Keresés

Részletes keresés

Ádrienneee Creative Commons License 2018.11.13 -1 1 134

Jó napot! Érdeklődnék, hogy esetleg tudna e valaki segíteni takarítás lakásfelújítás után munkafolyamatokra keresnénk takarító céget. A társasházunkban sokan újítanak fel ebben az időszakban, és olyat szeretnénk találni, aki minden lakást elvállaln, megbízható, gyorsan és precízen dolgozik. Köszönjük szépen az ajánlásokat!

Grafic Creative Commons License 2012.06.19 0 0 133

Nem nagyon pörög ez a topik, de azért beírom, hátha olvassa valaki:

 

Éjjel e férjem biciklijét a folyosóról tette magáévá valaki.

 

A kódos kapu se mbiztosíték, vigyázzatok az értékeitekre!

 

 

Üdv,

F.-H.G.

Laura12 Creative Commons License 2008.08.07 0 1 132
Sziasztok!

Péter levelét kiegészíteném azzal, hogy egy tartalmas csomag havidíja cca. fele a konkurens szolgáltatók hasonló kínálatához képest.

Dani
PatakiP Creative Commons License 2008.07.28 0 1 131
Kedves Szomszédok!

Az alábbi linken olvasható DIGI TV - Panelprogramjáról szóló tájékoztatót múlthéten a faliújságra kifüggesztettem, annak reményében, hogy a leírásban szereplő 8-12 érdeklődő összejönne társasházunkból. Ebben az esetben kedvezőbb havidíjakkal nézhetnénk a digitális minőségű műholdas TV-t, továbbá, nem kéne lakásonként/megrendelőnként parabóla antennát felszereltetni, hanem egy nagy parabola menne a ház tetőre és a lakásokba bevezetést vállalja a cég.

Reményekkel teli várom a jelentkezéseket az alábbi elérhetőségeimen:
peter.pataki@gmail.com
mob: 06-30/499-1636
vagy személyesen a II. em 4. szám alatt

További információkat ezt az oldalt megnyitva olvashattok:
http://www.digikabel.hu/DigiTv-Panelprogram.html
monig Creative Commons License 2008.06.04 0 1 130

Tisztelt Tulajdonosok!


A zársaszámadó közgyűlésre a meghívót, az elszámolást valamint a tervezetet tegnapi napon mindenkinek bedobáltuk a postaládába.

 

Közgyűlés időpontja:   2008. június 12. 18.00 óra

 

Minden Tulajdonost szeretettel várunk!


Üdvözlettel: Szűcsné

Murdocc Creative Commons License 2008.06.02 0 0 129

Sziasztok!

 

Előre láthatóan 06.12-én lesz a Közgyűlés!

 

Üdv!

Murdocc Creative Commons License 2008.04.07 0 0 128
Sziasztok!

 

A bejárati ajtóhoz vezető járda és a garázslehajtó közötti – nemrég friss földdel feltöltött – telekrész füvesítve lett. Kérem vigyázzatok rá!

 

Üdv!

Murdocc Creative Commons License 2008.04.04 0 1 127
Tavaszi Nagytakarítás!

2008. április 5. (esőnap: április 12.)

 

A Mediterrán Lakópark Egyesület tavaszi nagytakarítást szervez 10 órától a Lakópark területén.

 

Mindenkit szeretettel várnak nemre és korra való tekintett nélkül. (Aki tud hozzon, aki nem annak biztosítanak eszközöket.)

 

Ebédre bográcsban főtt paprikás krumpli. A cukrászda biztosít kávét, teát, pogácsát, a Játszóház 9-15-ig ingyenes!

 

A részletes meghívó a faliújságon látható!

monig Creative Commons License 2008.03.23 0 0 126

Tisztelt Tulajdonosok!


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!


Szeretettel: Szűcsné és Mónika

8aska Creative Commons License 2008.03.08 0 0 125
Boldog Nőnapot a ház minden Hölgyének!


Szomorú hírt kell közölnöm:
Nőnap alkalmából lába kélt egy láda virágzó muskátlinak az 1. és 2. emelet közötti lépcsőforduló ablakából.
Szerencsétlen muskátlinak épp most kellett virágoznia.

Béke legyen Veled!
Örökké emlékezni fogunk Rád!

Szerető öntözőid, gondozóid: Mikuska Család
monig Creative Commons License 2008.03.02 0 1 124
Kedves Kariviki!

Igen, tudom! Tegnap a helyszinen jártam és láttam! Köszönöm szépen!
Sajnos a Frézia társasház tetejét is megrongálta a szél!

További kellemes vasárnapot kívánunk!

