Keresés

Részletes keresés

tarTospifta Creative Commons License 2023.07.17 0 0 41

Mai

 

Az Index az ország legolvasottabb közéleti újságja. Olvasóink tudatos hírfogyasztásának köszönhetően az Index nemcsak a napi hírversenyben, hanem a legfontosabb minőségi mutatókban is stabil piacvezető. Köszönjük!

--------

Gratulálok, csak így tovább!

Az olvasásban benne vagyok az eleje óta, és hitelesnek tartom, annak ellenére, hogy NER-es tulajdonosa van.

Remélem, nem lesz elfogult a továbbiakban sem.

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.20 0 0 40

szupi, én még csak 4 éves vagyok, átszámitva pantheráknál az 28 év emberi kornak felel meg.

 

 

Előzmény: csupaokosság (-)
Boszorka Creative Commons License 2019.05.20 0 0 39

Nekem az index mindig csak a forumot jelentette. Híreket máshol, megbízhatóbb helyen olvasok. Polidiliben soha nem voltam, csakis a társalgási forumcsoportban. Sok kedves ismerőst és néhány barátot szereztem itt. Sajnos a forum mára elkorcsosult, köszönhetően azoknak akik facebook hódolók lettek. Sajnálnám ha a fórum megszünne teljesen.

MrJones512 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 38

Biztosan vannak. Valahol.

Én mindenesetre ilyen demokráciáért visító emberkéket eddig csak az igen kevéssé demokratikus kormányoldalon láttam.

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.19 -4 0 37

Vannak olyan demokraták, akik szerint egy fórum használhatóságának záloga a ballib többség a modiknál és a fórumozók közt. Persze az ilyenek akkor is képesek emiatt szomorkodni, ha épp megvan a ballib többség:)

Előzmény: MrJones512 (33)
Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2019.05.19 0 0 36

Halálra kereste az általa kitalált, Ellenzék nevű pártját.

Előzmény: 0oklm- (34)
Gázressoóy Ue. Edömér Creative Commons License 2019.05.19 0 0 35

Régen nem láttam itt a fórum szentkép- és ikonfaragóját, festőművész-palántáját. Tényleg elhunyt?

Előzmény: 0oklm- (34)
MrJones512 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 33

Azzal kell beszélgetni, akivel lehet is.

Előzmény: Tzp (28)
leckonszev Creative Commons License 2019.05.19 0 0 32

Mikor szokik le az Index, hogy kurvára senkit nem érdeklő focis cikkekkel rakja tele a címoldalt?

lxt Creative Commons License 2019.05.19 0 0 31

Isten éltesse, vagy éltessük mi. Mindegy. Éljen az Index!

 

Alig állom meg, hogy ne ragozzam tovább.

Mi van velem? Van itt valakinek az az illúziója, hogy ide tartozik? Ha ez az érzés egy vektor volna, akkor merre mutatna az iránya?:-)

(Hagyd abba!)

Mi a közös nevező? Mit akar tőlünk az Index, és mit akarunk mi az Indextől?

De egyébként mindenki jól érzi magát? Akkor?

Akkor éljen az Index - jelentsen az Index nekünk, vagy jelentsünk mi az Indexnek bármit is. Pont jó!:-)

 

Tzp Creative Commons License 2019.05.19 0 0 30

És miért nem azt használod?

Előzmény: random seed (29)
random seed Creative Commons License 2019.05.18 0 0 29

az első nickem sorszáma 4745 volt :)

Tzp Creative Commons License 2019.05.18 0 0 28

Nem erről van szó. Ma már tele van fideszes bértollnokokkal, és a moderáció is fideszes. Nem is nagyon fórum ez már.

Előzmény: pert2 (26)
MrJones512 Creative Commons License 2019.05.18 0 1 27

Én úgy látom, hogy az másik olvasottal, a 444-es alternatívával szemben az Index - tartalmilag - jócskán megállja a helyét: az a fajta, "öt perces újságírás" (hozzácsapok még nyolc-tíz mondatot az MTI-hírhez, aztán dolgozzanak a kommentelők) nálam csak félig-meddig jön be. A kommentszekciójukra is ugyanez érvényes: sziporkázóbb, mint az Index fóruma, de kábé visszaolvasni sem nagyon érdemes, mert alacsony szintű (ám sokszor szellemes) riposztokkal van tele, az amúgy is kevés tartalomhoz nem sokat tesznek hozzá. Az Index fóruma a maga bármikor elővehető akár régi - akár új témáival nekem sokkal jobban megfelel, mind a disqus cikközpontú perpatvarai.

