Keresés

Részletes keresés

kapasz Creative Commons License 2024.02.18 0 0 1143

Nekem is van. Arra céloztam, hogy a többi banknál ezt nem jófejségből csinálják, hanem alapból van ilyen konstrukció, hogy szóló hitelkártyához netbank.

Előzmény: svedmalac (1142)
svedmalac Creative Commons License 2024.02.17 -1 0 1142

Pedig nekem úgy van.

Lehet szimpi voltam, vagy csak a bankos hölgy volt túl kedves, de megcsinálta.

Ez pár éve volt.

Most a páromnak is lett saját KH hitelkártyája és bedobtam neki, hogy jó lenne netbank hozzá.

Megoldotta. Pedig évek óta nem találkoztam vele...

Előzmény: kapasz (1141)
kapasz Creative Commons License 2024.02.16 0 0 1141

Fordítva. Szerintem csak a K&H-nál gondolják úgy, hogy a szóló hitelkártyához nem kell/jár a netbank.

Előzmény: svedmalac (1139)
asapd Creative Commons License 2024.02.14 0 0 1140

Én pont ekkor 26.án szerettem volna a perselyemből pénzt kivenni de nem engedte. Ezért gondoltam ha törlöm akkor meglesz a pénzem, írta is ha törlöd akkor egyből jóvá írja a számlámon. Mondom szuper ez lenne a lényeg hogy hozzá férjek a pénzemhez. Persze nem került rá. 2 nap múlva sem. Ezért a 3.napon hívtam az ügyfélszolgálatot, ők nem láttak hibát. Panaszt kellett beadjak amire kb 15nap a válasz. Szuper (abból a pénzből vettem volna munka eszközt hogy tudjak dolgozni..). Persze azóta semmi sem történt, voltam már bent személyesen is ahol mutattam a hölgynek a problémát. Mondta volt már ilyen eset de sajnos ő nem tudja hogy kell megoldani. Azóta mai napig nem tudok semmit csinálni a pénzemmel csak a portfóliómba látszik hogy a perselybe van az összeg. Kiváncsi leszek mikor fog vissza térni a pénzem a ”felhőből“. Azért ha valaki tud egy megbízhatóbb bankot az jelezze. 

Előzmény: NoNickNo (1128)
svedmalac Creative Commons License 2024.01.27 0 0 1139

Jó a kérdés, lehet elgondolkodom rajta!

Talán a netbank miatt hagytam meg, mindent látok rajta, Szép kártya, HK.

Lehet meghagyom, csak valami olcsóbb verzióban.

A legtöbb banknál nincs netbank, ha csak HK-t haszál az ember.

A KH-nál csak HK-m van, ott kedvességből van netbankom. :-)

Előzmény: TyggeR (1137)
czll Creative Commons License 2024.01.26 0 0 1138

 Az "új InternetBank"-ra  már volt egy félbe hagyott átszerződésem,  az itt használt  user email címemet már kétszer próbálták már feltörni! 

 Szerintem usenek jobb volt a házibank azonosító.

TyggeR Creative Commons License 2024.01.26 0 0 1137

havi 1800? minek tartogatod, az egy vagyon?! hitelkartya melle nem kell folyoszamla, ahogy gondolom, a kh-nal sincs olyanod

Előzmény: svedmalac (1136)
svedmalac Creative Commons License 2024.01.26 0 0 1136

Így már értem...

Nekem valami 1999 óta meglévő csomagom van, havi 1800 körüli díjjal, nem olcsó.

Azért nem foglalkoztam vele, mert a hitelkártya miatt meg visszajön ezek ára, így kb. nullán bankolok náluk.

A Rafinál dolgozói csomagom van, oda megy a fizu, szinte 0 forintért, a KH hitelkártyával meg tankolok, abból is sok visszajön.

Ergo még mindig bőven pozitív a banki költéseim egyenlege.

Előzmény: Ványi Norbert (1135)
Ványi Norbert Creative Commons License 2024.01.25 0 0 1135

Az a probléma, hogy a régi OTPdirekt több számlacsomag mellé ingyen jár, az új InternetBank pedig minden számlacsomag mellett díjköteles lesz, amint úgy döntenek, hogy megszűnik az akciós időszak.

 

Emiatt sokan nem vagyunk hajlandóak az újra átváltani (az OTP pedig nem hajlandó átvezetni a számlacsomag alapú díjmentességet az új InternetBankért).

Előzmény: svedmalac (1134)
svedmalac Creative Commons License 2024.01.25 0 0 1134

Három évig ment párhuzamosan a régi felület, meg az új.

A régi most megszűnik, de most is lépcsőzetesen.

Mégis mi a probléma???

Az új felület már régóta működik, bár nem szeretem, a régi sokkal szimpatikusabb volt.

Nincs probléma, csak azoknak, akik mindent az utolsó pillanatra hagynak...

Előzmény: czll (1132)
Passzív befektető Creative Commons License 2024.01.24 0 0 1133

Válts az új felületre és ennyire egyszerű szóval probléma megoldva!

Előzmény: czll (1132)
czll Creative Commons License 2024.01.23 0 0 1132

 

Január 24-től a lakossági ügyfelek legfeljebb napi egymillió forint összegű átutalást indíthatnak a régi OTPdirekt felületről - ezt maga a pénzintézet közölte, és a Portfolio szúrta ki. A korlátozás nem érinti a saját számlák közötti pénzmozgásokat.

 

Ami rossz azt el kell adni!

FunTom74656 Creative Commons License 2023.08.11 0 0 1131

Sziasztok?

