Keresés

Részletes keresés

Bensi90 Creative Commons License 2004.11.20 0 0 40
De sokkal megbízhatóbb imho az axelero Internet szolgáltatása és sokkal többet nyújt, mint bármi más genyáé.
Azt elismerem, hogy nem épp olcsó.
Előzmény: cyberbroker (38)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 39

Szoval akkor csak az volt a baj hogynem ertessz hozzá ?

 

Meg kell fizetni egy informatikust azt megcsinalja neked.

Előzmény: cucu (36)
cyberbroker Creative Commons License 2004.02.15 0 0 38
Hat akkor nezd meg a www.startadsl.hu oldalt. A FreeStart arainal jelneleg nincsen jobb, meg a Next-IT sem.
Előzmény: bubblebobble (37)
bubblebobble Creative Commons License 2004.02.15 0 0 37
Ha valakinek most járna le a hűségnyilatkozata, akkor érdemes körülnézni a Next-IT oldalán...
én épp most váltottam, és nem találtam hasonló árakat/szolgáltatásokat sehol
üdv
BB
cucu Creative Commons License 2004.02.10 0 0 36
Még csak annyit, hogy tüzetesebben átolvastam a szerződész és abban az vagyon írva, hogy ha XP-d van, nem kell és nem is szabad telepíteni a kliens szoftvert. Lehet, hogy nem is ez volt a problémám?:)) Minden esetre ha nincs telepítve, nem tudok felcsatlakozni a netre... Ez a 22-es csapdája.
Előzmény: cucu (35)
cucu Creative Commons License 2004.02.09 0 0 35
Üdv!
Tehát 5 napig nem volt internetem.
A megoldás az volt, hogy abból a boltból, ahol a hálózati kártyát vettem, kijött a tulajdonos és telepítette a "kliens szoftvert". Tudjátok, azt, amire az axelero azt írja, hogy ha XP-d van, akkor nem kell telepíteni. Hát ez nem igaz. Ezt a mondatot ki kellene venni a tájékoztatójukból. (Van amikor igaz, de van, amikor nem.) Emiatt szívtam, sőt, a kiszállással együtt 6800 Ft-ot fizettem emiatt az egy mondatért. Az axelero félrevezetet! Amúgy enternetes -nem axeleros- szoftver lett telepítve.
Mindegy, mostmár szeretném elfelejteni az egész herce-hurcát. Köszi a tanácsokat mindenkinek.
Timna Creative Commons License 2004.02.06 0 0 34
ez különben sem vonalprobléma. de nem is szabad használni, elég megnézni a freemailt, ami már legalább 5 éve szar... a freewebbel volt eddig a legkevesebb gondom, az idő 99.5%-ban tökéletesen elérhető és gyors, levél pedig sose veszett el még rajta 2 év alatt.
Előzmény: Infomaker (2)
Infomaker Creative Commons License 2004.02.06 0 0 33
Ja, igen, aktiváltasd az 1234-en.
Előzmény: cucu (31)
szasza_hungary Creative Commons License 2004.02.05 0 0 32
engedélyezték az ADSL hozzáférésedet??
Mert én emiatt szivtam fél napot
Előzmény: cucu (31)
cucu Creative Commons License 2004.02.05 0 0 31
Helo.
Szóval tegnap délelött "bekötötték" az ADSL-t. Sőt, az axelero még üdvözlő mail-t is küldött amiért nekem is ADSL-em lett. Hurrá!
Most már csak azt szeretném elérni, hogy internet-elérésem is legyen... Valahogy hozzászoktam az utóbbi 5 évben...
Ha van tippetek, mit csináljak, hogy fel tudjak csatlakozni a netre, -hogy végre hasznát is vegyem az ADSL-nek- örömmel veszem.
(A Cardnet kártyám végül is jó volt, visszavittem és a boltban működött.) Minden beállítás jó, mégsem lehet felcsatlakozni a netre. Az axelero helpdesk-jének nincs már ötlete.
Ma még megpróbálom újra telepíteni a Cardnet kártyát, aztán én is kifogytam az ötletekből. (Az ADSL-kábel keresztkötésű, az rendben van.)
Üdv
cucu Creative Commons License 2004.02.03 0 0 30
Kösz a válaszokat!

Sajnos az új Cardnet kártyám szar, ezért nem tudtam telepíteni. (10/100-as) Arra már nem lesz időm, hogy kicseréltessem, inkább veszek útközben egy másikat. (2300 Ft) Lefagy tőle a gép. AZ XP telepítése közben fagy le. Ha kiveszem, akkor simán lefut.
Sajnos nagyon felgyorsultak az események. Azt lehet tudni, hogy az ADSL-esek be is állítják a gépet, vagy azt már nekem kell a help-desk-kel karöltve?
Üdv

evil1023 Creative Commons License 2004.02.02 0 0 29
Hello! ADSL van nekem is, win98-al, de mostanában lesz új gép, win2000-el, azzal mi lesz a helyzet, lehet hogy azzal sem kell tenni semmit?
Előzmény: Jozsó (28)
Jozsó Creative Commons License 2004.02.02 0 0 28
Axelerós kérdéseket érdemesebb az axelero saját fórumán feltenni, ott kapsz a leggyorsabban választ. (Axelero klub -> Polyfórum)

Egyébként a válasz a kérdésedre az, hogy win98-al is vidáman megy az ADSL, csak fel kell rakni hozzá egy kis progrit. (amit vagy letöltesz, vagy az axe ad CD-n). Az XP egy hajszállal egyszerübb, itt nem kell külön progri, alapból megy az adsl.

Előzmény: cucu (26)
Infomaker Creative Commons License 2004.02.02 0 0 27
Nekem mondjuk nem axeleros, hanem MonorNet, és hálókábeles megoldás, de Win98 on is ment.

