Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 486
Azért ennél kicsit bölcsebben is tehetnék, nagyon kilóg a lóláb:)
Előzmény: Törölt nick (485)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 484
Asszem, jó pénzért lennék modi.... Delnyomogatás simán menne.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 483
Húúúú, ez erős volt.... Bizony vannak nickek, akik megtehetik, símán, különösebb retorzió nélkül, most is olvasható évekre visszamenőleg olykor.
Előzmény: Fórumterapeuta (54)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 482
Sztem is jó gondolat csak a hsz-t törölni. Az elején biztos strapás lenne, de csak megtanulnák előbb utóbb, hogyan kell használni a fórumot. Persze ez nem növelné a regelők számát......
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 481
Azé' ezt be kéne valahogy írnotok az MM-be, meg a szabályzatba, mer akkor eleve nem regelne az, aki tényleg eszmét cserélne, a marakodók meg jól ellennének. vagy eleve kiadhatnátok, mindenki minimum 10 nickkel indítson. Közzé kéne tenni a cimbi nickeket, hogy ne kelljen már agyalni a gyanúinkon. Ha tudjuk, akkor ilyen hülyeségek miatt nem reklamálnánk.
Előzmény: Wágner úr (469)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 480
Nem csak anyázással lehet hiénáskodni. Tipikus technika a személyeskedés bármilyen témában, és azzal, hogy a moderatúra nem a provokátort törli, hanem az új nickeket, sok normálisan fórumozót távol tart. Oda kéne erre figyelni, hogy melyik öreg nickek kezdik folyton az újak cincálását. Annyira kilóg a lóláb....
Előzmény: Fórumterapeuta (105)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 479
Drága Wágner úr, miért nem a provokátorokat nyírjátok? mert cimbik? De már semmi újat nem tudnak leírni, és távol tartják az új húsokat, sokan pont amiatt nem is regelnek, mert látják, mekkora hiénacsapat ugrana rájuk.
Előzmény: Wágner úr (469)
evil1023 Creative Commons License 2010.04.24 0 0 475
Mit meg nem tud az ember utólag! :)

Na persze már akkor is tudtam csak letagadta.
De ha már itt tartunk/tok, akor szerénytelen személyem már jóval a kérdéses topik bezúzása elött jelezte a Kund K-ban, hogy mi folyik ott, de az igazi moderákok le se sz@rták, mondván nem rájuk tartozik.
Előzmény: Wágner úr (414)
Inbir Creative Commons License 2010.04.22 0 0 474
Kedves Wágner Úr,

megnéznéd esetleg, ha úri kedved úgy diktálja, hogy suhlaly nick miért lett törölve, rootolva?

Előre is köszönöm!
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.12 0 0 473

Nem kérdezünk, mészárlás után egy négyes bandát regelünk.
Előzmény: nickodemus (472)
nickodemus Creative Commons License 2010.04.12 0 0 472

Én csak azt nem értem, hogy amikor egy több éve regnáló nickkemet legyilkolták és megkérdeztem, hogy az MM mely pontja alapján lettem likvidálva, akkor semmilyen válasz se jött.

Mikor párszor feltettem még a kérdést, azok is törölve lettek.

Wágner úr Creative Commons License 2010.04.09 0 0 471
A kettő összefügg, kérem szépen, mer'hogy ráadásul ezek még öngerjesztők is..., ki van ez tanálva rendesen..., minél Lyobban fölháborodnak, annál többet kattognak..., aztán ezek a kattogások - a számláló leketyegése után - mennek a kukába.., ha sikeredik, akkor a nickkel együtt, és akkor lehet tovább számolni..., így aztán mindenki Lyól Lyár..., a vélemény nem szenved csorbát, mer' el lehet mondani (má'mint agyonverés előtt), utána meg még sokszor.... Vivááááát!
Előzmény: kutykuruty brekege (470)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.06 0 0 470
Ja, hogy a kattintás annáltöbb,minél többnickhulik ela harctéren, és rege újat?
Nem tudom...
Ha valaki mindenképpen azt a célt tűzi ki magának, hogy szemétkedjen, illetve szanaszét rombolja a topikot és törlik ezen hozzászólásait, de a nick marad. akkor ugyanúgy megy tovább a beírások folyamata, de legalább nem egyértelmű, hogy kivel beszélget az ember.
É a mdoknak is marad dolga, mert lehet delgombot használva törölni a hozzászólást...

DE mondo: az másha nem a kattintás számít, hanem a regisztráció számának növekedése is.
Előzmény: Wágner úr (469)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.06 0 0 469
Nana, mi az, hogy "más kérdés"! Az a fő szempont, kérem szépen - a számláló pörgése hozza a fenntartáshoz szükséges pénzt, má'pedig a züzlet az üzlet..., hogy ezt mié' nem hiszik el nekem soha, meg aszongyák, hogy cinikuss vagyok..., na, mindegy, ha nem értik, há' nem értik...
Előzmény: kutykuruty brekege (468)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.06 0 0 468
Egy konkrét kérdés: nem lehetne megpróbálni - adott időre meghatározva - , hogy nicket ne töröljenek, csak hozzászólást?

Azután ha ez sem segít...marad minden a régiben és lehet, hogy Neked les igazad és az egyensúly előtt-utóbb helyre áll.