Üdvözlettel: Szűcsné
Előzmény: kariviki (122)
kariviki Creative Commons License 2008.03.01 0 1 123
Kedves Szomszédok!
Tudja valaki, hogy mi az, ami néha - néha esténként morajlik? Nem a kazán? Beleremeg az összes csövünk! Nem kéne megnézetni? Ha már ezen túl vagyunk, akkor bocsi, hogy szóltam!
kariviki Creative Commons License 2008.03.01 0 0 122
Kedves Szűcs Józsefné!
Kárjelentés:
Ha jól tudom a Tőlünk jobbra lévő VII. ütemet is Ön kezeli.
A mostani vihar kicsit megkezdte a tetőt!
monig Creative Commons License 2008.02.18 0 0 121
Tisztelt Haraszti Úr!

Mai napon felkeresem telefonon és egyeztetünk időpontot ezzel kapcsolatban!Köszönjük szépen a zsugorítót!

Tisztelettel: Szűcsné 
Előzmény: kariviki (120)
kariviki Creative Commons License 2008.02.15 0 0 120
Kedves Szűcsné! Amit a feleségem megígért műanyag palack zsugórító, megérkezett!
A működtetéséhez szükség van 220V-ra! Ki kellene építeni egy db konnektort. A zsugorítót kinek és mikor adhatjuk át?


Előzmény: xtomi (119)
xtomi Creative Commons License 2008.02.13 0 0 119

Sziasztok!

 

Köszöntök én is mindenkit és természetesen mi is szeretnénk gratulálni eggyel feljebbről a kis jövevényhez. Legyen benne nagyon sok boldogságotok. Továbbá mi is szeretnénk megköszönni az intézkedést a föld témában mert erre a humuszra igen csak szükség volt már. Most már csak a mozgásérzékelőkre lenne szükség és a garázs és a folyosó között lévő vasajtó zárhatóságának biztosítására, szerintem.

Mellesleg nem tudom kinek nedvesedik még a fala, de sajnos a mi falunk nedvesedése nem múlt el vélhetően egy szigetelő réteget kihagyott vagy a kivitelező vagy a tervező, de talán már enek nincs is jelentősége inkább az lenne a fontos, hogy ezt a problémát mihamarabb megoldjuk.

 

További szép napot

 

Szűcs Tamás

kariviki Creative Commons License 2008.02.11 0 0 118
Sziasztok!

Egyel lejjebbről is gratulálunk!!!!! Egyik este páromat kérdeztem is, hogy esetleg látott terhes anyukát, mert Isten bizony csecsemősírást hallottam! Mivel mi is gyártjuk, és már nagyon szeretnénk, arra gondoltam hallucinálok! És NEM és NEM! Gratula még egyszer!!!
Lármával kapcsolatban: Úgyis visszaadjuk:)
Előzmény: m-tj (115)
monig Creative Commons License 2008.02.11 0 0 117

Kedves Tulajdonos!

 

Sok örömet és jó egészséget kívánunk az egész Családnak! Gartulálunk a gyönyörű Babához!!

 

Tisztelettel: Szűcsné és G.Mónika  

Előzmény: m-tj (115)
Kri76 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 116
Kedves Márk, Judit és Panna!


Nagyon örülünk a kis Új Lakónknak!

Megnéztem a képeket! Nagyon édes kis formás baba! Gratula még1X!

Üdv.,
Kri
Előzmény: m-tj (115)
m-tj Creative Commons License 2008.02.09 0 0 115
Kedves Lakók!

Mi is köszönjük a földet és a fákat Korcsmáros Úrnak.

Illetve örömmel értesítünk benneteket, hogy házunk lakóinak száma 2008. január 31-én egy fővel növekedett. Lányunk Mikuska Panna Judit 3400 grammal és 55 centivel született. Vasárnap óta zengi be a házat, ha éppen nincs jó kedve. Reméljük a ház nyugalmát azért nem fogja teljesen megzavarni. :-)

A Pannáról készült képek itt megtalálhatók:

http://picasaweb.google.com/mikuska.panna



Üdv,

a Mikuska család
monig Creative Commons License 2008.02.06 0 0 114
Kedves Tulajdonos!

A föld a fákkal együtt Dr. Korcsmáros Úrnak köszönhető! Köszönjük szépen!


Folyó év február 13-án (szerdán) érdekzenk a virágládák (parkolóba). A megmaradt föld abba lesz beletéve!




Tisztelettel: Szűcsné
Előzmény: kariviki (113)
kariviki Creative Commons License 2008.02.05 0 0 113
Sziasztok!
Kinek köszönhető meg a fekete főld?
monig Creative Commons License 2008.01.31 0 0 112
Ezen a számon hívtam eddig is!! De most hívom!!!Kérem vegye fel!
Előzmény: kariviki (111)
kariviki Creative Commons License 2008.01.31 0 0 111
Kedves Szűcsné!
A telefonszámom a következő: 30-9142663
Kérem ezen a számon keressen!
Tisztelettel: Haraszti Károly
Előzmény: monig (109)
monig Creative Commons License 2008.01.31 0 0 110

Kedves Krisztina!

