commons License 11 órája -2 1 36207

Zolóm ! Nyugi ! A szüleidet nem neveztem semminek kicsinyem ! Rólad beszéltem ! Mogyiról meg annyit , hogy százszor ecseteltem neked kiscsákó ott lehet tépni a szádat de mindig meghátráltál , hogy te nem érsz rá ! 

Na akkor Mogyin lehet szövegelned kicsikém a beesett pofámmal szemtől szemben kis nyikhaj ! 

Előzmény: ZoliD65 (36203)
-remény- Creative Commons License 13 órája 0 0 36206

Ajándék kinainak nem nézhetem a fogát!   Valami játék billentyűzet,sok minden máshol van,mások a jelölések,a hosszú i helyett egy hosszú "shift"van,de legalább tarkabarkán világit,mint valami túlcsicsázott karácsonyfa.;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZoliD65 Creative Commons License 13 órája 0 0 36205

tuti nincs ott a bal Shift mellett a hosszÚ Í ? külhonit sikerült venni ? nekem ott van - cserébe az M ÉS az Nkopott , sötétbe megviccel néha .

Előzmény: -remény- (36204)
-remény- Creative Commons License 13 órája 0 0 36204

Nemtom,ott hátul osztogatnak e valamit,de itt elöl szemmel láthatólag aláirás gyűjtögetése folyik. :-)       (új a klaviatúrám és nincs rajta hosszú I )

ZoliD65 Creative Commons License 14 órája -1 4 36203

Meddig nyomod ezt a keverékes dolgot? tőlem mehet napestig, nem én süllyedek olyan mélyre ahonnan feljönni se lehet , a jelek szerint te vagy az új hitler csak eszed nem volt hozzá hogy kinődd magad mint ők.
Nem öröm, de engem igazol hogy itthon valami mocskosul nincs rendbe a rendszerrel , és nem téged aki az orránál tovább nem lát 99%-ban
Majd mogyin beszélünk erről hogy a szüleim és felmenőim burkoltan minek is nevezted.... főleg úgy hogy azt se tudod te miből keveredtél ki  a besett bagoly arcoddal (pofáddal,mert ilyen szöveget ember nem ejt ki a száján de még kutya se)  . 

Előzmény: picurgyu (36199)
-remény- Creative Commons License 14 órája 0 0 36202

Ey az!Megtalálta!  Ez az ön sablonja!!!!     Alekszandr Lukasenko belorusz elnök elárulta, hogy 30 évnyi hatalomban töltött idő után fontolóra venné politikai pályafutásának befejezését, amint megbizonyosodik arról, hogy a zökkenőmentes átmenet biztosított.

picurgyu Creative Commons License 15 órája -2 0 36201
picurgyu Creative Commons License 15 órája -3 0 36200

Lacus majd Junius 9-én meglátjuk ! Ne reménykedj nagy változásban csak annyi lesz , hogy a kis csökevény pártok közül kiesik néhány a kosárból !

Előzmény: -remény- (36198)
picurgyu Creative Commons License 15 órája -3 1 36199

Gondolom neked kiccsákó ez egy öröm , hogy Magyarországot baxtatják mert félig magyar , félig kirgiz vagy netán kazah vagy ezért lexarod a hazádat ! 

Előzmény: ZoliD65 (36197)
-remény- Creative Commons License 16 órája -1 1 36198

"A fityesz szavazók 52%-ról, 37%-ra csökkent, a biztos szavazók között. A fityesz programja : folytatjuk!"      Ezeket ki ordíjja nagy marha zőőd tacepaókon?    Lehet,hogy Idiótusz oda is "írogat"?  ;-(

ZoliD65 Creative Commons License 18 órája -2 1 36197

próbál ?? fog ő ha akar , ne légy naiv kisgyerek..... 

Előzmény: picurgyu (36192)
SSG 69 Creative Commons License 18 órája -5 1 36196

Hadházy feljelentette Talpramagyar Petyát egy 50 milliárdos

csalássorozat ügyében!..

 

 

Ahogyan azt korábban ígértem, betekintést kértem a Diákhitel Központ néhány szerződésébe. Némileg meglepő módon meg is kaptam a lehetőséget, sőt, fotókat is készíthettem – persze ez nyilván összefügg azzal, hogy zömében a Magyar Péter vezérigazgatósága alatt születt szerződések érdekeltek. A feladatot is ő maga adta, amikor arról beszélt, hogy az állami cég vezetőjeként felesleges és túlárazott szerződéseket írt alá Balásy Gyula cégeivel. 