Érdeklődnék, hogy ha egy bizonyos összeget előtörlesztek, akkor marad a korábbi szerződés változatlanul érvényben, csupán hamarabb fog lejárni, de azonos thm, azonos törlesztőrészlet, vagy ilyenkor újrakalkulálnak a mostani, sokkal kedvezőtlenebb kamatokkal?

binlali Creative Commons License 2023.07.21 0 0 1130

ÜDV

Mennyire érintett a magyar OTP a Credit suisse csődjével kapcsőlatban?

Tartanak ottt betétet?

Basel3 megfelelése rendben?

czll Creative Commons License 2023.01.29 0 0 1129

ötletek erről a szuper befektetésekről

 

OTP Energiatrend és az OTP Megatrend

előre is köszönöm a hozzá szólásokat.

NoNickNo Creative Commons License 2023.01.26 0 0 1128

Nem lehet OTP-s bankkártyákkal fizetni és pénzt felvenni – technikai hiba lett a karbantartásból Éjjel tervezett leállás volt a rendszerben, de a munkákat reggelre sem sikerült befejezni, sokan panaszkodnak. MTVA / Bizományosi: Róka László - szmo.hu
2023. január 26.

Nem működik az OTP fizetési rendszere csütörtök reggel.

A bank szerda este figyelmeztetett, hogy „fejlesztési okokból 2023. január 26-án hajnali 1 és várhatóan hajnali 5 óra között nem, vagy csak részlegesen lesz elérhető az OTP Bank kártyás fizetési rendszere”.

Többen jelezték ugyanakkor, hogy csütörtök reggel sem tudtak kártyával fizetni vagy készpénzt felvenni az automatából.

TyggeR Creative Commons License 2022.05.31 0 1 1127
JeeEm Creative Commons License 2022.05.31 0 0 1126

Erre elég nagy esély van, mivel nem lesz elegendő ez a megnemszorítás.

Előzmény: TyggeR (1125)
TyggeR Creative Commons License 2022.05.31 0 0 1125

lottószámokat nem szeretnéd előre elkérni? esetleg kiderül, hogy nem elég, amit a főnök kért, ezért jön még egy adó - akkor vajon mi lesz? csak találgatni lehet, a jelenlegi környezetben meg pláne

Előzmény: Passzív befektető (1124)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.05.31 0 0 1124

Szerintetek ezen a szinten jó beszálló a részvény? A társaság stratégiája hosszú távon sikerhez vezet!

JeeEm Creative Commons License 2022.05.30 0 1 1123
Előzmény: PermanentDestructor (1121)
TyggeR Creative Commons License 2022.05.30 0 1 1122

miert cserelnek be, ha mar a postan sem teszik meg? probalkozz az mnb-nel

Előzmény: PermanentDestructor (1121)
PermanentDestructor Creative Commons License 2022.05.30 0 0 1121

Van egy régi ezresem. OTP-ben becserélik? Postán és Takarékban már nem cserélik.

Passzív befektető Creative Commons License 2022.04.11 -1 0 1120

Az OTP Global Markets nagyon jó szolgáltatás?

Polgár Attila Creative Commons License 2022.04.11 0 0 1119

A Simple alkalmazásban nagy nehezen sikerült beállítani egy külső bankkártyát.

Most ezt a simple kártyát szeretném aktiválni de ezt sehogyan sem engedi.

Mi lehet a probléma?

laciipacii Creative Commons License 2022.03.11 0 0 1118

lenne egy otp jelzalogos kerdesem.

anyumnak van egy jelzaloghitele amit rendesen fizet. a pandemia miatt nem kert halasztast/moratoriumot.

a heten jott egy level, hogy, bar rendesen fizetett a moratorium miatt hozott torvenyek miatt a bank kitolta a fumaidot +7 honappal.

ti halottatok ilyenrol? ha rendesen fizet az ember miert no a futamido??  massal is tortent ilyemsmi?

noa2017 Creative Commons License 2022.02.12 0 0 1117

Sziasztok! 

OTPNetbank beállításaival van problémám. Regisztráltam és abban reménykedtem, hogy az OTPDirektben lévő sablonjaim, megjelennek majd az új felületen. De semmi... Most akkor tényleg egyesével kell bepötyögnöm mindent újra??? A közleményeket nem lehet elmenteni? Minden egyes utalásnál meg kell adnom a közlemény rovatban szereplő dolgokat amik nem változnak? Van erre megoldás, vagy szar az egész, úgy ahogy van és kezdjek el bank váltásban gondolkodni, mert ez így márciustól használhatatlan, körülményes szar?

Hajóvonta2 Creative Commons License 2021.12.14 0 0 1116

Sziasztok!

OTP Simple mobil appal kapcsoltaosan kérdeznék: Csak két funkciót használok : csekkbefizetés és QR vásárlás. A többi funkció nem érdekel. Ezt a kettőt előre hoztam a listában, de amikor valamit fizetek, -akár csekk, akár QR kódos- akkor az app önhatalmúlag átrendezi a listát és összevissza hátra pakolja ezeket. Van valami olyan rejtett -vagy nem rejtett- beállítási lehetőség, amviel erről le tudnám beszélni? Azt szeretném, hogy hagyja úgy, ahogy én sorbaraktam. Kösz előre is.

wizardry8 Creative Commons License 2021.12.10 0 0 1115

Ismerősnek 25 éve is volt olyan hogy leállította a bank a gyanús műveletet. Külföldről akartak pénzt felvenni a kártyájával miközben előtte nem sokkal ő meg Pesten vett fel pénzt.

Előzmény: bati67 (1113)
othiss Creative Commons License 2021.12.08 0 0 1114

ebben a történetben valami sántít...több dolog sem stimmel.

Előzmény: bati67 (1111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!