Keresés

Részletes keresés

Árpád_64 Creative Commons License 2015.09.27 0 0 37

Sziasztok!

Tud valaki abban segíteni, hogy több év után elővettem is mét az Omnia II-t. Memória kártyán betettem az IGO 8-at. El is indul viszont nem keres műholdat. Kettőt forog a nyíl aztán ennyi.

Előre is köszi

gabcsibkv84 Creative Commons License 2013.12.03 0 0 36

Szia !

Pdafanclub fórum olvasgatása a megfelelő számodra. Ott vannak témák is pl. room-olás, frissítés programban....stb

Tanácsok, megoldások egy helyen. 

Előzmény: noemike24 (34)
gabcsibkv84 Creative Commons License 2013.12.03 0 0 35

NoData.cab alkalmazás. ott letiltod - disable - a mobilnetet és kész.

Előzmény: Sztyepo (33)
noemike24 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 34

Sziasztok! Látom nem mai már a fórum, de azért hátha kapok választ: Kb 3 éves Omina 2-m van és szeretnék rá szoftvert frissíteni. Ezt hogyan, honnan tudnám letölteni? Ezzel együtt pl a skype-ot is szeretnék a telefonra, mert csak msn van gyárilag, de ugye a Market Place már nem megy rajta, Google play-t meg nem tudom hogy kell rá tölteni. Ha tud vki, segítsen. :) Köszi.

Sztyepo Creative Commons License 2013.09.26 0 0 33

Helló, érdeklődni szeretnék hogy a mobilhálózatot hogyan lehet kikapcsolni akármit csinálok vele felmegy wifi nélkül a netre és ez nekem nem jó!!

Köszönöm

molnagab Creative Commons License 2013.09.03 0 0 32

Szia Fejo-f1!

-Start

- klikk Óra 

- klikk Világóra

-menű

-opciók

"Óra megjelenítése a programok címsorában" melett a zöld pontra klikk. ( nálam szürkére váltott)

-bal alsó "Készre" klikk

-kilépés jobb sarok fent "X"

 

Most az akkumlátor ikon látható.

Vagy akku vagy óra.

Előzmény: Fejo-f1 (31)
Fejo-f1 Creative Commons License 2013.08.28 0 0 31

Kedves Fórumozók

Segítséget szeretnék kérni valakitől. Most kaptam egy Omnia II-t. Próbálom kipofozni, de most szembesültem avval, hogy az ikonok között nincs meg az akkumulátor töltöttséget jelző. Szeretném, ha szem előtt lenne, ne csak a beállítások között találjam meg, hogy milyen töltöttségü az akksi.

Segítséget előre is köszönöm

Alfika Creative Commons License 2013.08.25 0 0 30

Eredetit? És pontosanmire is gondolsz, mikor az Omnia2 eredeti szoftverét szeretnéd? :)

Előzmény: KSandorka (29)
KSandorka Creative Commons License 2013.08.24 0 0 29

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy van egy Samsung omnia 2 (i8000) telefonom és most  Windows 6.5 van rajta de vissza szeretném rá rakni az eredeti szoftvert! Ezt honnan tudnám letölteni vagy mit tudnék neki csinálni? És a telepítésbe is kis segítséget szeretnék kérni!

 

Előre is köszönöm. Sándor

 

johny66 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 28

Sziasztok!
Most lett egy samsung omnia 2 és játékot és alkalmazást szeretnék letölteni!! Valaki linkelne be nekem web címet ahonét letudok szedni előre is kössz!!

péter.w Creative Commons License 2010.12.30 0 0 27

Próbálkozz a nokiaprogramok.hu oldalon

Előzmény: Petrak (26)
Petrak Creative Commons License 2010.12.29 0 0 26

Sziasztok!

Egy Omnia gazdája vagyok. Bemásoltam egy pár fájlt a My Storage-ba.

