Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:1 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 211

Hundub a megoldás:)))) Magyar embernek magyar arc!!!!!

pici mici a pók Creative Commons License 2021.01.09 0 0 210
Legyen a sírjára virág Creative Commons License 2021.01.08 -1 3 208

Újra reggelni nem akarok, mert akkor lehet elölről kezdeni mindent, nem beszélve az elveszett sok üzenetről, emlékekről.

 

Tekintsd a Facebookot az ellenségednek.

Ne bízz benne a az üzeneteiddel, emlékeiddel.

 

Rosszabb mint a pedofil aki a nyalókáért zaklatást ad.

 

A Facebook könnyű kapcsolattartásért a legrejtettebb titkaidból üzleti, és most már politikai  profilt gyárt, és jó pénzért eladja, és mostmár téged is zsarol, hogy ha nem megfeleő tartalamakat osztasz meg, "ellopja" az emlékeidet.

 

 

 

 

 

Előzmény: Meridaa (206)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.01.08 0 1 207

Elszabadult a Facebook, tömegesen tilt!

 

Kivéve ha a demokrata vezér uszított az US alkotmánybíróság előtt (!) alkotmánybírókat fenyegetett (!) az orjongo terroristak tüntetők előtt mert akkor nem.

Meridaa Creative Commons License 2020.08.06 0 1 206

Tegnap reggel engem is zárolt, mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül. Hogy meddig lesz blokkolva a fiókom, nem tudom. Főleg annak tudatában bosszantó, hogy hónapok óta nem posztolok semmit, csak olvasok az oldalon. De még írni sem lehet nekik, mindennemű kapcsolattartástól elzárkóznak. Elég bosszantó, hogy csak úgy, indok nélkül felfüggesztik a 10 éves fiókomat. Remélem mihamarabb visszakapcsolják. Újra reggelni nem akarok, mert akkor lehet elölről kezdeni mindent, nem beszélve az elveszett sok üzenetről, emlékekről.

egykét63 Creative Commons License 2020.08.03 0 1 205

Nem vagy ezzel egyedül ...

Előzmény: Leonardo da Vince (204)
Leonardo da Vince Creative Commons License 2020.08.01 0 2 204

Biztos vagyok benne, hogy valamilyen módon Orbán Viktorhoz vezetnek a szálak és ő felelős ezért! :) 

Előzmény: Reformkormányos (-)
egykét63 Creative Commons License 2020.08.01 -1 1 203
starigrad Creative Commons License 2019.07.21 0 0 202

Ha végrehajtható lett volna nem is kérnék segítséget, ötletet, véleményt ...Akkor várok hátha valaki találkozott már ilyennel.

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (201)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.07.21 0 0 201

Gőzöm sincs, mert sosem regisztráltam ott, de az első beírásod korrektnek és végrehajthatónak tűnt. Akkor még nem írtad, hogy gondok vannak vele.

Előzmény: starigrad (200)
starigrad Creative Commons License 2019.07.21 0 1 200

Mit? Hogy mi , tiltás vagy felfüggesztés , én csináltam valamit vagy mi a fene ez ? Végigcsináltam a képes azonosítást rendben is van, de a végén kiírja hogy ez az alkalmazás jelenleg nem működik, próbáljam meg később... Most várni kell vagy nem kapom vissza az oldalam. Kapcsolatba lépni velük nem lehet se kérdezni, se írni. Sok ismerősömmel itt tartom a kapcsolatot mert külföldön élek nem beszélve a képekről amik kellenének, 8 vagy 9 éve vagyok már fent a Facén. Azt se értem ha valami bajuk van miért nem írnak hogy javítsam ki a hibát különben felfüggesztenek. Ez az egy Facés oldalam van nincs más másik néven regisztrálva.

Azt se értem konkrétan hogy mi a tiltás és a felfüggesztés között a különbség. az oldalamat az ismerőseim látják az nincs törölve csak én nem tudok belépni rá, üzenet, értesítés se jön, pedig írtak nekem. A reklamációs ürlapra azt írja hogy csak az töltse ki aki tiltva van, én felfüggesztve vagyok az gondolom nem tiltás ,nem is törölték az oldalam. 

Szóval van valami ötleted tanácsod ? Várni kell ilyenkor ? 

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (198)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.07.21 0 0 198

Mit nem értesz?

Előzmény: starigrad (197)
starigrad Creative Commons License 2019.07.21 0 1 197

sziasztok én ezt kaptam, ez most mi?

