Keresés

Részletes keresés

Wajmi Creative Commons License 2024.04.01 0 0 64

hát ezért ez messze van a szöröstől...

Előzmény: Dominika 26 (51)
zooleebaa Creative Commons License 2024.03.26 -1 0 63

huuu, nagyon szexy!

Előzmény: julioboss (55)
zooleebaa Creative Commons License 2024.03.26 0 0 62

woow, szuper!

Előzmény: Candaulist2 (40)


Törölt nick Creative Commons License 2023.02.04 -2 8 61

Melani Bree - virtuális szerelmem:

Törölt nick Creative Commons License 2023.01.18 -1 1 60

Nagyon Szép és kívánatos az anyósod puncija ,írjon nekem ha gondolja.

Előzmény: julioboss (55)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.18 -2 1 59

Hmm, ez Tökéletes, az Exemére emlékeztet, Imádtam kinyalni! :P
És nem szabadna agyon mosni a puncit, mert az úgy finom, ha van szaga és íze is! :P

Előzmény: oorien (26)
fenyőfüge Creative Commons License 2022.11.20 -1 1 58

Nagyon Kívánatos anyósod van! Nem keres partnert véletlenül?

Előzmény: julioboss (55)
HairyPussy88 Creative Commons License 2022.11.20 -4 0 57

Szia Dominika! Szeretnék beszélgetni veled ha te is benne vagy, stivi.vander@gmail.com az email címem, de van Viberem is ha akarod, de azt csak emailben tudom elküldeni, mert ide. Puszi HairyPussy

Előzmény: Dominika 26 (51)
Törölt nick Creative Commons License 2022.11.18 -7 0 56

Nekem férfiként is szaga lesz, ha szőrős, pedig ugye nekem nem megy oda pisi, max 1-2 csepp a gatyeszba. Sokkal kevésbé higiénikus a szőrős alrész (nemtől függettlenül). Kevésbé tartható tisztán. Amikor nekem szőrős odalent, már délutánra érzem, hogy bepált van egy enyhe szaga, pedig reggel fürödtem. Ha szőrős akkor napi 2x kell zuhanyoznom. Nyáron meg katasztrófa ha szőrős.

Előzmény: julioboss (55)
julioboss Creative Commons License 2022.11.18 -7 8 55

Nem mindig ápolatlan, de anyósom is pisilés után, ha nem mossa ki, akkor húgyos marad, még úgy ia, ha nedves törlőt használ.

Rolexfan Creative Commons License 2022.11.16 -3 8 54

Törölt nick Creative Commons License 2022.11.16 -4 0 53

Ez egy baromság. Nem az!

Emese2327. Creative Commons License 2022.11.16 -2 0 52

Hu de nagyon fincsi lehet! privadban beszelhetunk?

Előzmény: Dominika 26 (51)
Dominika 26 Creative Commons License 2022.11.15 -1 17 51

fenyőfüge Creative Commons License 2022.10.14 0 1 50

Csodásan szép kívánatos punci!

Előzmény: Candaulist2 (40)
Dr.Mabuse Creative Commons License 2022.10.14 -3 1 49

az "én puncimban" megmutathatnád, hogy mindenki megbizonyosodjon róla!

Előzmény: Victoria_HW (48)
Victoria_HW Creative Commons License 2022.10.14 -1 8 48

Szerintem a felvetés is sértő... miért lenne ápolatlan? Sőt! A szőrnek védelmi szerepe is van - aki úgy gondolja, hogy az ápolt egészséges punci alapfeltétele a csupaszság, annak javaslom, hogy erről kérdezzen meg egy nőgyógyászt vagy egy bármilyen orvost. 

Ezen a vonalon elindulva, akkor azt is kijelenthetjük, hogy a kopasz emberek ápoltabbak, mint a hajas társaik. Semmi köze a nemi szőrzetnek az ápoltsághoz. Csupaszon éppúgy mint szőrösen - lehet valaki ápolt, vagy ápolatlan. 

Én pl a természetesség híve vagyok, de emellett lehetnék az ápoltság reklámarca is :)

krizsa10 Creative Commons License 2022.05.24 -1 8 46

az hogy ki milyen puncit szeret egyéni döntés. szerintem a szőrös punci izgatóbb mint a kopasz, de ez az én véleményem.

Feleségem is szőrös de igazított, nem arra nő amerre akar. imádok a lába közé bújni és szívnia finom illatott és szeretem amikor a finom , puha szőr éri az arcomat

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.14 -3 17 45

A leggusztusosabb punciszőrzet, amit valaha láttam. Sian, dél-afrikai nimfa:

Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.09.01 -8 7 44

sok divatbirka nyalja azokat a csupasz semmilyen pinákat, azt sem tudják mi a jó..

Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.09.01 0 21 43

Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.09.01 0 0 42

vadítóak...

smellingfrenzy Creative Commons License 2021.07.23 -1 16 41

Candaulist2 Creative Commons License 2021.06.22 -12 22 40

Szerintem nem. A haj talán ápolatlan, ha hosszú? Simán tisztán tartható, ha valaki szereti. Én imádom!

A feleségem gyakran meghagyja a kedvemért. És pont nem érdekel másnak a véleménye. Tiszta, illatos és nekem nagyon bejön.

 

 

 

Ratatata1 Creative Commons License 2021.03.30 0 1 39

Nem kifejezetten punci szőr témában, de mégiscsak szőr... 

Régóta tervezem megfogalmazni, hogy jött ez nekem, miért is érdekel ez annyira.

Már gyerekkorban észrevettem, hogy a felnőttek hónalja szőrős, míg a gyerekeké nem. Érdekesnek találtam ezt a jelenséget, és elkezdtem figyelni a nőket ilyen szempontból. Megállapítottam, hogy a jó nőkön ez is jól áll, míg a rondákon rettentő csúnya. Még javában a szociban jártunk, tehát jellemző volt a viselet J . Aztán kb. a vasfüggönnyel ez is lehullott, legalábbis elindult valami a szőrtelen irányba. Ez egyidőbe esett a felnőtté válásommal, úgyhogy főleg érdekelt attól kezdve. A jó nők még jobb nők lettek szőrtelenül, míg a csúnyák ugyanolyan csúnyák maradtak. Akkor még többet jártam tömegközlekedéssel, mint manapság (most már szinte soha…) és ott volt lehetőség nyáron megfigyelni a dolgokat. Rájöttem arra, hogy ez egy nagyon intim zug, ami komoly kényes kérdés a nőknek. Nem elég, hogy izzadékony rész, de még a szőrtelenséget is elvárják a férfiak. Ezért egy részük igencsak küzd a szőr ellen, míg a másikuk fittyet hány rá. Ez utóbbit hagynám most inkább. Kíváncsian, élvezettel lestem, hogy kinek mennyire van szépen, alaposan szőrtelenítve a hónalja. Izgalmasnak találtam, amikor egy jó nőt „rajtakaptam” azon, hogy bizony ott figyel a párnapos szőr. Akivel olyan nexusban voltam, még meg is jegyeztem ezt huncut módon. Amire komoly zavarba jött a csaj, megjelent hamar egy friss izzadtságfolt az ujjatlan blúz tájékán… Éreztem, hogy átléptem egy nagyon intim határt.

Konkrétan emlékszem, hogy mekkora hatalmas flash volt, amikor az új csajomon megpillantottam a gyönyörű fehér sima hónalját! Aztán persze később láttam nem annyira „naprakészen” is, de tudtam, hogy a dzsungel már a múlté.

Örök kérdés ugyebár, hogy mit néz meg először az ember a másikon. Arc, szem, haj, cici, popsi, fogak, köröm, járás… Nekem a hónalj biztosan benne van az élvonalban. Abszolúte kémiai szint. Mint cseppben a tenger, benne van az egész személyisége a tulajdonosának. Néhány kivételtől eltekintve persze.

Szex közben van hogy elszáll néha az agyam, és a simogatás, csókolgatás, nyalogatáson felül vadabb vágyak is jönnek. Érdemes a helyén kezelni az ilyen dolgokat, nem meghülyülni teljesen, de fontos hogy az ember kiélje a vágyait.

don.yakuza Creative Commons License 2021.02.15 0 0 38

Szia Dominika 26 !

Nincs kedved ismerkedni-beszélgetni-levelezni ?

Előzmény: Dominika 26 (21)
curiosum Creative Commons License 2020.10.30 -3 0 37

Érintetlen - lehetőleg sötét - szőrzetű (esetleg extrémen szőrös) lánnyal, hölggyel szeretnék szeretkezni. - minden más másodlagos....
Remélem, van ilyen valahol......
zongoratantusz@gmail.com

pantiboly Creative Commons License 2020.06.16 0 0 36

Ápolnám is kényeztetném is :)

naaaa??  :))

Előzmény: oorien (26)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.15 -1 33 35

Nekem az ilyen tetszik a legjobban. Természetes, de nem bozontos.

 

freewombat Creative Commons License 2020.03.31 0 0 29

az tényleg szép úgy! dobhatnál róla egy fotót, ha már ilyen kis csinoska! :P

Előzmény: Törölt nick (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!