(ugyanis a nicktörlésnek semmi értelme, hiszen nay eséllyel ott van tartalékban a másik)

max. az lehet az értelme, hogy minél több regisztráció legyen....de ez már más kérdés és nem moderációs probléma.
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.05 0 0 464
Mint az látható, forintocskás szokás szerint alapvetően semmit sem cáfoltál (talán mert nem volt mit), csak hajtogatod a magadét. Nem akarod forintocska helyét átvenni a femi topikban? Jól mutatnál ott. Érveléstechnikai szempontból feltétlenül ott lenne a helyed. Emelnéd a topik fényét.
Előzmény: Törölt nick (461)
düdüklü tencere Creative Commons License 2010.04.05 0 0 463
Na mer' azér'! :)
Előzmény: upi2000 (460)
upi2000 Creative Commons License 2010.04.05 0 0 460
persze
Előzmény: düdüklü tencere (459)
düdüklü tencere Creative Commons License 2010.04.05 0 0 459
Ez a "párezer" ugye nem a polidilire igaz, hanem az egész fórumra?
Előzmény: upi2000 (458)
upi2000 Creative Commons License 2010.04.05 0 0 458

Nem teljesen értlek, ha a magasabb rendű szempont bármilyen okból össze méltóztatja magát csinálni, akkor mégis mit vársz?

És ha még esetleg túl is lép a saját önös félelmén és érdekein, vajon a többi párezer fórumozó játszóterét érdemes akár egy percre is kockára tennie egy pár jáccótárs problémái miatt?

A látszatnál nehezebb a döntés, bármennyire is nem tecc neked a megoldás és bármennyire is sokan sok dologban egyetértünk veled.

Másrészt meg ez a topik -ahogy én látom- nem erről szól, különben sem tudom, hogy lehet-e valaha is nyugvópontja  annak a történetnek...

Előzmény: Törölt nick (424)
ouncsi Creative Commons License 2010.04.05 0 0 455
Én nem védeni akarom Wágner urat, hanem tapasztalatomat szeretném megosztani.

A legszemetebb, aljas és közönséges moderátornak nem nevezhető lény, aki az antiszemitizmust is behozta e fórum falai közzé, az a bizonyos tappancsnak nevezett bolhás macska közönséges, agresszív stílusával.

Remélem ismered azt a mondást: Mindenki azt kapja amit megérdemel. Ez a te esetedben nagyon találó megfogalmazás. Te kényed, kedved szerint törölted azon hozzászólásokat a hozzátartozó nickel együtt, akik nem értettek egyet veled. Na sicc innen!
Előzmény: Törölt nick (449)
derekbell Creative Commons License 2010.04.04 0 0 450

Látod  a 448-ast???

 

Ők nem nyafognak, hanem megpróbálják praktikusan megoldani a problémát... Az egy más kérdés, hogy nekik sem fog sikerülni - de legalább nekifogtak.....::)))

 

És már ilyen is van:

 

http://www.facebook.com/group.php?gid=110871865604622

Előzmény: kutykuruty brekege (445)
derekbell Creative Commons License 2010.04.04 0 0 448

Ahh kedves Wágner!

 

 

Bocs, ez csak látszólag OFF......

 

 

Rólad egy másik, hasonlan nagy népszerűségnek, közimádatnak örvendő médiaszereplő jut az eszembe...

 

Az is a kellős arroganciával nyugtázza a feléje áradó konstans szeretetet - igaz ő más formában...

 

Te szimplán infantilis hülyére veszel mindenkit, ő némán ugyan, de rendíthetetlen elszántságal bosszantja hódolóit..

 

Mai alakítása után megint elszabadult az internetes pokol:

 

http://autofilia.blog.hu/2010/04/04/laci_8

 

http://www.petitiononline.com/palikf1h/petition.html

 

 

Előzmény: Wágner úr (426)
derekbell Creative Commons License 2010.04.04 0 0 447

Bercike.....

 

 

csipetnyit rossz volt a fogamazásom és ezt hál istennek rögtön rosszul is olvastad...

 

A fotós topic nem  kifejzetten a Wagneré és másoknak is vannak ott képei. No, azok voltak inkább a közepesek... Habár Wagner is csak a bimbódzik a szándékával...

 

Ha mondjuk akattintgatást se merőltetné a jópofáskodással, hanem őszintén rácsodálkozna gyönyörű fővárosunkra és ezeketa kpeket ne mkomentálná a libabőrödzést okozó hányveti álhumorával, akkor ő is élvezetesebb lenne..::))))

 

A sértés nem sértésnek készült, de való igaz, semmi visszafogottság nem volt benne, az tény.

Amilyen a Wagner cinikus, áljópofa arroganciája, olyan az én natúr véleményem róla...

 

Ennyi........

Előzmény: bercike49 (394)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.04 0 0 446

Létezik olyan polidilis olvtárs is, aki szerint említett személy volt az egyetlen európai nívójú moderátor. Hm, furi egy fogalmai lehetnek az öreg kontinensről, ammán biztos...

Előzmény: Törölt nick (443)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 445
nagyon hülye vagyok biztosan, de nem értem miért nekem cimezted és mit kartál az egésszel nekem mondani.
Előzmény: Törölt nick (443)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 440

hátha....

ha meg nem,hát sokat nem veszítek.

Előzmény: AZS (439)
AZS Creative Commons License 2010.04.04 0 0 439
ja, hát arról szólhat(na), de minek.
merthogy tökmindegy, ki mit ír ide, a moderálás ettől egy milliméternyit se fog változni - mint tudjuk.
Előzmény: kutykuruty brekege (427)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 438

befejezés szerinted = húzz innen?

 

 

Előzmény: Törölt nick (437)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 435

Tudom, semmi nem számít, de: kérhetném, mint topiknyitó - különösen tőled macsek -, hogy ezt a tmémát itt fejezzétek be?

Semmi értelme. sokan nem is értik miről van szó, de a nagyobb baj, hgy nem is old meg semmilyen probémát, viszot arr tök jó hogy az indulatok elhatalmasodjanak.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!