Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.01.12 0 1 200

Csiszár Jenő hülyézésében vastagon benne volt, hogy időközben kormányzati ember lett külügyi vonalon (ha jól emlékszem milánói főkonzul), de a szintén jobbos Fábry is kapott rendesen Havastól.

 

De az is látszott, hogy Hajósnak a mai napig sem tudta megbocsátani ez a bagázs a 2006-os szerepvállalását.

Előzmény: shadoe (199)
shadoe Creative Commons License 2021.01.11 0 0 199

Én egyébként ezt a médiamunkások részéről történő mű- vagy valós hülyézést kezdem egyre inkább unni. Lassan unos-untalan rámondja a másik celebre, hogy hülye, csak azért, mert neki más a véleménye vagy máshogy látja a világot. Pár napja láttam, ahogy összehozták a heti hetes régi tagjait, és egyből kb. ötszáz "hülye" röpködött Csiszár Jenőre, Gálvölgyi, Hernádi, Havas, sőt talán a műsorvezető részéről is. Egyszerűen szégyen ez a társaság, és a TV2-nek se ezt kéne vasárnap esténként mutogatni, hogy lássa ország-világ, ez az új "médiaértékrend". Ebből a szempontból a rivális csatorna meglepő módon sokkal kulturáltabb volt, az Álarcos énekesben nem hangzott el ennyi ízléstelen kötekedés, ami meg volt, szórakoztató, humoros volt és legkevésbé sem bántó.

Előzmény: schanc (198)
schanc Creative Commons License 2021.01.11 0 2 198

Anita valami rémesen rágörcsölt erre a dologra. Sokkal szimpibb lett volna, ha néha enged 1-1-et Csonka hülye tippjeiből (mint utólag látjuk, Metzker Viki aranyat ért), és nem hülyézi folyamatosan a kollégát.

 

Cylát és Jocit sem bírom, de ők Vivivel hárman láthatóan sokkal jobban érezték magukat, és a néző sem a fene nagy (mű)feszkóért akar nézni egy ilyen műsort.

Előzmény: Ilhilla (197)
Ilhilla Creative Commons License 2021.01.11 -3 1 197

Szerintem a legjobb énekes és rejtőzködő a Varjú volt, de itt -érdekes módon- nem a fellépők, hanem a nyomozó csapatoknak jár a díj és az aranyeső!

Igaz, mindhárom név elhangzott már a  műsorban, de Dobrády Ákos annyira jól énekelt, hogy még V.Cs. hangját is hozta legutóbb és minden műfajban remekelt.

 

Nem tudom, hogy a két "lány" tus-e egyáltalán énekelni, valamennyire biztos, de nem ilyen szinten, mint ahogyan itt hallottuk. A technikusok érdeme lehet.

 

Ami Ábel Anitát illeti: ő sajnos olyan stílust enged(het) meg magának, amelyet hallva/látva az az érzése van az embernek, hogy mindenki fölött állónak képzeli magát és mélységesen megveti, lenézi a társait. Nem is értem, hogy Csonka Andrással hogyan vezethetnek együtt műsort reggelente a Life TV-n.

 

Próbáltam időnként megszabadulni tőle, átkapcsoltam az ATV-re, de ott is ő és Csonka volt a vendég. :D

schanc Creative Commons License 2021.01.10 0 1 196

Muhaha, ezek a tutibiztos tippek milyen simán bedőltek ma, LOOOOL :)

Mondjuk Mihalik Enikőből ilyen éneklést sose néznék ki, de amúgy kellemes volt hallgatni a végeredményt, amit kihoztak a stúdióban.

schanc Creative Commons License 2021.01.10 0 0 195

Ilyenkor pl. Kamarás Iván nézi a műsort és teli szájjal röhög otthon? :)

shadoe Creative Commons License 2021.01.10 0 0 194

A leggyengébb láncszem, ilyen volt tavaly Gangsta az ócska poénjaival. Sokat nem tett hozzá a műsorhoz. 

