Keresés

Részletes keresés

Follow me in the truth Creative Commons License 2009.07.03 0 0 12

Valszeg szerver lefoglalás áldozatai lettek.

Anno az ASVA is baszogatta őket, ergo látómezőben voltak.

Game Over

1pupak Creative Commons License 2009.06.07 0 0 11
sajnos megszünt.pedig nekem is bent maradt kb 800 kredit.jó csapat volt.kár érte.ha valaki tud valami infót akkor közölje.köszi.
pdsuba Creative Commons License 2009.04.23 0 0 10
ja egyszer csak eltünt!hogy van ez?volt egy rakás kreditem...
DEED Creative Commons License 2009.04.21 0 0 9
Hát... ismételten leállt a KW. Megint nem lehet tudni semmit, Fürtöske elpárolgott, KreditWeb szintén, de a remény megmaradt, vazze...
Bogyi007 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 8
Én azért kíváncsi lennék a valós okokra amiért meg/leállt az oldal.
csokihuszar Creative Commons License 2008.12.07 0 0 7

Sziasztok!
 
Én is ismerek "valakit" aki sms-ben kreditet vásárolt és töltött le filmeket, szoftvereket és egyéb csemegéket. De hát ez illegális, mondtam. Erre Ő: de legalább korrekt áron adták a szolgáltatást. Még jó hogy nem én voltam az ismerősöm... :-)
Na, viccet félre téve Januárra ígérték a visszatérést. Érdeklődnék, hogy a bent ragadt kreditek elvesznek az új rendszerben vagy megmaradnak? Esetleg más módon lehetne támogatni a return-t????

 

Szegény olyan szomorú.  :-D
 
Üdv.
 
Csokihuszár.

DEED Creative Commons License 2008.11.04 0 0 6
Esetleg, aki megszólalt ebben a témában, van valami infója? Körülmények, hogy mi is történt valójában? stb., stb.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 4
Az ilyesmi csak akkor működik jól és tartósan, ha kihagyod a kereskedőket a láncból. Az őstermelővel kell szerződést kötni. De erre valszleg csak a mellőzött és kiábrándult őstermelő hajlandó, akinek nincs vesztenivalója... Zöldség-gyümölcs piacon működik az efféle összefogás. De zene-filmiparban??? Nem tudom....
Hogy lehet egy filmet olcsóbbért adni, mint amennyit a hivatalos forgalmazó kér érte?
Előzmény: DEED (3)
DEED Creative Commons License 2008.11.04 0 0 3

Pontosan!

Kiegészítve csak annyival, hogy egyedülállóan baráti árakkal, féláron - inkább harmad áron - működő rendszer volt.

Előzmény: IDKFA (2)
IDKFA Creative Commons License 2008.11.04 0 0 2
Nem teljesen. Fizetős film és zene letöltő hely, volt.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 1
Mi az a KREDITWEB?
Valami önvédelmi egyesülés? Kockázatközösség? KST?
2000 ember az már nagyon sok. Ennyi között biztos akad egy, aki képes és hajlandó learatni a többiek munkájának gyümölcsét... :(
Előzmény: DEED (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 0
Hitel n0ncs
Előzmény: DEED (-)
DEED Creative Commons License 2008.11.04 0 0 topiknyitó

Idézet a KREDITWEB regnálásáról és reméljük későbbi feltámadásáról. Infók, vélemények, hozzászólások és meglátások a jövőt illetően.

 

"Szia Közösségem!

A fél évtized, amit együtt töltöttünk szép volt, de nagyon sebezhetőek voltunk, mivel anyagilag és kapcsolatrendszerben sem voltunk megerősítve, elbuktunk.
Mi az alapja a biztonságnak? Hogyan lehetne jó kapcsolatokra és pénzre egycsapásra szert tenni szert tenni?

Összefogással.

A KreditWEB sosem volt pénzéhes és nem is lesz, már nem is lehet. Megváltozunk.

Mostanra 2008-ban mindeneddiginél rosszabb a helyzetünk, Magyarországon fertőz a kapzsiság. Kitaláltunk valamit ami végleg megoldja a helyzetet a p2p közösség számára. Egységet építünk, amihez 2000 ember kell, ezer ember akinek elege van a mostani helyzetből. 2000 emberrel létrehozunk valamit amivel stabil, önvédelemre képes közösséggé emelkedhetünk. 2000 ember aki egyként vállalja a közösség szellemét, tevékenységében részt vesz és élvezi annak gyümölcsét.

A közösség szigorúan zárt és bizalmi lesz

Ha a bűnözést támogató egyesületek, pártok létjogosultak, ha nagyban mindenki sérthetetlen, akkor legyünk nagyok és lépjünk fel saját érdekeink védelmére.

Hamarosan felkerül egy űrlap, ahol lehet jelentkezni a szerveződésbe.
A szervezet természetesen létjogosult, törvényileg elismert lesz.

Egyelőre ennyit, többi infót majd ha leszünk már páran és közelebb állunk céljaink megvalósításához.

Üdvözlettel,
KreditWEB és Csapata"


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!