Keresés

Részletes keresés

csdelfin Creative Commons License 2013.10.07 0 0 120

Találtan én is egy új licitálós oldal ami azért is érdekes ,mert egy új közösségi oldal a SiteTalk-nak a része.

Bővebb információ:http://sitetalkahogyengondolom.blogspot.hu/

Előzmény: Frezer1979 (116)
csdelfin Creative Commons License 2013.10.07 0 0 119

Találtam én is egy új licitálós oldalt nagyon érdekes,mert egy új közösségi oldalnak a SiteTalk-nak a része..

Bővebben itt olvashatsz róla:http://sitetalkahogyengondolom.blogspot.hu/

Frezer1979 Creative Commons License 2011.12.06 0 0 117

www.negyedaron.hu          

 

Előzmény: Frezer1979 (116)
Frezer1979 Creative Commons License 2011.12.06 0 0 116

Hali. Van egy új oldal....www.negyedaron.hu   Hmmm....érdekes, olyan mintha láttam volna már ehhez hasonlót :)

Feyd-Rautha Creative Commons License 2011.11.09 0 0 115

Én most játszom ezen az oldalon, és nekem is rendkívül gyanús. Csalás nélkül is simán nyereséggel lehetne üzemeltetni a rendszert, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy kamu licitelők emelik a bevételeket az égbe.

Előzmény: Pen79 (106)
Jrob73 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 112

AKI OLVASSA ADJA TOVÁBB!!A Youwin nevű licitálós oldal egy nagy CSALÁS!Senki ne próbálja ki mert úgyis bukni fog!Nekem 3000.forintom bánta.Tuti robotok csinálják.........

Jrob73 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 112

AKI OLVASSA ADJA TOVÁBB!!A Youwin nevű licitálós oldal egy nagy CSALÁS!Senki ne próbálja ki mert úgyis bukni fog!Nekem 3000.forintom bánta.Tuti robotok csinálják.........

newmarket Creative Commons License 2010.10.27 0 0 111
Én reménykedem, hogy egyszer egy olyan oldal is van ahol nem a csalásra épül a dolog.Én mindenesetre kikérdeztem őket telefonon, ahol szívesen adtak felvilágosítást a kérdéseimre. Na ez szimpatikus volt, mert nem mindegyik ilyen cég volt ilyen szolgálatkész. Az hogy nyerni akarnak rajta az szerintem normális dolog, ha nekünk is megéri. Én sem csinálnék, gondolom Te sem olyan dolgot ami veszteséges! Egy ilyen oldalt beindítani és üzemeltetni  sem lehet olcsó gondolom. Szóval én még próbálkozom velük egyszer-kétszer aztán meglátjuk! Te is megnézted az oldalt?
Előzmény: tungata (110)
tungata Creative Commons License 2010.10.27 0 0 110
Szia
Szerintem ez egy sokkal egyszerűbb csalási módszerre adhatna lehetőséget.
Pl szegény licitálóknak felajánlok 1-8 -t, közben kihozzuk a havert 9-essel nyerőnek, és botokkal se kell bajlódni.
De persze csak elméleti alapon :)
Előzmény: newmarket (109)
newmarket Creative Commons License 2010.10.26 0 0 109
Helló! Sokat olvastam már akülönböző lecetálós oldalakról! Sajnos én is halottam már olyan csalókról akik az automatalisittel próbálnak lehúzni minket! Szerintem nem az a fontos, hogy magyar cég, vagy külföldi, mert ettől még bármelyik lehet akár tisztességes is! Én is kpróbáltam már egy pár ilyen oldalt, de nem nyertem meg a licitet. Megfogadtam, hogy olyan oldalra ahol automata licit is van nem licitálok többet. Most találtam egy újabb licit oldalt, csak új dolgokat adnak, és nincs automatalicit lehetőség, nem kreditekkel kell licitálni.Még nem túl sokan vannak, most indult 2-3 hete szerintem. www.nyerjelmeg.hu oldal ez, szerintem egy próbát megér! Él a telefonszámuk amit megadtak, valós cég én utána néztem, évek óta működik. Ha gondoljátok kattintsatok rá, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Üdv.
tungata Creative Commons License 2010.10.20 0 0 108
Hú, még mindig üzemelnek ilyen oldalak?

igen, nagyon ügyesek :)
Főleg, mikor egymás után kétszer, háromszor ugyanaz a nick licitált. (2009.06)
Előzmény: Fontos2010 (107)
Fontos2010 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 107
Helló.
[size="5"]Teljesen egyszerű az egész és végeredményben nem is átverés.[/size]
[size="5"]A trükk:[/size]
Veszel pontokat pénzért amit pénzre vissza nem válthatsz csak licitálhatsz és maximum egy hónapban 5x nyerhetsz aukciót.

