Keresés

Részletes keresés

romesz Creative Commons License 2010.08.01 0 0 8
washingtoni hazugsag, nesze neked
Előzmény: generatingpower (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 7
hat megerdemelte a giant, ugyes gyerek ez a manning, es vegre egy jo meccs
Előzmény: Vajk (6)
Vajk Creative Commons License 2008.02.03 0 0 6
akkor lehet, nem ertelek:)
Most azonban go go Eli Manning....)
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.03 0 0 5
hogy mondhatsz ilyesmit, hogy utopisztikus, amikor szerte a világon ragyogoan müködik.
Előzmény: Vajk (4)
Vajk Creative Commons License 2008.02.03 0 0 4
egyk sem jött be:)
A general healthcare csak a kommunizmus felé haladva lesz életrehívható szerintem, mert ez is olyan utópisztikus dolog.
A mostani eü pedig piacos szemléletű, abba pedig szerintem nem fér bele a GH.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.03 0 0 3
mi nem jött be? a kommunizmus vagy a general heltcare?

vannak dolgok amik jok és a nem kommunizmusban bejöttek. Pld a fejlett nyugati országokban-- és hát Mo-on is van general helthcare. Bejött?? vagy nem funkcionál??

tehát a kommunizmusnak itt ebben a kérdésben nincs szerepe.
Előzmény: Vajk (2)
Vajk Creative Commons License 2008.02.03 0 0 2
a general healthcare a kommunizmusban volt megoldva. Vagy ha teljesen nem is, de erre törekedtek.
és nem jött be...
Előzmény: generatingpower (1)
generatingpower Creative Commons License 2008.02.03 0 0 1
aszontad nem jössz ide, de olyan klassz dolgokat találok ki, hogy nem birsz ellenállni.
És ingyen akarsz mütétet. Más nem beszélt erröl, mindenki magábol indul ki.

A general heltcare-t megvalositani azért nehez, mert ahogy te sem, más sem érti meg. A világon a legtöbb fejlett kapitalista országban (na ja, nem a rabloban) meg van oldva, és nem haltak bele. Most itt is meg lesz oldva. Beleviszik a többlet költséget adoba, benzinbe meg majd felelmelik a wrestling meccs jegyek meg a drag racing jegyek árát.
Na ja, a golf pályák brélete is lehet kicsit magasabb, azon már a munkanélkülieknek is csinálhatnak vakbélmütétet.
Előzmény: Törölt nick (0)
generatingpower Creative Commons License 2008.02.02 0 0 topiknyitó
ez egy érdekes kérdés manapság.
Szerintem a gyogyitást ugyanugy mint az egyéb szolgáltatásokat általánossá kellene tenni.

Gondolok itt pld. a rendöri ellátásra. Tehát ha valaki telefonál a 911ért, akkor megkérdezné a rendör: van biztositása, mert ha nincs akkor nem jövünk ki.
Vagy a többi közszolgáltatás is ugyanigy. Tehát csak az közlekedhet a gyalogjárdán, aki fizeti a járdahasználati adot??
Kocsiknál is nagy a különbség. Mindenki annyit fizessen az ut használatért, amennyit autozik?? Tehát miért fizetek én a vagy a szomszéd nyugdijas néni amikor ö meg én sosem közlekedünk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!