No, mindegy.

 

Jó itt lenni, no.

Előzmény: csupaokosság (-)
pert2 Creative Commons License 2019.05.18 0 0 26

A forum kozonsege idovel valtozik. Annak idejen informatikusok meg tudalekos akarkik alkottak a torzskozonseget, most meg egyeb akarki is  beszolhat.

Előzmény: Tzp (22)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.18 -6 0 25

A fórummal meg vagyok elégedve, úgyhogy boldog szülinapot!

Előzmény: csupaokosság (-)
King_of_Giants Creative Commons License 2019.05.18 0 0 24
Előzmény: csupaokosság (-)
püfffneki Creative Commons License 2019.05.18 0 1 23

Mindenképpen gratulálok! Remélem kitart még sokáig:)

 

Tzp Creative Commons License 2019.05.18 0 1 22

20 év után az Index is szép lassan besimul a többi Fidesz-média közé. A fórum már full fideszes lett. A hírek meg még nem annyira, de lassan ők is átállnak.

Előzmény: csupaokosság (-)
pert2 Creative Commons License 2019.05.18 0 0 21

1997 ben kaptam egy halokartyat mivel szukse volt ra a munkamhoz. Ezek utan ratalalam az internettora, ahol akkoriban a hetkerdese volt a meno. Aztan lett a forom, meg az index es a gyertek velunk jelszo. En mentem veleuk, egy kef evig olvasgattam a forumot, aztan 2001- ben mar hozza is szoltam.

Előzmény: csupaokosság (-)
herwest Creative Commons License 2019.05.18 -1 2 20

Hiányozna, ha nem lenne.

Előzmény: csupaokosság (-)
Alf,a hím Creative Commons License 2019.05.18 0 1 19

 

Coming out?

Előzmény: csupaokosság (1)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.18 0 2 16

Az Internetto is fullbalos volt anno, csak hát abban az időben minden portál, ezért nem tűnt fel.

 

Mostanra az egyik legszabadabb fórummal rendelkezik az Index, liberális a szó pozitív értelmében. Az agyoncenzúrázott balos vagy minden  megengedő és rosszul strukturált jobber site-ok nem rúgnak labdába mellette.

csupaokosság Creative Commons License 2019.05.18 0 1 15

random seed 15 perce
0 1 7

év végéig kuka lesz szerintem az index

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És akkor a fórumnak is annyi. Addig majd keresünk valamit. Van fél évünk. :-)

Előzmény: random seed (7)
csupaokosság Creative Commons License 2019.05.18 0 1 14

csupaokosság Creative Commons License 2019.05.18 0 1 13

csupaokosság Creative Commons License 2019.05.18 0 0 12

Ős Internettós volt panthera kartács is, többször is mondta. :-)

Előzmény: vizeskettes (9)
csupaokosság Creative Commons License 2019.05.18 0 1 11

csupaokosság Creative Commons License 2019.05.18 0 1 10

Lehet valami benne. A Fidesz helyében az ideális időpontot én is akkorra tenném (mármint ha én lennék
a kormány) :-)   A fórum és az indavideó megszűnését azért sajnálnám, de a hírportált azt nem. Sokkal

jobb hírportálok vannak. Mandiner és Inforádió, de még a 24.hu és a HVG is olvashatóbb, mint

az Index. Ha maga a hírportál megszűnik, az nem csoda lesz, hanem gazdasági szükségszerűség

mert nem olvassák. Vagy fizetős lesz, az még az egy alternatíva. Te például fizetnél érte?

Előzmény: random seed (7)
vizeskettes Creative Commons License 2019.05.18 0 3 9

Ott voltam az Internetton. Sok sértés és megalázás ért a névtelen, arctalan forumozóktól, amatör moderátoroktól, de kitartok, mert van itt néhány erre érdemes alaki is.

Ma már a Fórum legnagyobb része elvadult, durva és belterjes. Szerencse, hogy van eltiltó gomb.

A moderáció továbbra is haveri alapon müködik, az Index.hu meg csak egy kis millenelial rétegghez szól.

T.K. mindegy, hogy az Indexet, vagy a 444.hu-t nézem, csak a formátum más, az anyag szóról szóra u.a.

Ez van és 1000%-al jobb mint az Origó, vagy akármelyik kormany prpahanta gyár.

Bátorség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!