Keresés

Részletes keresés

nicksincs Creative Commons License 2011.06.30 0 0 8

Az USA-ból lassan érkeznek a csomagok,de ajnlanám az amazon.co.uk-t,innen általában 1 héten belül megérkeznek a csomagok,de maximum 2 hét.Dombornyomott kártya se kell feltétlenül,az elektronikus kártyához tartozó web-kártya a legjobb,ez MasterCardnak számít.

Rob Rock Creative Commons License 2011.02.01 0 0 7

hello van mégegy cim Atlantisz kiadó a Király utcában a Deák tér felől.Válalnak külföldről behozatni könyvet.Érdeklödj hogy megéri-e.

 

Rob Rock Creative Commons License 2011.01.30 0 0 6

Van mégegy bolt MMBOOKKMARKET.

Vilagfa Creative Commons License 2011.01.27 0 0 5

Köszönöm szépen a választ ! Közben én is megtaláltam a bookstationt. Ez teljesen megbízhatónak tűnik és leírásuk szerint nem csak könyvet, hanem pl. használati tárgyakat is beszereznek.

Rob Rock Creative Commons License 2011.01.27 0 0 4

hello,én tudok egy boltott "Bookstation" ők is tudnak valahogyan rendelni.az Amazon"UK",tól.a honlapukon érdemes böngészni.hát nem tudom elég drága U.K.-ban is az új könyv.szerintem a váci uti idegen nyelvü boltban kellenne ,vagy a Rákoczi uti Bookline boltban kellene kör.nézned.

Előzmény: rettentó (-)
Vilagfa Creative Commons License 2011.01.27 0 0 3

 

Sziasztok !  

 

Ismeri valaki ezt az oldalt ? Milyen tapasztalatotok van, megbízható ?  

http://idealer.hu/  

Esetleg ismertek valamilyen más olyan céget amelyik megbízhatóan Magyaországra hozza a teméket ? Most csak 3 könyvet szeretnék venni, de ez így sokkal egyszerűbbnek és biztonságosabbnak tűnik !

 

rettentó Creative Commons License 2007.02.01 0 0 2
Kösz. Közben találtam másik topikot ez ügyben. Ott VISA kártyáról beszélnek sokat. Mindegy milyen, csak dombornyomott legyen? Mondjuk Maestroval, Mastercarddal stb. lehet próbálkozni vagy kifejezetten hitelkártya kell? A vámmentesség miatt az EU-ból érdemes rendelni, nem? Pontosan mi a fizetés módja? (az én mostani kártyám nem dombornyomott, de azért továbbra is érdekel)
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (1)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2007.02.01 0 0 1
Én már vettem. Dombornyomott kártyával tudsz fizetni. De nem ez a baj, hanem hogy a magyar postán eltünedeznek dolgok. Megaztán sokára hozzák ki.
A választék nagy, ez az egy oka amiért talán érdemes.
Előzmény: rettentó (-)
procaliber Creative Commons License 2007.02.01 0 0 0
Amaz0n
rettentó Creative Commons License 2007.02.01 0 0 topiknyitó
Állítólag lehet az amazon.comról vásárolni Magyarországról is. Én konkrétan angol nyelvű könyvet szeretnék. Hogyan tudok fizetni érte? Mit érdemes megpróbálni: a németet, az angolt, vagy az amerikait? Tudom, hogy idegennyelvű könyvesboltban is lehetne rendelni, de az mennyivel kerül többe?
Légyszi segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!