A másik trükk amit nem igazán értenek az emberek:
Ugyanaz az oldal egy időben 5 országban működik,persze az adott ország nyelvén és fizető eszközeiben megadva.

[size="7"]Most leírom miért is éri meg az oldal üzemeltetőinek az egész dolog:[/size]


Szerintem teljesen egyszerű az egész.Bárki rá tudna jönni mint én is,aki átgondolja a dolgot.
Az egész dolog lényege:
Veszel "BID" pontokat.Onnantól kezdve a pénzed a cégé.
Cserébe kapsz pontokat amivel licitálhatsz.(ezt mindenki érti)
[size="5"]Most jön a tökéletes trükkösség:[/size]
Mondok egy példát erre hogy mindenki megértse:
Ha van egy televízió aminek értéke 220.000.-Ft és mondjuk 2000 BID ponton áll a licit ez mit is jelent.
Ha a televízióra mondjuk 100.-an licitálnak mi is történik?
(5 országban fut egyszerre a licit ugyanarra a készülékre!)
Mind a 100 ember rátesz automatikus licitben(mivel a legtöbben nem tudnak a gép előtt ülni és nyomkodni a liciteket felfelé) körülbelül 2000 licitpontot(BID).
Viszont mivel mindannyian 2000 körüli pontokat tettek fel,a Tévé ára 0-2000 licit pont között mozog az oldalon a kijelzés szerint.
(10 másodpercenként a rendszer véletlen generálással pakolja fel a 100 ember neveit,Tehát végül is nem robotok licitálnak,de robot a licitvégző)
Egy BID ára kb 11-15 forint körül mozog.
Én átlagnak 1 BID = 13FT-ot számolok,ez szerintem a reális átlag.
Számoljunk kicsit:
100 ember X 2000BID =200000 BId pont!!!
200000 BID pont X 13 Ft. =2.600.000.-Ft !!!!
Ezután a tévét mindegy ki nyeri meg,valaki megnyeri kifizeti nekik a BID pontok összegét forintban és a szállítási költséget és megkapja az árút!!!
2.600.000. -220.000.-Ft =2.380.000.-Ft.
[font="Arial Black"][size="7"]Tehát a cég nyeresége az aukción:2.380.000.Ft értékű pénz,persze mindegy milyen fizetőeszközben(5 országban van az aukció egyszerre)[/size][/font]

Szuper dolog ugye?
Ügyesek!!!!
Pen79 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 106
10forintért.huuuuu
Ez az egész licitelés egy kamu.Botok vagyis robotok licitelnek ellened.Hogyan lehet az hogy senki nem automatázik majd amikor jó pár kör után én elkezdem akkor olyan figurák lesznek hirtelen velem együtt automatában akik eddig 1 bidet sem tettek fel?S kb mindig ugyan azok.Az hogyan lehet hogy pl witniz nevű felhasználó már 2 napja nyomja a licitet?Már régen túlhaladta az eredeti árát a terméknek. http://noob.hu/2010/08/30/pff_0.JPG
Egy BID 10Huf.(ha veszed akkor 14HUF)Minden licitnél 1 forintot emelkedik a jelenlegi ár,de a BID-jeidből 3 vonodik le minden licitnél.Tehát 10 licit 300Ft.A jelenlegi ár 26398Ft de ugye ezt nem egyedül tette be mert más is licitált.Mivel ő az eleje óta licitált Felezzük meg így 13199Ft-ot kapunk.Ez azt is jelenti hogy ennyiszer licitált ezért meg kell szoroznunk 30 -cal ami 395970Ft !! Pfff!
ROBOTOK!!Érdekes hogy jónéhány terméket mindent beleszámolva az eredeti érték töredékéért elvisznek de amikor te akarod akkor az nem fog sikerülni még ha 3x annyit költenél rá akkor sem.Kamu. JA és ha figyelmesen olvasol észreveheted hogy a legtöbb fő bejegyzési iromány 1 vagy 2 ember műve más nevekkel.Szinte tök ugyan az a fogalmazási stílus minden kezdő bejegyzésben.Beeteő kamu dumák,hogy így meg úgy meg stb.
Még a megjegyzésemet sem jelenítették meg a parasztok...
dukkon Creative Commons License 2010.08.03 0 0 105
Hello! Én is űj vagyok a témában mostanság találtam rá ezekre a honlopokra. Azt már jól tudom, hogy yoodli.hu-val vigyázni kell, de mi a helyzet a swoopo-val? És én nagyon támagotnám az ilyen oldalak beindítását természetesen robotok és egyéb trükközések nélkül.
qlimas Creative Commons License 2010.08.02 0 0 104
Szia MacChicken!

