Keresés

Részletes keresés

horitazi Creative Commons License 2021.04.08 0 0 136
G-Atti Creative Commons License 2021.04.05 0 1 135

hehee...ugye ahhoz kéne pendrive is,olyan fejegység is ami fogadja...és nem 30 éves autók,amikbe illenek az ilyen kütyüvarázsok.

Nos nekem egyik sincs.

Előzmény: XNC (134)
XNC Creative Commons License 2021.04.03 -3 0 134

Na ne má......

Ha publikusak az anyagok, akkor valamelyik YT-os letöltővel le lehet őket szedni.

(pl. https://youtube-dl.org/ )

 

Importálni, meg ahogy a másikra is feltöltötte.

 

Nem tudok róla, hogy valami közvetlen opció lenne.

Előzmény: G-Atti (133)
G-Atti Creative Commons License 2021.04.03 0 0 133

tipp:eccerűen az szgép,laptop, fejhallgató kimeneten beküldöm egy deckbe a jelet és felveszem kazira...(így most megen használatba kerülnek a kocsiban a rádiómagnók is)...időben lehet több,de a letöltés könnyebségével amúgy is megszalad az ember,és a sok letöltött közt azt sem tudja hol keressen ..de ez szubjektív és mindenki másképp csinálja

-Smiley- Creative Commons License 2021.04.02 0 0 132

Sziasztok.

 

Adott egy régi youtube-os fiókom (freemaillel volt regisztrálva, kb 10 éves)

Ebben van kb 5 db zenei album, mintegy 100 db zenei számmal.

 

 

Ezeket szeretném valahogy áttölten az új youtube fiókomba (ami gmailes)

Mi módon tudom ezt exportálni/importálni mert sehol sem találtam infót erről?

 

 

 

XNC Creative Commons License 2020.12.10 -5 0 131

Hát erre a következő a megoldás:

1; Először le kell tölteni a videót.

2; És utána 1 külön szoftverrel kimenteni belőle a hangot.

 

Fizetni ezért felesleges, mindkettő megoldható ingyenes szoftverekkel is.

Ha kell, akkor ajánlani is tudok.

Előzmény: taranto (130)
taranto Creative Commons License 2020.12.10 0 0 130

Igen, zenét szeretnék letölteni mp3-ban, a legjobb minőségben. Találtam már ilyen oldalt, de csak 128-as minőségben enged letölteni, a jobb minőségért fizetni kellene. Egy ilyen ismeretlen helynek viszont nem fogom megadni a bankkártyaadataimat.

Előzmény: quad (129)
quad Creative Commons License 2020.12.09 0 0 129

Ha jól értem, a Youtube-n lévő videók hangját akarod letölteni?

 

Én a Torchbrowsert használtam, ezzel a videót és külön a hangot is le lehet tölteni. Igaz, AAC -ben tölt le, de azt már lehet konvertálni. (De minek?)

De szerintem a kapott hangminőség mindig attól függ, hogy milyen minőségen töltötték fel. Jobb nem lesz.

Előzmény: taranto (128)
taranto Creative Commons License 2020.12.09 0 0 128

Ismertek olyan oldalt, ahonnan egyszerű módszerrel, 320-as mp3-ban le tudnék tölteni zenei anyagot a Youtube-ról?

legdragabbmagyar Creative Commons License 2020.09.01 -2 0 127
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 126

Köszönöm.

Előzmény: XNC (125)
XNC Creative Commons License 2020.01.31 0 0 125

"van-e mód ezek változtatására a letöltés után"

A különböző videó szerkesztő/konvertáló programok terén kell szétnézni;

valószínűleg valamelyik tudja ezt az opciót.

 

Ajánlani sajnos nem tudok, mert én nem nagyon foglalkozok videózással.

Előzmény: Törölt nick (123)
XNC Creative Commons License 2020.01.31 0 0 124

"nem értem hogyan lehet torzan feltölteni"

 

Valószínűleg nem feltöltéskor torzul, hanem digitalizáláskor.

Elég hanyag munka lehet az ilyen......

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 123

Szinte biztosan. Pont ez lenne a gondom, van-e mód ezek változtatására a letöltés után? Az előbb írtam már, nem értem hogyan lehet torzan feltölteni?

Előzmény: XNC (122)
XNC Creative Commons License 2020.01.31 0 0 122

Akkor valószínűleg azok már eleve torzan kerültek feltöltésre.

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 121

Nagyon köszönöm, hogy foglalkozol a dologgal:

 

Amikor a Youtube-on vagyok - Chrom-mal - és onnan lejátszok már akkor is néha torz videó - kép - jön elő. 

