Keresés

Részletes keresés

fák, juh, madár2 Creative Commons License 2021.11.14 0 0 118

Szerinted a sebészek műtét közben miért viselik? Passzióból? Megfogja a nyálcseppeket amit a bacilusok és a vírusok megtapadnak. A kifelé terjedő a nyálcseppeken megtapadó vírusokat fogja meg, az ffp2-es max pedig a belélegzéskor felfogja a vírust és téged véd.

Előzmény: Törölt nick (113)
kinetikus Creative Commons License 2021.11.03 0 0 117

Az üzemorvos szava a döntő, hogy mik az adott cégnélaz alkalmazás egészségügyi feltételei.

Hoztak anno professzoroktól papirokat fel is dughatták maguknak még a bíróságon is.

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2021.11.03 0 0 116

Én simán kötelezővé tenném, mint a gyerekoltásokat:))))

Mindig_TV Creative Commons License 2021.11.03 0 0 115

Főleg azoknak, akiknek 1éb problémái is vannak, pl. nem tudnak a menetiránynak háttal ülni, szexualitási gondokkal küzdenek, túlzottan befolyásolhatóak:((((

Előzmény: Törölt nick (111)
mmormota Creative Commons License 2021.11.03 -1 1 114

Cseppfertőzéstől.

Előzmény: Törölt nick (113)
Théta Mutáns Creative Commons License 2021.11.02 -2 0 110

Tévedés, a ballib oldalon a legtöbb az oltásnáci. A fideszes oldalon sok az oltásellenes és ők

támogatják majd Toroczkait. Jó reggelt.

Előzmény: fák, juh, madár2 (66)
Ludwig25 Creative Commons License 2021.11.02 -1 1 107

A hivatalos adatok alapján tegnap mindössze 43-an kaptak első oltást.

Théta Mutáns Creative Commons License 2021.11.02 -2 2 106

Előzmény: Maketheworldabetterplace (100)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.11.02 0 0 105

Ha érted, akkor jól van!:-)))

Előzmény: fák, juh, madár2 (75)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.29 -1 0 104

Nincs már 48 órás teszt! 24 órás tesztek lesznek. Erről pofáznak a rádióban és a tv-ben is.

 

Esetleg Bécsben, ahol az vírusrettegő Ludwig önkényesen 24 órára csökkentette a tesztek érvényességét. NÖ-ben továbbra is 48 óra.

 

 

Igen, például a teherautó/kamionsöfőr vagy futár az ilyen. Na most egy üzemben, azért már más a helyzet

 

Tévedés. Nálunk pl. 10-15 m-re vannak egymástól az emberek, nem érintkeznek egymással, max. rádión. Pontosan ezért akar a cégvezetés egy hivatalos álláspontot, mi szám egyedül dolgozónak.

A tavasz cirkusz idején ugyanis nem kellett senkinek maszkot hordania, mert egyedül dolgozónak számított mindenki nálunk.

 

 

Nekem nem is kell majd naponta tesztelni, mert oltott vagyok én is.

 

Nálunk viszont vagy tesztelsz, vagy maszkot hordasz akkor, ha oltott vagy. Ugyanis ezt vezette le a vezetőség a kiadott jogszabályból. Egyébként teljesen logikus is, amit csináltak.

 

 

6. A mostani álláspont szerint nekik kell majd maszkot viselniük, vagy tesztelnek ők is

a jelenlegi rendelkezés dec. 31-ig érvényes."

Na ez az ami hülyeség. Ez spekuláció csak.

 

https://news.wko.at/news/oberoesterreich/COV-Newsletter133.html

Előzmény: Őszinte Ököl (103)
Őszinte Ököl Creative Commons License 2021.10.29 -2 0 103

Tévedsz öcsém elég rendesen. Hol tájékozódsz te? Nincs már 48 órás teszt! 24 órás tesztek lesznek. Erről pofáznak a rádióban és a tv-ben is. 

 

"annak nem kell teszt, aki egyedül dolgozik. "

 

Igen, például a teherautó/kamionsöfőr vagy futár az ilyen. Na most egy üzemben, azért már más a helyzet. Mellesleg ne akard már megmondani nekem, hogy az én munkahelyemen hogy lesz, mikor el lett már magyarázva minden dolgozónak, november 2-től mindennap tesztelés lesz nálunk azoknak, akik nem lettek beoltva vagy nem gyógyultak. 

 

" a munkahelyen nem csak tesztelt lehet, hanem oltott, gyógyult és antitest tesztes is"

 

Egy szóval sem írtam, hogy gyógyult vagy oltott nem lehet a munkahelyen. Nekem nem is kell majd naponta tesztelni, mert oltott vagyok én is. Egyébként a gyógyultsági igazolás is fél évig érvényes. Utána vagy beoltatja magát az illető, vagy tesztel. 

 

" 6. A mostani álláspont szerint nekik kell majd maszkot viselniük, vagy tesztelnek ők is

a jelenlegi rendelkezés dec. 31-ig érvényes."

