Keresés

Részletes keresés

harismor1 Creative Commons License 2022.01.26 -1 0 11

wow, thanks for sharing info

'szti Creative Commons License 2021.09.28 -1 0 10

talán itt nem annyira off. milyen transzfert javasoltok ferihegyről haza éjszakai érkezéshez?

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.26 0 0 9

Köszönöm tájékoztatásod!

A szokásokat próbálom felmérni.

Utazásom előtt úgyis kimegyek személyesen érdeklődni, és a kérdésem feltevésekor jobb ha tudom, hogy volt e a dologra már példa vagy nem.

Mindkét "hivatalos" informátorom azt sugallta, hogy ez az LH esetében egy megoldott kérdés, de nem mondhatják ki hivatalosan, hogy felveszik a pogyót a végcélig.

Előzmény: Boszorka (8)
Boszorka Creative Commons License 2021.09.25 -1 1 8

Covid előtt utaztunk sokat. Mindent felvettek.

Előzmény: Törölt nick (-)
Flower2000 Creative Commons License 2021.09.23 -4 0 7

Itt nincs semmiféle probléma. Attól, hogy valakinek hasonló volt a helyzete mint neked a gyakorlat nem biztos, hogy ugyanaz lesz. Majd megkérdezed. Ennyi. Ha meg mondanak valamit még az sem jelenti azt, hogy ugy lesz.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 0 1 6

Namost kettőn lesz.
A Lufthansa szerint a budapesti checkin dönti el a kapott infók alapján, hogy miként adja fel a pogyót. AZ LH szerint, mivel mindkét társaság Staralliance, így minden attól függ, hogy miképpen dönt a BUD.hu-n ülő checkines. 

Szóval olyan embert keresek, aki a valóságban belefutott a problémába és nem csak tippel. 

Előzmény: Flower2000 (5)
Flower2000 Creative Commons License 2021.09.23 -3 0 5

hát ha 1 jegyed van akkor nyilván

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 0 1 4

Ezt az útvonalat többször repültem és minden esetben átrakták a Lufthansáról a TAP gépre a cuccost. Mindössze azért, mert egy eticket-en volt az utam. 

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 0 1 3

Igen

Előzmény: Flower2000 (2)
Flower2000 Creative Commons License 2021.09.23 -4 0 2

Szerinted a Lufthansát érdekelni fogja, hogy te hova mész miután kiszálltál a gépjéről?

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 -1 0 1

Nem tudom mi fog a cetlin állni pár hét múlva.

Azért kérdezem mi a tapasztalat, mert halvány gőzöm sincs mit fog a Celebi ráragacsolni a check-in során.
Azért kérdezem a szokásokat, mert a Celebinél már érdeklődtem, de az informátor nem tudta megmondani, hogy az LH kiszolgálása során mi a szokás, ha a következő járat is premium társaság.

Emiatt kérdezem az utazóktól, hogy mi a tapasztalatuk.
Önkielégitős pogyófeladásnál tuti nem lehet megcsinálni, mert ott nem tudsz belengetni két jegyet...

Előzmény: Flower2000 (0)
Flower2000 Creative Commons License 2021.09.23 -4 0 0

Mi áll a cetlin amit rátettek? Gondolom Frankfurt, mert akkor ott fel kell szedni és megint feladni. Ha Lisszabon, akkor ott kell felszedni.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 0 0 topiknyitó

Nem találtam jobb helyet a kérdésemnek, így nyitottam hozzá egy ferihegyes topikot.

Nos, indulásként:

Utazott-e valaki poggyászfeladással két külön - premium társaságnál - vásárolt jeggyel?

Értsd BUD-FRA (LH) és FRA-LIS (TAP)

Felvették BUD-on a pogyót a második ághoz is, vagy ki kellett menni az átszálló állomáson és felvenni és újra feladni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!