Keresés

Részletes keresés

jpetike51 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 56
Rendben. Kihagytam több mint három évet. Feledékeny vagyok. Megsértődni nem szoktam. KÖSZÖNÖM.
Előzmény: ZöPö (53)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 55

"a zatyánszki sokkal többet tett baja és környéki fejlesztések pézeléséért".

A Bács-kiskun megyei vis maior keret 33 millió volt 1999-ben. Az AGY. segítségével 16 milliót kaptunk a Gondozási Központ építésére. Jelenleg CÉDA, TRFC, TEKI, INTEREG, TEUT, STB. pályázataink vannak, lesznek elbírálva 2006-2007-2008-ra. Vajon kinek a támogatását kérjem? Aki nyolc évig képtelen volt a források megszerzésében, attól nem várhatok semmit. Egy lehetőség van a politikai "prostitúció".

Előzmény: zvajda (54)
zvajda Creative Commons License 2006.02.22 0 0 54
Nemazé mondom de a zatyánszki sokkal többet tett baja és környéki fejlesztések pézeléséért mint a Robi.Aztat meg nem értem,hogy ezek után a zatyát kollektív hülyének nézi mindenki a Robit meg akkó mé kellene szeretnünk?Mongyuk én tudom hogy én mé nem de atöbbit nemtom.???
Előzmény: farkasanti (47)
ZöPö Creative Commons License 2006.02.22 0 0 53

Akkor beleokoskodok egy kicsit én is. :-)

 

Az internetes közösségekben a tegeződés elfogadott, mintha egy nagy baráti kör lennénk. Ezért megsértődni nem szabad. +

 

Ugyanakkor itt, a Bajai Régió Fórumban nem vadidegenek beszélgetnek, hanem egy valós, regionális közösség szereplői. Itt tehát esetleg ragaszkodhat valaki a valós életben neki kijáró megszólítási formának. -

 

Ugyanakkor ha "farkasanti" nick tegezi "petikejózsi" nicket, azon ki csodálkozik? :-) +

 

Az a javaslatom, hogy ha valaki egyszerűen és finoman jelzi, hogy ragaszkodik a magázódáshoz, azt minden vita nélkül tartsuk tiszteletben - a lényeg, hogy beszéljünk egymással.

jpetike51 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 52
Nem sért, de "ismeretlenekkel"????? Szeretem a távolságot megtartani (nálunk Sziciliában kikell érdemelni a tegeződést). Ha megsértődöm, akkor "elrendezem" a problémáimat.   
Előzmény: Törölt nick (51)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 50

Tisztelt "farkasanti"?

A szavazók döntenek saját belátásuk szerint.

"éljen és rá kell szavzni".

A véleményem: A Király Sanyival nyerne a térség, de a Zsigó Úr alkalmatlan (nyolc év alatt lehetőség volt, hogy tegyen a körzetéért). TETTEKRE ÉS NEM "PÁRTKATONÁRA" VAN SZÜKSÉG!!!!!

Az embert a tettei, eredményei minősítik. Ön mint bajai, mit tett Bajáért? Várom a válaszát. Utána megírom, hogy dávodi parasztként mit tettem Bajáért.

Én nem ismerem Önt, ezért nem hatalmaztam fel a "tegeződésre".  

 

Tisztelettel: Petike József

Előzmény: farkasanti (47)
farkasanti Creative Commons License 2006.02.20 0 0 47
Ugye azt, hogy :Hurrá, hurrá, éljen, éljen és rá kell szavzni ,véletlenül Hagytad le, csak "aprócska" figyelmetlenséből:-))))))))!!!??
Előzmény: jpetike51 (46)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 46
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 45

Tisztelt Moderátor!

 

Szeretném tudni kit és mivel sértettem meg?

 

Petike József

Előzmény: Törölt nick (43)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 44
Kit sértettem meg?
Előzmény: Törölt nick (43)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 42

Tisztelt Moderátor!

 

Kérem szíveskedjen "kidobni" a sértegető írásaimat.

 

Tisztelettel: Petike József

Előzmény: Törölt nick (40)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 41

Ezek az emberek is részesei a változásnak. Az egyik személy műszaki egyetemet végzett, azonban 2000-ben elvesztette a munkahelyét (FELSŐFOKON BESZÉLI AZ ANGOL NYELVET). A másik személy művezető volt Baján, szintén megszünt a munkelye 2001-ben. Remélem az új kormányzat "visszaemeli" Őket a helyükre.

