Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.20 0 0 7

Már az is borzasztó, hogy ebben a picsányi országban 10 felett van azon szervezetek száma, akik hatósági, vagy kvázi hatósági jögkörrel egzecíroztathatják az embereket.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.18 0 0 6

nézd meg ezt, aztán rájössz, mire játszanak a közteresek

 

Ötvenezres bírság, lebuktatott közteresek

Ha figyelmetlen vagy, a bírság 50 ezer, ha fellebbezel és elbukod, 100-at fizethetsz. Kalandfilm a budapesti utcáról Winklerrel, Danival és a harcias közteresekkel. Tovább »

forrás: totalcar.hu

Előzmény: orosi666 (5)
orosi666 Creative Commons License 2016.04.16 0 0 5

Köszi. 

Előzmény: püfffneki (1)
orosi666 Creative Commons License 2016.04.16 0 0 4

forgione1

 

Csak nem ott dolgozik, hogy ennyire ismeri  az itt lakók problémáját? Inkább tenni kellene érte valamit nem kárörvendőnek lenni. Ez a magyar ember baja. Ja remélem a sors utoléri . Erről ennyit. Szép hétvégét.

Előzmény: forgione1 (2)
orosi666 Creative Commons License 2016.04.16 0 0 3

De vicces tetszik lenni!!!

Előzmény: forgione1 (0)
forgione1 Creative Commons License 2016.04.15 0 0 2

nem a figyelmeztetést alkalmazta az úriember hanem rögtön büntet!

 

4 éve ott laksz, jól tudod mit szabad és mit nem, hiszen már többször reklamáltatok az ügybe a hivatalban.

Akkor mire figyelmeztessen?:-) Persze, hogy büntet, ezért alkalmazzák, ezért kapja fizetését.

 

 

 

KKSZ szerint a következő útcsatlakozás ezt fel is oldja

 

 

Útkereszteződés, igen, de az ott a kép alapján nem az, hanem egy feljáró a garázsokhoz, tehát nem oldja fel a várakozási tilalmat.

 

 

Előzmény: orosi666 (-)
püfffneki Creative Commons License 2016.04.15 0 0 1

Csak együttérezni tudok.

Nagyon igazságtalan, ha azt akinek bérlete van helye meg nincs azt megbüntessék.

Előzmény: orosi666 (-)
forgione1 Creative Commons License 2016.04.15 0 0 0

Mentő autóval parkoltál? Nem. Hát akkor csak O panaszod lehet!

Előzmény: orosi666 (-)
orosi666 Creative Commons License 2016.04.15 0 0 topiknyitó

A Közterület felügyelet csak büntetni tud?


A mai napon beálltam a Bessenyei-tér udvarára mivel sem a ház előtt, sem a ház mögötti parkolóban nem volt hely. ( itt általában az idegenek elveszik a helyet az itt lakóktól!!!) Ez olyan 13 órakor volt. Később 15 óra körül lementem,hogy elálljak. Ez már elég volt ahhoz hogy a közeres megbüntessen mivel ki van rakva a várakozni tilos tábla kivéve mentők. Eddig sem értettem minek ide ez a tábla? Az én autómra és az előttem álló autóra tettek bírságot az utánam álló autó nem kapott( magyarázat erre a közternek,hogy akkor nemvolt ott az a külföldi autó, ismerős:-)) ) A bosszantó az egészben, hogy bérletem van a Bessenyei téri parkolásra és nem a figyelmeztetést alkalmazta az úriember hanem rögtön büntet! Ez az udvar amúgy is mindig veszélyes mert aki itt lakik annak kell kiszorulnia innen. De nézzük szakmai szemmel a táblát, ha már kihelyezték akkor a KKSZ szerint a következő útcsatlakozás ezt fel is oldja tehát meg kell ismételni ( utolsó kép). Úgy gondolom itt a pénzbehajtás cél. Én négy éve lakom itt a régi lakók elmondták, hogy többször fordultak az illetékesekhez de megoldás nincs. Vissza térve ég a külföldi autóhoz többször parkolt már ott de sosem büntették meg,majd készítek róla fotókat ha kételkednének. Végezetül csak annyit ne a pénzbehajtás legyen mindig szem előtt, előbb rendet kellene tenni ha már fizetek a parkolásért és köszönet a 10348 úriembernek!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!