Keresés

Részletes keresés

pk1 Creative Commons License 2020.05.18 0 1 35

Ez a dal is harmadik típusú találkozásról szól.

Előzmény: fedakjancsi (34)
fedakjancsi Creative Commons License 2020.05.09 0 0 34
fedakjancsi Creative Commons License 2020.05.09 0 0 33

Már bocsánat, de miért muszáj a Földön kívülre menni egy kapcsolatért?!

and0626 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 32

Soha nem lesz csajod. 

 

Ez van. 

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 31

Mit találjak ki? Nem volt semmi, erre nem lehet mit kitalálni. És nem is rajtam múlt.

Előzmény: and0626 (30)
and0626 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 30

Ennyi?

 

2 hónapig lökted a rizsát megszállásról, új metropoliszról, eltűnő határokról, szaturnusz mellett gyülekező nyonyó vezetőkről, kormányzóságról, lövészeti hadgyakorlatokról, és most, hogy semmi, csak sunnyogsz, semmi felelősségvállalás, magyarázat, csak a lapítás?

 

Tudtam, hogy leszereplés lesz ebből, nade hogy ekkora??? Az egész ufós közösség amúgyis zéró hitelességébe még jól belerúgtál ezzel. 

 

Tényleg semmi értelmeset nem tudtál kitalálni erre az esetre?

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 1 29

Ettől függetlenül buzi Asthar kapitány továbbra is pályázik a seggedre...;)

 

 

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 28

Szerintem most már nem kell nekik SNVC.... Elhasználták...;)

 

Úgyhogy nem is fogják többet UFO-val ingyen taxizni, meg a sörét sem fogják fuvarozni...

Előzmény: Atti6909 (23)
FromStadlau Creative Commons License 2020.05.08 0 0 27

"Így pár évTIZED után szerintem már kezd zavaró lenni az emberiség hülyének nézése. Vastagon kontraproduktív a dolog, hiszen a hazudozásaikkal semmi pozitív eredményt nem értek el eddig, de emiatt, ha ezek után elszánnák magukat egy nyílt, barátságos kapcsolatfelvételre..."

 

Tehát te nyílt, barátságos kapcsolatfelvételt vársz. Így érthető. Bár remélem e között és a kutyatáp darálás között is foglalkoztat a dolog:)

Barátságos kapcsolatfelvételről többnyire a szivárványszínű ezósok beszélnek. El kell ismerni, hogy az alienek mesteri az emberi hülyeség meglovagolásának. (Elég ezt a topikot is olvasni:). De ennél fejlettebb szinten is (pl. katonaság, hárombetűs szolgálatok, stb.) úgy játszanak velünk macska egér játékot ahogy akarnak.

Senki nem tudja az igazságot velük kapcsolatban és vszínű soha nem is fogja.

Előzmény: informer0707 (10)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 26

És még alkoholos vattával is áttörölgeti :-)

Előzmény: FromStadlau (25)
FromStadlau Creative Commons License 2020.05.08 0 0 25

Látod, kigúnyoltál hogy kinek mellett csak én "rettegek" a vírustól:(

Bezzeg Informer "nem retteg", lazán átveszi a söröd maszkkal és gumikesztyűben. LOL

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 24

Most lehetne azzal jönni, hogy ezt számon kéne kérned a nonó, meg a hibrid haverjaidon, hogy ez mégis mi volt?

 

De valahogy az az érzésem, hogy többet már nem fog leszállni a kertedben a csészealj, nem válaszolnak az email-jeidre sem...

 

Többet nem barátkoznak veled. Ellőtték a patront...keresnek majd mást, akit tudnak etetni a következő invázióval, vagy földönkívülivel szexelős történettel, egyéb irracionális faxságokkal...

Atti6909 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 23

Ne kockáztasd.. sugározzák le a kacsódba a cuccot. vagy egyenesen a hűtőbe.  Túl van bonyolítva.. űrhajó oda..utána bolt..majd utazás után leszállás a helyszinen.. átadás.. vissza snvc-t a lakhelyre.. újra vissza anyahajóra.. 

Előzmény: informer0707 (20)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 22

Én lírtam a logikus magyarázatot, hogy miért maradt el...

 

Tekintsünk el attől az esettől, hogy LSD-re szedett gombától "léptek veled kapcsolatba"...

 

Tegyük fel, hogy tényleg beültél az UFO-ba és tényleg hús-vér (quantum számítógép-vas-optikai szál) önvalójukban ott álltak előtted:

 

Jól megetetettek a kis köcsögök...Ha megnézed ezt a linkelt videót, akkor talán leesik, hogy miért tették...

 

https://www.youtube.com/watch?v=EIFOiHIrtxE

Előzmény: Törölt nick (19)
Atti6909 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 21

Én + 1 hétig azon fáradoztam hogy kiegyem a hűtőt... (mint pár éve)  ne mennyen má pocsékba..  Oszt semmi..  mehetek vásárolni.  Pozitívum:  ezt is túléltük.. lehet örömködni.. (még egy darabig)  csak halasztva lett.. nem megszüntetve.  Persze..gondolom én. :)

informer0707 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 20

Helyes, várlak. Ha elhoznak, egyúttal megkérdezheted tőlük az út alatt, hogy miért maradt el ismét az inváziójuk, mert a renomédat így már tényleg lenullázták.

 

A vírustól nem rettegek, egy sima maszkban és kesztyűben átveszem tőled simán a cuccost.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 19

Tuti nem miattam maradt el az invázió, nincs kit megkövetnem.

Előzmény: and0626 (13)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 18

Egyébként arra nagyon egyszerű magyarázat van, hogy miért hülyítik az embereket:

 

Azért, mert az invázió rég megtörtént... Sok ezer éve...

