Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.01 0 0 16
a www.vdszsz.hu honlapon teljes tájékoztatást találsz az országos és területi telefonszámokról
Előzmény: Mikó (13)
Mikó Creative Commons License 2008.02.01 0 0 15
Na őket sem hagyom ki.
Előzmény: Törölt nick (14)
Mikó Creative Commons License 2008.02.01 0 0 13

Mai nap volt szerencsém felhívni a Jobbik és a MIÉP miskolci vezetőjét is. Kedélyesen elbeszélgettünk, kifejezetten kulturáltan megkértem őket, hogy az erőszakos kampányt legyenek szíves azonnal abbahagyni. Természetesen egyikük sem találkozott mostanában ezzel az aktivistával, és természetesen mindketten tagadták, hogy ők házalva erőszakosan kampányolnak. Azért mondtam nekik, hogyha mégis így lenne, akkor beszélgessenek el a túlbuzgó aktivistával, akinek nevét és címét is megadtam. 

 

Hétfőn majd felhívom a tisztelt ligát is, jobb híján a Benczúr utcában, mivel a honlapjukon más telefonszámot nemigen találtam. Gondolom Kovács Úr most épp sztrájkot szervez Miskolcon, láttam nyilatkozott itt az indexen is, nos egyelőre őt békén hagyom.

Előzmény: Törölt nick (10)
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 12
Holnap fel fogom hívni a tisztelt ligát. Majd beszélgetünk egy keveset. Ha rossz passzban leszek, asszem anyázni is fogok, met megérdemlik.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.31 0 0 11
Alig várom, hogy hozzám is bekopogtassanak.....A 6-lövetű forgópisztolyomat gázpatronokkal már előkészítettem.
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 9
Akkor itt az ideje nagyon határozottan elbeszélgetni az aktivistákkal, hogy a szomszéd, ismerős, az tabu.
Előzmény: Törölt nick (8)
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 7

A liga gyűjt ilyen kopogtatós módszerrel. Szerencsére csak egy nyugtató lett a gyűjtés ára, pedig magas vérnyomás esetén komolyabb is előfordulhat.

 

Mondjuk úgy, hogy felb..szta az agyvizem a dolog. Hogy a klasszikust idézzem, "nem kicsit, nagyon".

Előzmény: Törölt nick (5)
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 6

Népszavazást kezdeményező ív.

 

Rémlik, kedves Ligás barátom?

Előzmény: Törölt nick (5)
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 4
Miskolcon volt és a liga aláírásgyűjtő ívével jelent meg.
Előzmény: Mikó (3)
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 3
Kovács Úr (telefonszáma nyilvános, rajta a neten 06-70-4550819 azonnal abba akarta hagyni bezélgetésünket, na akkor azt hiszem nyomdafestéket nem tűrő hangnemben telefonon nagyon durván elmagyaráztam neki a helyzetet. Ha meghallgatott volna, ezt a topikot nem indítom el. Mivel a Ligánál az állampolgárra senki se kíváncsi, ezért gondoltam, a fórumra viszem a témát.
Előzmény: terrariumos (1)
terrariumos Creative Commons License 2008.01.31 0 0 1
Mi kő?
ooloo Creative Commons License 2008.01.31 0 0 0
gask0
Mikó Creative Commons License 2008.01.31 0 0 topiknyitó

Erőszakosan gyűjt aláírást a Liga. Aktivistájuk szó szerint betartja amit a tévében hallott, hogy minden lakásba bemenne, és aláírás nélkül nem távoznak. Idős szüleimhez is betért egyik ismerősünk, és aláírás élkül nem akart távozni. Olyanokat beszélt, hogy "ezt most jól megjegyzem". A legvadabb kommunista időkre emlékeztetett, szüleim nagyon megijedtek.

 

Felhívtam egyik ligás embert (Kovács Ferenc Úr Miskolcon), megpróbáltam vele"elbeszélgetni", de letette a telefont .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!