Keresés

Részletes keresés

altenberger Creative Commons License 2022.12.01 0 0 189

Adná magát egy M4 - 31 összekötés Mendénél.

szivats Creative Commons License 2020.02.21 0 0 188
Előzmény: pisatour (187)
pisatour Creative Commons License 2015.07.02 0 0 187

Ismét fordult egyet a szélkakas:

 

http://hvg.hu/cegauto.kozlekedes/20150702_jovore_m4_epitese_ullo_albertirsa

 

Tudja valaki esetleg, hogy ez az "új nyomvonal" mit jelent pontosan?

sikapur Creative Commons License 2015.04.10 0 0 186

Ez most már biztos, sajnos. Simicska-Orbán háború eredménye.

Előzmény: sikapur (184)
sikapur Creative Commons License 2015.01.20 0 0 185

Nemcsak szalonképesebb lenne néhány km fizetős út helyett annak az egybefüggő többszöröse, de valószínűleg derűsen fizetne sokezer (10< ?)autós, ha kihagyhatná az Irsa-Üllő rémálmot.

Előzmény: holdkölyök (183)
sikapur Creative Commons License 2015.01.20 0 0 184

Bp-Monor új 4-es merre? Hát Albertirsától Abony felé meg Újhartyán felé..

 

 

Előzmény: holdkölyök (183)
holdkölyök Creative Commons License 2014.12.31 0 0 183

üllő és vecsés lakóit jól megszopatták: aki a négyesen jár és van egy csepp esze, az ki fogja kerülni azt a rövid fizetős szakaszt az üllő-gyömrő csomópont - m0 - vecsés-bp. közötti részen. de biztos van még pár ilyen...

szivats Creative Commons License 2014.12.21 0 0 182

Tömegkarambol miatt lezárták az M5-ös fővárosi bevezetőszakaszát

Több sérült, azt kérik, térjenek le az M0-sra. Tovább »

forrás: Index.hu

szivats Creative Commons License 2014.12.10 0 0 181

Igaz lehet?:

 

Fizetős lesz az M0-s januártól

 

http://iho.hu/hir/fizetos-lesz-az-m0-s-januartol-141210

szivats Creative Commons License 2014.07.20 0 0 180

Hála az Üllő, Vecsés elkerülőnek, ma délben 20 perc alatt sikerült a monori .esco-tól a Steimetz szobor helyéig felérnem.

szivats Creative Commons License 2013.08.30 0 0 179

http://www.hir24.hu/belfold/2013/08/30/bovul-az-m0-as-szeptember-kozepetol/

 

"Az M0-s körgyűrűnek az M1-es és M5-ös autópályák közti szakaszának eredetileg csak az egyik pályája épült meg, erre helyeztek - leállósáv nélkül - 2x2 haladó forgalmi sávot, középen beton elválasztó elemekkel.

A másik pálya kiépítése az M7-es felől indult, legutóbb az 51. számú főút és az M6-os autópálya közti szakaszt adta át a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő (NIF) Zrt. A hátralévő, új építésű, 6,3 kilométeres szakasz - vagyis az 51. számú főút és az M5-ös autópálya közti rész - átadása szombaton lesz. Ekkortól az M0-s déli és keleti szektora között nem kell igénybe venni az M5-ös autópálya egy rövid szakaszát."

szivats Creative Commons License 2013.04.27 0 0 178

"Erről az átkötésről tud valaki, hogy mikor készül el?"

 

 

Persze! Szeptemberre!                 2013. szeptemberre.

 

 

Szeptemberre elkészül a déli M0-s

A Csepel-szigeti szakasz júliusra kétszer háromsávos lesz, őszre kész a körgyűrű újabb 6 kilométere. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: kutya. (48)
szivats Creative Commons License 2013.04.26 0 0 177

Jéé, a 4-es útról már volt egy topic?!

bindera Creative Commons License 2007.10.25 0 0 176
köszönöm
Előzmény: radio100jozsi (175)
radio100jozsi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 175
Ilyen több helyen látható utakon. Ez egy meterológiai mérőállomás, szél, hőmérséklet, csapadék...stb adatokat gyűjt, és küldi egy központi szerverre. Így tudják, hogy pld, hová kell küldeni a sószórógépet, mert levagy a pára az útra.
Előzmény: bindera (174)
bindera Creative Commons License 2007.10.24 0 0 174
üdv
ez egy kicsit messzebb Albertirsa felé ott ahol osztott pályás a 4-es egy darabig,készült kép. hátha valaki tudja mi ez:

radio100jozsi Creative Commons License 2007.10.06 0 0 173

Üllő településen 7,5t-ás súykorlátozást vezettek be, kivétel ez alól a Monor felől behajtás a körforgalomtól az Ócsa-Gyömrő lámpás csp-ig, innen pedig tovább Ócsa felé vezető út.

