Keresés

Részletes keresés

mersereg Creative Commons License 2011.11.06 0 0 6

A Dell Axim X50v rosszabb, mint az X3 valójában? Elvileg az Axim X50v jobb procis, nagyobb felbontás, újabb modell. Igaz mindkettőn WM 2003 oprendszer van. Én azt vettem észre mégis sokkal lassabb az X50v. Azért mert nem annyival jobb a jobb proci, hogy a nagyobb felbontású képernyőjét kezelje, és ezért bosszantóan lasabb? Ezen kívül azok a programok, amik működtek az X3-on, egy csomó el sem indul az X50v-n, mert más a felbontás. Újabb gép, és mégis rosszabb, és nincsenek rá programok?

mersereg Creative Commons License 2011.07.03 0 0 5

Tudja valaki, mi a lényeges különbség a Dell Axim X50v és X51v között?

Playerka Creative Commons License 2009.01.20 0 0 4
deviceid
Playerka Creative Commons License 2009.01.20 0 0 3
Sziasztok!

Hol lehet megnézni a készülék device ID-jét?
Az aboutnál nekem azt mondja, hogy Én írjam be...
bovoar Creative Commons License 2008.09.11 0 0 2
Helló!
Nekem is pár hete van egy ilyen kütyüm,és első sorban egy magyar nyelvü kézikönyv érdekelne nagyon.
HartaiGyuri Creative Commons License 2006.09.24 0 0 1
K_Pisti Creative Commons License 2005.08.11 0 0 0
Első kérdésem mindjárt az lenne kedves Axim társaim, hogy sikerült-e már valakinek bluetoth-os mobillal, GPRS-en keresztül internetezni vele? Ha igen, szeretném tudni a beállításokat, mit, hol és hogyan kell beállítani hozzá?

Szeretnék olvasni egy-két hozzászólást arról, ki hogy van megelégedve a gépével. Nekem még csak néhány napja van a kezeim között, így sok mindenről még nem tudok beszámolni. Szokjuk egymást... :-)

Hja, igen, várnám az Aximmal foglalkozó jó portálok linkjeit is! Köszi!

K:Pisti
Előzmény: K_Pisti (-)
K_Pisti Creative Commons License 2005.08.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nem igazán találtam egyet fórumban sem ezzel a géppel foglalkozó topicot. Ezért nyitottam hát egyet. :-)

Kérdések és válaszok, minden, ami a Dell Axim x50v PDA körül forog.

K:Pisti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!