 

Na ez az ami hülyeség. Ez spekuláció csak. 

 

Abban mondjuk igazad van, hogy az osztrákok jelenleg nincsenek a helyzet magaslatán ezzel a szigorítással, mert tényleg információs katyvasz van, az is lehet, hogy fognak még változtatni rajta. De az 100%, hogy NÁLUNK (ahol én melózok), naponta lesz tesztelés november 2-től. Pont tegnap volt nálunk egy nagy megbeszélés, összehívtak minden melóst a kantinban és az igazgató azt közölte velünk amit én is leírtam. Elképzelhető, hogy más cégnél másképp csinálják majd, nálunk viszont így lesz. 

Előzmény: Törölt nick (99)
Gerry Xmas Creative Commons License 2021.10.29 0 0 102

https://444.hu/2021/10/29/sokkal-kevesebb-rendor-es-tuzolto-lesz-hetfon-new-yorkban-a-kotelezo-oltas-miatt

Nehéz hétfő elé nézhet New York, ahol hétfőtől nem dolgozhatnak azok a rendőrök, tűzoltók, mentősök és szemétszállítók, akik nincsenek beoltva a koronavírus ellen.

Már megint a nyugatot majmoljuk - némi késéssel...

Előzmény: Maketheworldabetterplace (100)
dave_dömper Creative Commons License 2021.10.29 0 1 101

"El kell érni a 7 milliós oltási számot. Mennyit ?????"

 

Innen már csak egy ugrás a 15 milliós oltottság teljesítése. Mert-hogy - amint azt tudjuk is - Vezérünk

(is) ennyi magyar miniszterelnökének tekinti magát. Ez csak egy kicsinység voluntarizmus, de semmi probléma ezzel. Hiszen már olyan rég volt az az idő, amikor a Szovjetunió Kommunista Pártja számára

ez volt minden elmélet és cselekvés alapja - zsinórmértéke. Na jó, rendben van, Mao Ce Tung számára

is ez jelentette egykor a vezérfonalat és - legalábbis ebben - nincs semmi változás. Mi még-csak most tanuljuk ezt (újra), de a legjobb úton haladunk velük - mögöttük. Ismét van örök és megbonthatatlan egységünk és barátságunk. Amihez meg 17 év előtt önként és dalolva csatlakoztunk és emellett még

ma is túlnyomó többséggel döntenénk - kormányilag/kormánypártolag - le van xarva. Milyen érdekes.

Előzmény: SchiSa (98)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2021.10.29 0 2 100

El se képzelje senki, hogy majd vakcinázatlanul, egészségesen dolgozhat! :-D

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.29 0 1 99

Én Ausztriában élek, itt is ez van már. Történetesen élelmiszeriparban dolgozok, ahol - ha van covid, ha nincs - úgy is gumikesztyűben, hajhálóban és szákmaszkban kell melózni, és kismilliószor kezet mosni. De nem is ez a lényeg. November 1-től, aki nincsen beoltva annak mindennap tesztet kell csinálnia. Csak 24 órás tesztek lehetnek a munkahelyeken.

 

 

Már ne is haragudj, de a töredéke sem igaz annak, amit írtál. Ma jött ki a hivatalos rendelet, ami osztrák viszonyok között szokatlan, ugyanis egy értelmezhetetlen katyvasz.

1.

annak nem kell teszt, aki egyedül dolgozik. A cégvezetés reggel óta próbál a minisztériumtól vagy a Hauptmannschaft-tól választ kapni, ki számít egyedül dolgozónak.

2.

nem kell napi teszt, mert a teszt érvényessége 48 óra

3.

nem november 1-től, hanem 15-től

4.

a munkahelyen nem csak tesztelt lehet, hanem oltott, gyógyult és antitest tesztes is

5.

mivel az oltott is elkaphatja és fertőzhet is, viszont őket nem tesztelik, ők a legveszélyesebbek. A mostani álláspont szerint nekik kell majd maszkot viselniük, vagy tesztelnek ők is

6.

a jelenlegi rendelkezés dec. 31-ig érvényes.

Előzmény: Őszinte Ököl (47)
SchiSa Creative Commons License 2021.10.29 0 1 98

el kell érni a 7 millis oltási számot

Mennyit?????

Előzmény: csupaokosság (83)
SchiSa Creative Commons License 2021.10.29 0 1 97

Tehát nem akarjátok kötelezővé tenni. Értem.

 

A kormány tette kötelezővé, rendeletileg.

Előzmény: fák, juh, madár2 (75)
SchiSa Creative Commons License 2021.10.29 0 2 96

Mégis, a legtöbb vírustagadó ballib.

 

Ezt a hazugságot még sosem sikerült bizonyítani!

 

Neked sikerül? Tényekkel, adatokkal.

Előzmény: fák, juh, madár2 (66)
SchiSa Creative Commons License 2021.10.29 0 1 95

Azt mondod, hogy ilyen erős az ellenzék, hogy kormányhatározatot tud kikényszeríteni?

