Keresés

Részletes keresés

Virtualmember Creative Commons License 2022.04.12 0 0 8

Sziasztok,

egy kis extrém bizarr játékhoz keresek partnereket.

Személyes találkozó nincs, de egy kis támogatást tudok biztosítani.

Olyan partnerek jelentkezését várom, akiknek az Örs Vezér tér valamilyen szinten útba esik.

Ha érdekel, a részleteket az arnyek1970@gmail.com címen tudok írni.

 

Üdv   

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.27 0 0 7

Pár hónapja újra ráírtam N. N-re. Persze nem úgy alakult ez sem, ahogy az várható volt. De nem volt baj, mert jött E. B., akivel nagyon jól éreztem magam, miközben beszéltünk. Igazi barát feeling volt. És jött az igazi, a nagybetűs ismeretlen egy bizonyos K. K. Olyan jó volt, mint amiről álmodtam. Minden benne volt, erotika, fantázia, hétköznapi dolgok, mély beszélgetések. Értelmes volt, csinos, szenvedélyes, vicces. És egyik pillanatról a másikra eltűnt. Na itt már rengeteg a kérdés, nyílván egy baromi okos kamu volt jól koreografálva. Majdnem megtettem, amit nem akartam, de magával ragadott. Időben lett vége? Mi den bizonnyal, de nem szabadott volna így. Most becsapva, átrázva érzem magam, nem elég, hogy csak vége, biztosan hazugság volt minden szó és minden kép. Ez fáj igazán nem más. 

Virtualmember Creative Commons License 2021.07.10 0 0 6

Sziasztok!


Olyan domináns partnereket keresek, akik érdeklődnének a virtuális megalázásom egy eléggé extrém formája iránt.
Ha érdekel kérlek írj email-t: arnyek1970@gmail.com, a részletekért.

Kérlek nézd meg az adatlapomat is.

 

Köszönöm, hogy elolvastad.        



Törölt nick Creative Commons License 2021.07.03 0 0 5

Csak ülök egyedül, várok valamire. Egy dolog nagyon hiányzik, kár, hogy vége lett. Legszívesebben írnék neki, de már biztos megváltozott. Eljátszottam a lehetőséget, hogy valami bizalmas jó alakuljon ki. Talán nem voltam rá elég kész, talán túl türelmetlen voltam. Egy cseresznyefa, egy N. N. 😀 Bárcsak Te is felnéznél néha, eszedbe jutnék, olvasnád és újra jelentkeznél... Ez egy elég jó vágyálom, ha soha nem is történik meg... 

Törölt nick Creative Commons License 2021.07.01 0 0 4

Van az úgy, hogy néha rámtör az érzés, ki kellene szakadni abból, ami a monoton, szürke, nyomasztó mindennap. Mikor rövidülnek a szoknyák és vezetés közben elkalandozik a tekintet. Újra előtörnek a régi szabad emlékek, mikor oda tartottam, ahol tzdtam valami jó vár. Valami izgalmas, valami új. Szinte megerőszakolja az agyam, sorra jönnek fel a mélybe eltemetett zsigeri kellemes borzongató ingerek. Aztán meglátom a célt, ahova minden nap hazaérek.. Ez nem az, amire vágyom mélyen, de van benne jó is. Legalábbis el akarom hinni... 

talánmost50 Creative Commons License 2020.09.14 0 0 3

Én nagyon szeretem! 

vargalac01@citromail.hu 

Instagram :

vargalac01

tegnapi srác Creative Commons License 2020.08.16 0 0 2

jaja, jó az nagyon!!!

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.16 -1 1 1

Van olyan, akit szintén vonz, hogy csak úgy, névtelenül, beburkolózva az ismeretlenségbe, megismerni egymást úgy, hogy mindig egy kicsivel többet elárulunk magunkról? Mikor nincs lehetőség másra, csak erre, de újra megélni a felfedezés varázsátkötöttségek és félelem nélkül, csak az izgalmat átélve. Mikor egy férfi és egy nő elkezdi megtapasztalni a másikat, várakozni, örülni egy újabb levélnek. Ahogy a bizalom alakul, egyre inkább azt érezni, hogy ismered a másikat. Mint egy első randi, aztán a többi... 

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.07 -1 0 0

Kurva nagy kalandra vágyok! Arra , hogy szeressen egy nő . Meg én is viszont szeressem. És csak legyünk.

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.06 -1 0 topiknyitó

Azért hoztam létre ezt a topicot, mert arra vágyom, hogy keressenek, hogy kereshessek, hogy írjanak, írhassak. 😀

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!