Egyik nap látom, hogy az elnevezett mappák eltűntek, helyettük 50db mindenféle kriksz-kraksz nevő mappa van. Nem lehet őket kitörölni, átnevezni, mozgatni, egyszóval semmit. Se a telefonnal, se PC-ről szinkronprogival, se commanderrel stb. Kérem akinek volt ilyen segítsen mi a teendő!!!

kisviku207 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 25
No, erre is tudok válaszolni :)

Nekem Win7 Ultimate van fent, eredeti.Én rádugtam az O2 gyári kábelével, felismerte, nem kellett semmi driver, ha jól emlékszem.De ha akarod, a win7 keres hozzá.
Activesync nem kell, az csak XP-hez kellett.Itt olyan van hogy:

- Windows Mobile Eszközközpont (ezzel fogod a fájlokat,stb-t másolni.Outlookkal szinkronizálni)

- Szinkronizáló központ (ez a Vezérlőpultban van)

Lehet Bluetooth-on is szinkronizálni, de az egy kicsit pöcsölősebb eljárás.

Én eddig csak Office outlook 2003-mal tudtam szinkronizálni, az újabb Office-t nem szeretem, de azzal is megy.Windows Live Mail-lel nekem nem ment, asszem azt máshogy kell beállítani.
Persze felrakhatod az Activesync-et is, de az nem kell Win7-hez.
Nekem tök jól megy.A lényeg, hogy a teló legyen beakpcsolva, ne hagyd, hogy "elaluldjon" telepítésnél.Nekem elsőre felismerte, hogy GT-I8000-es.
Előzmény: redter (22)
kisviku207 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 24
Szia!

Nekem is Omnia 2-m van kb 2 hete.
A GPS beállítása a következő:

GPS programport: COM 7
GPS hardverport: COM 9
Baud rate: 4800 bps

Ezt állítsd be az IGO8-ban is vagy nyomjál rá egy auto keresést.

Sajnos úgy veszem észre, hogy a GPS az egyetlen gyenge pontja ennek az amúgy isteni készüléknek.Sajnos nálam nehezen fog műholdat, de talál és aztán jó...egy darabig, majd megszakad, elgyengül, stb.Gyenge a vevője szerintem.Úgyhogy én maradok a külső vevőnél (melyet hál' Istennek nem dobtam ki), amely a korábbi Ipaq rx3715-nél kifogástalanul ment.
Épp egy órája teszteltem útban haza Zuglóból a belvárosba.A Dózsa György úton elég sokat szenvedett, hol elment a kapcsolat, hol visszajött, hol gyenge volt, hol nem.Aztán megjött és onnantól már jó volt.
Jó, ez egy telefon és nem navi, ez okés, elfogadom.De akkor vagy ne rakjanak bele GPS vevőt vagy jobbat rakjanak.

Több fórumon olvastam, hogy érdemes navi előtt a GPS beállításokon belül lévő XTRA-t bekapcsolni és legalább egyszer letölteni a műhold pozíciókat.Én nem vettem észre, hogy javult volna ezután...
Az XTRA a Beálltások-->Hálózati beállítások-->GPS menüben van.Letöltheted Activesync-kel vagy wifivel vagy mobilinternettel is.

Én is folytatom a keresgélést, hátha lehet javítani valamit a vételen vagy "turbózni".
Előzmény: LeslieW (23)
LeslieW Creative Commons License 2010.10.24 0 0 23

Sziasztok!

A feleségemnek ilyen telója van és meg van vele elégedve.

Én is most gondolkodom valami tapi telóban(N x6).

Én is feltettem(valamelyik?) Igo 8-at, de én nem tudtam működésre bírni. Biztos, hogy én bénáztam vele.

A topik nyitója azt várná(én is), hogy a telóval kapcsolatos okosságokat ide valaki(k) feltegye(-ék), hogy önzetlenül segítsék azokat a "társaikat" akik ilyen telefonnal rendelkeznek.

Számomra a szájbarágós részletesség lenne jó mert annyira nem vagyok otthon a telefonok világában.

Alapesetben nem erre gerjedek, de az olyan programokat amiket egy átlag felhasználó szinte napi rendszerességgel használna szívesen kipróbálnám(-nk).

A segítőkészséget előre is köszönöm!