 

Karanténban tartanak minket és nem a kormányok titkolják el őket, hanem ők titkolják el magukat. Emberekkel is csak azért lépnek néha kapcsolatba, hogy az esetleges kiderülő lebukásaikat azzal leplezzék, hogy oltári irracionális hülyeségekkel járatják le az egész róluk szóló témakört...;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=EIFOiHIrtxE

 

 

snvc csak egy szerencsétlenül járt ember, akit kihasználtak erre a célra... De még csak nagy publicitást sem csinált, szóval legközelebb mást fognak hülyíteni valószínűleg...

 

A nonók valószínűleg tegnap fetrengve röhögtek a dolgon, hogy megint be...optuk...;) 

Ja, hogy nincs humorérzékük? Az is a kamuzásuk része volt....;)

 

(Hogy pl amikor nem bírták tovább és egy az egybe kiröhögték snvc-t, akkor gyorsan rá tudják fogni, hogy csak csuklottak, , meg hogy nekik nincs humorérzékük).

 

Aljas kis manipulatív cinikus köcsögök, akik a földlakókkal szórakoznak...;)

Előzmény: informer0707 (10)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 17

Pirosbetűs napként?

Előzmény: pk1 (12)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 16

Természetesen az hoaxvadásszal csak humor volt.

Előzmény: informer0707 (14)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 15

A jövő hét folyamán valamikor viszem a sörödet, még azt nem tudom mikor tudnak odavinni a hajón. Remélem nem félsz a vírustól.

Előzmény: informer0707 (10)
informer0707 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 14

Ugyanmár! Nyilván a nonók nem egy földi lény tetteitől teszik függővé azt, hogy meglegyen-e egy általuk beígért invázió, amire komoly csapatösszevonásokat hajtottak végre (és amik a Szaturnusznál állomásoznak, ugyebár). Miért lenne EGY földi lény ennyire fontos, mikor MILLIÁRDSZÁMRA akarták (állításod szerint) kiirtani őket a nonokádok az invázió alatt, tekintet nélkül az erről alkotott véleményükre?

 

A sörrel ettől függetlenül amúgy is tartozol, hiszen a fogadásunk feltételei között nem szerepelt ilyen jellegű kizáró ok. 

Előzmény: Törölt nick (9)
and0626 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 13

NEM!

 

A számonkérés adott!

 

 

2 hónapig kábította a topikot az ufós invázióval, kormányzósággal, határok megsemmisülésével, vírusok ufó általi eliminálásával,  2 hónapja volt rá, hogy színvonalas magyarázatot találjon ki. Ha most ennyivel beérik az ufóhívők, hogy ja mégse, akkor ez beárazza őket csúnyán.  

 

Alázatosan kövesse meg az ufóhívőket!

Előzmény: Törölt nick (11)
pk1 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 12

Történt ami történt, nemtörtént ami nemtörtént, a lényeg: valamennyien emlékezni fogunk ere a napra. És ez a lényeg, a többi csak irodalmi munkásság.

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 11

Nos, neked jól jött ez a kitiltás dolog....;) A topick a számonkérésekkel lenne tele mostanra...;)

 

A lényeg, hogy most nem leszel kormányzó, pármilliárd embernek megmarad a hátralevő élete, én pedig behúzhatom a q...va sokadik strigulát a túlélt ufó inváziók/világvégék sorába...

 

Egyébként tudtuk mi azt, hogy nem lesz invázió...

Előzmény: Törölt nick (9)
informer0707 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 10

Mivel Sao Paulo-ban is bőven vége van már 2020.05.07-nek, és az általad - nonóktól származó infók alapján - beharangozott inváziónak a leghalványabb nyoma sincs, ezért kérném szépen a fogadásod elvesztése miatti 2 zsugorfóliányi sörömet :)

 

Na persze úgy mellékesen érdekes lehet a nonó kontaktjaid magyarázata is, hogy most miért vertek át téged (ismét) ilyen csúnyán. Azért ismét, mert 2018. szeptemberére szintén jósoltál ilyet, csak akkor még nem fogadtam veled.

 

Illetve az új topic főtémájához kapcsolódva: vajon miért szórakoznak a földönkívüliek azzal, hogy évtizedek óta nettó hazugságokkal tömik az általuk kapcsolatra kiválasztott emberek fejét? A sor hosszú: nyilvánvalóan hamis csillagászati állítások (Clarion bolygó), honnan származnak (vénuszi emberformájú élienek, na persze, 400 Celsius-fokban meg 100 bar nyomású CO2 légkörben ideális), megvédik az embereket a nukleáris háború veszélyétől (több mint 6000 kísérleti atomrobbantást azért vidáman hagytak megtörténni), stb. Sajnos snvc fórumtársunk is egy újabb áldozata lett a kamu élien állításoknak.

 

Így pár évTIZED után szerintem már kezd zavaró lenni az emberiség hülyének nézése. Vastagon kontraproduktív a dolog, hiszen a hazudozásaikkal semmi pozitív eredményt nem értek el eddig, de emiatt, ha ezek után elszánnák magukat egy nyílt, barátságos kapcsolatfelvételre, akkor is biztosak lehetnének benne, hogy egy szavukat sem hinnék a Föld bolygó kormányai/nemzetközi szervezetei, és alapból ellenségesen viszonyulnának hozzájuk.

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.08 0 0 9

Hogy mem volt invázió azért kizárólag hoaxvadász a felelős.

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.07 -1 0 8

Egyenlőre semmi.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.07 0 0 7

SP-be lett valami legalább?

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.07 0 1 6

Ugye ez lett volna ma, csak aztán, hát szerintem most már nyugodtan kimondhatjuk, hogy nem lett invázió...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!