Keresés

Részletes keresés

Ti99 Creative Commons License 1 órája 0 0 4599

Én meg férfiként vágynék egy csinos csokilányra...  :)

De kevés a migráns nálunk :D 

 

Apropó, tényleg tud valaki tippet, hogy ilyen irányban hol érdemes elindulni Bp-n?

 

Előzmény: attika_9595 (4519)
bbc_fanboi Creative Commons License 1,5 órája 0 0 4598

Előzmény: Audista91 (4596)
namenick_ Creative Commons License 15 órája 0 2 4597



Audista91 Creative Commons License 2 napja 0 3 4596

Tegnap este kicsit iszogattunk a feleségemmel itthon, beszélgettünk mindentől. Aztán valahogy a kúrásra terelődött a téma és feljött a fekete fasz. Mondtam neki nevetve hogy bele is halna egy olyanba mert elég szűk a puncija. A válasz igen meglepett.. mert közölte hogy volt már benne akkora fekete fasz mint az alkarja.

Nem akartam elhinni de csak faggatam hogy mikor meg hogyan. Hát megeredt a nyelve

18éves lehetett és bulizni voltak ahol volt egy társaság és volt köztük egy néger srác. Nézegették egymást a srác meghívta egy italra stb. Aztmondta teljesen felizgult mikor a felhívta magához. Fel is mentek megtörtént az eset. Életében nem látott akkora faszt alig fért belé és nagyon fájt neki de egyszerre volt fájdalmas és spriccelt az élvezettől.  Bő másfé órán keresztül kúrhatta és közben hagyta neki hogy többször is bele évezzen pedig gyógyszert sem szedett soha. Inkább elment másnap esemény utániért.

Először azthittem rosszul hallok mikor elmesélte aztán fel is idegesítettem magam hogy mekkora egy kurva de az ideg hamar átment valami fura felizgulásba.. Szerintem tegnap este volt életem legjobb dugása pedig 12 éve vagyunk házasok

Bay28aud Creative Commons License 3 napja 0 4 4595

namenick_ Creative Commons License 3 napja 0 6 4594

kornisok Creative Commons License 3 napja 0 1 4593

nekünk is az zavarta a fehér nagy King cockban hogy a makk pereménél nagyon rideg az anyag. a barnánál szépen követi az dildo ívét a makk 

Előzmény: Bay28aud (4589)
kornisok Creative Commons License 3 napja 0 0 4592

megkaptuk, köszönjük ;) hát nem kis darab és milyen súlya van o.O 

Előzmény: Fantasy79 (4591)
Fantasy79 Creative Commons License 3 napja 0 0 4591

Írtam emailben. 

Előzmény: kornisok (4588)
csonakosxyx Creative Commons License 3 napja 0 1 4590

Csodálatos látvány!

Előzmény: namenick_ (4578)
Bay28aud Creative Commons License 4 napja 0 1 4589

Nekünk is van itthon, bár a párom kicsit kényelmetlennek tartja a makk alatti hézagot ki-be helyezésnél, de ettlől függetlenül nagyon jó dildó, én csak 'Rocco'-nak becézem:D

Ezek a mostani kedvencek:

 

 

a következő a King Cock elite 8 lenne sötét színben természetesen, nagyon dicsérik a minőségét (meg persze a méretét) - Pipedream King Cock Elite 8" Silicone

Előzmény: Wildwolf40 (4584)
kornisok Creative Commons License 4 napja 0 0 4588

linket küldenél? ;) 

Előzmény: Fantasy79 (4583)
bbcintelme Creative Commons License 4 napja 0 3 4587

bbcintelme Creative Commons License 4 napja 0 5 4586

 Kötelező olvasmány fekete fasz imádóknak! 

bbcintelme Creative Commons License 4 napja 0 4 4585

Wildwolf40 Creative Commons License 4 napja 0 5 4584

Én ezt szoktam használni,az összes hölgy aki eddig meglátta,mindegyik azt mondta,hogy ez neki biztosan nem fog beférni.

Majd a kellő izgalmi állapotban,érdekes módon mindenkiben tövig benne volt,pedig 18tól-40ig korosztály.

 

 

Előzmény: kornisok (4582)
Fantasy79 Creative Commons License 4 napja 0 1 4583

Nálunk egy méretes fekete péniszköpeny van használatban. Ha felhúzom, akkor 21-22 centi hosszúra és 5-6 centi vastagra "növök".

