Keresés

Részletes keresés

Csongor Barna Creative Commons License 2022.05.03 0 0 68

Sziasztok!

Valaki tud segíteni abban hogy, a Kellys Spider 70-es biciklimen túl kemény a teleszkóp és hogy puhítsam be. A karokat merre fordítsam?

CB Híres Creative Commons License 2020.12.01 0 0 67

Kellys Cliff 50. 

Bubinko Creative Commons License 2020.07.14 0 0 66

SPIDER 50 SAGE GREEN 29" 2020

 

KissZst Creative Commons License 2020.05.20 0 0 65

Sziasztok!

 

Kelly's Spider 10 2019 vásárlásán gondolkozom. Van tapasztalatotok ezzel a típussal? Érdemes ilyet venni egy olyan embernek, aki nem nagy bringás, nem is ért hozzájuk, nem hobbija a bicikliszerelés, csak egy megbízható biciklit keres?

 

Köszi előre is!

Levendula125 Creative Commons License 2018.07.20 0 0 64

Nekem fél éves de már 1 hónap után a boltban megállapították, hog y lánc kinyúlt...na mondom nagyon szép...

Aztán ugye a gyári tekrto fékbetét sem volt a legjobb benne azt kicseréltettem kellys betétekre ami jobb ezzel meglehet állni. Vizsont ha erősen fékezem akkor a hátsó féktől ropogás hallatszik érződik. Komolyan nincs kedvem vissza vinni hozzájuk a boltba.

Kapkodás stb.

A váltót is mondtam állítsák be rendesen, hogy ne érjem elöl a terelőhöz amikor tekerem...aztán hátul nem váltott a nagyobbról kisebbre sem rendesen. Ott hagyom 5 órára aztán jeleznek kész van. Kérdezem hogyan állítjátok be?

Felteszik a keréktertó állványra és katt katt a váltó a lánnccal végig zongorázzák na és kész is.

Mondtam az úgy nem jó neharagudjanak mert Teljesen más terhelés éri a láncot amikor az ember a lábáhal hajtja a pedálokat mint ha csak kézzel megtekerem az állványom.

Morogtak az úgy jó.

Persze hazafelé nem volt jó de ezekhez nemviszem vissza.

Otthon én türelemmel beállítottam szépen.

 

A feleségemnek pedig a cristy 40 es en a váltóval ugyanúgy elcseszték ,szinte kerreg a tekerésnél. Ezen is állítottam de ugye elöl nemtudja a 3 as ra feltenni mert ha úgy állítom be akkor a középsőn nemtudja tekerni. De így legalább a városban rendesen tudja ahzsnálni.

Szóval maga a bicikli tetszik de a bolt és az eladók csak hobbi eladók. Bike expert póló és süketelni míg nemvásárolsz azt tudják.

abdulesmia Creative Commons License 2018.07.19 0 0 63

Ez az én 2015-ös évjáratú Clfiff 70-em. Teljesen meg vagyok elégedve vele, nem volt még baja.

Levendula125 Creative Commons License 2018.07.19 0 0 62

Szeva Mindenki aki olvassa vagy betér ide!

Jó lenne ha lenne kommunikáció a bringások közt.

Nekem van egy Kellys Spider 2017 es.

 

Péter799 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 61

sziasztok!

nem rég vettem egy cliff 70-et.

az lenne a kérdésem,hogy természetes dolog e az,hogy ha nem tekerem akkor nincs hangja a fogaskeréknek,tehát nem "kerepel" vagy nem tudom milyen jelző lenne a megfelelő!

valaki tudna infot adni,vagy vigyem vissza,hogy nézzék meg?

köszönöm!!

vénszárcsa Creative Commons License 2014.02.11 0 0 60

vénszárcsa Creative Commons License 2014.02.11 0 0 59

Nem túlzottan nyüzsög ez a fórum... mondjuk én is csak most találtam meg. Szóval, tavaly vettem egy Kelly's Lagoon-t (egy ilyet mint a képen), használtan fél áron (2 éves).  Már voltam vele a Balcsi körül meg pár kisebb túrán. Szerintem tök jó! Semmi bajom nem volt vele eddig. Talán annyi volt az elején, hogy a műanyag láncvédőt leszedtem, mert egy kevés súrolódó hangot adott, meg aztán valószínű, hogy hamar eltört volna. Aki szereti a kényelmet annak nagyon tudom ajánlani! Na ennyi! Hali!

pvds Creative Commons License 2013.10.08 0 0 58

Szerintem jo,es jol is nez ki....Birja a gyurodest,es ha valami elromlik nem tul draga az alkatresz csere sem.

Abrash Creative Commons License 2013.09.02 0 0 57

saját magadtól beszerzési áron is megvehetted volna :)

Előzmény: Kellys Kellys (54)
Wirker Marci Creative Commons License 2013.06.16 0 0 56
Sziasztok!
Most csatlakoztam ès kiszeretném kérni a véleményeket!
A héten befogunk szerezni faterommal egy Viper 50 2013 blue-t.
Arra lennék kíváncsi h mit gondoltok a Viperekről ésa trektro 160/160 mechanikus
tárcsfékekről?! A régi egy Scarpe 2009 volt jò bringa jol birja a gyű rődést
csak mostmár kinőttem jó állapotu es ha vkit érdekel csak szóljon (17,5)!!
Előre is kössszz!
Alkapánó Creative Commons License 2013.04.19 0 0 55

My Kelly's:

 

 

2004 Kelly's Mobster váz

(Kinesieum Premium Aluminium Superlite Race Geometry, 1420 g).