Előzmény: schanc (193)
schanc Creative Commons License 2021.01.10 0 0 193

Csonka nagyon nem érzi ezt a műsort, Anita meg nem kicsit lenézi már :)

exelant Creative Commons License 2021.01.04 0 0 192

Viktornak van a legjobb hallása ehhez a műsorhoz. Hang alapján és angol tudás alapján már egy csomót eltalált. Ha lesz harmadik évad, remélem, őt megtartják. 

 

Egyébként azt hittem, tegnapra összeguglizzák, h ki kicsoda, az első évadban Judy mindenkit lenyomozott a döntőre.

Előzmény: Ilhilla (188)
crossfire1 Creative Commons License 2021.01.04 0 0 191

a műsort nem nézem, (az álarcost se néztem), de kommented miatt visszanéztem egy-két Varjús videót. a nyomok eléggé VCSre utalnak (Trabanttal jött a fővárosba), de hangban nem tudom megállapítani, annyira torz az egész. másrészt valahogy az alakja, felépítése se stimmel, VCS ennél karcsúbb. és a mozdulatok se ismerősek.

Előzmény: schanc (183)
Ilhilla Creative Commons License 2021.01.04 -3 0 190

Én egyik műsort sem láttam, tehát számomra ez a Zozo teljesen ismeretlen volt, de -ha valóban ő énekelt- nagyon ügyes volt!

Előzmény: schanc (189)
schanc Creative Commons License 2021.01.04 -1 0 189

Kempf Zozo volt az Exathlonban is, nem? Mindenesetre mindegy is, belső ember ő is, mint oly sokan az ilyen műsorokban :)

Előzmény: Ilhilla (188)
Ilhilla Creative Commons License 2021.01.04 -3 1 188

Karsai Zitát nem tudom, honnan "vették elő", szerintem folyamatosan külföldön él már és kevesen emlékeznek az itthoni "munkásságára".

Aki pedig nem nézte a nindzsás műsort, a srácról nem tudta ki is ő (én sem).

 

A Varjú utolsó dalában V.Cs. hangján károgott, de kizártnak tartom, hogy két olyan típusú műsort is elvállalt, ami ezelőtt szóba sem jöhetett nála (bár valamiből pótolni kell a kiesett koncerteket). Péter Szabó Szilviánál ugyanez a helyzet.

 

Én Kamarás Ivánt sem tudom a jelmez alá képzelni.

 

A "zsűri" kritikán aluli, amit Cyla és Anita művel, egyáltalán nem szórakoztató, hanem idegesítő, Csonka egy nagy nulla, Joci sem humoros már, még Viktor és Vivien tartja a szintet valamennyire.

shadoe Creative Commons License 2021.01.03 0 1 187

A mai leleplezettek közül kb. senkit se ismertem, de talán ez nem is olyan nagy baj. A diszkógömb végig nagyon jó showt csinált.

Elhaym1 Creative Commons License 2021.01.03 0 0 186

Fura volt, hogy nem tippeltek rá, pedig már az első adás óta egyértelmű volt a hangja, a nyomok alapján. 

Előzmény: schanc (185)
schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 185

Jó kis Kempf Zozó lett belőle... LOL :D

Előzmény: schanc (184)
schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 184

Diszkógömbnél abszolút nem érzem, hogy Kasza Tibi lenne. Baronits Gábort inkább.

schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 183

Varjú most tiszta VCS-hangon énekelt, közben nagyon Kamarás Ivánt nyomják Anitáék.

schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 182

Hát nem jött össze :)

Előzmény: schanc (180)
schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 181

Vallatni lehet ezzel a műsorhosszal, pedig a másik adón se fukarkodtak ezzel...

schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 180

A Méhecskére továbbra is Farkas (szül. Koholák) Alexandrát mondanám.

schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 1 179

Huh, ezek a csapatok rémesek.

Kb. Mádai Vivien az egyetlen, aki úgy működik, ahogy talán kéne. Cyla borzalmasan affektál, Csonka egy görcsös, megkeseredett vénember, Ábel Anitának meglepően rossz a kisugárzása. Viktor is elment kicsit ripacsba. Joci meg Joci.

schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 1 178

Diszkógömbre nem tudok okosabbat mondani, mint a csapatok.

