Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 14
http://www.indavideo.hu/video/Brad_Garrett_Howard_TV1
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 13
Brad Garrett A Szeretünk Raymond-ból, Howard Stern Show 2008.09.08.
Blackgamer Creative Commons License 2007.07.13 0 0 12
megjelent a 7. évad, természetesen már megvettem...
Blackgamer Creative Commons License 2007.01.27 0 0 11
Végignéztem a 6. évadot, sajnálom hogy az első pár rész után új szinkronhangja lett a Raymondnak

Utolsó 3 rész pedig folytatásos és az évad végén se kapunk választ a végkimenetelre, várom a következő évadot, örülnék ha húsvétra kijönne

Robertnek pedig most indult egy új sorozata Til Death címmel
egy házas tanárt játszik benne, a gyerekek egy távoli városban tanulnak, a fiatal szomszéd házaspár pedig mindig náluk lóg
már láttam belőle epizódot, jó kikapcsolódás, érdekes Robertet új szerepben látni :)
Til death
Blackgamer Creative Commons License 2006.12.18 0 0 10
Az első öt évad 4990 Ft/db a Media Marktban, december 31-ig illetve készlet erejéig.
panettone Creative Commons License 2006.12.16 0 0 9

Üdv Mindenki !

Ez a sorozat megy még valahol? Mert ha igen írjátok meg nekem lszi , akkor legalább napi 40percre leültethetném elé az én hiperaktív nagyimat!!!

S.O.S.

Daikini Creative Commons License 2006.12.16 0 0 8
Amiota ez megtortenhet, mar nem igazan bizom abban, hogy mit jelolnek oscarra, emmy dijra meg ilyesmire. Az ilyen filmeknek a hullahazban sem lenne olyan kozonseguk akik onkent vegigbambulnak. Csak uriembersegem es ferfiassagom feltese tartott vissza attol, hogy sikoltozzak a moziban, mikozben neztuk.

Szoval vissza a temahoz: az, hogy kinek mi tetszik a Rem rendes vagy epp a Szeretunk Raymond, az gusztus dolga... a sorozatok egyik elonye es hatranya az, hogy az epizodok iroi neha jo es rossz passzban vannak, volt bizony olyan Rem rendes, ami elegge laposra sikerult, de volt olyan is, aminek a nezese utan meg fel oraig fetrengtem a foldon a rohogestol.
Előzmény: Blackgamer (7)
Blackgamer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 7
nem nevezném b kategóriásnak mikor:
Bemutatása óta több mint 50 Emmy-díjra jelölték!
Főszerepben Ray Romano, akit már sokadszor választottak meg a legviccesebb tévés személyiségnek!

:) érdekes hogy pont a Rémrendest írod, nálam pont az a sorozatok legalja, de nem témája a topicnak
Előzmény: Daikini (4)
Daikini Creative Commons License 2006.12.16 0 0 6
Izles dolga... nalam a Baratok kozt, a hiperhulye talk-showk, es a reality showk viszik ilyen teren a palmat.
Előzmény: Törölt nick (5)
Daikini Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4
Nem azt mondom, hogy rossz volt, mert meg lehetett nezni par reszt, de nem fogott meg tulsagosan. Nehany jo poen volt benne, mert nevettem rajtuk, de nem maradtak meg ugy, mint a Rem rendes csaladbol. "B" kategoriasnak lehetne nevezni, hiszen nem a legjobb, de nalam van "C" kategoria is, ami kimondottan mar nezhetetlen (Mondjuk a Rem rendes Mo.-n siman "C").
Előzmény: Blackgamer (3)
Blackgamer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3
hasonló véleményt már sok embertől hallottam, ezt a fajta humort csak kevesek értik
persze az is belejátszik, hogy a mai közvélekedés nem családcentrikus, ezért divatosabbak Joey és társai
Én nagyokat tudok nevetni a Szeretünk Raymondon, szerintem fantasztikus sorozat, nekem a kedvencem!
Előzmény: fokhagymabors (1)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.16 0 0 2
Nincs rosszabb, mint egy B kategóriás sitcom.
fokhagymabors Creative Commons License 2006.12.16 0 0 1
pár epizódot próbáltam végignézni belőle anno... harmatgyengus volt.
Előzmény: Blackgamer (-)
Blackgamer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Várok a topicba minden Szeretünk Raymond! rajongót
Mint gondolom sokan tudjátok, pár hete jelent meg magyarul dvd-n a 6. évad (nekem mind megvan)
Egy szomorú hír hogy Peter Boyle, aki Ray apját Frank-et alakította, a napokban távozott közülünk.
Nagyszerű játékát sose fogjuk feledni!





Aki esetleg nem ismeri a sorozatot, annak egy kis leírás:

Ray Barone (Ray Romano), a sikeres sportíró körülrajongja feleségét, Debrát (Patricia Heaton), neveli három gyermekét, és mindezek tetejébe még megbirkózik bátyjával és szüleivel, akik történetesen a szomszédban laknak, és egy alkalmat sem hagynának ki, amikor bekavarhatnak Ray életébe.
A szüleit persze nem vezeti más, csupán a színtiszta jóindulat, míg a kissé lassú észjárású rendőr bátyját az enyhe irigység.
Ray mindeközben képes megőrizni jókedvét és humorérzékét - mi nézők pedig jól mulatunk.

Egy epizód online nézhető formában is elérhető: Mindent a szemnek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!