Keresés

Részletes keresés

Antal Norbi Creative Commons License 2021.01.21 0 0 8

Hosszú másfél éves nyomozás után kiderült, hogy ki akar lejáratni ! ezt a lejárató bejegyzést PÁSZTOR TAMÁS csontkovács kolléga írta vagy íratta valakivel. 

Nagyon sajnálom, ide kell süllyednem az ő szintjére de a telefonon történt megbeszélésünket nem tartotta be. Remélem a bíróságon nyomos indoka lesz, hogy mi volt az oka a lejáratásnak.

Előzmény: MolnárkaAa (7)
MolnárkaAa Creative Commons License 2020.10.29 0 0 7

Antal úr. Maga mindenről ír, csak a lényegről nem. Tihanyi Tamás - gerincműtét Tv-n keresztül- volt az oklevél kiállítója - ahogyan Okleveles Csontkovácsnak hirdeti magát- vagy nem?

1 éve kezdtek Magáról véleményeket írni- és egy év alatt 86 vélemény születetett, ebből 12 negatív, akikről azt írja, hogy nem is voltak magánál. Azután kiderült, hogy mégis, de mivel az eredeti névvel íródott negatív véleményt sikerült töröltetnie, más néven adták le a voksukat, vélhetően ezért nem írtak sokan semmit, csak értékeltek. A pozitív értékelők 80% vendéglátós - mit tesz isten, majdnem mind egy helyen tanultak- természetesen mind elmentek magához, (hát nem) kifizették a 16 ezret, és ájuldozva írtak 5 csillagos véleményt. Ezt maga is elismeri. Amúgy nem ezzel van a probléma, hanem azzal, hogy megélhetési gondból mondja magát csontkovácsnak, ami nagyrészt köpölyözésből áll, ez teszi ki tevékenységének a 80 százalékát, a többiről nagyjából videókról ellesett mozdulatokból van fogalma, amit konkrétan rosszul csinál. Komoly problémához hozzá se tud szólni, és úgy hirdeti, hogy sérvet is tud gyógyítani, meg még 18 féle dolgot.    Maga maximum egy svéd  masszőr, aki ha nem köpölyözne, akkor óránként maximum 6 ezer forintot érne. Maga egy vendéglátós, aki kapzsiságból csontkovácsnak állt, mint ahogy  maga írta - ez szinte megfoghatatlan. Kiváltotta a katát, ennyi. Nem kétlem, hogy a 70 öt csillagos véleményből van 1-2, akin segített, de azt bármilyen köpölyözéssel foglalkozó masszőr megoldotta volna 6 ezerért. Maga a mézes-mázos vendéglátós stílusával elhiteti, hogy csontkovács, és a haverokkal, munkatársakkal íratott véleményekkel becsapja az embereket. Védelmében kitalált valakit - most pl engem - hogy több néven irkálgatok negatív véleményeket. Norbert. Ugye érzi, hogy ez nagyon sántít.

Mindegy, egyszer tudatlanságából úgyis belefut egy olyan emberbe, akit lerokkant, nem maga lesz az első, akivel ez megtörténik, és akkor véget érnek a kisded játékai. Addig élvezze a havi 1 milliós jövedelmét, amit okleveles csontkovácsként keres.

Előzmény: Antal Norbi (6)
Antal Norbi Creative Commons License 2020.09.10 -1 0 6

Kedves  Idegen.

Nagyon örülök, hogy most kérdez és nem rágalmaz. Nagyon sok negatív véleményt írt álnéven itt is és a facebook oldalamon is úgy hogy nem tudom ki Ön és gondolom soha nem volt nálam kezelésen.

Magyarországon sajnos a Csontkovácsolást nem kötik egészségügyi végzettséghez.Bárkiből így Önből  is lehet csontkovács. Igen sajnos az összes képzés kettő napig tart. Magyarországon az összes csontkovácsnak ugyanaz a végzettsége van mint nekem csak másik iskolában tanult.Nekem Csontkovácsolásból 2 db tanfolyamon van. Köpölyözésből szintén 2 tanfolyamot végeztem el. A fejlett európai országokban és Amerikában a Csontkovácsolás és a masszázs megelőzés céljából van. A Csontkovácsolás egy folyamat amelyben az ember csontvázát teszik helyre . Sajnos Magyarországon az ilyen helyekre már akkor mennek az emberek amikor baj van.

Ha mindennek ilyen figyelmesek utánanézett akkor láthatja hogy az első csontkovács tanfolyamot 2018 szeptemberében végeztem.  A Csontkovácsolás tevékenységet november végén keztem.A kettő közötti időben egy belgyógyász barátomtól szereztem hasznos információkat hogyha nem alap Csontkovácsolásra van szüksége valakinek akkor is helyt tudjak állni és tudják segíteni rajta. Nagyon sok mindent munka közben tanultam meg és sajátítottam el. Folyamatosan képzem magam azóta is. Jelen pillanatban 2020 január óta Okj. gyógymasszőr tanfolyamon veszek részt melynek elvégzése után ez egészségügyi végzettséget biztosít számomra.  Erre is azért jelentkeztem hogy minél többet tudják az emberi testről és hogy tudják segíteni az embereknek. 