Majd szólok, ha a miénket végre sikerül beindítani.
Olyan újdonságot hozunk a magyar piacra (magyar céggel a háttérben), amelyből még a nemzetközi piacon is csak egy van.
Magyar céggel, magyar tulajokkal, magyar átlagfogyasztókra fejlesztve.

Üdv!
Előzmény: Törölt nick (102)
qlimas Creative Commons License 2010.08.02 0 0 103
Sziasztok! Új vagyok itt.

Tudja valaki, hogy a valahány másodperc alapú "licitálós" oldalak közül eddig miért csak a Yoodli ment át az APEH SZF szűrőjén?

Köszi a választ!
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 102
Sziasztok!

Az én cégem is egy aukciós oldalt próbál befuttatni jelenleg, hagyományosat. Az Apeh már minket is zaklatott a "licitjáték" nyilatkozattal, de egy válaszlevélben tisztáztuk magunkat. Ha valaki kíváncsi a mi oldalunkra is, akkor nézze meg - http://licitbazar.hu

Ez volt a reklám helye. :) És most a hozzászólásom;

Rengeteg új típusú aukciós oldal - ha tetszik "licitjáték" oldal - tűnt fel az elmúlt pár hónapban, de a legtöbb be is zárt igen gyorsan. Szerencsére. Már csak azok működnek, amiket külföldön bejegyzett cégek futtatnak. Nyilatkozik pár eszement külföldi cégtulaj - amerikaiak - az egyik portálon, hogy márpedig ők miért nem szerencsejátékot szolgáltatnak. Lehet, hogy az USA-ban ez nem az, de itt igen. És ha tetszik, ha nem, ez szerencsejáték. Befizetsz X összeget, vagy sikerül és nyersz, vagy licitáltál és más viszi el az árut, kidobtad a lovit az ablakon. Nem akarok ünneprontó lenni, nem akarom senkinek a kedvét elvenni a tízezer forintos plazma TV-től, de akik játszanak azoknak is tisztában kell lenniük azzal, hogy senki nem fog odaadni egy plazma TV-t veszteséggel, senki nem fog nagy apparátust, honlapot, stb. fenntartani azért, hogy a játékosok jól járjanak, ők meg veszteséggel dolgozzanak.
Más szemszögből is meg lehet nézni ezeket az oldalakat. Le lehet kérdezni a látogatottságukat, a napi oldalletöltéseket. Ezek publikus adatok. Aki kicsit ért hozzá, megteheti azt, hogy megnézi vajon hányan kattintgattak - a licitrobotokon kívül - az adott portálon. És máris kiderül a turpisság. Én megnéztem párat, kicsit elemeztem is a működésüket. Szerintem egytől-egyig csal mindegyik. Sok-sok évet töltöttem IT területen, bejártam a fél világot, dolgoztam fűnek-fának szabadúszóként, higgyétek el, ha valami bűzlik, akkor ezeken az oldalakon a rengeteg licit ami beérkezik, az igazán szagos.

Én nem vagyok az ilyesmi ellen, sőt! Ha lenne egy oldal, amelyik LEGÁLISAN, robotok nélkül működik, és az üzemeltetők nem csak a gyorsan lenyúlható haszon érdekében, hanem befektetéssel, az oldal felfuttatásával és tényleges regisztrált felhasználókkal működne, az engem is érdekelne. De ilyet még nem láttam. Várom az indulását...

