Keresés

Részletes keresés

Garficicus Creative Commons License 2013.01.19 0 0 111

Nézd meg a telefonszámládat és rájösz, hogy van sajnos!!!

Előzmény: tottival (110)
tottival Creative Commons License 2013.01.05 0 0 110

most akkor van telefonadó vagy mi?

 

 

Garficicus Creative Commons License 2012.07.15 0 0 109

Nem pár % az emelés mértéke, hiszen a törvény szerint:

 

- minden hónapban az első 10 perc telefonadó-mentes!!! -> nem teljesül

 

- Egyetlen mp telefonálás esetén (prepaid) is kiszámlázza a telefonadót és nem részarányosan!!!! -> pofátlanság

 

- A törvény szerint 400 Ft+ÁFA lehet magánelőfizetőnél a telefonadó maximuma! Igen ám, de a Vodafone ismét törvénytelenül jár el, hiszen 200 perc beszélgetés után is ugyanúgy számlázza a telefonadót, tehát akár többszörösét is beszedi, mint amit lehetne!!!!

Előzmény: Alfika (108)
Alfika Creative Commons License 2012.07.07 0 0 108

Eddig is rohadt drága volt... Aki ilyeneket használ, az meg is érdemli... Most egy picit még drágább lett... Nem nagy ügy... alig pár %-os az emelés :))) Aki ezeket használja, észre sem fogja venni a külömbséget :)))

Előzmény: Garficicus (106)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.06 0 0 107

Scool hb10ft hk35  ft.cíty 18 után 25.5 és nappal duo 2 perc  majd 3 perc 62 ért hmm elég drága de csak így müködik a vodafone tarfák ha nincs flotta.

Garficicus Creative Commons License 2012.06.21 0 0 106

Lássuk mi lesz 2012-juliustól 1-től

 

Vitamax Standard 46,5 Ft /perc

 

Vitamax Party csúcsban 59,5 Ft/perc , csúcson kívül 31,5 Ft /perc

 

Vitamax klub: Hálón kívül: 59,5 Ft/perc, Hálón belül 27,5 Ft/perc

 

Vitamax Jutalom plusz 51,5 Ft/perc

 

Vitamax Tuning 46,5 Ft/34,5/28,5 (feltöltéstől függően!)

 

 

 

Borzasztó percdíjak!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó rendben telekom adó! De az azért márt felháborító, hogy egyetlen mp ttelefonálás esetén is meg kell fizetni a 2 Ft+ ÁFA telefonadót!!!!!!!!!

Garficicus Creative Commons License 2010.11.03 0 0 105
kitöltöttem a tesztet!
Bárcsak valami hatása lenne, mert egyre nagyobb a zűr a Vodafonnál!
Egyszerűen egyetlen olyan kártyás csomagjuk nincsen, amit szivesen választanék a telefonálási szokásaim mellé. Mindez azért mert MEGSZÜNTETTÉK az összes jó kártyás csomagot!!!
Előzmény: masnee (104)
masnee Creative Commons License 2010.11.03 0 0 104
Sziasztok!

Látom a Vodafoneról van szó, ezért bátorkodnék egy kérdőíves linket betenni ide, amely egy most zajló országos versenyre készítettünk a szolgáltatókkal való elégedettséggel kapcsolatban. Nagyon fontos lenne, hogy kitöltse az, aki 14 és 26 év közé esik. A kérdőív kb 3-4 percet vesz igénybe, ha hatalmas segítség lenne! Előre is köszönöm!!

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDdCcDF6ZTdOdk1uWGQtNGNQUDlNWkE6MQ
Garficicus Creative Commons License 2010.11.02 0 0 103
Sebaj, remélem hamarosan jön majd a Digimobil!
Garficicus Creative Commons License 2010.11.01 0 0 102

Vitamax Tunning 26 éven aluliaknak éjjel nappal bárhová 26 FT-ért!!!

 

De ha elmúltál 26 éves akkor 41 Ft-ért vagy 49 Ft-ért beszélhet csúcsban más hálózatba! Gusztustalan diszkrimináció a Vodától!!!!!!