   Sajnos azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem csak a propagandasajtót finanszírozó szerződések hasznossága és/vagy ára volt megkérdőjelezhető. Amit láttam, az szerintem a büntetőjogi felelősség kérdését is felvetheti százmilliós nagyságrendű, egyéb szerződéseknél is. Egy Facebook-poszt terjedelme természetesen nem alkalmas az összes szerződés elemzésére, de a közeli jövőben igyekezni fogok bemutatni ezeket az eseteket, hiszen rendkívül tanulságosak, jól mutatják a rendszer működését. 

    A propaganda hirdetéseit elosztó New Land Média keretszerződésének ajánlati árait most sem mutatták meg (törvénytelenül), de a lehívott megrendelések áraiból azért lehet következtetéseket levonni. Ez egy évi 50 milliárdos csalássorozat, aminek így a Diákhitel Központ hirdetésein keresztül néhány bizonyítékát láthattam. De vannak itt közvélemény-kutatások, erősen megkérdőjelezhető árazással, tanulmányok, amik valószínűleg soha el sem készültek, vagy ha igen, akkor azok mosolyt fakasztóan primitívek és semmitmondóak és még sok, nagyon furcsa szerződés. 

   El kell mondanom azt is, hogy nálam okosabb emberek, köztük barátaim is azt javasolták, ne írjam meg a látottakat, mert a Diákhitel Központ korábbi vezetőjének hívei meg fognak köpködni. Viszont ha nem írnék erről, akkor magamat kellene leköpnöm. Különben is, megszoktam már, hogy a propaganda által felhergelt honfitársaim így reagálnak, de ha eddig sikerült elkerülnöm, nem most szeretném elkezdeni a megalkuvást. 

   Azoknak, akik feltétel nélkül bíznak Magyar Péterben, azt tudom javasolni, ne olvassák el az ezekről a szerződésekről szóló posztjaimat. Vele egyébként egyetértek abban, hogy a jelenlegi ellenzék komoly megújulása nélkül esélytelen a rendszer megdöntése. Viszont sajnos téved vagy szándékosan hazudik, amikor azt mondja, hogy egy hibrid rezsimben a kormány biztosan leváltható választásokon, csak a megfelelő jelölt (vagyis az ő) hiánya miatt nem sikerült ez eddig. 

  És abban is téved, ha azt gondolja, hogy az ellenzék egysége nem fontos (az egység persze nem azt jelenti, hogy bárkinek is bérelt helye kenne, Zuglóban mi is azon dolgozunk, hogy eltávolításuk a hiteltelenné vált figurákat az önkormányzat éléről). Persze elvileg lehet úgy is, ha totálisan megsemmisíti az eddigi ellenzéket, ez viszont nehezebb akkor, ha a múltbeli tevékenységük miatt kétes megítélésű figurákkal áll össze, vagy jogos támadási felületet ad az új vezető múltbeli tevékenysége.

Folytatása következik.

 

https://www.facebook.com/share/p/P8g5dgDo99ZvgrKW/

SSG 69 Creative Commons License 20 órája -3 1 36195

A "🅾️" csoport megtisztította Ocheretinót és felszabadította Novobakhmutovkát, megrohamozzák Novokalinovot és Semenovkát, és közelednek Keramik felé

- Az ukrán katonai elemzők új térképeket tesznek közzé, amelyek felismerik az AFU teljes kudarcát Avdeevka irányban:

➖ "A RAF bevette Ocheretinot és Novobakhmutovkát, sikereket ért el Keramik irányában és Szemenovkában."

➖ "Pokrovszkij irányban: Novokalinovoban és a falutól keletre az oroszok a Stepnaya utcán és két erdősávon haladtak előre, legfeljebb 1,52 kilométer széles és 620 méter mély területen.

➖ Ocheretino körzetében az orosz csapatok korábban elfoglalták az Altkom téglagyár területét és a vodokanal területének egy részét, és északi irányban előrenyomultak egy legfeljebb 1,67 km széles és 230 méter mély szakaszon", egyéb ellenséges erőforrások késve vették tudomásul.

➖ „Berdychyben az orosz gyalogság nyugati irányban 140 méteres mélységig nyomult előre” – írták.

▪️ Az AFU vezérkara közleményben számol be arról, hogy a nap folyamán Avdejevka irányában az Orosz Fegyveres Erők légiközlekedés támogatásával 21 támadást hajtott végre Novokalinovo, Ocheretino, Novobahmutovka, Berdychi, Yasnobrodovka, Netailovo, Pervovelskoye és Netailovo területén, hogy kiszorítsák az AFU egységeit az elfoglalt vonalakról.

Fricu1 Creative Commons License 20 órája 0 2 36194

Mikor is vezették ki az üzemanyag-árstoppot?

2022 decemberében, tehát az év legvégén.

Ehhez képest a MOL-nak abban az évben volt a minden addiginál magasabb a tiszta nyeresége - az árstop, és a különadók ELLENÉRE.