Üdv mindenkinek, és elnézést, ha valakit megbántottam a hozzászólásommal.
valak Creative Commons License 2010.07.17 0 0 101
bator majd írj ha van valami az oldallal nekem is létszi
hansolo1982 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 100
dobtam neked mailt bator55 mert érdekel a téma :)
csáoo
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.01 0 0 99
Igen, az Apeh/Szf probléma fennáll [kitalálták hogy ezt az egészet akkor most nevezzük szerencsejátéknak, szerencsejátékot pedig nem szervezhet sem magánszemély, sem cég, csak akinek engedélye van rá, viszont engedélyt nem adnak ki mert a szerencsejáték szervezése állami monopólium - nem lepődnék meg ha a szerencsejáték zrt hamarosan jelentkezne egy ilyen oldallal (persze ők ugye ’megbízható’ magyar cég lesznek) / egyébként a legnagyobb lehúzás a lotto ha már itt tartunk, a lehetséges főnyeremény 5-600%-át szedik be hetente(!!!), úgy hogy pl 5ös egy évben 10szer van, amikor rekordnyereményről beszélünk, akkor meg ugye már régóta halmozódik is, kifizetés meg van a 2esek után vagy 300Ft], jelenleg keressük rá az egyszerű jogi megoldást. Vannak lehetséges megoldások, melyek kiemelném TELJESEN JOGSZERŰEK, azonban jelentősen megbonyolítják a cég egyébként egyszerű működését.

A felfüggesztett weboldalakat ismerjük, hiszen leendő konkurenciaként figyeltük az oldalak működését, ezeknek regisztrált felhasználói vagyunk/voltunk :)

Az oldal általános felhasználói feltételei pontosan leírják a pénzfeltöltések és az esetleges visszaigénylések részleteit, ahogyan a még működő, vagy már bezárt oldalaknál is le van/volt ez írva. A pénzvisszafizetés csak indokolt esetben lehetséges, leginkább természetesen a szolgáltató hibájából eredő problémák miatt (a nem én nyertem az aukciót, ez egy átverés jellegű visszaigénylésekkel nem foglalkoznék, ezeknek nincs jogalapja). Ha valaki ezek után esetleg úgy tölt fel pénzt az oldalra, hogy attól fél, hogy a cég hirtelen meglép a nagy zsugával mauritiusra és a megszerzett mesés vagyonból a tulajdonosok életük végéig szürcsölgetik a pinacoládát a napozószékükben, azoknak most első körben annyit tudnék ajánlani, hogy kisebb összeget töltsenek fel az 1 nagyobb helyett, majd ha elköltötte az összeget (azért azt se felejtsük el, hogy mindezt saját felelősségére a felhasználói feltételeket elfogadva), akkor töltsön fel csak újra egy kisebb összeget [ez a feltöltögetés persze macerássá válhat, ha valaki játszik, de mindenki döntse el maga (nagyobb feltöltéshez százalékosan nagyobb bónuszjóváírás jár).

"Utánnanéztetek hogy hogyan megy ez Magyarországon vagy csak sok pénzt láttok benne? Az Szf 10mFt-ig büntet!" Ezt azért nem gondolod komolyan :)

Az aukciók tárgyainak értéke előzetes terveink alapján a regisztráltak számának növekedésével arányosan fog növekedni, figyelembe véve természetesen a gazdaságosságot is (ez nyilvánvaló sztem). A startolásnál viszonylag olcsóbb termékek [tehát nem 2.000.000 Ft-os fényképező (mer van ilyen), kamera, vagy tv] fognak felkerülni. Egy 30.000 ft-os termék esetén más feltételek fognak vonatkozni egy futó aukció licitdíjára, mint egy 300.000 ft-os terméknél. Nemúgy, mint az említett oldalak esetén, ahol fix 70-80-90-100 forintot vontak le az egyenlegből a termék kereskedelmi árától függetlenül.

Azt hiszem minden kérdésedre válaszoltam.
Előzmény: Leves007 (98)
Leves007 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 98

Szia

 

És hogyan akarjátok elérni hogy ne zárassanak be titeket is?

Az oké hogy mások vagyunk meg mi nem használunk robotokat és hasonló dolgok de ezek az oldalak ma Magyarországon illegálisak ha egy kicsit körbenézel találsz egy csomó hasonló oldalt amit már be is záratott a szerencsejáték felügyelet.

