Keresés

Részletes keresés

Smancs Creative Commons License 2014.08.25 0 0 5

hja, ezt most néztem én is.. 3 hsz, és már egyből ellentmond sajt magnak egy órán belül... igazi fórumgyöngyszem :d :D

Előzmény: zijoba (4)
zijoba Creative Commons License 2014.08.25 0 0 4

:-)

ismerkedtem össze mostani párommal. Ő is csúnya válás után volt, így átéreztük egymás helyzetét. Azóta minden mesés körülöttem, utazgatunk, szórakozunk, most szeptemberben pedig megyünk Blondie koncertre a Budapest Arénába.

Előzmény: sari65 (2)
Smancs Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3

Hoppá lesz blondie magyarországon??? no! Csak találsz társat hozzá. Én voltam így beugró fesztiválozni:) Tök jó volt.

Előzmény: sari65 (2)
sari65 Creative Commons License 2014.08.25 0 0 2

sziasztok!

vártam már valami pletyis fórumot :)
valaki tervezi, hogy jön szeptemberbe Blondie koncertre a Budapest Arénába? barátnőm visszamondta, viszont én mindenképpen el akarok menni, viszont azért egyedül nem az igazi, úgyhogy gondoltam hátha találok köztetek jelentkezőt :)
addig is egy kis csámcsogni való:

Debbie Harry nőkkel is szexelt, és jó volt

Hiába érzékibbek a nők, tartós kapcsolatot csak férfiakkal tudott kialakítani. Tovább »

forrás: velvet.hu

Smancs Creative Commons License 2014.06.30 0 0 1

hátha beválik:D azt itt aki gondolja töröltethet magának.. én nem fogok, letojom :)

 

De itt aztán lehet morogni

 max kiteszik a 18 as karikát:D

Előzmény: Alcyon2 (0)
Alcyon2 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 0

lájk!

 

( Hajrá, aki nem bír magával és kényszeresen csámcsogni akar valamin ide írjon.) :) :)

Előzmény: Smancs (-)
Smancs Creative Commons License 2014.06.30 0 0 topiknyitó

Javaslatra megnyitotta kapuit a pletyka topik. Aki mindent komolyan elhisz magára vessen ;) Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!