 

Majd pont a pl 23 éves egyetemistának lesz arra pénze, hogy havi 5 ezer Ft ért töltögessen!

 

Mikor lesz már valami tisztességes kártyás díjcsomagja a Vodának??? Mert a mostaniak szart sem érnek!

Garficicus Creative Commons License 2010.07.21 0 0 101
Vitamax Sziget 10 Ft/perc!!! Csak a Szigetre látogatóknak adják a napi és hetijegy mellé!!! Vajon ilyen tarifát miért nem ad a szolgáltató másnak is?? Ilyet én is akarnék!!!
Garficicus Creative Commons License 2010.07.11 0 0 100
Sajnos nincsenek alternatív lehetőségek ! vagy a 3 szolgáltató vagy semmi. Vezetékes telefon nekem nem alternatíva, mivel állandóan rohangálok.

Igen, igazad van, és nem kell messzire menni, elég csak összehasonlítani a Vodafone magyar és a brit oldalát. Kitűnik a különbség, pedig itt 10x kevesebb a fizetés!!
Előzmény: Blueplanet (99)
Blueplanet Creative Commons License 2010.07.09 0 0 99
Nee... ne magyarázd azzal, hogy azért, mert "csak" 3 szolgáltató van. Amit felvázoltam, azért. Hírünk van. Ez nem csak a mobilfónia terén van. A magyarokkal mindenhol kiszúrnak, kevesebbet kapunk mint mások, de fizetni ugyanannyit fizetünk vagy többet.

Abban egyetértek veled, hogy verseny nincs, nem is nagyon volt. Van még jó pár ország, ahol "csak" 3 mobilszolgáltató van, mégis olcsóbban adnak mindent. Abban is egyetértek, h. ezek brutál árak. Tükrözi, hogy milyen vastag bör van a képükön.
Végül, nyugodtan írd a nevüket kisbetűvel, nem érdemlik meg, h.ekkora feneket keríts nekik.
Előzmény: Garficicus (98)
Garficicus Creative Commons License 2010.07.08 0 0 98
Ha lennének olyan és annyi szolgáltató mint Angliában akkor itt Magyarországon sem 41 Ft lenne a standard tarifa, hanem ennek a hatoda!!!

De nincs verseny!!! Van 3 mobilszolgáltató: TréMobil, Telenor, VodkaFon, valamint leányaik a Djuice és Postafon. Mindez brutál árakon!

Előzmény: Blueplanet (97)
Blueplanet Creative Commons License 2010.07.08 0 0 97
Teljesen egyetértek Imedveggyel. Ha a pofátlan szolgáltatók pofátlan tarifáit kevesen venék igénybe vagy legalábbis csak akkor , ha nagyon szükséges lenne, akkor finomítanának a dolgokon. Mit gondoltok, hogy külföldön (a jóval gazdagabb országokban és ahol nagyságrendekkel jobb az életszínvonal) miért adnak olcsóbban ugyanilyen szolgáltatásokat, sőt, ugyanazon cégek is, amik nálunk is jelen vannak? Mert nem olyan beletörődő birkák mint mi, és fejlettebb szinten van az akarat - vélemény - kinyilvánítás és érvényesítés. Hallo, ébresztő! Csak azt tudnak megcsinálni az országunkban, amit hagyunk nekik.

Akit érdekel az alternatív lehetőség, az nézzen be a VoipBaster topicba.
Előzmény: Garficicus (95)
margithid Creative Commons License 2010.07.08 0 0 96
Én ezt úgy odlaom meg, hogy egyszerűen nem használok mobilt, illetve csak akkro mikor nagyon szükséges! Vitamax standard tarifám van, de tényleg röhejes, ohgy ilyen dárga.. Szerencse, hogy e-mailben és skype-on tudom intézni a dolgaimat!
Előzmény: lmedvegy (94)
Garficicus Creative Commons License 2010.07.07 0 0 95
Akkor mondj alternatív lehetőséget!
Előzmény: lmedvegy (94)
lmedvegy Creative Commons License 2010.04.19 0 0 94
Szeva,
pannonos vagyok, de kártyásban mind3 egyforma.
41 pénz. Versenyről szó sincs.