Újabban 4K Video Downloader-t és MPC-HC vagy VLC Media Player-t a letöltés/lejátszáshoz. Egyébként Any Video Converterrel szoktam konvertálgatni és Samsung TV-n lejátszani.

 

Előzmény: XNC (120)
XNC Creative Commons License 2020.01.31 0 0 120

Érdekes probléma, csak mert én is szoktam onnan letölteni, és nem találkoztam ilyen problémával.

Mivel töltesz le? És milyen lejátszót használsz??

Lehet, hogy az általad használt programok közül ludas valamelyik.

Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 119

Üdvözletem a Társulatnak!

 

Segítségre lenne szükségem. Lehet, többen furcsállni fogjátok a problémámat de hát...   hajrá, nézzük!

 

Sokszor előfordul, hogy ha letöltök youtube-ról zenevideót akkor a kép "össze van nyomódva" vagy "nyúlt fejek vannak rajta".

Ugyanakkor a kép mérete az "adott esetekben" is 640x480, 1280x720 stb. ismert méret valamelyike. Nem értem, hogy a video "gazdája" nem látja a torzulást?

 

Nem vagyok szakértő, a letöltéseket csak magamnak itthon használom - nézem, hallgatom - és próbáltam már megváltoztatni a video méretét - pl. Any Video Converterrel vagy egyébbel - hogy a kép "normális" legyen de nem sikerül.

Youtube-ról letöltött videonál van rá egyáltalán lehetőség?

 

Valamilyen segítséget kérek, ha van megoldás. Ha nincs akkor is köszönöm előre is a fáradozást.

 

 

 

Teka7hun Creative Commons License 2019.12.10 0 0 118
Sziasztok ha megvannak a feltételek a bevetelszerzeshez akkor kb mennyi idő a youtube ellenőrzése van valakinek ezzel tapasztalata?
kaci84 Creative Commons License 2019.05.12 0 0 117

Sziasztok!

 

 Még mindig azt nem értem, hogyan működik a rendszer miszerint a külföldi csatonák jellemzően több reklámbevételre tehetnek szert. Azt a részét értem, hogy ha egy ammeriaki megnéz egy reklámot akkor mivel nekik több a pénze potenciálisan nagyobb vásárlóerő. Eddig ok. Viszont ha magyar a csatornám és, de Pl. angol nyelvű műsor van rajta, netán nincas alatta szöveg, vagyis több külföldi is megnézi, akkor él a nagyobb szorzó? Vagy a nagyobb szorzó feltétele, hogy küldöldön regisztráljak, illetve onnan használjam a youtubot? Remélem tudtok segíteni...

nrg0073 Creative Commons License 2018.03.26 0 0 116

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Készítettem egy youtube csatornát, 1 videót már fel is töltöttem, és közzétettem.

Szerettem volna megnézni, hogy hogy néz ki, ezért kijelentkeztem.

Sajnos a videómat sehogy se hozza fel a találatok között, olyan, mintha nem is létezne.

 

Mi lehet a hiba?

 

Poptudomány Creative Commons License 2018.03.24 0 0 115

Sajnos ez előfordulhat, én is belefutottam már. Van olyan előadó aki azt a "stratégiát" használja, hogy az első időkben royalty free music-ként tünteti fel a zenéjét, később amikor szétszórta akkor pedig elkezdi licencelni/monetizálni. Nem írtad, hogy milyen zene volt ezért, ha egy coverről volt szó, úgy abban az esetben általában a jogtulajdonosnak döntheti el, hogy az adott videóban megjelenjenek reklámok, milyen kártyák legyenek benne, vagy mi legyen a sorsa a videónak.

Mielőtt használsz egy "gyanús" zenét érdemes lecsekkolni, hogy milyen irányelv vonatkozik rá.

A zenékre vonatkozó irányelveket ezen az oldalon nézheted meg:
https://www.youtube.com/music_policies


De szerencsére van megoldás több is, az egyik a YouTube Hangkönyvtár, ami kreátoroknak biztosít ingyenes zenéket, ezek két csoportra oszthatók az egyikben felhasználhatod a YouTube által kínált zenéket és nem is kel feltüntetned a forrást.

A másik esetben a Creative Commons forrásmegjelölés esetén is felhasználhatod a zenét, de egy megadott módon fel kell tüntetned a forrást. Ez csak pár sor, igazából nem zavar senkit, így szerintem ez egyáltalán nem egy nagy ár.

