Keresés

Részletes keresés

pfaudler Creative Commons License 2019.01.30 0 0 89

Sziasztok!

Nagyon jó árakon adnak gyors tárhelyeket a cweb.hu-nál.

Olcsó domain regisztráció, 1000Ft/év ártól.

Tényleg nagyon gyors, 4 nagyforgalmú Opencart webshopot raktunk fel Proxy-Cache-el.

Nagyon komoly gyorsulást mérünk.

És még  ingyenes tárhelyet is adnak!

512MB, reklámmentes, saját domaint is lehet csatolni.

Szerintem megér egy próbát, mondjuk nagyon jó áron vannak a tárhelyeik is!

Remélem tudtam segíteni!

 

https://cweb.hu

Nethely (X) 2016.11.13 0 0 88

Sziasztok!

 

Nálunk nagyon jó domain-tárhely kombinációk közül választhattok, pl.:

 

- .hu domain regisztráció 2 évre : 1500 Ft + áfa

- 256Mb tárhely (dinamikus, reklám mentes): ingyenes

 

Bármilyen tárhellyel, illetve domain névvel kapcsolatos kérdésre szívesen válaszolok.

 

Üdv:

Nethely csapata

www.nethely.hu

New Bart Creative Commons License 2014.03.11 0 0 87

Azért óvatosan a túl ocsó domain szolgáltatókkal, jobb egy olyannál hostolni aki pár éve a piacon van, ad dns szerkesztési lehetőséget is.

Levike82 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 86

Sziasztok

 

Olcsó domain regisztrációért irány az ININET KFT

 

.HU domain 1.400Ft/2év

 

Márciusi domain akció! .EU domain 1.500Ft/év

 

Domain regisztráció részletek: http://ininet.hu/domain-regisztracio

 

Komoly tárhely akciók is vannak:

A legnépszerűbb tárhelyhez most ingyen .HU  domain

Minden tárhelyhez 3-6 ingyenes hónap!

 

 

Gyors, megbízható ügyintézés!

 

 

 

New Bart Creative Commons License 2014.02.28 0 0 85

Felhő tárhely? Kevés komolytalanabb céget ismerek, amijük az oldalon van azt is copizták a nagyobb szolgáltatóktól...

Előzmény: abregee (84)
abregee Creative Commons License 2014.02.28 0 0 84

A felhő tárhelyről több helyen olvastam hasonló rosszakat.

Nemrég láttam a neten egy statisztikát, hogy melyik hazai szolgáltatónál hány domain van regisztrálva, ezek tudatában, én csak olyanhoz megyek akik pár tízezer domaint kezelnek...

New Bart Creative Commons License 2014.01.27 0 0 81

Igen ők tényleg jók, már elég csak az oldalukat megnézni, látszik, hogy nem most kezdték. De a googlebe keresve talál az ember még néhány ilyen nagyobb céget, ahol érdemes regisztrálni, ha benne van a google első oldalán akkor ott érdemes szolgáltatást rendelni!

Előzmény: nthtibi (72)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.10 0 0 58

Én a Rackhostot ajánlanám, 1 GB-os webtárhely domainnel már havi 582 Ft-tól (6990 Ft/év),  továbbá nonprofit és közhasznú szervezetek számára ingyenes!

 

A .hu domain regisztráció önmagában pedig 2400 Ft 2 évre.

vanmitt Creative Commons License 2013.05.14 0 0 56

Én nem tudtam, hogy itt regisztrátorokat is lehet ajánlani. Úgy látom, hogy xhu.hu nagyon küldi. :)  Megnézem már. Esetleg más ötlet, ha van?

ahref2007 Creative Commons License 2013.02.14 0 0 55

Cégünk a Pontkom Stúdió Kft Hivatalos .hu Domain Regisztrátor! http://www.xhu.huNálunk lehetőség van szinte az összes létező domain végződés regisztrálására!

HozZá Creative Commons License 2013.01.27 0 0 54

Szerintem meg ez egy frissen alakult cég (Felhő Tárhely Korlátolt Felelősségű Társaság - Bejegyzés kelte: 2012/10/03), alig 4 hónapos. Sok tapasztalatod nem lehet, hacsak valamki belsős nem vagy.

Uff!

Előzmény: Gborhorvat (49)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.19 0 0 53

Elég lett a Dotroll szerencsétlenkedéséből és szeretnék domain, tárhely szolgáltatót váltani. Tudtok nekem céget javasolni?