 

Manitou Sliver Super 80 TPC teló.

Shimano Deore LX hajtás.

Shimano V-fékek.

Deore LX váltók (még a gyári)

Deore XT fékkarok/váltókarok (mág a gyári).

Ritka fűzésű XRP kerékagyak, VKT Keyan felnivel.

Összsúly 12,5 kg.

Kellys Kellys Creative Commons License 2013.03.25 0 0 54

Sziasztok!

 

Hogy egy kicsit feldobjam a Kellys Fan Club fórumot, ajánlom figyelmetekbe a kellys.hu oldalt. Tömérdek Kellys kerékpár, folyamatos akciók, ingyenes házhozszállítás, kitejesztett garancia, árgarancia... Én is ott vettem magamnak egy Oxygen-t akciósan...

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.14 0 0 53

Sziasztok,

Néhány fotó az alábbi linkre kattintva:

sasi79 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 52

Hahóó!Él még ez a topic?Túl nagy a csend!És kérdésem lenne!

 

papsoka Creative Commons License 2011.09.30 0 0 51

Nagyon ül ez a topic! Rajtam kivűl senkinek nincs már KELLYS-e?

Dani92viperrel Creative Commons License 2008.05.13 0 0 50
Hello!
Nagyon jó bringa a viper.Nekem egy 2004-esem van 4 év alatt nagyon sokat kapott.Adtam neki rendessen ,lightos dirt-öt is kapott,ugaratások minden.Tekertem vele 36 km-t oda vissza ott is adta a formát király gép.Hátsókeréken ugrálást nem ajánlom mert nekem eltörött a hátsó villám XD (de gondolom te nem akarod igy gyilkolni)A felni nagyon jól bírják egyszervoltak centírozva 4 év alat hátsó felni kicsit meg repedt ,de ez érthető ,mert amit kapott azon csodálkoznék ,ha nem lenne.Fogaskoszorú most kezdett el kopni.Az 1-es nagyon durva "Megarange" mindehol felmész csak tapadjon a gumi.első gumim még gyári hátsó már cserélve volt.Mindent összegezve nagyon bírja a zúzást.Én ajánlom.
Erdei Szalonka Creative Commons License 2007.09.02 0 0 49

Sziasztok!

A Viperről van valakinek tapasztalata?

kevin9128 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 48
Ha valakit esetleg érdekelne:
http://href.hu/x/1rwa
(758-as hozzászólás)
kevin9128 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 47



TheDeath Creative Commons License 2006.07.21 0 0 46
www.kellysklub.uw.hu
TheDeath Creative Commons License 2006.06.02 0 0 45

Hahó!

mi lett a néppel? semmi érdekes nincs erre, vagy ennyire esik az eső felétek is, hogy még írni sincs kedvetek?

esőáztatta TD

TheDeath Creative Commons License 2006.05.25 0 0 44

Scarpe? legyen csak neked, csak most 70 rongy, de csak, ha elárulod, ogy mekkora kell! (vagy milyen magas vagy)

és mellékesen kaposváron van a boltom, de kiszállítjuk, ha kéred. persze ingyen. mivel járok gyakran arra... :)

írj emilt ide: bytd@citromail.hu

megbeszéljük!

Előzmény: Papci84 (43)
Papci84 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 43
Hát én max olyan 70ezret szeretnék/tudok rászánni, tetszik ez a Scarpe is , bár nem tudom mennyibe kerül, minden oldalon más árat tüntetnek fel. Egyébként meg Fehérváron ill. a környékén használnám szóval valszeg ott fogom megvenni. Nem ott dolgozol véletlenül? :-)
Előzmény: TheDeath (42)
TheDeath Creative Commons License 2006.05.17 0 0 42
Ciao!

szerintem megfelelő, de a műanyag pedált majd cseréld le ha 60 kg felett vagy, illetve a kormánycsapágyra figyelj az elején. egyébként mifelénk ez kb 55 e ha érdekel... :) de ha az erdőt komolyan gondolod inkább telósat vennék vagy ha van még egy kis zsé akkor Scarpe a gép neve, illetve onnan felfelé (van egy oxigen teszt gép leárazva, nem kell? a teszt finom volt, mivel csak 50 kg vagyok :) )

TD
Előzmény: Papci84 (41)
Papci84 Creative Commons License 2006.05.16 0 0 41

Szia!

 

Én most egy Kelly's Viper-en gondolkodom, városba lenne meg talán erdőbe. Mi a véleményed erről a bringáról?

Előzmény: TheDeath (40)
TheDeath Creative Commons License 2006.05.15 0 0 40
kb 10-15 e Ft, mivel annyiért lehet Vipert is szerezni...
(minden ilyen kérdés jöhet, boltot nyitottam :)))) )
Előzmény: talus (39)
talus Creative Commons License 2006.05.03 0 0 39

szevasztok!

Azt szeretném kérdezni ,hogy egy kelly's scarpe váz kb mennyit ér?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!