 

redter Creative Commons License 2010.10.17 0 0 22
udv,

abban kernem valaki segitseget h win7 alatt szeretnem szinkronizalni az a telefont usb kabelen keresztul, viszont a driver nem felismerheto, es az istennek sem tudom sehonnan letolteni.
független már foglalt Creative Commons License 2010.08.13 0 0 21
nem tudok sajnos.
továbbra sem értem miért kell ki/be kapcsolni? tök egyszerűen némítható vagy rep.módba állítható.
ha megfagy - mert azért meg lehet fagyasztani - akku ki, akku be. sakkor csak egyszer zenél.
Előzmény: havasar (19)
noreszxx Creative Commons License 2010.08.12 0 0 20
Sziasztok én most szedtem le nem rég az igo 8 at semi bajom vele sőt tök jó


havasar Creative Commons License 2010.08.12 0 0 19
Amúgy tényleg nagyon idegesítő szóval ha van valami olyan megoldás amit egyszerűen meg lehet csinálni akkor azt én is szívesen venném:D
Előzmény: független már foglalt (18)
független már foglalt Creative Commons License 2010.07.26 0 0 18
szerintem egy új firmware. vagy rom :)
olyan sürün kapcsolod ki/be?
Előzmény: clavicula (17)
clavicula Creative Commons License 2010.07.25 0 0 17
Valaki elárulná, hogy a bekapcsoláskor az üdvözlő és kikapcsoláskor a kikapcsoló dallamot hol kell kikapcsolni???? Annyira idegesíííííííííííííííííít! kösz.
független már foglalt Creative Commons License 2010.07.16 0 0 16
hopphopp
bekapcsoltam az xtra szolgáltatást a gpshez....letöltve.
:) bexarás. beltérben is müxik.
Előzmény: független már foglalt (15)
független már foglalt Creative Commons License 2010.07.16 0 0 15
ha pirosban látja már 1/2 siker. sajnos ez a része elég gyönge. 1/2 óra a szabadban és látni fogja.
Előzmény: Adamekné (14)
Adamekné Creative Commons License 2010.07.05 0 0 14
Sziasztok! Valaki segítsen, lassan az agyam eldobom, az IGO8 miatt. Omnia II-em van és valamiért sehogy sem akarja "zöldben" látni a holdakat. Gondolom ezért nem tudja frissíteni a "pozíciót". A teszt oldalon találtam, hogy ajánlatos letölteni a műhold állásokat. Azt sem találtam meg! Van valami olyan dolog amit át kellene állítanom a GPS menüben? Megőrülök!!!!!
noreszxx Creative Commons License 2010.06.22 0 0 13
Sziasztok nekem a iGo8 van rajta és semi bajom vele szerintem tök szépen fut rajta
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 12
Szép ez a telefon szerintem is.
noreszxx Creative Commons License 2010.05.29 0 0 11
szerintem királynekem ez van
runnerrunner Creative Commons License 2010.05.28 0 0 10
segitaég kéne nekem is.nm tudok omnia telefonon memoria kártyára tenni dolgokat.hülye vok hozzá.mindig azt irja ki hogy teli a memoria és mentsek át oda dolgokat de nem tudom hogy kell.kéne egy kis segitség.
Gamez13 Creative Commons License 2010.05.26 0 0 9
Hali
3 Kérdésem volna:
1. Youtube satöbbi elfut rajta wifin?? Arra gondolok böngészőből elfutatja a flasheket?
2. Játékokat elfuttatja?? Ha igen mien fajtákat? .jar? .jad?
3. A WM-nek milyen hátrányai lehetnek??
Előre is köszi:)
Gyurma60 Creative Commons License 2010.05.13 0 0 8
Nekem már a 6.5-ös.win.m. van rajta.
Van egy AIRIS T620-am. Ahhoz képest gyorsabban találja meg a holdakat, és a házban is látja az ...ablakhoz képest 3m-rre.
De ami furcsa,hogy a hangja navigálás közben érdekes.. olyan telefonosan vékony.. :-)
Android iGo8-at nem teszem fel, /de azért megvan/ mert olyan butuska a skin a mostanihoz képest..
Ami bosszant,hogy az akkumulátor töltöttségét nem tudom kijeleztetni ...sehogyan sem..csak akkor látom,ha a menüben rákeresek, vagy ha már szól,hogy lemerült..
Ebben tudnátok segíteni,hogy mit kell beállítanom rajta...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!