Keresés

Részletes keresés

Liver Creative Commons License 2004.08.31 0 0 24

Milyen lóláb???

Kicsit konkrétabban, ha lehetne, halvány fingom sincs, hogy mire utalsz.

Esetleg, hogy bennfentes vagyok? Ha óhajtod, emilben küldök egy önéletrajzot magamról...

Akkor meg amúgy Te vagy Sipos János unokaöccse ?

Előzmény: Pistike (23)
Pistike Creative Commons License 2004.08.30 0 0 23

Úgy lett volna korrekt, ha mindenkiről részletesen leírod a véleményed.  Ennek hiányában kilóg a lóláb...

Nekem amúgy nagyon bejön Sipos János közvetítése, műsorvezetése.

Előzmény: Liver (20)
jadwiga Creative Commons License 2004.08.29 0 0 22
Még annyit, hogy Sipos János szerintem jó, megszoktuk a Eurosporton, egyáltalán nem lóg ki a sorból.
jadwiga Creative Commons License 2004.08.29 0 0 21

Csatlakozom a gratulációhoz.

Radnóti László valóban idegesítő néha, közvetítése alapján pl. én egész délelőtt abban a (téves) hitben voltam, hogy Vörös Zsuzsa ég, mint a csipkebokor. Aztán máshol megláttam, hogy vezeti a mezőnyt! De rájöttem, hogy  RL azért volt olyan pesszimista és ideges, mert a riportereket érezhetően megviselte a folyamatosan adagolt doppingbotrány, már ott is veszélyt sejtettek, ahol a siker készülődött.

Kiemelném egyébként Siklós Eriket, már Sydney-ben is felfigyeltem a tudósításaira, mára beérett, s szerintem a legprofibb.

Summa summárum: a Petőfi sporttudósítói gárdája kenterbe veri az MTV-t, mi több, ég és föld a különbség. Ha őket hallgatjuk, többet látunk!

Előzmény: Liver (20)
Liver Creative Commons License 2004.08.27 0 0 20

Én reggeltől estig a petőfi közvetítését hallgatom, szuper az egész, már sms-ben is kifejeztem az elismerésemet, ezért most inkább arról a kevés negatívumról írnék, ami szerintem megvan:

 

1./ Sipos János

Fogalmam sincs, hogy ez a valószínűleg nagyon rendes ember (és kíváló ex kerékpáros) hogyan kerülhetett a petőfi rádió sportosztályának a szó minden értelmében professzionális csapatába, de úgy kilóg onnan, mint tarbantkombiból a ruhásszekrény. Szókincse, fogalmazókészsége, orgánuma teljesen alkalmatlanná teszi a szakmára, tehetsége (sic!) alapján a budapest tv-ben lenne a helye, de ha mindenképpen petőfi sportosztály, akkor valami háttérmunka, de semmiképpen sem mikrofon.

 

2/ Radnóty László

Ő igazi rádiós, jó hallgatni, de néha nagyon idegesítő a károgása. Ha egy magyar egy picit hibázik, már temeti, pozitív fejlemények esetén viszont nem nő ugyanolyan mértékben a lelkesedése. Ettől függetlenül sokszor nagyonszórakoztató is tud lenni, de ezt a varjú-effektust elhagyhatná.

 

Ennyi. A többeik fantasztikusak (bár Lantos Gábor raccsolása kicsit idegesítő...), számomra a dobogósok : Török László, Novothny Zoltán, Deák Horváth Péter, minden igényt kielégít a műsor, és a bp-i stúdióban lévők (különösen Kőszegi Gábor) is nagyon jól oldják meg a feladatot.

 

Kár, hogy ez az olimpia nem igazán olyan tökéletes számunkra, mint a Petőfi Rádió "Halló, itt Athén" c. műsora.

 

Kcsita Creative Commons License 2004.08.26 0 0 19

Minden Tiszteletem a Tiétek!

 

Én 23 éves leszek, de nekem mindig megmarad, hogy Molnár Dani. Mert rendkivüli ember.. volt. De sose fogom elfelejteni.

 

 

Előzmény: kicsusz (17)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.26 0 0 18

Jók vagytok!

Köszönjük!

Előzmény: kicsusz (17)
kicsusz Creative Commons License 2004.08.25 0 0 17

Sziasztok!

 

A rádió (Petőfi) budapesti stábjából írunk Nektek (többen), mert szeretnénk ha tudnátok: figyelünk rátok, olvassuk a hozzászólásokat, jó látni, hogy nagyon sok embernek teccik, amit csinálunk! (Akinek nem mindig teccik, az is hallgatja:)))

És bár ez nem a rádió hivatalos fóruma, ettől függetlenül nézzük, olvassuk.

 

A nyugat.hu oldalon megjelent közleményt öt percre rá beolvastuk. A Fazekas-üggyel kapcsolatban mindent, amit mint közszolgálati rádió megtehettünk, megtesszük. De csak a híreket, információkat közölhetjük - bele nem avatkozhatunk.

 

Molnár Dani mindenkinek hiányzik!!!!

 

 

bbcnntv Creative Commons License 2004.08.25 0 0 16
Csak aztán nehogy az MTV kapjon valami díjat a végén. Ki tudja ki milyen erős érdekérvényesítő képességük van. Inkább valamelyik Internetes portálnak kellene felvállalni az Internetes szavazások alapján, hogy valami versenyt hiredt a szavazataink alapján a riporterek és a tudósítások között pozitív és negatív irányban egyaránt. A Citrom-díjra magam is tudnék javasolni többeket, de a legjobbak köze feltétlenül Siklós Eriket és az Igaly Diána közvetítést tudnám ajánlani.
Előzmény: Kcsita (14)
SKulo Creative Commons License 2004.08.25 0 0 15

Tisztelt Riporter urak!

