Keresés

Részletes keresés

ody_n Creative Commons License 2010.03.31 0 0 12

g

menroting Creative Commons License 2009.11.22 0 0 11
Ha az index megszünik akkor fóruma is vagy pedig már tényleg teljesen független és még annyi se kell neki a teljes összeomlásig aminek a jelei már igencsak erőteljesek ?
Előzmény: Snakeins (2)
Ormossy Creative Commons License 2009.10.31 0 0 10

Nagyon klassz kis fórum lehet.

És mond; fórumoznak is ott az emberek, vagy csak minden reggel köszönnek egymásnak?

Előzmény: Kardos Ica (3)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.07 0 0 9
Innen is hiányzik egy hozzászólás, az 5-ös, amely teljesen szabályszerű volt.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.07 0 0 8
Különösen visszás az a kirívó sunyiság, hogy sem közlemény, sem ímél, egyszer csak nem használható a nick, és az összes hozzászólás, a szabályszerűek is eltűntek. A moderációnak átláthatónak, ellenőrizhetőnek, számonkérhetőnek kell lennie.
Előzmény: lesipotlo (7)
lesipotlo Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7
Teljes mértékben támogatom a javaslatodat!
Sajnos én is úgy jártam, hogy egyik reggel nem tudtam belépni. De először az index szokásos hibájának véltem. Aztán írtam egy levelet, semmi. Két levelet, semmi.
A harmadikra kaptam választ, hogy kitiltottak, kérdezzek rá az okokra a Moderátor, segíts! topicban. Rákérdeztem. Eddig semmi válasz.

Én azt is rossznak tartom, hogy szinte besúgórendszerben mennek árulkodni a fórumozók a másikra. És nem engedném meg, hogy "meggondolatlan voltam" indokkal nyom nélkül töröltetni lehessen hozzászólásokat. Mindenki vállalja a felelősséget azért, amit leírt.
Előzmény: infravéna (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.07 0 0 6
Véget kell vetni annak, hogy egy önkényes moderátor valakire azt hiszi hogy egy korábban vele ellentétbe került fórumozó az illető, ezért bosszúból minden hozzászólását törli, még a szabályszerű hozzászólásokat is! A moderációnak nem a szabályszerű hozzászólások törlése a feladata!
Kardos Ica Creative Commons License 2008.06.29 0 0 3
Én is moderálok egy német fórumot. És képzeld el, ott még visszaszólási lehetőség sincs. Csak végleges kizárás létezik, s nem indokolom.
És olyan szűrű is van, amelyik a regisztráláskor is szelektál. És olyan, amelyik kézi beavatkozás nélkül azonnal töröl és kitilt. Pl. káromkodást.
Igaz, a forgalma messze elmarad ehhez a fórumhoz képest, de azért napi 50-60 beírás legalább szokott megjelenni. 4 év alatt eddig 5-6 kitiltásra került sor. Szerinted, mi lehet ennek az oka? ;-)
Előzmény: Ormossy (1)
Snakeins Creative Commons License 2008.06.28 0 0 2
friss hús... majd megszokik, vagy megszökik...

Infravéna!
A Fórumnak semmi köze az Index szerkesztőségéhez, csak, hogy úgymondjam, történelmi, kegyeleti okokból vették át, de nagy ívben leszarják.
4 éve történt egy szoft váltás, de még az akkori, főképpen trehányságból eredő hibák jórészét sem javították ki.


szóval...
Előzmény: Ormossy (1)
Ormossy Creative Commons License 2008.06.28 0 0 1

Ez kizárt dolog.

Sokkal egyszerúbb indoklás és magyarázat nélkül törölni, mert csak...

Méghogy egy moderátor elmagyarázza Neked, hogy miért törölt??

Hol éltél Te eddig?

 

 

Persze, hogy javítaná a körülményeket, és emberibb is lenne.

 

De sajnos ez nem fog bekövetkezni, szerintem...

Előzmény: infravéna (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.28 0 0 0
Itt egy 0
Előzmény: infravéna (-)
infravéna Creative Commons License 2008.06.28 0 0 topiknyitó
Tisztelt Szerkesztőség/Üzemeltetők!

Technikai javaslataim vannak a fórum szoftver működésének fejlesztésével kapcsolatban:

 - Amikor egy moderátor intézkedik, akkor a szoftvernek kellene küldenie az intézkedésben érintett felhasználó ímélcímére egy automatikus ímélt, amely tartalmazza, az intézkedő moderátor nickjét, az intézkedést, és egy rövid szöveges mezőt tömör indoklással, amit a moderátornak kötelessége lenne kitölteni, addig technikailag nem tudná végrehajtani az intézkedést.
 - Ha a moderátor hozzászólást töröl, akkor a hozzászólást író ímélcímére menne automatikus ímél, benne a moderátor nickjével, hozzászólással, és rövid szöveges mezőben tömör indoklással, amit szintén kénytelen lenne a moderátor kitölteni ahhoz, hogy a törlést végre tudja hajtani.
 - Ha topikot törölne, akkor ugyanígy a topik indító ímélcímére menne automatikus ímél, benne a moderátor nickjével, a topik címével, indító hozzászólásával és a moderátor által kötelezően kitöltött rövid indoklással.

Ez a szoftver úton garantált minimális tájékoztatási kötelezettség javítaná a fórumozás körülményeit.

Üdvözlettel:
Infravéna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!