Keresés

Részletes keresés

Pri Creative Commons License 2009.10.20 0 0 11

Sziasztok!

 

2 hónapos a kisbabánk és majd szeretnénk vinni úszni 3 hónapos kortól.

III. kerületben lakunk. Tud-e valaki javasolni valami megbízható helyet.

Illetve érdekelnének az otthoni előkészületekről(kádúszás) vélemények.

 

 

Tücsi0001 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 10
Sziasztok!

Na én egy babaúszást nem javaslok senkinek. Ez nem más, mint az Angolna Viziiskola.
Vettünk bérletet, budáról a Pólusig kellett mennünk, de nem érdekelt, mert a fiamról van szó.
Kifizettünk 8.000 Ft-ot a 4alkalmas bérletre, ami egész korrekt ár lett volna, viszont amikor megérkeztünk a FAWA-ba kiderült, hogy addig nem mehetünk be, amíg 1.350 Ft-ot le nem teszünk az asztalra úgynevezett "terem használati díjként". Persze ezt minden alkalommal.
Ez volt az első csalódás, hiszen így már nem is olcsó.

M.Kecskés Edit nevét pedig mindenki jegyezze meg, ugyanis a 30 évem alatt nem találkoztam nála arrogánsabb, primitív, fennhéjázóbb és ostobább emberrel.
Konkrétan elküldött minket a pi...ba, mert írtam neki egy e-mailt, amiben jeleztem, hogy nem megyünk a szülői értekezletre.
Közölte, hogy ők nem néznek e-mailt, annak ellenére, hogy a szülőire (amit este akartak megtartani-kisbabásoknál ez szerencsés) a meghívót e-mailben kaptuk.
Ebben a levelemben írtam meg nekik, hogy nem tudunk menni, de nekünk milyen időpontok és helyszínek lennének jók, hiszen a szülői erről szólt.
Azért hozzátenném, hogy este 22:45-kor írt sms-t. A protokollt is ismeri rendesen.

Szóval én azt mondom, hogy oda inkább senki ne menjen!!!!!!!

Ha egy levél miatt ekkora patáliát csinált el sem merem képzelni mi lett volna, ha fiam véletlenül belehány a vízbe...

kisbabi Creative Commons License 2007.04.10 0 0 9
Találtun uszit, és már voltunk is. Elsőre egészen jól vette az akadályt a kis Csimotám. Remélem ez így is marad, és még sokat tudunk menni.
kisbabi Creative Commons License 2007.03.27 0 0 8

Sziasztok!

Segítséget kérek tőletek, Dabas környékén tud valaki olyan helyet ahol van babaúszás? (vagy esetleg Inárcs, Kakucs, ezen környéken)

bronco Creative Commons License 2004.02.22 0 0 7
Na akkor ezt jól elnéztem, gyorsan végigfutva nem láttam ezt :-)))) Sorry!
anine Creative Commons License 2004.02.20 0 0 6
Sziasztok,

ajánlom figyelmetekbe:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9070325&uq=329

itt 330 hozzászólás van a babaúszásról!

MAYa Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5
Krisszie,

mi lassan 5 hónapja járunk a Rubin Hotelbe babaúszásra, ahol a Kalovits-módszerrel "oktatnak". A víz általában 30 fok (néha kicsit kevesebb), és a tájékoztatójuk szerint ennek higiéniai előírások és ÁNTSZ-rendeletek az okai. Az biztos, hogy előfordult már, hogy nemcsak a babák, de mi is nagyon fáztunk:-)

Előzmény: Krisszie (4)
Krisszie Creative Commons License 2004.02.20 0 0 4
Kbee,
igazad van, hogy melegnek tünik a 35 fok, én se tudnék benne úszni. A babócák viszont vízhez szoknak, pancsolnak, játszanak nem kimondott úszás ez. Ehhez szvsz kell a kb 35 fok (otthon is 34-35 fokos a fürdövize), nehogy fázzanak benne. Végülis 1/2 órát vízben lesz és nem biztos, hogy az egészet intenziven mozogja végig.
Előzmény: kbee74 (3)
kbee74 Creative Commons License 2004.02.20 0 0 3
Jézus, 22 fok?!?
Induljatok ki magatokból,ez borzasztó hideg, ebben nagyon-nagyon fáznak a babák!
A másik véglet a 35 fok, abban is rosszul esik úszni:(

Én úgy tudom, "normális" helyeken 30 fok az elfogadott,de a www.babauszas.hu oldalon olvasshattok bővebben minderről, a vízhez szoktatásról stb.

Jó uszizást!

kbee

Előzmény: Krisszie (2)
Krisszie Creative Commons License 2004.02.20 0 0 2
Kilökött a zindex. Kezdhetem újra.

Dorka 15 hetes.
Mi is a 3 hós oltás után akartunk menni, de a dokinéni leszavazta az influenza miatt. Így most megvárjuk a 4 hóst és utána megyünk márciusban.

Elég kemény a 22 fokos víz, bár vannak elönyei:) Én olyan helyet választottam, ahol 35 fokos lesz. A jövö hétre terveztük a helyszini szemlélödést.

Előzmény: bronco (1)
bronco Creative Commons License 2004.02.20 0 0 1
Még csak jövő héten lesz 3 hónapos, megvárjuk az oltást, aztán elmegyünk megnézni egy foglalkozást. Azt én is tudom, hogy nagy kádhoz kell szoktatni, meg folyamatosan hűteni a vizét. Azért ilyesztő az a 22 fok :-))))

Ti mennyi idősek vagytok?

Krisszie Creative Commons License 2004.02.20 0 0 0
Szia Bronco!

Mi is megyünk nem soká úszni. Kíváncsi vagyok én is a tapasztalatokra.
Mi próbáltunk már edzeni a nagykádban lebegés, siklás, stb. Dorka nagyon élvezi:)

Mekkora a picúrod?

Krisz

bronco Creative Commons License 2004.02.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Lassan szeretnénk elkezdeni az uszodába járást, mindenféle tapasztalat érdekel ezzel a témával kapcsolatban :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!