Az elszámolást május 31-ig mindn tulajdonos névreszólóan megkapja!

Virágláda hamarosan lesz.

 

Utcatábla rendelése is folyamatban van együtt a házszámmal!

 

Kis türelmüket kérem!


Tisztelettel: Szűcsné


Előzmény: Kri76 (108)
monig Creative Commons License 2008.01.31 0 0 109

Kedves Haraszti Úr!

 

Kérem keressen meg telefonon, mert én Önt többszöri keresésemre sem tudom elérni!

Köszönöm szépen!

 

Tisztelettel: Szűcsné

Előzmény: kariviki (107)
Kri76 Creative Commons License 2008.01.30 0 0 108
Kedves Szűcsné!


Szeretném megkérdezni, hogy a leadott óraállások alapján mikor kapunk elszámolást a tavalyi hőmennyiség-fogyasztásunkról? Akinek járt a gázár-támogatás hogyan lesz elszámolva?


Másik kérdés, hogy a legutóbbi közgyűlésen szó volt róla, hogy virágládákat veszünk a garázs melletti részre, hogy ne tudjanak ott parkolni illetéktelenek, illetve a szomszéd Suzukis átkjáróként használni. Mikor kerülnek oda a virágládák?

És végül még egy kérdés, illetve felvetés.
Amióta felépült a házunk a házszám tábla még mindíg nem került ki a házra, ez sok gondot okoz annak, aki ide szeretne találni ismeretlenül, illetve úgy tudom, hogy nem is szabályos. Mi az útja-módja annak, hogy a házunkra felkerüljön legalább a házszám? (De utca + házszám is lehet)
A parkoló bejáró előtt van egy házszámos oszlop, szerintem oda is jó lenne kitenni egy kis táblát. Rémálmom, hogy ha netán orvos-mentő itt kering és nem találja a házat.. abból nagy baj is lehet.

Válaszát előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

H-né Szép Krisztina
kariviki Creative Commons License 2008.01.21 0 0 107
Szia Angéla!

Remélem, ha másként nem gyermeteg módszerekkel (mesébe foglalva) figyelni fognak az ajtó bezárására!

Nem tudom, hogy kit zavar a mellettünk lévő épület fsz.-i lakója (Suzuki, Citroen gépjármű tulajdonos), aki azt gondolja, hogy a földszinti lakásához járt kettő darab beálló a terasza előtt, amit zokszó nélkül a mi társasházunk közös tulajdonán, (szegélykő apróra törésével) közelít meg! Arra gondoltam, hogy aki velem tart (egyedül nyuszi vagyok) parkoljunk elé, mellé. Kíváncsi vagyok Őt mennyire zavarná! Tényleg, aki az akciómban részt kíván venni, az jelezze itt a fórumon!

Arra gondoltam, hogy mi lenne akkor, ha az épülethez tartozó beállókat széthúznánk, úgy, hogy például három beálló két beállónyi zöldsziget, majd újra három beálló és így tovább. Ezzel egyszerre három dolgot oldanánk meg. Nem járkálna keresztül emberünk az úton. Nem parkolnának a lejáró elé, és Ha kinézünk az ablakon akkor nem egy lakótelepi parkolót, hegyén hátán autóval látnánk!!!!! (sok pénzbe se kerülne!)

Karesz. 1.em.2.
Előzmény: Törölt nick (105)
port3128 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 106
Nállunk is a ferhouse van, de nagyon nem vagyunk velük megelégedve. igérgetnek, emelik a közös költséget, de semmit nem tartottak be, intéztek el.
Előzmény: kariviki (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.10 0 0 105
Kedves Lakótársak!

Tegnap délután hazajöttünk,és a szomszéd házból szólt az egyik ismerősünk,hogy a lakásunkat körbejárogatták,mert be akartak törni.Sajnos nemrég az egyik földszinti lakásba be is törtek.:((( Éppen ezért kérek mindenkit,hogy nagyon figyeljünk oda,az ajtokra,(ma is nyitva volt résnyire,)és a garázskapura( nagyon sokszor megyek el,és tárva nyitva van).Nem csak az én lakásom,hanem a tárolok,és az emeleti lakások is célpont lehet!!!
Tavaly nagyon sokat beszélgettem a játszótéren az anyukákkal,és a másik oldalon ahol épitették azt a három házat,folyamatossan betörtek,a teraszokról mindent elvittek!A román épitőmunkásokra gyanakodtak!
Én ma elsétáltam megnézni kik építik a tulipán házat,nem csodálkoztam.



Mindenesetre remélem nem lesznek betörések!



Minden szépet és jót mindenkinek!!!!


Koltai Angéla

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!