Bár az XP stabilabb.

Most azért még maradhat 98.

Előzmény: cucu (26)
cucu Creative Commons License 2004.02.02 0 0 26
Hahó!
Szerdán jönnek beszerelni az ADSL-t.

Mit javasoltok, -Infomaker főleg Te- hogy érdemes-e addig az XP-t feltenni, vagy maradjon a Win 98-as?
Várom a véleményeteket. Ha érdemes, akkor most lóhalálában kell megoldanom. Ha nem, akkor meg ráér, mert amúgy hosszabb távon szeretném mindenképpen az XP-t.
cucu

Infomaker Creative Commons License 2004.01.24 0 0 25
Rendben, én is így értettem, akkor hepiend.
Előzmény: szasza_hungary (24)
szasza_hungary Creative Commons License 2004.01.24 0 0 24
elismerte az Axeleró, hogy rosszul volt a rendszerben, azt mondták, hogy küldik a korrekciós számlát.
És a MAtáv is elismerte, hogy rosszul adtak át adatokat az Axelerónak.

Ilyen esetben jogilag nem lehet behajtani rajtam, hiszen én nem is vagyok jogviszonyban az axeleróval. Követelés csak a MAtávnak lehet velem szemben, de én azokat rendeztem.

Előzmény: Infomaker (23)
Infomaker Creative Commons License 2004.01.24 0 0 23
Ok, de ha te az Axeleronál tévesen vagy felvéve, mint ügyfél akinek számláznak, és te nem fizetsz, én nem is szólsz nekik (info@axelero.hu), akkor megy a behajtás, hiába nem vagy velük szerződésben, mert a rendszer nem tudja, ha nem szólsz.

A behajtáskor is le lehet állítanod, hogy nem vagy velük szerződésben, de kényelmesebb most tisztáznod.

Előzmény: szasza_hungary (22)
szasza_hungary Creative Commons License 2004.01.24 0 0 22
már másfél hónapja megy a húzavona, én az én részemről lezártam az ügyet. Megvan minden papirom a Matávval, az már a két cég belső ügye, hogy elintézzék a dolgot.
Előzmény: Infomaker (21)
Infomaker Creative Commons License 2004.01.23 0 0 21
kérlek, írd le nekem kicsit jobban a dolgot az ügyféleszámoddal kicsit részletesebben de emailban, és hétfőn utánanézek.
Előzmény: szasza_hungary (20)
szasza_hungary Creative Commons License 2004.01.23 0 0 20
nekem is már összegyűjt az Axelerónál 60.000 forintos számlám - kiderült, hogy folyamatosan jogtalanul számláznak, mert nincs is olyan szerződésem.
ADSL Komplex csomagom van a MATÁVnál és az tartalmazza az Axeleró ADSL szolgáltatását is.
ÉS mindent kifizettem eddig a Matávnak.

Nagy utánjárás után kiderült, hogy rosszul regisztráltak a rendszerben.
Közölték, hogy ne fizessek, majdk küldenek helyesbítő számlát. Azóta nem jött, bár újabb számlát kaptam.

Infomaker Creative Commons License 2004.01.23 0 0 19
ja, és írd meg nekik telszámot is, amire rendelted.

ha gáz van írj.

Előzmény: Infomaker (18)
Infomaker Creative Commons License 2004.01.23 0 0 18
Hívd fel az 1234-et, hogy mi van vele, vagy írj az info@axelero.com-ra.

Inkább mail írj.

Amúgy csak a felmérésre van 30 napjuk, és utána a létesítés 30 nap, ha a legelején visszajelezték, hogy létesíthető.

csőváz

Előzmény: cucu (16)
cucu Creative Commons License 2004.01.23 0 0 17
Ja, elfelejtettem kinyilvánítani a véleményemet, miszerint ritka szemét szolgáltató az axelero.
Előzmény: cucu (16)
cucu Creative Commons License 2004.01.23 0 0 16
Üdv.
Szóval, december elején rendeltük meg az ADSL-t, de még semmi hír róla. (6 hét telt el azóta.)Viszont 25 000 Ft volt a decemberi axelero számlánk. Nekik biztosan kifizetődő. Sajnos a chello nem tud szolgáltatást nyújtani a kerületünkben, pedig rögtön átigazolnék hozzájuk.
Infomaker Creative Commons License 2003.12.30 0 0 15
Szüneteltetés??

Csak írásban, és akkor 75% a ketyeg a havi díjnak.

Üdv.

Előzmény: ize-ez-jo-lesz (13)
Infomaker Creative Commons License 2003.12.30 0 0 14
Axeleros?
Előzmény: ize-ez-jo-lesz (13)
ize-ez-jo-lesz Creative Commons License 2003.12.30 0 0 13
felfuggeszteni egy lejart husegnyilatkozatu adsl-t milyen feltetelekkel lehet?
udv, ize
Infomaker Creative Commons License 2003.12.11 0 0 12
Ok, ha gond lesz, emailezz.
Előzmény: cucu (11)
cucu Creative Commons License 2003.12.11 0 0 11
Köszi szépen, valóban már vagy 30 perce aktív a netem.
Ez a herce-hurca nem használ az idegeimnek, főleg, amikor minden csekket precízen igyekszek befizetni. Erre most karácsony elött 2 héttel kiderül, hogy 10 hónappal ezelött kimaradt egy befizetés, ami kétségtelen, hogy elkerülte a figyelmemet. Valószínüleg a csomagváltás miatt történt mert az akkortájt lehetett ami azt jelenti, hogy a kiszámlázás is változott.
Na, mindegy, a lényeg, hogy 3 nap után csak tisztázódott...
Mégegyszer kösz,
cucu
Előzmény: Infomaker (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!