 

A fiókod ideiglenesen zárolva van.
Gyanús tevékenységet észleltünk Facebook-fiókodban, és biztonsági elővigyázatossági intézkedésként átmenetileg zároltuk.
Valószínűleg sérült a fiókod biztonsága miután egy, a Facebookhoz hasonló megjelenésűre kialakított webhelyen megadtad a jelszavadat. Az ilyen típusú támadást nevezik adathalászatnak. További tudnivalókat a Súgóközpontban találsz.
A következő néhány lépésben végigvezetünk egy biztonsági ellenőrzésen, amely megkönnyíti a fiókod biztonságossá tételét, és aztán hagyunk visszajelentkezni.

csupaokosság Creative Commons License 2019.07.03 0 0 196

Továbbra sem állt helyre a Facebook szolgáltatásaiban tapasztalt hiba, a közösségi oldal most a Twitteren üzent a felhasználóknak. Szerda délután valamilyen komoly probléma merült fel a Facebooknál, mert a különböző szolgáltatásai – a Messenger, az Instagram, a WhatsApp, de maga a Facebook is – sorra kezdték el felmondani a szolgálatot. A probléma a fotók és a videók feltöltésével/elküldésével/fogadásával van, és a DownDetector szerint még kora estére sem javult meg a helyzet.

Előzmény: AeNau (194)
csupaokosság Creative Commons License 2019.07.03 0 2 195

Friss! Világszerte elszabadult a Facebook, tömeges lefagyások és kitiltások vannak, már nem csak Magyarországon, hanem Európában és az USA szerte! Kim Dzsong Un észak-koreai elnök szerint ez az amerikai demokrácia bukásának kezdete!

AeNau Creative Commons License 2019.06.27 0 4 194

Fogadjunk, hogy a lefejezős tenoristák fészbúkozhatnak kedvükre továbbra is....

Előzmény: nagyanyo5:0 (193)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.06.27 -2 1 193

Hogy mi a gyűlöletbeszéd, azt persze ők mondják meg:DDDD

martinaxe7 Creative Commons License 2019.06.26 -6 0 192
pert2 Creative Commons License 2019.06.23 0 1 191

Most allitolag tomegesn visszaengedtek idö ket facezni. Inkabb az indexen erdemes forumozni, itt legalabb egyenileg tiltjak le az emberfiat.

nononer Creative Commons License 2019.06.23 0 0 190

https://www.youtube.com/watch?v=UdeGN6BM7uo

 

Ilyeneket is tiltanak! Normális??

Never Man Creative Commons License 2019.06.23 0 2 189

A neten mindannyian célpontok vagyunk és saját céljainknak megfelelően célszerű viselkedni nem pedig feltétlenül őszintén. Engem bizonyos okokból valószinűleg ellenőriznek valamilyen mértékben még anonim nikkeken is, ezért igyekszem nem írni szélsőséges megfogalmazásokat, bizonyos keresőszavak használatát pedig kifejezetten kerülöm, az FB-n pedig inkább valami idillikus családias képet tükrözök magamról amiben semmi hazugság nincs, de nem fejtem ki a valóság minden apró részletét.  Akiknek pedig vannak indulataik vagy szélsőséges gondolataik és kifejtik azokat a neten, azok bekerülnek egy adatbázisba és adott esetben annak alapján fognak eljárni velük.  Az emailok tartalmára is érdemes figyelni, akár freemail, akár gmail. Nem feltétlenül rossz ez a helyzet, mert ha megfigyelnek az lehetőséget ad a dezinformációra is, tehát nekünk segít.

 

 

"Az öreg arab már 40 éve New York közelében lakik. Szeretne a kertjében krumplit ültetni, de egyedül van, öreg és gyenge. A fia Párizsban tanul. Ír hát neki egy e-mailt.
"Kedves Fiam, Ahmed!  
Nagyon szomorú vagyok, mert nem tudok a kertemben krumplit ültetni. Biztos vagyok benne, hogy ha itt lennél, tudnál nekem segíteni felásni a kertet. szeretlek. 
Atyád.

 

Másnap az öreg e-mailt kap a fiától:
Kedves Apám! Ne nyúlj a kerthez. Ott rejtettem el a "cuccot". Én is szeretlek. Ahmed.
Másnap hajnali 4-kor lerohanja az öreg arab házát a hadsereg, az FBI, CIA, a Ranger-ek és a Nemzetbiztonsági Hivatal is. Átkutatják a házat és felássák az egész kertet, minden millimétert átkutatnak, de semmit sem találnak. Aztán reggel csalódottan távoznak.