A kitáblázás sikertelen, mivel Gyömrő felől a 4-es lekerülő lámpás csp után nincs kitéve a 7,5 t felett behajtani tilos tábla, így továbbra is vígan behajtanak a kamionok a sorompón át Üllő központjába ezen az útvonalon. A kihelyezett üllői korlátozásokat mutató térképes információs táblák a KRESZ szerint nem jelentenek korlátozást.

 

A Ferihegyi gyorsforgalmit továbbra is szeretik használni egyes kamionok, csütrötökön délután kifelé haladt nagy sebességgel egy kamion  Köki metró után a felüljárón, nem tudom, lekanyarodott-e az útról a kagylós kút után.

Este itt a kihajtónál lévő magasságkorlátozó kapu meg volt sérűlvve, így az út le volt zárva kifelé.

 

radio100jozsi Creative Commons License 2007.10.05 0 0 172

Ezen én is goldolkoztam már, hogy miért van egy vasúti aluljáró, és a szomszédságában meg egy sorompó is.

 

Amikor épült az Excel raktár, a vasút, és az épület közé kellett volna behozni az Üllői utat, és a mostani raktári csp-be bekötni az aluljáró előtt. Viszont aha a mostani állapot szerint lezárnák a sorompót, szépen meg kéne az egész autóforgalomnak kerülnie a raktárépületet.

 

De aki fizeti az építést, az diktál, és az aluljárót a raktár építői fizették, a közúti beruházásokkal.

 

Előzmény: RadiX (171)
RadiX Creative Commons License 2007.10.04 0 0 171
most hogy már egy ideje átadták a dumbbell csomópontot a leendő bevásárlóközpontnál, nem lenne itt az ideje lezárni végleg a külső Üllői út vasúti átjáróját és csomópontját? Az Üllőit be lehetne kötni a sínek másik oldalán közvetlenül (átépítéssel), vagy a Széchenyi és Lőrinci utcán keresztül.

Itt
radio100jozsi Creative Commons License 2007.04.21 0 0 170

Közben nem is írtam, higy mi volt. Tehát 13-án pénteken kocsival jártam Pesten, és tényleg autóút lett a 4-es elkerülő Vecsés-Üllőnél. A Gyömrőre bvezető úti lámpás csomópont után már 110-el lehet legálisan hajtani, majd az M0-ás felüljárójánál, és utána az Ecserre vezető út felüljárójánál 90-el, majd utána Vecsés kezdete tábláig 100-al lehet haladni.

Visszafelé így Vecsés tábla előtt mint eddig is 70-el lehet gyorsítani a régi 4-es lápálya után, majd Vecsés vége tábla után rögtön autóút tábla 100-assal, így megszűnt a Ferihegy-2 kihajtói kóbor 60-as tábla is.

 

Az Agip kútnál csak sávelhúzás van az épülő új felüljárós csomópont miatt, ami a Tesco/Praktiker miatt lesz, ősszel nyitnak, így 2x2 sávon haladt a forgalom, és nem volt dugó sem oda, sem vissza.

Szombat, és vasárnap is voltam kocsival fent, de semmi extra.

Előzmény: radio100jozsi (169)
radio100jozsi Creative Commons License 2007.04.08 0 0 169

Hoppá, 110-el lehet menni? Pénteken én is megnézem.

Amúgy ennek oka, hogy április 1-től fizetős lett ez az út is az M0-on kívűli szakasza, igaz még csak 12 t felett, de januártól már 3,5 t felett is.

Előzmény: nagypapi (168)
nagypapi Creative Commons License 2007.04.08 -9 0 168

Elég hosszú idő (néhány hét) után tegnap este ismét a Vecsés-Üllő elkerülőn autóztam. Pozitív meglepetés, hogy kitették az autóút táblákat.