Tigrisre korábban volt egy Péter Szabó Szilvi-tippem, de szerintem nem ő lesz, viszont megőrjít, hogy ennyire ismerős a hangja, és nem tudom, ki...! :)

schanc Creative Commons License 2021.01.03 0 0 177

Na, hát gondoltam, megpróbálok életemben először végignézni egy ilyen műsort... :D

Közös produkció? Nocsak?

schanc Creative Commons License 2020.12.20 -1 2 176

Nagyon szimpatikus volt. Meg amúgy a Dalfutárban is.

Gigi imidzsének igazából a mentorkodás ártott, de az eléggé. Most azért hozza szépen vissza magát.

Előzmény: Ilhilla (175)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.20 -3 2 175

Radics Gigi 7 hónapos terhesen bevállalta. Gondoltam én is, hogy ő (a dekázást már hallottam tőle egy riportban).

Október 8-án írták, hogy megszült, tehát ezt a műsort július végén, augusztus elején vehették fel.

 

Eszméletlen, mekkora marhaságokat tudnak egyébként tippként mondani, de Király Viktor most nagyon eltalálta!

shadoe Creative Commons License 2020.12.14 0 0 174

Szerintem itt már ne tartsunk spoilerezéstől. Nyugodtan beírhat bárki bármit. Nekem az nem tetszett, amikor ide írta be valaki az Álarcos Énekes egyik leleplezését, illetve nem is ide, hanem a Sztárban Sztár topicba ráadásul, és ami még jobb, hogy még aznap este. Ezt mondjuk rendeztük kulturáltan, mert az illető is jól reagálta le. Aztán valaki az Álarcos topicban írt be egy itteni leleplezést megint egyidőben (nyilván nem lehet a két műsort egyszerre nézni, ki a fene gondolta, hogy az Álarcos topicot olvasva párhuzamban a műsorral, benyögi valaki a TV-2-ős műsort leleplezését, így persze marha élvezetes volt visszanézni a Nicsak ki vagyokot). Hogy még jobb legyen, az X-Faktor fórumát elpössentették két hete, hogy az Álarcos leleplezettje az X-Faktoros (nem mondom ki a nevét). Szóval kb. háromszor rontották el az élményt úgy, hogy egyáltalán nem a megfelelő fórumba böffentették el a nem oda való nevet. Nyilván az Álarcos topicot addig sose követtem, amíg meg nem néztem felvételről az adást, szóval itt szerintem igazából a szomszédos topicokba való bespoilerezések voltak kiakasztóak, főleg a sokadik eset után. Ide szerintem is az jöjjön, aki tisztában van azzal, ami ebben az adott adásban történt, különben nem is nagyon tudnánk miről beszélgetni, kitárgyalni a szereplőket, stb. 

Előzmény: derek (169)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.14 -3 0 173

https://starity.hu/sztarok/koholak-szandra-/

 

Nem emlékszem, de mintha az ÉNB-re nem történt volna utalás a bemutatkozójában, de attól még ő lehet... már csak találni kellene nyomot a ritmikus sportgimnasztikához.

Előzmény: Ilhilla (172)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.14 -3 0 172

Jó a tipped! A kapszula tartalma: Alexandra és címlap egyértelműen rá utal, tudomásom szerint több országban is élt és sokat utazott. Mióta tudom, hogy valószínű őt kell látnom, látom is, ahogy csámpásan álldogál, ahogy leszállt az emelvényről, a terpesztés... tuti ő! :-)

Előzmény: schanc (171)
schanc Creative Commons License 2020.12.14 -1 0 171

Aztán a továbbiakat már nem néztem, lehet, hogy jött olyan infó, ami miatt ő kiesne, de ha jól láttam, pont a Méhecske jutott tovább, úgyhogy erre még várhatunk, ki lesz :)

Előzmény: Ilhilla (164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!