Tisztelt "farkasanti"!

Továbbra is engedélyezem a sértegetésemet. Nyugodt ember vagyok, és élvezettel tőlt el,ha provokálnak. Ezzel a ténykedéssel, csak a Képviselő Úr szavazóinak a száma csökken. Ettől függetlenül Ő nyer. Van egy "elem" a kampányában, ami nem "etikus", de "megfogja" az embereket.

 

Előzmény: farkasanti (39)
farkasanti Creative Commons License 2006.02.18 0 0 39
P.M.- jelöltnek elmennek, senki nem venné észre a változást:-)))))))))!!
Előzmény: jpetike51 (38)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 38

KÉPVISELŐJELÖLTEK DÁVODRÓL

jpetike51 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 37
Végre Nő (ruhában).
Előzmény: Törölt nick (36)
mamicska Creative Commons License 2006.02.13 0 0 35
rosszabb - light colát iszom citromlével - gondold el!:-)
Avval koccintani - bűn!
Előzmény: Törölt nick (33)
mamicska Creative Commons License 2006.02.13 0 0 34
csak a látvány kedvéért:-)
Előzmény: jpetike51 (32)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 32

Ez valamilyen alkohol?

 

CSAK ÁSVÁNYVIZET SZABAD INNOM!

 

 

 

Előzmény: mamicska (31)
mamicska Creative Commons License 2006.02.13 0 0 31
nagyon kedves, de megelégszem az igazság felével:-)

Előzmény: jpetike51 (30)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 30

Önnek mindenben igaza van.

Előzmény: mamicska (29)
mamicska Creative Commons License 2006.02.13 0 0 29
Kedves Petikejózsef,

kattintson a nickemre és kukkantson a hozzászólásaimra - elég tevékeny vagyok?:-))
igaz sosem pályáztam polgármesterségre, sem képviselőségre - sehol

ha ebből a szempontból tekintjük, akkor valóban "névtelen" sőt senki vagyok és pontosan az Ön feladata, hogy a hozzám hasonlók hangját is meghallja.

Higgye el , mint "kívülállónak" - a választás nem keverendő össze holmi Fásy Ádám-szerű szépségkiránynő választással.

Miután ez a topik is része egy nagyobb fórumnak, a Bajai régió - nak, így a szabályokat nem mi (ön sem!) határozzuk meg.
Azt sem, hogy ki és melyik topikot olvassa és alkalomadtán még véleményt is mondhasson róla.

üdv.mam
Előzmény: jpetike51 (28)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 28

Van pöcsét is.

 

A pucér Nők nem helyi kampány, mert a HÍRŐS. INDEXEN találtam.

 

Természetesen nem ismerem Önt, de ha a Bajai régió fórumának rendszeres tagja, akkor ismerheti a képviselőjelölteket. Többen sértésnek vették, hogynem a programjuk került fel. A bajai régióban nincs rossz világ. Büszkén vállalom, hogy paraszt polgármesterként sikerült anyagilag rendet raknom településünkön. Hitel nélkül működünk, több új intézményt építettünk. Folyamatban vannak milliárdos beruházások pályázatainak elbírálása. Ezek Baja térségének fejlődésére jelentős hatással vannak. Talán a pucér hölgyek hatékonyabban gyakorolnak ráhatást a pályázati sikereinkre. 

 

Az Ön nevével nem találkoztam a tevékeny bajaiak listáján, bár név nélkül is lehet komoly eredményeket elérni.

Amennyibe zavarja a topic tartalma ne látogassa. 

 

A célomat elértem, sikerült több képviselő jelöltet felbosszantani és ez már elég alap,  egy "szópárbajhoz" kb. 800 ember előtt.

