Keresés

Részletes keresés

Sobarhk Creative Commons License 2019.08.20 0 0 8
Véleményekre volnék kíváncsi, a googlenek meg nincs véleménye, hisz az nem személy. Ennyi.
Előzmény: Megdobbent (7)
Megdobbent Creative Commons License 2019.08.18 0 0 7

Ah, csak hulyulunk :)

 

Szerintem nem art, ha ragoogle-zol, esetleg megnezed, hogy dicsekednek-e yt videon, hogy milyen jol mukodik. Bar tenyleg nem tudom mit lehet latni egy ora kijelzojen, mint egy igazolvany kep :)

Sobarhk Creative Commons License 2019.08.15 -1 1 6

Nem megy neked a trollkodás, ne erőltesd! Nem a te műfajod. ;)

Még azt sem veszed észre hogy még előtted én tettem fel kérdést, aminek nem tudom melyik részét nem értetted. ;)

Előzmény: BaGira-79 (5)
BaGira-79 Creative Commons License 2019.08.15 -6 0 5

Kérdés volt, méghozzá én tettem fel. 

Tudod, mit? Beszélgess azokkal, akik bár nem írnak ide egy betűt sem, de pluszolni/mínuszolni nagyon tudnak! 😁

Előzmény: Sobarhk (4)
Sobarhk Creative Commons License 2019.08.15 0 5 4

A válaszoddal két baj van:

1. Nem az volt a kérdés, hogy miért érdekel engem a videó chates karóra. Az hogy mennyire vagyok gyermeteg (bár ha e téren gyermetegnek vagyok megállapítva akkor no comment) az csak rám tartozik. A kérdés az volt, hogy melyik okos órán lehet videó chatelni.

 

2. A Knight Ridereben Michaelnek nem videós karórája volt, hanem csak hangban kommunikált Kittel, olyat meg tudok S3 Gear Frontinerrel, szóval még ez sem volt jó. :P

Előzmény: BaGira-79 (3)
BaGira-79 Creative Commons License 2019.08.15 -5 0 3

Miért kell Knight_Ridert játszani? Videózz a telefonoddal! 

(vagy beszélgess azzal, akinek nekimentél, miközben nyomkodtad a fonod...) 

Előzmény: Sobarhk (2)
Sobarhk Creative Commons License 2019.08.15 -1 0 2

Na jó, de melyiken érdemes? Amelyiken viszonylag jól látnám a másikat (nem a kamera mérete szempontjából, hanem a minőség szempontjából), és nem ugrik át telefonra, ha nem azt akarom hogy az órából szóljon a hang, hanem a headsetből.

 

És tanárt sem kell figyeljek, mert már évek óta dolgozom, és a betanításon is túl vagyok. :)

BaGira-79 Creative Commons License 2019.08.14 -5 0 1

Meg amúgy is: okos órán figyelni kell a tanárt, nem telefonálni... 😊

Előzmény: Megdobbent (0)
Megdobbent Creative Commons License 2019.08.14 0 0 0

Azon a 0 kis kijelzon nem sokat latnal :)

Sobarhk Creative Commons License 2019.08.14 0 0 topiknyitó

Olyanra gondolok, ami nem csak a beépített telefonos videóhívást támogatja, hanem ilyeneket is, mint messenger, hangouts, skype, viber, whatsapp, line, icq, stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!