Ilyen környezetben hogyan nyugtatod meg a felhasználót hogy fizessen be x tízezer forintot (20eft alatt nem is éri meg kreditet venni szerintem) és hogy nem bukja el mert éppen bezáratták az oldalt.

Utánnanéztetek hogy hogyan megy ez Magyarországon vagy csak sok pénzt láttok benne? Az Szf 10mFt-ig büntet!

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.28 0 0 97
Egyelőre a részletes működést még nem árulnám el, nem is tehetem, de annyit mondhatok, hogy többféle aukciótípus közül lehet majd választani az oldalon, a későbbiekben pedig akár tovább is bővítenénk az aukciók fajtáit.

Indulásunk mint már írtam nincs konkrét határidőhöz kötve, sacc/kb nyár végén, augusztus a reális sztem.

Az ügyfélszolgálati elérhetőségek természetesen meglesznek; mail, telefon, msn, skype...ha ezekre gondoltál, az pedig nyilván saját érdekünk, hogy elérhetőek legyünk a felhasználók esetlegesen felmerülő problémáinak orvoslására.

A mi esetünkben is egy felhasználónév lesz látható, de lehetőség lesz arra is, hogy a felhasználó vezeték/keresztneve jelenjen meg az oldalon. A választás mindenkinek a saját döntése lesz, nicknévként is meg lehet adni a vez.név_k.név kombinációt, nyilván adatvédelmi szempontból a nicknév lesz ajánlott, úgy ahogy általában a többi hasonló oldalon is.

Egy aukció megnyerését követően a felhasználóknak lehetőségük lesz megosztani élményeiket, tanácsaikat, esetleg stratégiájukat a megnyert termék mellett, természetesen mi sem az "öröm volt játszani, 12Ft 53 fillérből nyertem egy 500.000Ft-os iMac-et, áldást kérek a pápánál az üzemeltetőkre" típusú megjegyzéseket várjuk, hanem a kissé reálisabbakat (persze az összes oldalon hasonlók voltak feltüntetve, ha egyáltalán lehetett megjegyzést küldeni).

Robotok a mi oldalunkon kizárva, jah és adunk majd regisztrációs bónuszt, amit mindenki arra költ amire akar, lehet vele aukciót is nyerni akár (főleg a kezdeteknél, amikor 0 felhasználónk lesz), majd várjuk a kritikusok regjeit is az oldal startolásánál. Reméljük, bárki a szkeptikusok közül nyer és megkapja a nyereményét, ír vissza majd pár jó szót, hogy ez az oldal nem az az oldal (amelyik az átvágásból akar megélni).
Előzmény: peters73 (96)
peters73 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 96

Milyen módon működne az oldal?

És mikor indulnátok?

 

amúgy szerintem ahhoz hogy bizalmat ébresszetek az emberekben az kell hogy minél több elérhetőséget megadjatok magatokról, minél több információt lehessen megosztani az oldalon másokkal akik már nyertek. Pl ne csak egy nick nevet lehessen látni hanem a felhasználókat meg lehessen nézni és írhasson magáról litániát mint a a vaterán vagy az iwiw en. Sok robothoz nehéz életszerű történetet kreálni.

 

Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.26 0 0 95
Üdv!
Örülök, hogy ilyen rövid idő alatt reagált valaki, reméltem hogy nem halt ki teljesen a forum.
Nos igen, miben lennénk mások? (De hát én is valami ilyesmit kérdeztem)

Hát például, hogy én beregeltem erre a forumra elvileg olyan közösségbe, ahol az leírtak alapján érthető módon nem kedvelik az ilyen oldalakat. A legtöbben ha ilyen aukciós siteot akarnának létrehozni, akkor valszeg nagyívben kerülnék a fórumot.

A forumot olvasva kiderül, hogy ezek a licitrobotok igen nehezen elképzelhetők egy tiszta játékban, nehézkes bizonygatni a komplett kérdéskört, illetve hogy az üzemeltető használ-e robotokat, gyakorlatilag végtelen elkölthető mennyiségű kredittel (az egyik oldalon az ászf-ben feketén-fehéren le volt írva, hogy bizonyos összegig robotokkal verik fel az árat, melyek fiktiv felhasználóként működnek az oldalon, csak az ászf-et meg általában nem olvassa el a jónép), így hát az általunk üzemeltetett oldal esetében nem lesz használható ilyen robot, egyáltalán nincs is beépítve az oldalba.