A nyitva tartásom azért van megadva az interneten hogy ebben az időben tudjanak hívni akiknek szüksége van rám és tudjanak időpontot foglalni.. Napi három és öt kezelés van ami nem tölti ki a 10.00-t. Így is van olyan aki nyitvatartási idő előtt vagy után telefonál vagy küldj üzenetet melyben időpontot kér.

Az étterem vezetése kb. napi 2-3 órát  igényel az időmből. Olyan régi megbízható kollégákkal dolgozom hogy az étterem nem igényli az egész napos ottlétet.

Az hogy vannak olyan értékelések amiket a volt kollégáim írtak az csak azért lehetséges mert nekik is tudtam segíteni. Soha nem kértem senkit arra hogy írjon nekem pozitív véleményt. Nincs szükségem vélemény írásokra hiszen havi szinten 40-50 embert kezelek így is. Ha valaki volt nálam kezelésen és negatív véleményt ír abból viszont tudok tanulni. De ha valaki nem járt nálam és csak szeretne lejáratni ezért ír véleményt azzal nem leszünk előrébb.

Nagyon szeretném ha megtisztelne azzal hogy felfedi kilétét és egy kávé egy tea vagy egy sör mellett kötetlenül elbeszélgethetnék önnel.

Remélem válaszom kielégíti. 

Ha bármire kíváncsi még kérem  jelezze felém.

Bízva abban hogy megismerhettem önt személyesen is maradok tisztelettel: Antal Norbert

Előzmény: MolnárkaAa (4)
forgione1 Creative Commons License 2020.08.12 0 0 5

Örülök, hogy megosztottad tapasztalataidat, sajnos ez a csontkovács, masszőr tevékenység nagyon felvan hígulva.

És valóban, egyetlen hétvégi oktatás után már kapják az oklevet.

Előzmény: MolnárkaAa (4)
MolnárkaAa Creative Commons License 2020.07.17 0 1 4

Tapasztalatomat szeretném megosztani. Mivel XX kerületi lakos vagyok, és fájt a hátam, elmentem CsontkovácsNorbihoz. 

Mivel még nem voltam csontkovácsnál, nem tudtam mire számítsak. Megköpölyöztek, és utána kaptam valami masszírozás félét.

Másnapra még rosszabbul lettem, és egyre romlott az állapotom, míg édesapám elvitt egy másik csontkovácshoz, ahol teljesen más mozdulatokkal kezeltek meg, és másnapra nem fájt a hátam. Ennek már fél éve, és azóta sincs semmi bajom.

Édesapám ideges lett Norbira, főleg a kezelés költségére - 16.000 Ft-ra, és utána olvasott, ki is Ő.

Itt jöttek a megdöbbenések. Norbi úgy hirdeti magát, mint Okleveles csontkovács. Jobban utána nézve kiderült, hogy az „Oklevelet” egy kétnapos tanfolyamon szerezte, melynek költsége 15.000 Ft volt, és a „Mestere” Tihanyi Tamás.

Akinek nem ismerős ez a név, üsse be a keresőbe, hogy Tihanyi Tamás gerincműtét, és csodát láthat – Tihanyi Tamás képernyőn keresztül gyógyít, műt-stb..-, na ez az ember Antal Norbert Oklevelének a kiállítója. Tovább kutatva kiderült, hogy csontkovács norbi már majdnem egy éve „csontkovács”, azelőtt éttermi üzletvezető volt, jobban utána olvasva szórakozóhely üzemeltető volt, (ami csődbe is ment) Szántunk rá időt, és megnéztük, kik is írták a sok pozitív véleményt. Facebook..  Nem lepett meg, hogy az elégedett ügyfelek mind a Vendéglátóipari Főiskola egykori diákjai voltak, illetve rákeresve munkahelyükre, mind a Norbi által üzemeltetett éttermekhez köthetők.

Sajnos, ezt akkor még nem tudtam, amikor mentem. Magáról Norbiról az az utólagos véleményem, hogy nem sikerült megszabadulnia vendéglátós múltjától – mivel egyszerre éttermi üzletvezető, és csontkovács… -ezt hogyan – de Ő maga írta ezt.. – szóval van egy stílusa, ami minden, csak nem természetgyógyászhoz illő. Utólagosan a kezelésről, az egész szinte csak a köpölyözésről szólt, a többi….hmm….mit tanulhat az ember Tihanyi gerincműtő Tamástól? – Igen – Átverést-Humbugot. Annak is van oka, hogy ezeket leírtam.

