Keresés

Részletes keresés

Excelsior84 Creative Commons License 2007.06.19 0 0 199
mindenki figyelmébe: megintallunkvazze.blog.hu
Excelsior84 Creative Commons License 2007.06.19 0 0 198
Lehet, hogy az Á a szar, biztos is, de ma már az Á miatt a negatív értékítélet a V-re is átragadt.
Előzmény: fan_fan (196)
toth_bela Creative Commons License 2007.06.07 0 0 197
Exöszájzbúúúúúk!!!!
fan_fan Creative Commons License 2007.06.07 0 0 196

Igen, hülyeség volt megnyitni ezt a topicot.

 

Nem hülyeség volt ! Hülyeség a köbön !!!

 

Ajánlom a topicnyitó kirívóan hülye topic - címének kommentjeként. A MÁV -ban az Á betű az mi a manó ? Talán állam ? Az a tulajdonos, csókolom !

 

Hogy jön ide a becsület a vasúttal összefüggésben ? Ja, hogy az állammal összefüggésben. Az lehet ...

 

A MÁV -ban nem a V betű szar, hanem az Á. (Csak nem visz el az ÁVH ...)

Előzmény: MÁV EUROFIMA (195)
MÁV EUROFIMA Creative Commons License 2007.04.04 0 0 195

Igen, hülyeség volt megnyitni ezt a topicot. Nem az volt a cél, hogy nagy karriert fusson be, hanem az, hogy ne a többi topicot terheljétek. Ti akartátok, hogy ne a többi topicot szennyezzék, hanem nyissanak maguknak egy "szemétdombot". Remélem ez össze is jön. A modellezés (szerintem) arról szól, hogy kellemesen töltse el valaki az idejét. Ha egy tagnak nem tetszik egy másik tag modellje akkor mondja azt, hogy jó jó de ezt és ezt jó volna módosítani mert lehet, hogy jobb lenne. Egyszerűen csak tanácsokat kell adni és kész. Ő nem tehet arról, hogy "csak" annyira képes. Gondoljatok csak bele: ha egy egészséges ember elvégez egy egyetemet akkor neki joga van belerúgni egy értelmi fogyatékosba mert az nem képes arra? Ugye nem. Ne bántsátok azt aki nem penge modelleket készít. Főleg az ne aki még meg se próbált készíteni. Épp ezért nem fikázok én se.

 

Van a másik véglet amikor valaki tényleg gyengécske dolgot állít elő és beállítja NAGGGGGYON KIRÁLYnak. Ez tényleg idegesítő de ezen túl kell lépni. Ha nem szóltok hozzá akkor magától is rájön, k..vásul leszarják

 

Remélem senki nézeteit nem sértettem, nem állt szándékomban. Ha veszekedni akartok akkor ide gyertek anyázni egymást ebbe a szar és felesleges topicba.

 

 Jó kínlódást! :))

kozma555 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 194
Jó leszek APU!:D
Előzmény: erdőszéli (193)
erdőszéli Creative Commons License 2007.04.04 0 0 193
Rendben, de akkor viselkedjél rendesen, ne húzd ki a gyufát.
Előzmény: kozma555 (192)
kozma555 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 192

Ha ismernél személyesen nem ez lenne a véleményed,ráadásul nem is mernél ilyeneket beszólni!:p

Hagyj békén,kerüljük el egymást!:) Köszi!:)

Előzmény: erdőszéli (191)
erdőszéli Creative Commons License 2007.04.04 0 0 191

Off, bár ahogy látom ez egy ilyen köpködős topik...

 

Nem is tudom, egyszerűen megutáltalak itt a fórumon, az agyamra mész és herótom van Tőled. Ne vedd magadra, az életben lehet, hogy jópofa emberke vagy. Remélem egyszer személyesen is találkozhatunk, és akkor majd jól leverem a veséd, okoska :-)

Előzmény: kozma555 (190)
kozma555 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 190

Neked mi a sz*r közöd van hozzám???

Hagyjál már engem!Azt hiszed ezzel igegesítesz?Hát eltévedtél az erdőben akkor rendesen...Ez nagyon gyerekes...

Tudod ki csinál ilyet?Az akinek valami problémája van,pl kicsi a szerszáma és máshol kell kiélnie a szado hajlamait!Mert ez pótcselekvés...Találd fel magad máshogy!

Nem ismersz,hülyeségeket írsz rólam megalapozatlanul.Mire jó ez?

:)

Előzmény: erdőszéli (182)
kozma555 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 189
Mi folyik már megint itt is?:)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.04 0 0 188
hmmmmm...
Előzmény: Astrás (187)
Astrás Creative Commons License 2007.04.04 0 0 187
azért arrol beszélhetnénk hogy ki isteniti magát...
Előzmény: Törölt nick (179)
norbert85 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 186

Most akkor a jóember nézze a börze topicot, a vasútmodellezést, a modellvasút építést is, és közbe lehet itt lesz az infó amit keres, mert valak ide rakja be. Pff...

Sok sikert.