A "Mi történne az emberrel az űrben védőruha nélkül" videómban is van pár zene ami Creative Commons licence alatt fut, így ha megnézed a videó leírását, akkor láthatod, hogyan kell feltüntetni ezeket a zenéket, de amúgy ezt a YouTube Hangkönyvtárban is leírják.

 

Az említett videó amelyben Creative Commons alapján hivatkoztam a felhasznált zenére:
https://www.youtube.com/watch?v=TCTLp_DAwdI

A YouTube Hangkönyvtárt pedig itt érheted el:
https://www.youtube.com/audiolibrary/music

Illetve van még pár alternatív mód jogdíjmentes zenék keresésére de ezek többnyire fizetősek, ilyen például az https://audiojungle.net/ is.

Remélem segítettem.

Üdv,
Joe

Kantin YouTube-csatorna
https://www.youtube.com/channel/UCKETuX-oVNZLyX6hAe9OtQA

 

Előzmény: maul75 (111)
kovanorby Creative Commons License 2018.01.29 0 0 114

sziasztok! 0-24 youtube streamhez ha valakinek segítségre vagy szerverre van szüksége akkor keressen: hello@kvnx.tech

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.01 -3 1 113

Itt az audio topikban a kocka téma halott ügy...Kocka topikban esetleg.

 

Nekem olyan a csati, akár a többi...nincs benne semmi egyedi megragadó stílus..."hivatalos".

Előzmény: Techcsatorna (112)
Techcsatorna Creative Commons License 2017.12.01 -1 0 112

Sziasztok,

Újonnan induló csatornámról szeretnék véleményt kérni:

 

Facebook: https://www.facebook.com/techcsatorna/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCPKMFh1MAZ8tmk4iM487PtA

 

Köszönöm.

maul75 Creative Commons License 2017.10.31 0 0 111

Felhasználtam egy előadó zeneszámát egy videóhoz,ami nem szerzői jogos.Direkt ilyet kerestem.Majd kb. 1 hónap múlva,hirtelen szerzői jogos lett,törölték,és figyelmeztettek is. 

Vélemény? Vagy ez normális?

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.12 0 0 110

Nagyon szépen köszönöm, hogy "megnyugtattál" a megoldhatatlanságot illetően.

 

Jó egészséget kívánok

 

Előzmény: Fényhang (109)
Fényhang Creative Commons License 2017.06.12 0 0 109

Nem butaság, amit írtál, csak reménytelen a megoldhatósága.

Engem is nagyon zavar, mikor nem abban a formátumban látok viszont egy filmet, amiben készült, mert ide-oda alakítgatták, konvertálták és a KTV-szolgáltató sem adja a megfelelő formátumban, vagy mert úgy kapja, vagy mert nem tud vele mit kezdeni.

Örülhetünk, hogy azért néhány régi jó zenét legalább így láthatunk, hallhatunk.

 

Üdv!

Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.10 0 0 108

Üdvözletem Mindenkinek!

 

Új vagyok ezen a fórumon és egyben nagyon kezdő!!! Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

 

Az ún. idősebb korosztályhoz tartozom és videók letöltögetésével szedegetem a régi zenéket, mert máshonnan már nem is lehet megszerezni ('50, '60, '70, '80 évek). Itt még láthatok-hallhatok olyan előadókat akik ma már nincsenek vagy már nem olyanok mint fénykorukban. A minőség nem nagyon zavar, próbálom úgy elfogadni amilyenek találhatók.

 

A megoldandó problémám a következő:

Vannak videók melyeken a képen az emberek vagy "megnőttek" vagy "összementek". Letöltés után a lejátszón(MPC-HC) és pendrive-on a TV-n is "torzak".

Konvertálni próbálok (Format factory, Any video ...) - képméret megváltoztatása - de nem változik semmi a lejátszáskor. Samsung Smart TV-n már kipróbáltam a kép beállításokat, minden változatlan. Azért csinálok mindent lehetőleg TV-re mert a gépen nem szeretem nézni csak amíg csinálom.

Szóval hogyan lehet a "torz képeket" rendbe hozni? Nem sok ilyen video van feltöltve de mintha egyre több lenne.

Ha sok butaságot hordtam össze elnézést kérek. Azért ha mégis lenne megoldás, kérlek benneteket, segítsetek.

 

Üdv.

krizsi_l Creative Commons License 2016.10.08 0 0 107

Gondol, gondol....

 

Tulképpen Tatjana már nincs köztünk, nem lehetséges a választás :)

Előzmény: gabocza1 (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!