 

Ha olvassák az itt leírtakat, kérem említsék meg hogy Fazekas Robi nyilatkozott, a nyugat.hu címen elérhető.

 

Gratulálok munkájukhoz, kívánom hogy sok sikert közvetíthessenek még.

 

Tisztelettel

Kcsita Creative Commons License 2004.08.25 0 0 14

Igen. Nekem is a Molnár Dani jutott eszembe és Knézy Jenő. Nekem ők nagyon hiányoznak. A Petőfi Rádió magasan a legjobban csinálják az olimpiai közvetitéseket, háttér anyagokat+beszélgetés van+smszések is vannak, kész élmény! A Sydney-i olimpia se volt kutya, ahogy csinálták.

 

Minden Tiszteletem az övéké!

 

Pulitzer Díjat ajánlanék fel nekik, a remek munkájukért!

Előzmény: antonio margarito (-)
bbcnntv Creative Commons License 2004.08.24 0 0 13
Ritkaság ez, nyomós oka lehetett rá.
Előzmény: __Tibi (12)
__Tibi Creative Commons License 2004.08.24 0 0 12
Kurva jól közvetítenek...és ahogy most beszóltak Komlósiéknak...gratula.
fobakter Creative Commons License 2004.08.24 0 0 11

Szerintem is elso osztalyu a Petofi kozvetitese, sajnos a neten nem mindig megbizhato a vetel.

Itt meg vannak verbeli sportriporterek, nem is keves, sajnos a kiralyi tv-rol ez mar nem mondhato el.

Gigli Creative Commons License 2004.08.23 0 0 10
Nagy Telesport rajongó voltam, de az utóbbi hónapokban átszoktam a Petőfi Rádióra. Most megpróbálkoztam a tévé nézésével, de a megnyitó alatt rájöttem, hiba volt. Maradok a rádiónál. Uraim, az az igazság, hogy a Petőfi rádió sportriporterei messze önök felett állnak. Én Gulyás László és Egri Viktor kommentátori munkáját szeretem, de úgy emlékszem mindketten dolgoztak a Petőfi Rádióban, Gulyásban biztos vagyok. Szóval, ez sem véletlen. Az idősebbek kimértek, nyugodtak, már-már meghatóak (Radnóti, Novotny), a középkorosztály szenzációs, Török verhetetlen vizilabdában, Deák Horvát ért az atlétikához, és a humora is jó. A fiatalok is beértek, Siklós igaly közvetitését össze sem lehet hasonlitani a "tányértörő" és Igalyt leasszonyozó tévériporterrel . Bartha lendületes, messze élvezhetőbb női vizilabdában, mint Mezei. És a riportjai is élményszámba mennek. Valóban közvetlenek, de mégis kemények. Lantos lelkesedése és hozzáértése magasan jobb, mint a brummogó Dobor. És még valami: Náluk nincs Csisztu, Faragó, nincsenek ostobaságok!
galyar Creative Commons License 2004.08.23 0 0 9
Kérdésem az lenne hogy a női 100 m-en mennyi volt az A és B szint?
minden lila Creative Commons License 2004.08.23 0 0 8
KIRÁLYSÁG A PETŐFI!!!
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.22 0 0 7
Csodálatos az olimpiai közvetítés a Petöfin.Én napi 10 órán keresztül hallgatom.
Nority Creative Commons License 2004.08.22 0 0 6

ide id beírom: nem hittem volna, hogy valaha is elkapcsolok Hajdú B.ről azér, hogy Petőfit hallgassak.

pedig manapság elég sűrűn előfordul, hogy TV-t nézek, és rádiót hallgatok:-)

fighting Creative Commons License 2004.08.19 0 0 5

Siklós Erik szenzációs volt ma a sportlövészeten!

Gratulálok!

UbiPapa Creative Commons License 2004.08.18 0 0 4
Nem tudom, hogy a Rádiótól bárkimegnézi-e, de ha igen akkor a Sipi remélem Görögországban megtudakolja mi az oka Laci 22-ik helyének.
Mat United Creative Commons License 2004.08.16 0 0 3
Folyamatos közvetítés van, de nem lehet neten hallgatni, kell hozzá egy rádió... Azon viszont jó hallgatni, bár nem olyan, mint tévén, de tűrhető...!!!
Előzmény: Paladin73 (2)
Paladin73 Creative Commons License 2004.08.16 0 0 2

Tehát csak összefoglaló lesz hallgatható?

 

Mert tegnap még azt írták, hogy a NOB nem engedi, hogy az internetes adásukban is menjen az olimpiai közvetítés...

Most meg nem megy az oldaluk, szóval nem tudom megnézni...

Előzmény: antonio margarito (-)
Mat United Creative Commons License 2004.08.16 0 0 1
Egyébként nem tudom, hogy ki közvetíti a női vízilabdát, de jól csinálja.
Mat United Creative Commons License 2004.08.16 0 0 0
Áldja meg őket az ég, legalább munka közben is tudom hallgatni!!
antonio margarito Creative Commons License 2004.08.14 0 0 topiknyitó

Most éppen körkapcsolás mnegy a focimérkőzésekről és az Olimpiűl. állítólag napi 16-17 óra lesz a közvetítés, és neten visszahallgatható a www.radio.hu oldalon óránkénti bontásban.

 

Kár, hogy szegény Molnár Dani bácsi már nem lehet ott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!