Keresés

Részletes keresés

sissoko Creative Commons License 2016.09.28 0 0 12

Valaki?

29spotty Creative Commons License 2011.12.13 0 0 11

Úgy látom ez a fórum behalt.:(

29spotty Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10

Tudtok ajánlani olyan tenyésztőt, aki nem horror áron ad el kölyköket és megbízható?

fülescsiga Creative Commons License 2010.07.09 0 0 9
sziasztok.

bár régi a topik, de hátha... engem is érdekelne sokminden a bostonról, főleg gazdiktól... tenyésztőt 2t is találtam itthon, árakat nem tudok.

beritibi, neked lett azóta bostonod? :)
Előzmény: beritibi (7)
zsebdömper Creative Commons License 2008.12.14 0 0 8
A zalaegerszegi menhelyre behoztak egy gyönyörű fajtatiszta mopsz párt(egy fiu és egy kislány). A kislánynak a pocijában még benne vannak a varratok(valószinűleg ivartalanítás történt) A kutyusok nagyon barátságosak és nagyon jo formában vannak. Akik behozták azt mondták vasvár felé találáták őket de nem tudták pontosan elmondani. Aki esteg tudna segiteni legalább azzal hogy kirakja az üzifalra azt nagyon megköszönnénk. Ha meglenne a gazdi akkor hozza magával az oltási könyveket-ez fontos! A menhely telszáma:0692347724 (d.u. 4ig) vagy személyesen.Egerszeg és vasvár környékiek főleg rakják ki légyszives!! Köszi
beritibi Creative Commons License 2004.01.04 0 0 7
Mindenképp felrakom, de attól tartok, hogy arra még várni kell... :-(

Na, nem a pénz miatt, mert egy félévet simán kihagynék miatta a suliból, hiszen vannak fontos dolgok! :-)

Előzmény: ccastor (6)
ccastor Creative Commons License 2004.01.03 0 0 6
Fajtastandard: www.geocities.com/tarsasagikutya/standardboston.html . Könyvajánló + cikkek: www.mimi.hu/kutya/boston_terrier.html .
Remélem, sikerrel jársz - ha igen, mindenféleképpen tedd fel a fotóját :)) !!!
ccastor Creative Commons License 2004.01.03 0 0 5
Találtam még: http://kutya.uw.hu, e-mail: tjessy@coder.hu, név: Takács János, tel.: (20)8055751. Az irányár 600 EURO (kb. 157 e Ft) volt szeptemberben :(((
beritibi Creative Commons License 2004.01.03 0 0 4
Ez igen!
Köszönöm szépen!
:-)
Előzmény: ccastor (3)
ccastor Creative Commons License 2004.01.03 0 0 3
Nézd meg a www.geocities.com/bostonterrier_hungary/bostonterrier.HTM oldalat!
Angolul van, de magyar a tenyésztő, e-mailen tudzs nála érdeklődni: vthurzo@mail.datanet.hu.
A terrier.lap.hu-n találtam ezt a tenyésztőt, ott nincs több, de van egy rövid cikk a fajtáról.
Ha esetleg külföldre is hajlandó lennél utánamenni, nézd meg a www.dogomania.com-ot - ez az általam ismert legnagyobb adatbázis kutyákról - itt menj a gallery-be, válaszd a B betűt, és máris felsorakoztat neked egy csomó nevet. Nem mind tenyésztő, van, aki csak a kutyájáról tesz be képet, de amenyik képnél van weblap cím is, azt érdemes meggnézni, mert valószínűleg tenyésztő.
Előzmény: beritibi (2)
beritibi Creative Commons License 2004.01.03 0 0 2
Felhozom, hátha...

Valaki tud segíteni, kivel vehetném fel a kapcsolatot, ha Boston terriert szeretnék?

Köszönöm szépen!

beritibi Creative Commons License 2003.11.24 0 0 1
Köszi szépen, épp ma néztem az újságot, de nem vettem észre...
Keresgélek még.
Előzmény: majola (0)
majola Creative Commons License 2003.11.23 0 0 0
Szia, ez a fajta nálunk elég ritka, így elenyésző esélyed van hogy akár itt is összefuss eggyel. A Kutya újságban a hirdetéseknél biztos találsz tenyésztőt (Thruzó Miklós ha jól emlékszem), próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot!
Üdv.
Előzmény: beritibi (-)
beritibi Creative Commons License 2003.11.22 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nagyon szimpatikus ez a fajta, szeretnék többet megtudni róla, ezért jó volna felkutatni itthoni gazdikat...

Köszönöm szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!