Amire szükség lenne:
- igénylés után azonnal fizethető (bankkártyás) és azonnal használható szolgáltatások (tárhely igénylés, bővítés, domain regisztráció)
(Az azonnal azt jelenti, hogy nem egy óra, nem egy nap múlva, hanem azonnal. Ha ez december 25-én hajnali 3-kor van, akkor is.)
- 24 órás technikai ügyfélszolgálat (Telefonon, nem emailben, nem chaten, nem contact form-on keresztül.)
- a tárhelyhez shared ssl (egyből használható, ne kelljen könyörögni érte, a Dotroll-nál ez emailben kérvényezhető, két nap)
- facebook app számára használható tárhely (referenciákkal)
- php, mysql, python futtatási lehetőség
- cpanel

A Dotroll-nál három napja regisztráltam egy domaint, kifizettem, de még mindig nem lehet használni. Három napig azt szajkózta az ügyfélszolgálat, hogy a domain elbírálás alatt van és ők nem tehetnek SEMMIT.
Ma (szombat reggel) megint megkérdeztem. Ma már azt mondták, hogy "hát MEGKÉRDEZHETIK... de majd csak hétfőn". Vagyis mégis csak lehet valamit tenni, de az alap ügymenet az, hogy elveszik a pénzt, aztán szarnak rá, hogy az ügyfél kap-e valamit érte.

Korábban egy komplett website-ot akartam átadni valakinek (domain, tárhely, adatbázis). Az átvevő vállalta volna, hogy beregisztrál ügyfélként a Dotroll-nál, átveszi és meghosszabbítja a domaint és kifizeti a tárhely teljes árát. Csak annyi kérésünk lett volna, hogy
a tulajdonosváltás (adminisztrációs feladat) miatt ne kelljen leállítani, letöltögetni, feltöltögetni az oldalt, hanem írják át (az immár duplán kifizetett) tárhelyet az új tulajdonos nevére. Ezt sem akarták megcsináni.
2011-ben egyszer ugyanezt már megtették. Gondolom egy adatbázisban kell egy azonosítót árítni egy másikra. De milyen idióta dolog, hogy ugyanazt a szolgáltatást hol megcsinálják, hol nem... ráadásul azzal az indoklással, hogy LEHETETLEN.

Szóval keresnék valami normális céget, ahol ezek a dolgok nem "lehetetlenek".

Gborhorvat Creative Commons License 2012.12.06 0 0 51

igen, mondom nekem bejött, a rendszerük gyors és telon elértem őket ha kérni akartam vmit.

Előzmény: Toandras (50)
Toandras Creative Commons License 2012.12.06 0 0 50

köszi a választ, rugalmasak is? és a rendszerük gyors és megbízható?

Előzmény: Gborhorvat (49)
Gborhorvat Creative Commons License 2012.12.06 0 0 49

szerintem ők http://www.legolcsobbtarhely.net/

már ott vagyok egy ideje és nekem bejön

 

Előzmény: Toandras (48)
Toandras Creative Commons License 2012.12.06 0 0 48

Melyik a legolcsóbb tárhely szolgálltató?

 

annmbp Creative Commons License 2012.09.16 0 0 46

olcsó eu domain csak 890 Ft, hu domain pedig 2290 ingyen tárhelyet is adnak hozzá: hosting55.hu, egy eu-t már bekértem:D

_koko_ Creative Commons License 2012.08.23 0 0 45

Jótanács:

kerüljétek el a Mobicom szolgáltatót (újabb nevén E.N.S. Informatikai és Rendszerintegrációs Zrt.)

saját tapasztalat:

2007-óta jópár domaint regeltettem velük és mindig volt vmi gond:

nem az az NS-t regeleték amit kértem, többszöri levelezés kellett minden 1es alkalommal

minden domain megújitáskor ahogy megkaptam a számlát utaltam a pénz - ehhez képest 1-2 hónap múlva felszólitásokat küldözgettek, majd miután megtalálták a bankszámlájukon a hónapokkal korábbi jóváírást, nem kértek elnézést sem... ez legalább 3x fordult már elő !

1 napos .hu regisztráció egy hete zajlik, napokig nem inditották el a folyamatot pedig a pénz rég megérkezett, levelezés kellett a pénzügyes kislánnyal, hogy nézze a webbankot....

persze megint nem a jó NS-sel regeltek, igaz most az NS-sel is gond volt (nem az ő hibájuk, de 1 óra alatt javitotta nekem az amerikai NS szolgáltatóm) persze nem szóltak h az NS-sel gond van, nekem kellett nézegetnem h   be-van-e regelve stb.. ehhez képest még mindig nem a jó NS van a DNS-ben, pedig 1 napja jött az email hogy minden kész részükről.

meg ilyenek, nem is sorlom.

tapasztalatlan pszeudószakemberek (tacskó kölykök) komolytalan cég és a kommunikációról fogalmuk sincs...