Reptérnél elég szerencsétlen dolog ez a több alkalommal 10 méter hosszan a 40-es tábla (a vasútépítés miatt), gondolom a rendőrök szépen tudnak kaszálni.

radio100jozsi Creative Commons License 2006.12.21 0 0 167
Budapesti hírek Lezárják a Ferihegyre vezető gyorsforgalmi utat csütörtök délután Ma kora délután le kellett zárni Budapesten a Ferihegyi gyorsforgalmi utat, mert egy kamion nem fért át az egyik híd alatt.

 

A sofőrnek mintegy két kilométert kellett tolatnia, hogy kijusson a gyorsforgalmi útról. A héten ez már a harmadik eset, hogy egy elakadt kamion miatt megállt a forgalom a Ferihegyre vezető úton.

 

A műszaki mentést akkor tudják elkezdeni, ha kiürül a gyorsforgalmi út, és teljes zárlat lesz addig, amíg ki nem húzzák a beszorult kamiont.

 

(forrás: Budapest Rádió)

2006.12.21.
radio100jozsi Creative Commons License 2006.12.21 0 0 166

Közútilag nem vagyok naprakész, legutóbb 2 hete voltam Pesten kocsival pénteken, és hazafelé az új 4-esről lefordultam az ecseri lehajtónál, és Üllőn jöttem keresztül. Ez jó választás volt, mert a gyömrői csomóponti lámpa állandó torlódást redukál már az úton, pedig 1 éve mennyire örültünk, hogy nem kell a dugóban ülni, mert van elkerülő, hát a helyzet oda jutott, ahová került, igaz a kipufogó gázok most nem az ablak alatt eregetődnek, hanem a prérin, de ezért kár elkerülőt építeni.

 

radio100jozsi Creative Commons License 2006.12.21 0 0 165

Én is láttam a reflektorokat, és utána olvastam az újságban, hogy filmet forgatnak.

 

Előzmény: Infomaker (163)
nagypapi Creative Commons License 2006.12.21 -9 0 164

Én is csak a reflektorokból gondoltam a múltkor, az M5-M0 lehajtó/felcsavarodó sávjánál alig lehetett látni az utat, olyan erősek voltak a lámpák.

A filmről nem tudok semmit, gondolom még nem jelent meg, de azért majd érdeklődöm a kínai piacon :-))

Előzmény: Infomaker (163)
Infomaker Creative Commons License 2006.12.21 0 0 163
DE DURVA! Nem is tudtam! Ezért voltak akkora reflektorok arrafelé kitéve? Milyen film?
mesélj! :)
Előzmény: nagypapi (162)
nagypapi Creative Commons License 2006.12.21 -9 0 162

Filmet forgatnak arrafelé.

Most már azt is tudom, hogy amerikait! :-)

Előzmény: Infomaker (161)
Infomaker Creative Commons License 2006.12.21 0 0 161
Nem tudom, észrevettétek-e, de az új M0 szakasznak a gyáli végénél USA táblák vannak kirakva, talán poénból :)

pl: "Use headlights" meg "Speed limit 25mph"

:DDDDDDDDDDDDDDDDD
radio100jozsi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 160

Délután meg baleset volt Köki metróállomásnál a gyorsforgalmin, így 17 óra körül jól láthatóan torlódott mind a két irányba a forgalom. Én nem is járok egy ideje a gyorsforgalmin, ha Pestre van utam, a Gyömrőit választom inkább már.

 

Amúgy meg M0 pótlóként funkcionál a Gyömrőre vezető út, mert pénteken tapasztaltam délután, hogy az M5-4-es közötti új M0-áson mekkora lett a forgalom, és ami meglepő, hogy mennyi kamion, teherautó. Folyamatosan a belső sávban előztem a teherautósort. Ezen járművek meg meglepetésemre Cegléd felé jöttek a 4-esen, majd az Üllő mögötti lámpánál mind ott torlódtak balra kanyarodási szándékkal (Gyömrőre mentek).

Amúgy itt is sok értelme an annak, hogy a belső sáv megszűnik, majd utána kinyilik mint balra kanyarodó sáv, közben meg be van sráfozva, na ez teljesen jogosan hidegen hadja a sofőröket, mennek egyenesen, így is 500m-es dugó volt az uton ekkor már.

Előzmény: nagypapi (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!