Keresés

Részletes keresés

Mono SE Creative Commons License 2019.02.21 -1 0 9

Előzmény: 65dB (8)
65dB Creative Commons License 2019.02.21 0 0 8

Miért nem bízod ezt olyan emberre, aki ért hozzá?

Előzmény: yesnope (7)
yesnope Creative Commons License 2019.02.17 0 0 7

Olyan adapterre,ami akkor lenne jó,ha csak az első hangszórókat cserélném,mert akkor a gyári csatlakozóba azt bedugom,a másik felét pedig hangszóróba,de így meg azért kéne,hogy valahogy tudjam csatlakoztatni a hangszórót,mert csak a magassugárzókhoz adtak kábeleket.Szerintem a fehér téglalap a képen lévőt ábrázolja.A másik kép az adapter.

quad Creative Commons License 2019.02.17 0 0 6

Nem igazán értem milyen adapterre gondolsz.

 

A képen jobboldalt felül látszik egy téglalap, ez valószínűleg egy kondenzátort jelez. Ez megvan?

Ha igen csak össze kell drótozni az egészet a rajz szerint

Előzmény: yesnope (5)
yesnope Creative Commons License 2019.02.17 0 0 5

 

yesnope Creative Commons License 2019.02.17 0 0 4

A bekötései rajz így néz ki és 2 ilyen köteg van hozzá.Eddig arra jutottam,hogy veszek egy adaptert,ami az első hangszóróra megy és elvágom a másik felét + a gyári csatlakozót is elvágom,hogy össze tudjam kötni,mert ehhez kell még a csipogónak a kábelét az előző kettővel összekötni ami képen szerepel.

Valószínűleg nem így van,ezért kérem javítsatok.

Előre is köszönöm.

quad Creative Commons License 2019.02.17 0 0 3

Az a helyzet, hogy az autó hifi egy kicsit más világ.

 

Ha jól értem, jelenleg oldalanként egy szélessávú hanszóród van. Ami nem teljesen tiszta, hogy e mellé akarsz egy csipogót is betenni, vagy a meglévő hangszórót akarod kicserélni egy közép és magassugárzóból álló hangszoró szetre.

 

Első esetben szükséged van egy hangváltóra is, amit az erősítő kimenetére kötsz és arról táplálod mindkét (egy oldalon lévő) hangszórót.

Második esetben a szettben benne lell hogy legyen a hangváltó is, és ahhoz adnak bekötési leírást is.

 

 

Szerintem próbálkozzál meg itt:

 

https://www.autohifi-city.hu/?oldal=2&kat=43

yesnope Creative Commons License 2019.02.17 0 0 2

Nem értek ehhez annyira,ezért kéne kicsit szájbarágósan.Szóval csipogó gyárilag nincs az autóban csipogó,viszont a hely és a burkolat megvan hozzá.A gyári első hangszóróról lehúzom a csatit és teszek rá egy adaptert,hogy az új első 16,5 hangszóróhoz passzoljon.Ezután a csipogót vágás nélkül nem tudom hozzácsatlakoztatni?Ha nem akkor hol kell őket összekötni?

AudiJo Creative Commons License 2018.12.27 0 1 1

Tulajdonképp mi akar ez lenni? Legjobb lenne az egészet töröltetni, mert így nincs értelme a topiknyitásnak!

AJ 

Előzmény: yesnope (-)
csárlisín Creative Commons License 2018.12.26 -1 0 0

hát csatlakoztasd!

Előzmény: yesnope (-)
yesnope Creative Commons License 2018.12.26 -1 0 topiknyitó

Az első hangszórókhoz kéne őket csatlakoztatni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!