 

az összes domainemet elviszem tőlük, ahogy már jópár kollégám megtette...

 

MegmondóKapitány Creative Commons License 2012.07.10 0 0 44

Én tuti nem az 1600Ft-os Domain nevet venném a helyedben. Szép nagy mennyiségű Domain reget begyűjtenek, aztán majd megemelik egyszercsak a megújítás díját.

Így elég drága mulatság lesz, mert elregisztrálni külön pénzösszeg. Szóval jól gondold meg.

 

Én a fiberhost.hu-nál regisztráltam eddig 60db Domain nevet. :) Mondjuk nálam bundle a Domain név, és ők voltak eddig a legrugalmasabbak.

Na de nem ajánlgatok senkit, ezért nem fizetnek meg. :P

 

Tothmesz Creative Commons License 2012.05.01 0 0 42

Tudja valaki, hol a legolcsóbb most a .hu regisztráció? Én a forpsi.hu-t találtam 1600HUF+ÁFA áron, de hátha valaki tud olcsóbbat...

Digital Chaos Creative Commons License 2011.06.27 0 0 41

Sziasztok!
Ahogy olvasgatom az irásaitokat, hát hogy is mondjam... Nem túl biztatóak! De be kell hogy valljam én jártam már nagyon csúnyán szolgáltatóval. ( a nevét nem említeném, de ügyesen lehúztak az tény)

 

Nagy elkeseredésemben , elmeséltem az egyik barátomnak az esetet, aki ajánlotta nekem a Domain-Tárhely.Net-et. Öszintén szólva nagyon szkeptikusan áltam a dolgohoz. Kicsit jobban utánnuk olvastam, és tényleg csak pozitiv kritikákat olvasni róluk. 

 

Végül regisztráltam, azóta nem volt gond. Szerintem a legolcsóbbak a piacon, ráadásul az ügyfélszolgálat és a cpanel lehetővé teszi, hogy kezdők is használhassák :)

 

http://domain-tarhely.net tényleg csak ajánlani tudom, nagyon megbízhatóak :)

dj_atys Creative Commons License 2010.05.12 0 0 40
Inkcar.
Próbáld meg a d.n. hostingosokat. Sok mindent meg lehet beszélni velük.
www.dnhosting.hu
linktar.hu Creative Commons License 2010.03.10 0 0 39
 

Üdvözlöm a topic lakókat.

 

Másodlagos dns-t keresek.

Cserébe szintén másodlagost tudok adni.

 

Köszönöm.

lkcar Creative Commons License 2009.12.04 0 0 38
Sziasztok,

Tudnátok nekem ajánlani egy domain regisztrátor céget aki egyrészt olcsó másrészt felár nélkül ad on-line felületet/hozzáférést az A MX CNAME rekordok szabad módosításához?

köszi,
L
RZoli86 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 37
Sziasztok,

nem .hu-s kérdésem lenne, hanem .com-os, mert nem találtam megfelelő topikot rá.

A kérdésem: tavaly regisztráltam két domaint a saját nevem alatt a cégem számára. Ez a két domain szeptemberben lejárt, mert elfelejtettem kifizetni. A honlapon, ahol regeltem, van egy lejárt domainek menüpont, ahol lejárat után 60 napig meg lehetne hosszabbítani, ám ott nem látszanak (még bőven belül vagyunk a 60 napos limiten). A probléma, hogy a domain-en most egy google adwords-ös felület jön be, és alá van írva, hogy "this domain is for sale", holott a whois-ben még mindig az én nevem van. Küldtem hibajegyet a regisztrátornak (sajnos a honlapjukon kinn van, hogy e-mail-re nem válaszolnak, csak hibajegyre, telefonjuk, levélcímük semmi), de nincs válasz már pár napja.
Mit lehet ilyenkor tenni?
asheron Creative Commons License 2009.09.16 0 0 36
Sziasztok
Lenne egy kérdésem. Mivel nem nagyon vágom ezeket a domain reg.-es dolgokat
Van egy európai nagy multi akimég jelenleg nincs jelen magyarországon a .hu-s végződésű domainje még szabad
ha ezt regelem magamnak akkor a mult iel fogja tőlem perelni ha szügsége lesz a domainre akkor el fogja tőlem perelni?
vanchu Creative Commons License 2009.09.01 0 0 35
A Total Commanderben ne a jelszót tárold el, hanem írj be utána +1 betűt. Neked semmibe se kerül csatlakozás előtt egy backspace-t nyomni, a jelszólopó szoftok meg elhasalnak rajt.
Előzmény: balogati (34)
balogati Creative Commons License 2009.08.31 0 0 34

Köszönöm a sok hasznos tanácsot!