Előzmény: csupaokosság (0)
seymour_ Creative Commons License 2021.10.29 0 0 94

Ez főleg az állami alkalmazottakra vonatkozik, ugyanis a privát szférában vagy mindenki minimálbérre van bejelentve vagy be sincs. A főnök pedig nem fog megkockáztatni semmi találkozást a hatóságokkal. Marad a "nagy cég", aminek Orbán a főnöke.

Ludwig25 Creative Commons License 2021.10.29 0 1 93

A rendelet zavart okozhat azért is, mert nem tudni, mi történik majd azokkal, akik nem Pfizert kapnak vagy kaptak már korábban. A jelenlegi szabályokból ugyanis az is következik: a munkaadó csak olyan oltást kérhet, fogadhat el, aminek van végleges törzskönyve, állandó alkalmazási engedélye.

Ludwig25 Creative Commons License 2021.10.29 -1 1 90

A munkaadók előirHATJÁK az oltást. Feltételes mód, járványügyben egyre gyengébben teljesít Orbán!

OFF -mondta az indián Creative Commons License 2021.10.29 0 1 89

Majd a Márki megoldja.

Előzmény: Ludwig25 (88)
Ludwig25 Creative Commons License 2021.10.29 0 0 88

A járvány negyedik hullámának megállítására gyenge intézkedés.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=159722961&t=9248835

Előzmény: OFF -mondta az indián (87)
OFF -mondta az indián Creative Commons License 2021.10.29 0 0 87
Ludwig25 Creative Commons License 2021.10.29 -1 1 86

A vakcina csak egy eszköz, nem az ezüst golyó a koronavírussal szemben – mondta Soumya Swaminathan, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) vezető kutatója a Deutsche Wellének. A tudós szerint a vakcina a súlyos tünetekkel szemben megvédhet, de a megfertőződéssel szemben nem. – A vakcina valóban hatékony, de önmagában nem elég a vírus legyőzéséhez – mondta a kutató. (A magyar kormány képviselői minden alkalommal ennek ellenkezőjét hangoztatják, például legutóbb Gulyás Gergely a Kormányinfón.)

Ludwig25 Creative Commons License 2021.10.29 -1 1 84

 Szegény Gulyás nem szakember

A vakcina csak egy eszköz, nem az ezüst golyó a koronavírussal szemben – mondta Soumya Swaminathan, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) vezető kutatója a Deutsche Wellének. A tudós szerint a vakcina a súlyos tünetekkel szemben megvédhet, de a megfertőződéssel szemben nem. – A vakcina valóban hatékony, de önmagában nem elég a vírus legyőzéséhez – mondta a kutató. (A magyar kormány képviselői minden alkalommal ennek ellenkezőjét hangoztatják, például legutóbb Gulyás Gergely a Kormányinfón.)

csupaokosság Creative Commons License 2021.10.29 -1 1 83

Friss rendkívüli! Döntöttünk - minden állami cégnél kötelező lesz a koronavírus elleni védőoltás, az állam, mint munkáltató, így fog dönteni, eldöntöttük és megtessszük, és még a multinacionálisokkal is tárgyalunk ösztönzésről, mert el kell érni a 7 millis oltási számot az év végéig, mondta Orbán Viktor kormányfő ma reggel a Kossuth Rádióban!

csupaokosság Creative Commons License 2021.10.29 -5 2 82

Nagyon érdekes, hogy az oltást kötelezővé akarják tenni, de csak a tömegközlekedésben kötelező

a maszkviselés, de máshol nem, csak ahol 1-2 önkormányzat maga elrendeli. A kormány össze-vissza

cselekszik, semmi logika nem lelhető fel a döntéseikben, csapkodásnak tűnik az egész. Rettegnek

Bidentől és letérdelnek, de még azt is hülyén teszik.

 

Nem baj, tegnap olvasgattam a fórumokat az összeset, meg a Facebookot is, nagyon sok felháborodott

fideszes szavazó már Toroczkait élteti és azt mondja ezzel vége, sosem szavaznak többet a Fideszre.

 

Jó magam is így vagyok ezzel. Már egy ideje kacsintgatok dr. Gődény felé is.

 

1. Listán Mi Hazánk

2, Egyéniben dr. Gődényék

 

Én így fogok szavazni.

 

Elég volt a kovid diktatúrából.

 

Nekem Toroczkaiék tökéletesen, ugyanígy elítélik a fejlettnyugat erőszakos LMBTQ és migráns

nyomulását, meg a klímaőrjöngést is, csak ők a Fidesszel ellentétben keményen kiállnak

a kovidnáci diktatúra ellen is.

 

Dr. Gődényék pedig hatékonyak lesznek az Orvosi Kamara és más kártékony szervezetek elleni

küzdelemben.

szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.10.29 -1 0 81

Ezeknek még a bolsevikok is ballibek!

Előzmény: Tschüss (80)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!