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.04 0 0 185
Nem nem te nyitottad, viszont örömöd fejezted ki ez ügyben, hogy végülis jó hogy nyílt, mert talán itt nem fikáznak.
Tudod az nem fikázás mikor közlik valamire, hogy szar ezért és ezért és ezért, az vélemény max bunkó módon lett megmondva, a fikázás az ha simán rámondják valamire, hogy szar de nincs oka.
Előzmény: modellfan17 (184)
modellfan17 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 184
Ne nekem mondogasd, hogy nem kellett volna megnyitni.Nem én nyitottam meg, nem tűnt fel?És én nem cd-tok ból csinálom (már), és aki abból csinálja, az sem kézzel, hanem vmilyen géppel(sztem).És mivel (még) nem tudok olyan géppel modelleket készíteni, ezért úgy csinálom, ahogy tudom, és nekem ez így tetszik is.Legalább lesznek modelljeim, amik másoknak nem, és nem a Te véleményed fog a döntő lenni.
Na én itt le is zártam, mert már amint megnyílt egy topic, már egyből szét van offolva.Mielőtt mondja vki, tudom, hogy én is benne vagyok, ezért is hagyom abba:-))))
Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.04 0 0 183
Képzeld megnéztem és az még mindig szar, és az is el lett mondva, hogy miért.
És a válaszod olyan volt mint itt. Képzeld van más is aki nem használ semmilyen alapmodellt és mégis kinéz valahogy amit készít, netán még hasonlít is az eredetire. Sőt van olyan is aki feltesz valami modellről képet a többiek írnak rá véleményt és ha az nem jó vélemény akkor se tart műsort meg mentegetőzést, hogy de ez sk modell alap nélkül.
Talán ha felfognád végre ebben a büdös életbe, hogy ahogy Te próbálkozol a CD-tokkal (amiről el lett magyarázva, hogy drágább ha úgy nézed mint egy 2 négyzetméteres műanyag lap + modellező penge készlet) azzal szart se érsz, vagy annak az olvtársnak nézd meg a modelleit aki szintén CD-tokból alkot de megfelelő módszerrel jót, vagy felejtsd el és használj más anyagot (kb 1000x re írom le társaimmal együtt) EZT LEHET ELMONDANI EBBEN A TOPICBAN IS, DE NEM FOGOD FEL ÚGYSE!!

És ilyen okból k.... felesleges sorba nyitni a topicokat, hogy remélem ide az ilyen emberek nem jönnek véleményezni.
Ha megnézed eddig ebben topicban arról volt szó legtöbbet h a fenéért kellett ezt is nyitni, de a modellezésről minimálisan volt csak szó.
Előzmény: modellfan17 (181)
erdőszéli Creative Commons License 2007.04.04 0 0 182
És az 555 mit jelent a nicked végén, gombás srác?
Előzmény: kozma555 (180)
modellfan17 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 181
Nem azért jöttem ide, hogy itt is mutogassam a modelljeimet, és nem istenítem magam.Csak mondjuk aki nem járt ott, abban a topicban, az nem látta a modelljeimet.És gondoltam megmutatom nekik, hátha kiváncsiak, mivel már volt itt szó efféle dolgokról.
Mert betettem egy képet a bobóról még régen az említett topicba, azután csak szidtad(a társaiddal), sztem meg se nézted, hogy milyen lett, csak mondtad a magadét.Én az egészet saját kezűleg építem, és nem használok fel hozzá semmilyen alapmodellt.Nekem így sikerülnek, de azért amiket mondtál rá, az azért túlzás volt.Abba a topicba már képet sem akarok felrakni, mert egyből szidnátok.Reméltem, itt nem leszel, de mégis.Így itt is gondolom elmondod ugyanazt, amit abban elmondtál...
Előzmény: Törölt nick (179)
kozma555 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 180
Sátánka!:D
Előzmény: erdőszéli (178)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 179
Pontosan ilyen hülyeségből lett nyitva a modellvasuti jármű építés topic is.
Ha valaki egy nagy rakász szart mutat be és Isteniti magát az itt is meg fogja kapni, hogy ez akkor is csak fos, csináljon jobbat. Ezért megnyitni mindegyik topicnak a párját marhaság.
De akkor más az összes ilyen topicot össze kéne vonni, és mondjuk Vasútmodellezés light néven élne tovább...
Előzmény: kozma555 (175)
erdőszéli Creative Commons License 2007.04.03 0 0 178

de én nem veszekszem veled

 

Arra itt vagyok én :-)

kozma555 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 177

Óh...Köszönöm...

Már úgyis tiszta depis vagyok,nem bírom ezt a stresszt...

 

 

:D :D :D

Előzmény: siófok35 (176)
siófok35 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 176
elhiszem csak már annyi van... de én nem veszekszem veled.
Előzmény: kozma555 (175)
kozma555 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 175

Nem felesleges topic!

Itt mi tárgyalunk,mi mindenkinek kiszolgáltatott amatőrök.;(

Hírdethetünk is!:)

Beszélhetünk is!:)

Tanácsokat adhatunk egymásnak NORMÁLIS hangvételben!

Seljuk Creative Commons License 2007.04.03 0 0 174
Teljesen kezdő vagyok a témában, de szerintem ez felesleges, miért nem jó ugyanerre a Vasútmodellezés topic?
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 173
Könyörgöm ez nem így működik, hogy egyik helyen fikázzák akkor nyitunk egy másik topicot...vagy látogatunk egy másikat ennek reményébe...
Előzmény: modellfan17 (168)
siófok35 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 172
This topic is very-very fölösleges :-))))))
toto92 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 171
Ugyan én nem vagyok aktív vasaútmodellező (pár modellem van csak, meg némi sínanyag), de ez tényleg fölösleges volt... Szvsz pont a vasútmodellezés az a téma, ami relatíve jól van felosztva...
kozma555 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 170

Valahol el kell kezdeni!A modellezés kompromisszumokról szól.Talán itt nyugottan lehetünk mi "bénák".:)

Szúrd be a képeidet én kiváncsi vagyok rá.

Előzmény: modellfan17 (168)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!