 

,,vannak olyan szolgáltatások, amelyek képesek figyelni adott CMS kódját, és riasztanak, ha valaki változtatja, meghackeli,, - Megírnád privátban ezen szolgáltatások nevét?

Előzmény: WebMester (32)
WebMester Creative Commons License 2009.07.29 0 0 33
Eszembe jutott még:
van olyan vírus, hogy feltelepülve gépedre FTP-jelszavak után kutat (pl. Total Commandernél), ha talál, akkor fellép az adott FTP- szerverre, és minden egyes HTML oldalba beszúr egy iframe HTML taget, amiben spamet jelenít meg. Emiatt a google blokkolhatja is az oldalad, ha későn veszed észre.

Megoldás:
-ha FTP klienst használsz, tudj róla, hogy a beírt jelszavakat elmenti-e, és ha igen, titkosítja-e. Csak úgy ments el FTP-jelszót az FTP-kliens segítségével, hogy az titkosítsa a jelszót.
-tartsd vírusmentesen a géped, windowson kell tűzfal, anti-vírus, meg egyéb biztonsági teendők. De ha teheted, használj inkább Macet vagy Linuxot (<-- www.ubuntu.hu)
Előzmény: WebMester (32)
WebMester Creative Commons License 2009.07.29 0 0 32
-mindig titkosított kapcsolatot használj, sima FTP-t soha ne használj, csak SFTP-t, az a jelszót is titkosítva küldi
-ha CMS-t használsz, az admin belépési felületre is kérj SSL-t kapcsolatot, azaz:
http://example.com/wp-login.php helyett https://example.com/wp-login.php
-az "elfelejtett jelszó" opcióval vissza tudnak élni: érd el, hogy ne tudjon bárki új jelszót kérni neked. Ha egy wordpress oldalnál a www.example.com/wp-login.php?action=lostpassword oldalra mész, akkor ismerve az admin felhasználónevét, azzal tudsz szórakozni, hogy állandóan új jelszót kérsz neki. Ez gond, mert ilyenkor titkosítatlanul küldi ki jelszót. Illetve ha feltörik az emial fiókod, akkor persze ilyen módon megszerzik a jelszavad is. Védekezés: elfelejtett jelszó oldal letiltása, vagy pedig ne az admin nevében blogolj, hanem hozz létre egy korlátozott jogosultságú felhasználót, az admin felhasználónevét és email címét pedig ne tudja kitalálni senki.
-tárhelyed adminisztrációs felületére (pl. cpanel) is titkosítva lépj be
-említett helyekre használj erős jelszót (>10 karakter, kisbetű, nagybetű, szám, lehetőleg még speciális karakter is
-jelszót vagy jegyezd meg, vagy tárold titkosítva (jelszókezelő)
-mindig használd a legújabb verziót az adott CMS-ből, hogy ne leygenek benne biztonsági rések. ha nem frissítesz elég gyorsan, automatikusan feltörhetik az oldalad
-csinálj rendszeres biztonsági mentéseket, és azokat tudd, hogyan kell gyorsan visszaállítani
-érts az adott CMS-hez, ne állítsd be úgy, hogy biztonsági rést hozz benne létre (pl: senkinek ne engedélyezd tetszőleges HTML és javascript kód beszúrását saját oldaladra)
-megbízható szolgáltatót válassz, ne a legolcsóbbat, hanem akik frissen tartják a szerveroldali szoftvereket (apache, mysql, php), és ügyelnek a biztonságra
-vannak olyan szolgáltatások, amelyek képesek figyelni adott CMS kódját, és riasztanak, ha valaki változtatja, meghackeli

"Ha az egyiket feltörnék, akkor van rá megoldás, hogy jómagam, perceken bellül átirányítsam a domain elérhetőséget a 2. vagy 3. tárhelyre? Ha igen, hogyan tudom ezt megtenni?"

Van, keress rá: dynamic dns
Pl: NO-IP
"No more waiting 24-72 hours for simple DNS modifications. Al updates are propogated worldwide in under 1 minute!!"
Előzmény: balogati (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!