 

Üdv: Petike József   

 

 

Előzmény: mamicska (27)
mamicska Creative Commons License 2006.02.13 0 0 27
Gratulálok!
Főleg a két utolsó mondathoz - frenetikus bizonyítvány!Csak a pöcsét hiányzik róla:-)

nem vettem észre, hogy a pártok pucér nők képével kampányolnának - ezt az idegenek szép helyi szokásnak fogják elkönyvelni, mint a halászlé ünnepét

de ha így van, hogy némelyik sajtóorgánum agyament képviselői összekeverik a kuplerájt az újságjukkal, az olvasóikat pedig nyálukat csorgató kamaszokkal, vagy az izgalomtól reszkető fejű öregemberekkel - akkor azt ITT feltétlenül mintának kell tekinteni?

vagy netán azok a hölgyek a képeken - képviselőjelöltek?

a topik címe szerint igen - akkor pedig szép világ lesz a bajai régióban!!A kátyúk is eltünnek az utakról és a vonatok sem fognak késni, örökké nyár lesz és háváj!:-))

(mit jelent az, ha valaki nyugtalanná válik, akkor csökken a hatékonysága?Ja értem!! A pucér csajok képei egy modern pszichológiai fegyver?Ezzel lehet az ellenfelet nyugtalanítani és akkor elveszti a választást??Nem rossz!:-))

(sajnálatomra, nekem semmilyen perem nem volt még tudom, hogy ez már szinte szégyen:-))

szintén üdv: Molnos Csabáné
Előzmény: jpetike51 (25)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 26
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 25

Nem az emberek hülyültek meg. A Hírös. Index-ről "vettem át" a hölgyek képeit. Személy szerint tetszenek. Szexkampány: a kampány gátlástalan, a szex is része.

Ha a régi fórumba belenéznek, akkor a hölgyek képeinél megállnak, de arra nem kiváncsiak, hogy ki mit főz. A moderátor eldönti, hogy mi pulikus. Az internet jó eszköz a feszültségteremtésre, melyet sokan képtelenek elviselni. Ha valaki nyugtalanná válik, akkor csökken a hatékonysága. Megéltem és résztvevője voltam sok "aljas" cselekedetnek, de ezeket felvállalom. Volt több polgárjogi, büntetővádi perem az írásaim miatt, ezeket is NÉVVEL  felvállaltam. A hölgyekhez is adom a nevemet és az sem zavar, ha bolondnak minősítenek. Vállalom, mert nem vagyok buzi és pedofil. Fajfenntartásra alkalmas emberi lény vagyok. 

 

Üdv:Petike József 

Előzmény: mamicska (24)
mamicska Creative Commons License 2006.02.12 0 0 24
csak azt magyarázza már el nekem valaki "illetékes", hogy itt most szexkampány folyik, vagy választási kampány

nem keverném össze a kettőt

aki a régió fórumba benéz, az meg lesz győződve róla, hogy itt meghülyültek az emberek

de lehet, hogy csak én, mert ez nekem egyáltalán nem tetszik

izléstelennek tartom

Oxana Creative Commons License 2006.02.10 0 0 23
A csöcsök és egyéb női tartozékok sokszor befolyásolták már a politikát.:-))
Előzmény: Törölt nick (22)
jpetike51 Creative Commons License 2006.02.10 0 0 21

 

 

Új arculat kampányba kezd bele a nagyobb kormánypárt. Az értékváltás hirdetése egyértelműen a 25-35 éves városi fiatalok körében hivatott módosítani a pártról alkotott választói véleményt. Fotósunk megtalálta az első lépést: Gyurcsány helyett a képen látható hölgy hangját hallgathatják telefonjaikban. Forrás: Hírös. Index

jpetike51 Creative Commons License 2006.02.10 0 0 20

 

 

Nem ártana elővenni az egyes médiák nézettségi adatait a nagyon profi külföldi kampánytanácsadóknak és miután felismerték a pucér női test "tömegvonzását" akár alkalmazhatnák is, mint a megtisztulás metafóráját. Forrás:Hírös.Index

jpetike51 Creative Commons License 2006.02.10 0 0 19

 

Kövér László szerint a választási kampány nem "huszárroham" lesz, hanem egy sok küzdelemmel járó "dzsungelháború". A Fidesz politikusa erről a Reform című lap Titkok és álmok - az elhappolt rendszerváltás elnevezésű találkozóján beszélt a Polgárok házában. Egy, a harmoniára, békére törekvő olvasónk beküldött képeivel bizonyítja be, hogy ezt lehet másképpen is gondolni. Forrás:Hírös.Index

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!