Találkoztam sorstársaimmal, akikkel  beszélgetve kiderült, hogy az oldalán történő negatív hozzászólásokat valahogy leveteti.. ,

és pl az Okleveléről, illetve Tihanyi Tamáshoz való kötődéséről szóló negatív hozzászólásokat 2 nap után törölték. Talán itt megmarad..

Fel vagyok készülve, hogy most majd jönnek a magyarázkodások, meg a sértődős beszólások, ja- mert azt elfelejtettem megírni,hogy csontkovács norbi eddig még nem ismerte el, hogy Ő hibázott volna, és másik kedvenc válasza, hogy a negatív értékelő nem is járt Nála, ami azért furcsa, mert nem egy ilyen van, és azt gondolom, ennyi "haragosa" nem lehet, tehát valamit tényleg rosszul csinál. 

forgione1 Creative Commons License 2019.07.19 0 1 3

Természetgyógyász nem csontkovács.

 

Tudok olyan csontkovácsról aki senkitől nem tanult hanem a youtubon lesett el pár fogást és rendelőt nyitott. Vagyis még arra a 2 napos tanfolyamra se ment el ahol oktatják.

 

Na igen 2 nap. Első nap 8 óra elmélet majd másnap 4 óra gyakorlat és csontkovácsként távozik. Sok sikert ha keze alá fekszel :-)

 

Oktatni legális, művelni már nem. Legalábbis nem üzletszerűen. Éppen most volt, hogy néni a kórházban kötött ki az egyik ilyen csontkovácstól.

A bíróság csak azért nem varrta be hosszú évekre mert volt manuál végzettsége. Szerencséje volt....

 

Nem a ropogtatással van baj, hanem a hozzáadott szellemi baromságokkal. Hátad masszírozza és lecsapja a gonosz erőket, nem is tudsz róla :-) 

Menj be ilyen csoportba és meglátod milyen sok önjelölt csontkovács panaszkodik, hogy mennyi energiáját leszívják egyes emberek. Még mások nem.

Szóval bőszen vitézkednek a szellemi erőkkel. A profik pedig már csak ezzel. A ropogtatás már csak látványkörítés.

 

Előzmény: Törölt nick (1)
PermanentDestructor Creative Commons License 2019.07.19 0 0 2

Köszönöm, hogy megosztottátok a véleményeteket.

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.18 0 0 1

Többször voltam csontkovácsnál, semmi sátánista fassággal nem találkoztam. Masszázzsal indít, hogy lazuljál egy kicsit, és hogy tudjon tovább dolgozni a testeddel, aztán helyre teszi az összes csontodat, ízületedet, és ennyi. Kicsit ijesztő, ahogy recseg-ropog minden, különösen amikor a nyakcsigolyákat úgy teszi helyre, mint ahogy a filmekben kitekerik az ember nyakát, időnként fájdalmas is, ha már kezdetnek elég rossz állapotban vagy, de túl lehet élni, és utána sokkal jobb. Nekem teljesen pozitív a véleményem, minden egyes alkalommal úgy jöttem el kezelésről, hogy könnyebbnek éreztem magam.

 

Voltam manuálterapeutánál, az is jó volt. Ő csak masszírozott, nem ropogtatott. Olyan, mintha az egy lágyabb formája lenne ugyanannak a kezelésnek.

 

Szerintem a pesszimista olvtárs másként definiálja a csontkovács fogalmát, mint ami a köznyelvben használatos. Talán vannak olyan vudu-csontkovácsok, amiket ő leírt, de szerintem a legtöbb terapeuta, aki csontkovácsként hirdeti magát, az természetgyógyász végzettséggel rendelkezik, és nála jobbaktól tanulta a mesterségét.

Előzmény: PermanentDestructor (-)
forgione1 Creative Commons License 2019.07.17 0 1 0

Csontkovácsolást ma Magyarországon tiltott tevékenység!

 

Ráadásul rengeteg a kókler!

 

Olyat keress aki Integrált Manuálterápiát végez, ez engedélyezett. Persze legyen róla végzettsége :-)

Egyébként a fogások nagyban hasonlatosak a csontkovácséhoz, csak kimaradnak belőle a sátánista szeánszok, energia áramoltatások és egyéb okkult baromságok.

Előzmény: PermanentDestructor (-)
PermanentDestructor Creative Commons License 2019.07.17 0 0 topiknyitó

Érdekel, mi a véleményetek a csontkovácsokról?

 

Gondolkoztam rajta, hogy elmegyek ilyen kezelésre, de bizonytalan vagyok. Interneten, pl. youtube-on is vannak videók a kezelésekről, magyar és angol nyelvű is. (kiropractic ajustment)

 

Egyesek szerint humbuk az egész, sőt ártalmas, mások meg igen pozitívan nyilatkoznak róla. Néhány helyen kórházakban is vannak ilyen kezelések, bár lehet, hogy csak helyiséget bérelnek.

 

Mi az orvostudomány álláspontja a témáról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!