 

Másnap az öreg arab újra e-mailt kap a fiától:
Kedves Apám! Remélem mostanra már fel van ásva a kerted és ültethetsz bele krumplit. Sajnos csak ennyit tudtam innen tenni érted. Szeretlek."

Előzmény: beglerbegovics :-) (182)
dexep Creative Commons License 2019.06.23 0 4 188

:))))))

Bokrétás Creative Commons License 2019.06.22 0 4 187

Tehát a liberónáci érdekek védelmében cenzúráz a Facebook!

Előzmény: 0.5bit (186)
0.5bit Creative Commons License 2019.06.22 0 2 186

Ami ebben érdekes, hogy ezek szerint kering valamilyen tartalom a facebook-on, amely egyrészről sérti az irányelveket - durvább lehet mint pl. állatkínzásról szóló video* - de annyira viszont nem durva, hogy tömegesen osztották meg, hogy felhívják valaminek a károsságára.

 

"A Facebook vizsgálata szerint a tiltási hullámban érintett fiókok a közösségi irányelveknek nem megfelelő tartalmat osztottak meg. Ám a közösségi oldal rendszerei kissé túlműködtek. A vállalat a nyomozás során rájött, hogy a felhasználók egy része nem a problémás tartalom népszerűsítése céljából osztotta azt meg, hanem éppen azért, hogy felhívja a figyelmet a társadalom (ismerősei) figyelmét annak károsságára. Miután ez egyértelműen kiderült a vizsgálatból, a Facebook úgy döntött, visszaállítja a fiókokat. Az érintett – meg nem nevezett – tartalmat viszont továbbra is törlik mindenhonnan, ahol feltűnik."

Forrás: Visszakapcsolták a letiltott magyar Facebook-fiókokat, kiderült a zárolás oka

 

* "... amíg nincs vér, maradhatnak az olyan videók, amikben egy kiskutyát dobnak a háborgó folyóba, vagy tűzijátékot tesznek a szájába, verik és rugdossák őket."

Előzmény: etomcat (185)
etomcat Creative Commons License 2019.06.22 -1 2 185

> A Facebook vizsgálata szerint a tiltási hullámban érintett fiókok a közösségi irányelveknek nem megfelelő tartalmat osztottak meg

 

Kritizálni merészelték a magát választott népet, amelyikhez a zuckerberg is tartozik? Esetleg szót emeltek a hazánkat félelemben tartó cigánybűnözés ellen?

Előzmény: martinaxe7 (180)
nononer Creative Commons License 2019.06.22 -2 2 184

Pedig jobb lenne a nácikat végépp (el)törölni.

Előzmény: martinaxe7 (180)
Farkassy Márton János Creative Commons License 2019.06.22 -2 2 183

Az jó, hogy önkritikát gyakorolt a Párt.

 

Remélem, internálták a szabotázs elkövetőit, és most már újra szabadon kommentelhet a dolgozó nép a Párttól ajándékba kapott felületen.

Előzmény: martinaxe7 (180)
beglerbegovics :-) Creative Commons License 2019.06.22 -1 0 182

Mit terjesztettek:-)?

Bank, állam csőd, politikai rendszer bukása, háború, járvány, stb ?

:-)

Előzmény: martinaxe7 (181)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.06.22 -5 0 181

A soft nem ért a ziróniához...

martinaxe7 Creative Commons License 2019.06.22 -7 0 180

Arra is választ kaptunk, hogy mi történt, és kiderült, hogy némi alapja azért volt a tiltási hullámnak. A Facebook vizsgálata szerint a tiltási hullámban érintett fiókok a közösségi irányelveknek nem megfelelő tartalmat osztottak meg. Ám a közösségi oldal rendszerei kissé túlműködtek. A vállalat a nyomozás során rájött, hogy a felhasználók egy része nem a problémás tartalom népszerűsítése céljából osztotta azt meg, hanem éppen azért, hogy felhívja a figyelmet a társadalom (ismerősei) figyelmét annak károsságára. Miután ez egyértelműen kiderült a vizsgálatból, a Facebook úgy döntött, visszaállítja a fiókokat. Az érintett – meg nem nevezett – tartalmat viszont továbbra is törlik mindenhonnan, ahol feltűnik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!