Nem szoktam nézegetni, csak 1-2 évente megnézem, hogy mennyit emeltek.

Ja és nincs hálózaton belüli kedvezmény - gyk: felhúzták azt is a hálózaton kívüli percdíjra (ez már több évvel ezelőtt történt)

Ja és a legnagyobb disznóság a percalapú számlázás.

Hogy legyen mihez hasonlítani a szemét itthoni szolgáltatást,
csekkoljátok a Aldi-Talk honlapját:

http://www.medionmobile.de/index2.htm

Csóró német barátaink 3 centért telefonoznak hálózaton belül és 11-ért kívül.
Kártyásban. (271-es árfolyammal 8.13 és 29.81 Ft)
Fél perc után másodperc alapú számlálással.

3 évvel ezelőtt dolgoztam kint és volt ilyen kártyám, azóta jön a hírlevél és a díjaik csökkennek is néha, tehát semmiképpen nem fölfelé mennek!

A sok magyar birka meg fizet, mert ilyen a hozzáállás, ha 41 forint, akkor belenyugszanak és kifizetik. Egy fogyasztónak nem lenne szabad semmibe belenyugodnia, mert megszívatják keményen.

Előzmény: Garficicus (93)
Garficicus Creative Commons License 2010.01.19 0 0 93
2010.január 5-től ismét drágultak a Vitamaxos tarifák:(((((

Link

A kedvenc szám (1000 Ft-ért ingyen hívható egy vodafonos szám) szintén megszűnt! :((

Link

Garficicus Creative Commons License 2009.03.24 0 0 92
Én még kitartok álláspontom mellett - bár egyre nehezebben - meghagyom a kártyáimat még egy ideig(szeptemberig biztos), hiszen szolgáltatócsere esetén a család összes kártyáját (mind a nevemen) cserélhetem le, amire most se időm se kedvem.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.21 0 0 91
Ez jó,tetszik.:)
Nekem elegem lett belőlük,nektek meg kitartást,de érdemes körülnézni!!
Lehet ti is jobban jártok!


Előzmény: Garficicus (90)
Garficicus Creative Commons License 2009.03.21 0 0 90
Voda reklámüzije
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.21 0 0 89
Én megtettem,váltottam.
Kijött a mostani száma,ismételt eltérés-legalább is szerintem- és én már feladom,hogy az igazamat bizonygassam.
A nagy T-nél jelenleg a feltöltős rész sokkal kedvezőbb,az előfizetés pedig hasonszőrű mint a vodánál.
Előzmény: Garficicus (88)
Garficicus Creative Commons License 2009.03.19 0 0 88
semmit nem lehet tenni, a szolgáltató úgyis bebizonyítja hogy te vagy a hülye....
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 87
Most nézem,hogy 2 ft-tal emelték a percdíjakat az előfizetéses vonalon:S
Gondolom megint sikerült lehozniuk egy napilap eldugott szegletében és el is van intézve...
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 86
Nekem túlszámlázásom van,legalább is még mindig ez a határozott véleményem.De mivel a többszöri email váltás 3-4 szer 15-20 perces beszélgetés az ügyfélszolgálatos kollégákkal eredménytelenül,így feladtam.
Annyi volt a válasz(ha jól emléxem a 3-ik beszélgetés alkalmával),hogy ez egy zárt rendszer ami minősítve van és ebbe hiba nem lehet.Megkérdeztem,hogy akkor mi a bánatnak a panasz lehetőség ,erre néma csend lett a vonal végén.Erről ennyit.És épp minap olvastam egy kimutatást,hogy a vodánal 2000 bejelentésből 1!!! jogos.Ezek után szeretném annak az 1 embernek megszorítani a kezét aki érvényt tudott szerezni az igazának,mert ilyen feltételek mellet nem egyszerű.
Megvárom a mostani számlalevelem-ma vagy jövő hét elején kellene megjönnie-és ha egy forintnyi + érzek,akkor fogom a 2 előfizetést és a 2 vitamaxot és távozok tőlük.
Teleszaladt most a tököm velük!
Előzmény: Garficicus (84)
Garficicus Creative Commons License 2009.03.05 0 0 85
Vodafone Romania-nál is micsoda kedvezmények vannak!!!! Nálunk miért nincsenek ilyenek????