Első alkalommal hihetetlen volt látni, mennyire könnyen és mélyre csúszik a párom puncijába! És ő legalább annyira élvezi, mint én. ;)

kornisok Creative Commons License 4 napja 0 2 4582

Amúgy tényleg más az anyaga némelyiknek. Nekünk KingCock van 2 db ( Pipedream márka ), amiről már posztoltam is ide képet, és a barna a tök selymesebb, kényelmesebb anyag. Holott ugyanaz a cég, csak más méret. Amíg a fehér nem volt sokszor használatban és akkor sem jutott be a punciba addig a barna már első alkalommal tövig csúszott... 

Előzmény: Bergenc (4580)
Fantasy79 Creative Commons License 4 napja 0 0 4581

Ha lenne kedved értekezni a témában, akkor írj rám!

Előzmény: Bergenc (4580)
Bergenc Creative Commons License 5 napja 0 4 4580

ma összefutottam egy középsulis haverommal és mesélt egy durva dolgot, ami érdekelhet titeket is, plusz még egy másik sztori is eszembe jutott ennek kapcsán:

1) szóval ez a középsulis haverom nem gépipari irányba húzott, ahogy a szakvizsgánk is volt, hanem buszvezető lett a városban, az apja is az volt, szereti is ezt csinálni.

mesélte, hogy volt a menekültválság ('15-ben talán?) és voltak magyarországi önkéntesek, akik mentek segíteni, vízosztás, de az osztrákokhoz is át lehetett menni segédkezni ott is.

szépen vitte kisbusszal a túlnyomó többségükben fiatal lányokat meg minden, aztán visszafelé úton érte a "meglepetés", ahol ecsetelgették, hogy melyiknek mekkora volt és milyen jó volt, mutogatták egymásnak a dolgokat. meg az egyik mondta, hogy milyen jó volt és a röhej benne, hogy ezért még pénzt is kapnak majd valami önkéntes szervezettől vagy alapítványtól, hogy elmentek "segíteni".

2) ezt még anno egy volt kollégám mondta, hogy a barátnője szexshopban dolgozik és ott is történtek érdekességek. egyszer egy csajszi kérte ki a véleményét, hogy milyet ajánl, nem vett/használt még műpéniszt, de elhagyta a párja, de most nem akar még újat, viszont igényelné a behatolás útján is az élvezkedést. szilikonosat ajánlott az eladó, hogy érzésre egész igazi beütése van, aztán a másik kardinális kérdés a méret volt, többet megmutatott neki, és mondta a csaj, hogy az előző párjának méretével elégedett volt olyasmi jó lenne pont, s megakadt a keze egy 24 centisen. a barátnőm szeme rendesen kikerekedett, pláne amikor megkérdezte még, hogy fekete színben nincs esetleg, mert akkor passzolna csak igazán az exéhez.

továbbá elmondása alapján egész sok nő választ igencsak tekintélyes méretű játékszert, pedig tényleg nemcsak olyanok vannak, 10-18 centiig minden van, de a tinik is a 20+ irányába kacsingatnak, s szerinte ez 5-6 éve lett trendebb. addig is volt készleten, de akkor a kisebb méretűek fogytak inkább.

sőt, ezt nem tudom miért van, de elvileg a fekete színűek pár ezerrel drágábbak (a festékanyag miatt talán?), de sokan azt kérik inkább. ő próbálja felvázolni, hogy pénztárcabarátabb a fehér, hiszen semmiben sem tér el, csak színben, de sokan ragaszkodnak a felár ellenében is ehhez.

Fantasy79 Creative Commons License 6 napja 0 1 4579

Basszus! Ez egy monstrum! Feszítheti a csaj pináját rendesen! ;)

Előzmény: namenick_ (4578)
namenick_ Creative Commons License 6 napja 0 5 4578

namenick_ Creative Commons License 2024.05.06 0 4 4577

csonakosxyx Creative Commons License 2024.05.03 0 3 4576

csonakosxyx Creative Commons License 2024.05.03 0 3 4575

Az ilyennel a csajok sem, én sem nem tudunk betelni...

csonakosxyx Creative Commons License 2024.05.03 0 1 4574

Ez minden fehér csajnak jár...

Előzmény: Fantasy79 (4573)
Fantasy79 Creative Commons License 2024.05.03 0 8 4573

És meg is kapta, ami jár neki! ;) 

 

Fantasy79 Creative Commons License 2024.05.03 0 6 4572

Ebből nagy kefélés lesz! ;)

 

namenick_ Creative Commons License 2024.05.03 0 2 4571

csonakosxyx Creative Commons License 2024.05.02 0 1 4570

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!