A mi működési elvünk nem is egészen ez az árfelverős, rálicitálós, 100Ft-ot levonok és 8Ft-tal növelem az árat típusú oldal lenne.

Nem tervezünk napi szinten 10-15-20 terméket aukcióra bocsátani (amelyek nyereséges lezárásához több 1000 aktiv felhasználóra lenne szükségünk), nyilván tisztában vagyunk a veszteség fogalmával, különösen beinduláskor, ezért a kezdeti időszakban 20-30-40-50e forint értékű termékek kerülnek fel, majd később egyre értékesebbek.

Előzmény: Leves007 (93)
Leves007 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 94
Most néztem az egyforintosaukcio.hu is bezárte az szf pedig ott is meg lehetett vásárolni a termékeket mint a yoodlin.
Leves007 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 93

Szia Bator 55 miben lennétek ti mások mint a tőbbi hasonló oldal? És hogyan akarjátok megoldani hogy titeket ne zárasson be a szerencsejáték felügyelet mint a bexa.hu-t meg a többi hasonló oldalt ? Szerintem az általad említett aukcionator.hu is az szf zárta be.

 

kérdéseidre a válasz

 

1. van sok ilyen oldal ha tényleg valamiben újat tudtok mutatni akkor működhet

és ha nem zárnak be titeket is.

 

2. ez rajtatok múlik ha jók vagytok és van sok pénzetek ( a felfutási időben a sok minuszt és reklámot tudjátok fizetni) akkor gyorsan.

Ha a pénz hiányát robotokkal pótoljátok akkor meg nem lesztek hitelesek.

 

3. a pozitíz visszajelzés szerintem az mindíg jó és hatásos lehet.

Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.25 0 0 92
Üdv mindenkinek!

Új vagyok itt, most regeltem, némi éjjeli-hajnali-reggeli meló közben bukkantam újra a forumra.

A mi csapatunk majdnem 1,5 (!!!) éve dolgozik egy részben hasonló oldal létrehozásán.
Célunk egy tökéletes aukcios site létrehozása, és a jogilag teljesen tiszta háttér. Tervezett indulásunk nem szigorú határidőhöz kötött, de szvsz nemsokára jelentkezünk.

Egyik legnagyobb felmerülő marketing problémánk épp a hasonló oldalak teljesen rossz megítélése – illetve valszeg jogosan teljesen rossz megítélése.

Személyes kérdésem lenne a forum hozzászóloihoz, hogy véleményetek szerint
1. mekkora a létjogosultsága egy hasonló oldalnak az említett negatív környezetben,
2. mennyi időnek kell eltelnie, hogy a felhasználók megbizonyosodjanak az oldal hitelességéről
3. (mi pozitív reakciókkal számolunk, ha a nyerteseink hajlandóak lesznek megszólalni) a pozitív reakciók ilyen környezetben mennyire maradnak hitelesek, mert a kritika nyilván könnyebben terjed?

Pluszinfo: nem láttam sehol említve, minden ilyen oldal magyar atyja az aukcionator.hu volt (2007 máj-ban indult), amely még Dévényi Tibi bácsi arcáért is fizetett, 2 év alatt állítólag elérték a 60.000 felhasználót (!!!vicc), aztán érdekes módon hirtelen eltüntek. Gugliban még fellelhetők a maradványaik.

Ui: ha valakinek van kérdése, szívesen válaszolok, ezért regeltem (az én szemszögemből rossz tapasztalatokkal rendelkező, vagy szkeptikus környezetbe.)

UbiPapa Creative Commons License 2010.06.23 0 0 91
A fruli napok óta áll. Vagy megszöktek, vagy az ő szerverüket is lefoglalták (remélem).
peters73 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 90

Üdvözlet.

 

Szeretnék mindenkitől érdeklődni hogy a 10forintert.hu oldal vajon tartalmaz robotokat a licitáláshoz vagy sem?

A blog-ban azt írják hogy nem tennék tönkre a hírnevüket robotok alkalmazásával de van néhány gyanús jel.

pickkick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 89
Én is találtam egy oldalt, hogy jó-e azt nem tudom, de hogy valami licitálós lesz, az biztos. A címe: www.bidking.hu
Előzmény: pityu1988 (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!