 

https://nepszava.hu/3185422_mol-2022-eredmeny-nyereseg

 

Van ott tartalék...

 

Igaz ez persze az államra is, a benya árának a fele adó.

 

Hogy mondta a zsidó?

Jobb a ritka forint, mint a sűrű fillér?

 

 

(Hahahaha - vicc!!! Ne reklamáljatok)

Előzmény: -remény- (36193)
-remény- Creative Commons License 21 órája 0 0 36193

Nnnna! Megmondtam,vagy megmondtam?!

picurgyu Creative Commons License 21 órája -2 1 36192

Brüsszel most újabb fogást akar venni Mo.-n .

Elővették a magyar autópálya koncessziót , hogy túl hosszú időre szól mivel 35 évre kötötték .

Ezzel szemben nem vették észre , hogy Európában átlag 30-35 évre vannak kötve de vannak Olaszországban , Spanyolországban 60 sőt 75 évre kötöttek is ! 

picurgyu Creative Commons License 21 órája -2 1 36191

Nem csoda ha Klara Dobreva utálja Talpra magyart ! Egyre messzebb kerül az áhított miniszterelnökségtől ! 

Egy friss közvéleménykutatás ( Iránytű ) szerint a biztosan szavazni fogók válaszai alapján  most így áll a dolog :

 

Fidesz-KDMP       50  %

TISZA                 26 %

DK-MSZP-Párb.    10 %

Kétfarkú               4  %

Mi Hazánk             3 %

Momentum            3 %

Második Reformkor 2 %

Jobbik                    1 % 

A többiek együtt     1 % 

 

A Závecz szerint a hónap elején így álltak :

 

Fidesz -KDMP           33 %

DK-MSZP-Párb.         26 %

TISZA                      14 %

Mi Hazánk                  8 %

Momentum                 7 %

Kétfarkú                     5 %

LMP                            3 %

Jobbik                         1 %

A többire jut                1% 

Előzmény: SSG 69 (36190)
SSG 69 Creative Commons License 22 órája -4 1 36190

☝️☺️🙏🏻..Ajjaj..Kitört a harc a dollárbaloldali pártok között!!

És ez csak nekünk,-nemzetieknek  jó!...👊💪

 

SSG 69 Creative Commons License 22 órája -4 1 36189
SSG 69 Creative Commons License 30 órája -4 1 36188
szimizso1 Creative Commons License 1 napja 0 0 36187

Kossuth is angolul tanult a sitten. Aztán amikor lelépett a hadi kincstárral egy héttel korábban, mint ahogy a szabadságharc elbukott volna, Isztambulban havajkodott, aztán elment amerikába az ott élőknek osztani az eszét. De itt mondjuk nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy a romániában élő magyarok is már inkább románul taníttatják a gyerekeiket. Mondjuk ők nagyobb előnyben vannak, mert a latin nyelvek környezetében az ottaniak könnyebben tanulnak meg idegen nyelveket.

Trianonnal kapcsolatban, én úgy emlékszem, hogy az amcsik ellenezték a szerződést.

Előzmény: -remény- (36186)
-remény- Creative Commons License 1 napja 0 0 36186

Ez szomorú!De az is,hogy a magyarországi magyar srácok németül,meg angolul tanulnak!!! (jó esetben a hazai "légkör" ellenére itthon maradnak) Ide vietnámi,meg filippínó srácok járnak "magyar nyelvet tanulni".https://alfahir.hu/hirek/sokkal-tobb-azsiai-vendegmunkas-hoztak-be-magyarorszagra-mint-amennyirol-a-ksh-jelentett

Ugyan akkor(most is) vastagon ugatjuk Trianont!Szidjuk a "bocskorost",a "tótot",az "ukit",a szerbet-ja azt nem,most éppen nem szabad!  Szidjuk a németet,az olaszt,csak éppen azokat a nagyfaxokat nem szidjuk,akik az egész rohadt Trianont megálmodták,és a nyakunkba baxták!!!  Az angolok,a franciák,(a második körben)az oroszok,no meg az usákok,stb!

Mi kérem értünk hozzá!(ehhez is) Mi ki tudjuk válogatni,hogy éppen aktuálisan melyiket szidjuk és melyiket felejtsük el még megemlíteni is!   És ezt nevezzük mi kis prolik a "MAGYAR POLITIZÁLÁSNAK!!! leginkább a belem fordul ki.;-(

Ugyan ezt fújjuk Izrael okán is.Szerencsétlen palesztínok nyakába baxta ANGLIA a zsidóságot,de mi kit szidunk? Angliát?Azt nem merjük,vagy "csak" nem tudjuk,hogy miként is történtek a történtek.  UGYE ?

Előzmény: szimizso1 (36184)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!