Prepaid loyalty

Loyalty

Loyalty bonus
After your activation in the Vodafone network you receive a bonus every 6 months if the overall amount of the recharges done during that interval is in excess of 25 € credit. You are rewarded with:

* €1.5 credit bonus when celebrating 6 and 12 months, respectively, since the activation date
* €2.25 credit bonus starting with the 18th month anniversary since your activation in the Vodafone network


Bonus for incoming calls

You receive a 1€ credit bonus for every 150 minutes of incoming calls. 12 months after your Vodafone Prepaid Card activation in the network, the bonus amount increases by €1,25 for every 150 minutes of incoming calls.

The bonus is given by taking into account all incoming calls, except for those received from Vodafone Romania S.A. landline phone numbers, those dialed from mobile phones for which the costs are fully supported by Vodafone Romania S.A., those mobile phone numbers that have special offers, special price plans, special extraoptions and those belonging to the Vodafone automatic system (Vodafone Vox etc.), as well as those received while using the roaming service.

Aniversary bonus

During the first year from your activation in the Vodafone network you will receive a 2 € credit anniversary bonus. From the second year, the bonus will increase to 3 € credit for every year spent in the Vodafone network.

The anniversary bonus is valid for 60 days.

The tariffs include VAT.
Garficicus Creative Commons License 2009.01.11 0 0 84
Ma nálam is betelt a pohár... 3000 Ft-om bánja....

City díjcsomagom mellé 2008.december 23-án 1000 Ft-ért megrendeltem az Ingyenes HÉTVÉGe opciót, ami ugyebár 500 perc hálón belüli dumát ad hétvégenként.

A Voda mindenféle hülye reklámüzijeiben tudatja velem is hogy milyen újdonságok vannak, mi téma... 2009. január 3-án este 23:32 kor 171-re küldtem egy sms-t hogy tudjam mennyi ingyenes percem van még. A válasz meg is érkezett: Önnek még 254 ingyenes lebeszélhető perce van!!!!!

2009. január 5-én (6 napja) 3000 Ft-tal feltöltöttem egy ATM-ből a kártyámat.
Mivel a tegnapi (jan 10) napot hivatalosan is szombatnak minősítették, elkezdtem lebeszélni az ingyenes perceket, mondván ingyen van...

ÉS most jön az átverés a voda részéről..... Az összes beszélgetést kiszámlázták, ma délutánra már 300 Ft alatti egyenlegem volt! Hiába a reklamáció az ÜFSZ-en, csak annyit mondtak majd kiküldik a hivásrészletezőt és fogjam be a pofámat addig!!!!

Hozzáteszem 254 perc az több mint 4 óra beszélgetés, lehetetlenség bármelyik telefonnal végezni töltés nélkül!!!! Szóval ennyi idő alatt már min 2 szer töltőn kellett volna lenni a telcsinek..... Természetesen semmit nem lehet tenni, a szolgáltató úgyis bebizonyítja hogy te vagy a hülye....


Kérdem én, hogy minden hülye témában képesek SMS-ekkel, MMS-ekkel bombázni, vajon arra miért nem képesek hogy tájékoztassák az ügyfelet ha az ingyenesség lejárt???????????????????????
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 83
Vitás kérdésekben jól jöhet, ha az ügyintéző mondott neked valamit, de utána pedig letagadnák, hogy az nem is igaz. Ilyenkor jól jöhet a visszahallgatás. Ám, hogy az ügyfélnek elmenjen a kedve a reklamációtól, a többi lekért beszélgetés után lehúzzák 10 rugóval. "Korrekt".
Mióta Vitai Attila távozott a cég éléről, véleményem szerint egyre sz*rabb a voda.
Előzmény: Garficicus (81)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.08 0 0 82
Na végre.Azt hittem már semmi újat nem tudnak felmutatni.:S
Előzmény: Törölt nick (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!